صفحه 81 از 600 نخست ... 31717879808182838491131181581 ... آخرین
نمایش نتایج: از 801 به 810 از 5991

موضوع: کارگاه

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

مجامع تازه آگهی شده:
    ___نماد___ __نام_شرکت__ لغو اصلاحیه
    سالیانه افزایش
    سرمایه
    انتخاب
    اعضای
    هئیت
    مدیره
    تاریخ مجمع ___روز___ ساعت _____مکان_برگزاری_مجمع_____ توضیحات اضافی
    قجام فرآورده هاي غذائي و قند تربت جام

سالیانه

1395/07/28 چهار شنبه 15:00 تهران - ميدان فاطمي - خيابان شهيد گمنام - شماره 14 - طبقه چهارم سالن اجتماعات انجمن صنفي کارخانه هاي قند و شکر ايران
    سمازن سيمان مازندران

افزایش
    1395/07/18 یکشنبه 10:00 تهران - هتل ارم واقع در ميدان ونک، بزرگراه شهيد حقاني، بعد از کتابخانه ملي، جنب روگذر شهيد همت غرب - هتل بزرگ ارم
    خکاشا توليد خودرو سايپا کاشان لغو

افزایش
    1395/07/19 دوشنبه 14:00 لغو شد
    گنگين شرکت اقتصادي نگين گردشگري ايرانيان

انتخاب 1395/07/26 دوشنبه 09:00 تهران-ميدان شيخ بهائي-ابتداي خيابان سئول-خيابان ماهتاب-پلاک50-طبقه5
    گکيش مجتمع هاي توريستي و رفاهي آبادگران ايران- کيش

افزایش
    1395/07/28 چهار شنبه 10:00 جزيره کيش خيابان پروين اعتصامي هتل آبادگران ايران-کيش،دفتر شرکت
    تپمپي گروه صنايع پمپ سازي ايران

سالیانه

1395/07/27 سه شنبه 10:00 تهران - خيابان وليعصر - جنب آموزش و پرورش منطقه 3 - سالن همايش معلم
    دفرا فراورده هاي تزريقي و دارويي ايران

افزایش
    1395/07/27 سه شنبه 09:00 قانوني شرکت واقع در تهران -خيابان شهيد رجايي -خيابان امامزاده ابوالحسن ✅تغییر موضوع فعالیت

مجامع پیش رو:

نماد نام شرکت لغو اصلاحیه سالیانه افزایش
    سرمایه
    انتخاب
    اعضای
    هئیت
    مدیره
    تاریخ مجمع روز ساعت مکان برگزاری مجمع توضیحات اضافی
    کساپا سايپا شيشه

افزایش
    1395/07/14 چهار شنبه 10:00 سالن اجتماعات روابط عمومي شرکت سايپا واقع در تهرات ، کيلومتر 15 بزرگراه شهيد لشگري ( جاده مخصوص کرج)
    حفاري حفاري شمال

افزایش
    1395/07/15 پنج شنبه 09:00 ساختمان مرکزي شرکت واقع در ميدان پونک ،بلوار فلاح زاده(هميلا)،پلاک 40 ✅کارت ورود به جلسه می خواهد
    تايرا تراکتور سازي ايران

انتخاب 1395/07/17 شنبه 14:00 پژوهشگاه پليمر و پتروشيمي ايران واقع در تهران، کيلومتر 15 اتوبان تهران - کرج ، بعد از پيکان شهر خروجي شهرک علم و فناوري و پژوهش ، بلوار پژوهش
    اتکام بيمه اتکايي امين

افزایش
    1395/07/17 شنبه 17:00 دردفتر مرکزي شرکت جزيره کيش خيابان سنايي بلوار انديشه قطعه N.B.016
    پکرمان گروه صنعتي بارز

افزایش
    1395/07/18 یکشنبه 10:00 تهران ، خيابان سهروردي شمالي ، خيابان هويزه غربي ، شماره 101 - سالن اجتماعات شرکت سرمايه گذاري نفت و گاز و پتروشيمي تامين (سهامي عام)
    سمازن سيمان مازندران

افزایش
    1395/07/18 یکشنبه 10:00 تهران - هتل ارم واقع در ميدان ونک، بزرگراه شهيد حقاني، بعد از کتابخانه ملي، جنب روگذر شهيد همت غرب - هتل بزرگ ارم
    کهمدا شيشه همدان

سالیانه

1395/07/18 یکشنبه 15:00 هتل سيمرغ به نشاني :تهران خيابان ولي عصر ،پايين تر از پارک ساعي ، نبش کوچه دلبسته شماره 1096
    وسينا بانک سينا

انتخاب 1395/07/18 یکشنبه 16:30 تهران، خيابان مطهري، بعداز مير عماد، پلاک 187، طبقه چهارم ،سالن اجتماعات ✅انتخاب حسابرس✅تعیین پاداش✅تعيين حق حضور
    خکاشا توليد خودرو سايپا کاشان

افزایش
    1395/07/19 دوشنبه 14:00 شرکت سايپا ، کيلومتر 15 جاده مخصوص کرج ، سالن تيبا
    خکاشا توليد خودرو سايپا کاشان لغو

افزایش
    1395/07/19 دوشنبه 14:00 لغو شد
    گنگين شرکت اقتصادي نگين گردشگري ايرانيان

انتخاب 1395/07/26 دوشنبه 09:00 تهران-ميدان شيخ بهائي-ابتداي خيابان سئول-خيابان ماهتاب-پلاک50-طبقه5
    دفرا فراورده هاي تزريقي و دارويي ايران

افزایش
    1395/07/27 سه شنبه 09:00 قانوني شرکت واقع در تهران -خيابان شهيد رجايي -خيابان امامزاده ابوالحسن ✅تغییر موضوع فعالیت
    تپمپي گروه صنايع پمپ سازي ايران

سالیانه

1395/07/27 سه شنبه 10:00 تهران - خيابان وليعصر - جنب آموزش و پرورش منطقه 3 - سالن همايش معلم
    گکيش مجتمع هاي توريستي و رفاهي آبادگران ايران- کيش

افزایش
    1395/07/28 چهار شنبه 10:00 جزيره کيش خيابان پروين اعتصامي هتل آبادگران ايران-کيش،دفتر شرکت
    قجام فرآورده هاي غذائي و قند تربت جام

سالیانه

1395/07/28 چهار شنبه 15:00 تهران - ميدان فاطمي - خيابان شهيد گمنام - شماره 14 - طبقه چهارم سالن اجتماعات انجمن صنفي کارخانه هاي قند و شکر ايران

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

چرا در بورس افراد حقیقی ممکنه بیشتر ضرر کنند در پاسخ یک نکته که مهم هم هست گفته می شود طی سه ماه اول سال حقوقی ها حدود 70 در صد فروشنده بوده اند و در دو ماه بعد هم فروشنده ها بیشتر حقوقی بوده اند اما در شهریور معکوس شده و فروشنده ها بیشتر حفیفی و خریدار ها بیشتر حفوفی هستند .

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط روندشناس نمایش پست ها
    دوست عزیز واقعیت همینطور هست اشتباه زیاد نشانه ضعف نیست بلکه پوشش ضعف هست اگر بدرستی روش فکر کنی میفهمی که مسئله زمان خیلی مهمه که کمتر بهش توجه میکنیم . صرف تکنیکال کارایی نداره زمان را توجه کن ببین بورس چه بهشتی میشه.

سلام روندشناس عزیز؛

راستش بنده روی چرخه های زمانی کار کرده ام ولی آن قدر که باید از این زمان ها نتوانسته ام جواب بگیرم...

شما اگر نکته ی خاصی در این مورد می دانید یا روشی بلدید که جواب می دهد خوشحال می شوم با ما هم در میان بگذارید.

یا علی
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

جناب نوام چامسکی؛

شما هم یک زمان با من در مورد جریان پول صحبت کردید و گفتید در ایران فقط کافی است جریان پول را شناسایی کنی تا راحت بتوانی سود کنی...

اگر شما هم نکته ای (که در عمل کار کند) دارید لطفا بفرمایید تا بررسی کنیم.

ممنون
    «محمد حسین» هستم.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

شکست درس است
    ===========

من خیلی قبل فقط نگاه بنیادی داشتم. (پی بر ای و تخمین سود آینده و اخبار و اطلاعات و مجامع و ...)
    بعد دیدم روش موفق عمل نمی کند (یک سری نماد ها اصلا بر خلاف جهت داده ها می روند.) و آمدم سراغ نمودار ها و بررسی ها و تخمین های نموداری میان مدت...
    باز دیدم روش زیاد چنگی به دل نمی زند و عملا در دوره های رکودی/کاهشی نمی توان استفاده کرد، برای همین آدم سراغ کوتاه مدت و بررسی جریان های نقدینگی و قدرت خریداران و بررسی نموداری کوتاه مدت...
    اکنون هم باز می خواهم با توجه به عدم نتیجه گیری مناسب و دلخواه باز هم بروم و بیاموزم...

خوب فرض کنید من شکست نمی خوردم و به صورت ضمنی در همان نگاه بنیادی صرف موفق بودم! آیا هرگز دنبال روش هایی مثل نموداری و بررسی جریان های پولی می رفتم؟ نه! مطمئنا اکنون قدرت بیشتری در بررسی دارم تا آن موقع. ولی اگر شکستی هم نبود ارتقائی هم نبود!
    «محمد حسین» هستم.

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    شکست درس است
    ===========

من خیلی قبل فقط نگاه بنیادی داشتم. (پی بر ای و تخمین سود آینده و اخبار و اطلاعات و مجامع و ...)
    بعد دیدم روش موفق عمل نمی کند (یک سری نماد ها اصلا بر خلاف جهت داده ها می روند.) و آمدم سراغ نمودار ها و بررسی ها و تخمین های نموداری میان مدت...
    باز دیدم روش زیاد چنگی به دل نمی زند و عملا در دوره های رکودی/کاهشی نمی توان استفاده کرد، برای همین آدم سراغ کوتاه مدت و بررسی جریان های نقدینگی و قدرت خریداران و بررسی نموداری کوتاه مدت...
    اکنون هم باز می خواهم با توجه به عدم نتیجه گیری مناسب و دلخواه باز هم بروم و بیاموزم...

خوب فرض کنید من شکست نمی خوردم و به صورت ضمنی در همان نگاه بنیادی صرف موفق بودم! آیا هرگز دنبال روش هایی مثل نموداری و بررسی جریان های پولی می رفتم؟ نه! مطمئنا اکنون قدرت بیشتری در بررسی دارم تا آن موقع. ولی اگر شکستی هم نبود ارتقائی هم نبود!
    سلام در بورس عوامل تاثیر گذار فراوان است بنابراین در شرایط مختلف عوامل مقتضی را باید شناسایی کرد مثلا قیمت وفتی در کف است قدرت پول می تواند در کوتاه مدت موجب افزایش قیمت سهم شود ولی با فرار پول اولیه خریداران ثانوی متقبل زیان شده و دو باره قیمت به کف بر می کردد . درود

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال روندشناس آواتار ها
    تشکر شده 3,974 بار در 1,044 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها

سلام روندشناس عزیز؛

راستش بنده روی چرخه های زمانی کار کرده ام ولی آن قدر که باید از این زمان ها نتوانسته ام جواب بگیرم...

شما اگر نکته ی خاصی در این مورد می دانید یا روشی بلدید که جواب می دهد خوشحال می شوم با ما هم در میان بگذارید.

یا علی
    دوست گرامی طبق روشی که من دارم قیمت هر سهم بر حسب میانگین کندل ماهیانه خطوط پیوت - مقاومت و حمایت را بدست میاورم بر اساس فرمول زیر:
    PP=Pivot Point=High+Low+Close/3
    R1=(2*PP)-Low
    R2=PP+(High-Low
    S1=(2*PP)-High
    S2=PP-(High-Low
    یک تصویر هم برای خکاوه گذاشتم و خطوط این ماه را نشان دهد.
    نمودار ماهیانه :https://www.mql5.com/en/charts/58971...r-sarmaye-asia
    نمودار هفتگی:https://www.mql5.com/en/charts/58971...r-sarmaye-asia

نمودار روزانه :https://www.mql5.com/en/charts/58971...r-sarmaye-asia

روش کار اینه که چنانچه بعد از تموم شدن کندل ماهیانه قیمت بالای خط pivot باشد بنابراین ما باید بین خط pivotو خط s1 وارد شویم در اینجا بهترین قیمت برای وارد شدن به خکاوه محدوده 124.9 تا 135.3 می باشد .
    ویرایش توسط روندشناس : 2016/10/05 در ساعت 19:10

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید روندشناس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال روندشناس آواتار ها
    تشکر شده 3,974 بار در 1,044 ارسال

نکته دیگر هم توجه باید کرد اندیکاتور مووینگ اوریج 55 تنظیم شود بسیار عالی زمان را تشخیص میدهد به محض اینکه یک کندل از مووینگ 55 بطور کامل خارج شد یعنی مسیر صعودی و میشه چندین نوسان صعودی گرفت. نمونه خکاوه 4 ساعت https://www.mql5.com/en/charts/58973...r-sarmaye-asia
    ویرایش توسط روندشناس : 2016/10/05 در ساعت 19:24

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید روندشناس از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع