نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: رای شما به کدام کاندیدا میباشد؟

رأی دهندگان
99. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سید مصطفی آقا میرسلیم

0 0%
  • اسحاق جهانگیری کوه شاهی

2 2.02%
  • حسن روحانی

57 57.58%
  • سید ابراهیم رئیسی ساداتی

7 7.07%
  • محمدباقر قالیباف

10 10.10%
  • سید مصطفی هاشمی طبا

0 0%
  • هیچ کدام

23 23.23%
صفحه 82 از 120 نخست ... 32727980818283848592 ... آخرین
نمایش نتایج: از 811 به 820 از 1196

موضوع: نتايج انتخابات رياست جمهوري ٩٦

عضو عادی
    تشکر شده 269 بار در 97 ارسال

پاسخ : اخبار و نظرات انتخاباتی

نقل قول نوشته اصلی توسط zorba نمایش پست ها
    درود
    (1) من هنوز متوجه نیستم چطور برخی از دوستان میگن " جفتشون یکی هستند" در حالیکه حتی دو قلوهای همسان از لحاظ خلق و خو،مدیریت و سبک زندگی متفاوتند. آیا ما هنوز اینقدر رشد سیاسی نکردیم؟این چطور " خود راحت کردن"یِ که من بیام بگم" جفتشون یکی هستند؟!چرا اگر جفتشون یکی هستند اصلا به یکی اخم و به دیگری سلام می کنید؟ چرا در پستهای دیگه تون میشه از موفقیت در دوره ی ایکس و افول در دوره ی ایگرگ می نویسید؟این انتخابات صرفا از لجاظ انتخاب رئیس جمهور اهمیت نداره.شاید دهه های بعدی حیات ما متاثر از میزان مشارکت و فرد منتخب این انتخابات باشه.ما همه بدون تعارف اینجا با هم ضرر دادیم. افراد معدودی از ما هستند که سود معناداری در این برهه عایدشون شده باشه... دوستی پریشب می گفت حتی هنوز نتونسته به سرمایه ش در سال 92 برسه....ولی با این وجود به روحانی رای میده....
    (2) تصور کنید در صورت ایجاد جو متفاوتی از همین وضعیت شکننده ی فعلی، چقدر متخصص و کاردان از مملکت خارج خواهند شد. اینها فقط دانش و بینش و سرمایه شون رو نخواهند برد....اینها ژن هوشمند و هوشیار هم از مملکت خواهند برد.....ما نباید فقط به چند درصد و یا حتی چندصد درصد سود آنی خودمون بیاندیشیم.....ما قراره در این مملکت زندگی کنیم...ما قراره اگر اینجا هم نیستیم لااقل بدونیم جایی روی زمین محل زندگی ما یا پدران ما بوده!.....ما قراره سال ها از این بازار نان بخوریم....اگر همچین قراری دارید...بیاین بیشتر فکر کنیم...ببینیم خیر فردی و جمعی ما در بودن یا ماندن چه کس یا کسانیه....
    اینهمه نخبه و اقتصاددان،اینهمه بازیگر و اینهمه هنرمند و موسیقیدان با اون طبع لطیفشون اشتباه نمیکنند. به نظر شما هیچ کدووم از این متخصصین فلسفه و یا اقتصاد و یا علوم سیاسی که گفتند رایشون حسن روحانیه.....به اندازه ی شما نمیفهمیدن که "هر جفتشون یکیند"؟
    (3) چرا به متخصصین اعتماد نمیکنیم؟
    انسان همیشه بین اینجور انتخابها مخیرِ.....معدود دفعاتی در زندگی هست که بین خوبی محض و یا بدی محض قرار بگیریم....اینکه منتظر خوبی محض باشین تا رایتون رو بهش تقدیم کنین.....جز فرصت سوزی و کمالگرایی پوچ معنای دیگه ای نداره...
    از این که این وقت گذاشتین این متن رو خوندین سپاسگزارم...
    (1): تجربه بیشتر و گذر ایام شما را مطمیناً متوجه خواهد کرد. البته اگر غیر متعصبانه به موضوع نگاه کنید میبینید جفتشون یکی هستند ولی نه مثل دو قلوها (در این مقوله سفسطه فرمودید به نوعی). منظور از جفتشون یکی هستن (البته حرف من این بود که همه سرتا پا تاکنون یه کرباس بوده اند)، این است که همه دروغ گفته اند، همه منفعت طلب و قدرت طلب بوده اند، همه قشر بسیاری از مردم را به بازی گرفته اند، همه در دوه شان الی ماشاالله فساد اقتصادی داشته اند، همه رانتخوار بوده اند و قس علیهذا. کاش فقط متعصب نبودیم!!!
    (2) نظر من که مشخصه. ولی برایم جالب است که اینقدر از این صحبت میکنند که اگر فلانی بیاید جو خفقان ایجاد می شود و ... (واقعا حربه زشت رقیب هراسی) که انگار یادمان رفته درباره قبلی هم (که باز میگویم مملکت را قهوه ای کرد و رفت) از این حرفها زدند ولی دیدیم درباره ورود خانومها به استادیوم حتی با مراجع تقلید در افتاد و درباره گشت ارشاد با نیروی انتظامی در افتاد و ... هیچ جو خفقانی در این خصوص هم نبود.
    (3) در این حوزه ای که حداقل کمی تخصص دارم میگم، اصلا هم صحبت از مخالفین سیاستهای اقتصادی دولت نمیکنم. خوبیش اینه واقعا در حوزه تکنولوژی پیشرفت کردیم و به راحتی میشه یکسری صحبتا رو پیدا کرد. برید صحبتای اقتصاد دانهای اصلاح طلب رو بخونید (البته پارسال رو نه نزدیک به انتخابات که خیلیا سیاست زده میشن). صحتای لیلاز رو اگه قبول دارید در باره نرخ ارز بخونید ببینید نظرش چی بوده، صحبتای مهدی خزعلی رو درباره خیانت دولت در پایین نگهداشتن قیمت ارز و عدم رشد با توجه بخونید بعد بیایم یه کوچولو غیرمتعصبانه فکر کنیم به نتایج خوبی میرسیم!!
    بحث هنرمند و موسیقیدان و روح لطیف هم بماند جای خود که شکم گرسنه این چیزها حالیش نیست!! میگن آدم گرسنه دین و ایمونش رو از دست میده چه برسه به روح لطیف!!!

در انتها باز میگم، معمولا نظر کسی در این فرومها عوض نمیشه و اکثراً هم روی نظرمون (با دلایلی درست یا اشتباه) خواهیم موند، تمام حرفم اینه که به هرکسی میخوایم رأی بدیم رأی بدیم فقط چشمانمون رو باز کنیم و با علم به یکسری مسائل رأی بدیم.
    من وجدانم راضیه که در صحبتای رو در رو با دوستان و آشنایان، حداقل توانستم چشمای بعضیشون رو باز کنم، چون میدونن در اینجور مسائل آدم متعصبی نیستم.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید حاج عباس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

جالبه که برخی ها اینقدر از رییسی هراس ایجاد می کنند و می گویند قاضی است و دستور قتل داده و ... آیت الله قاتل !

درصورتیکه کار همه قضات صدور حکم هست ! حالا حکم قتل یا زندان یا آزادی یا هر چیز دیگری !

جالبتر اینکه قاضی فقط حکم می دهد اجرا با دیگر مسئولان قانونی است که تعیین شده !

اما می گویند حسن روحانی خودش با کلت شخصی اش ! پسرش را ! به دلایلی ! اعم از ..... در خانه شخصی اش ! جلوی چشم زن و بچه اش ! کشته !!!

جوریکه زن و بچه اش دچار مشکلات روحی شده اند ! و روحانی همسر دومی گرفته و ... !

حالا بعضی ها می گویند رییسی قاتل ! روحانی باتدبیر !!!!

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط پاپیلو نمایش پست ها
    تتلو روحانی رو پیروز کرد تمام

قبلا در همین سایت در مورد کارکردهای نادرست بخش هایی از وزارت اطلاعات نوشتم !

همان جایی که احمدی نژاد روش دست گذاشت ! و جیغ خیلی ها درآمد !

ماجرای گلشیفته فراهانی را اشاره کردم در همین سایت که مجری و مسئولش همین اطلاعاتی ها بودند !

البته برخی دوستان طبق روال معمولشان به سخره گرفتند و استهزا !

بخش زیادی از هنرمندان و فعالیتهای اجتماعی آنها با هدایت مستقیم و غیرمستقیم اطلاعاتی ها صورت می گیرد !

شبکه های ماهواره ای اعم از جم و غیره ! با هدایت همین ها جلو می رود !

ماجرای تتلو و دیگر خوانندگان زیرزمینی و روزمینی هم کار همین هاست !

یادتان هست که خبرنگاران از مشایی در بازدید از گالری عکس هدیه تهرانی عکسی منتشر کردند در کنار هدیه تهرانی !

همین اصولگراها نوشتند اسلام به خطر افتاد !!!

حالا همانها عکس میگذارند از تتلو با رییسی !!! می گویند تتلو به آغوش اسلام برگشت !

ارتباط سیاسیون با هنرمندان و خوانندگان و ... تا وقتی از کانال اطلاعاتی ها باشد مشکلی ایجاد نمی شود !

اما اگر از سیاسیون کسی بخواهد مستقیم با اینها طرف شود ! تخریب شدید ! و برخوردهای قهری و چکشی را شاهد خواهد بود !

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    جالبه که برخی ها اینقدر از رییسی هراس ایجاد می کنند و می گویند قاضی است و دستور قتل داده و ... آیت الله قاتل !

درصورتیکه کار همه قضات صدور حکم هست ! حالا حکم قتل یا زندان یا آزادی یا هر چیز دیگری !

جالبتر اینکه قاضی فقط حکم می دهد اجرا با دیگر مسئولان قانونی است که تعیین شده !

اما می گویند حسن روحانی خودش با کلت شخصی اش ! پسرش را ! به دلایلی ! اعم از ..... در خانه شخصی اش ! جلوی چشم زن و بچه اش ! کشته !!!

جوریکه زن و بچه اش دچار مشکلات روحی شده اند ! و روحانی همسر دومی گرفته و ... !

حالا بعضی ها می گویند رییسی قاتل ! روحانی باتدبیر !!!!
    حکم اعدام داریم تا حکم اعدام...یک موقع هست یک قاضی حکم اعدام یک فرد شرور در رابطه با قتل و یا تجاوز و غیره ...میده...یک موقع هم یکنفر مثل جناب ابراهیم ریسی جز هیت چهار نفره اعدام ها در سال 67 هست...20 سالش که بوده دادستان کرج و همدان بوده و حکم اعدام امضا میکرده..کسی که انسانی را بخاطره عقیده اش میکشه قاتل نیست؟
    اون مسایلی هم که در مورد پسر روحانی گفتید صحت نداره...اگر داشت تا حالا این افراطیون چنان ازش بهره برداری میکردند که حد نداشت...پس بهتره در مورد مسایلی که دقیق نمیدونیم تهمت نزنیم..که کار درستی نیست.
    البته من طرفدار روحانی نیستم...فقط چیزی را که فکر میکنم به حقیقت نزدیکتره میگم
    ویرایش توسط علیرضا123 : 2017/05/18 در ساعت 08:14

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا123 نمایش پست ها
    حکم اعدام داریم تا حکم اعدام...یک موقع هست یک قاضی حکم اعدام یک فرد شرور در رابطه با قتل و یا تجاوز و غیره ...میده...یک موقع هم یکنفر مثل جناب ابراهیم ریسی جز هیت چهار نفره اعدام ها در سال 67 هست...20 سالش که بوده دادستان کرج و همدان بوده و حکم اعدام امضا میکرده..کسی که انسانی را بخاطره عقیده اش میکشه قاتل نیست؟
    اون مسایلی هم که در مورد پسر روحانی گفتید صحت نداره...اگر داشت تا حالا این افراطیون چنان ازش بهره برداری میکردند که حد نداشت...پس بهتره در مورد مسایلی که دقیق نمیدونیم تهمت نزنیم..که کار درستی نیست.
    البته من طرفدار روحانی نیستم...فقط چیزی را که فکر میکنم به حقیقت نزدیکتره میگم
    همانقدر که در مورد روحانی میگی صحت نداره ! در مورد رییسی هم همینگونه باش !

همانقدر که به رییسی شک داری ! به روحانی هم شک داشته باش !

در آن کمیته 4 نفره ! آقایان دیگری نبودند !؟ موسوی خویینی ها ! چه کاره بوده در این نظام ؟ هاشمی چه کاره بوده ؟

اگر بحث شما این مسایل اعدام در دهه های قبل و دیگر مسایل مربوط به انقلاب و عملکردهاست !

پس قاعدتا نباید فرقی باشد برای شما بین روحانی و رییسی !؟

افراطیون ! به قول شما ازش برداشتهای فراوان کردند ! هم در مستند من روحانی هستم ! هم الان در انتخابات !

آدرس قبر پسرش و اینکه چجوری دفن کردن و چرا روحانی کشت پسرشو و زنش که اختلال روانی پیدا کرد و ....

نمونه دیگرش در جبهه اصلاح طلبان این روزها ! آنهایی هستند که از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند ! و الان حمله به سفارت عربستان را نادرست می دانند !

ابوطالبی را چرا ویزا ندادند ؟؟؟

شما اگر با اشغال سفارت مخالفید ! خودتان چرا کردید؟ چرا بالا رفتید از دیوار سفارت آمریکا ؟

به نظرم الان بهترین زمان است برای برخی از دوستان همچون شما که ببینید با احمدی نژاد چه کردید؟

آیا احمدی نژاد هم قاضی بود ؟ حکم قتل صادر کرده بود ؟ چقدر جنجال و بلوا کردید !؟

دیدید حالا که همانها که می گفتند دوقطبی خوب نیست ! (منظورشان دوقطبی آخوند-غیرآخوند بود البته !) الان در چه دوقطبی گیرانداخته اند شما و مردم را؟

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    همانقدر که در مورد روحانی میگی صحت نداره ! در مورد رییسی هم همینگونه باش !

یک موضوع خانوادگی که در خانواده روحانی اتفاق افتاده را ما باید ربط بدیم به اینکه ریسی قاتل هست یا نیست؟تاریخ میگه این اقا حکم اعدام داده به دلیل مسایل عقیدتی...حالا شما بیا صد بار بگو حسن روحانی پسرش را خودش با کلت به قتل رسونده.
    دوباره رفتی رو اون فاز نگار میناوی؟؟؟؟؟
    به نظرم الان بهترین زمان است برای برخی از دوستان همچون شما که ببینید با احمدی نژاد چه کردید؟

این جمله ات هم خیلی جالب بود ...واقعا خندیدم...مثلا ما با احمدی نژاد چه کردیممممم؟؟؟؟..مثل اینکه کلا حالت خوب نیست؟

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) trojan آواتار ها
    تشکر شده 5,332 بار در 846 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط حاج عباس نمایش پست ها
    (1): تجربه بیشتر و گذر ایام شما را مطمیناً متوجه خواهد کرد. البته اگر غیر متعصبانه به موضوع نگاه کنید میبینید جفتشون یکی هستند ولی نه مثل دو قلوها (در این مقوله سفسطه فرمودید به نوعی). منظور از جفتشون یکی هستن (البته حرف من این بود که همه سرتا پا تاکنون یه کرباس بوده اند)، این است که همه دروغ گفته اند، همه منفعت طلب و قدرت طلب بوده اند، همه قشر بسیاری از مردم را به بازی گرفته اند، همه در دوه شان الی ماشاالله فساد اقتصادی داشته اند، همه رانتخوار بوده اند و قس علیهذا. کاش فقط متعصب نبودیم!!!
    (2) نظر من که مشخصه. ولی برایم جالب است که اینقدر از این صحبت میکنند که اگر فلانی بیاید جو خفقان ایجاد می شود و ... (واقعا حربه زشت رقیب هراسی) که انگار یادمان رفته درباره قبلی هم (که باز میگویم مملکت را قهوه ای کرد و رفت) از این حرفها زدند ولی دیدیم درباره ورود خانومها به استادیوم حتی با مراجع تقلید در افتاد و درباره گشت ارشاد با نیروی انتظامی در افتاد و ... هیچ جو خفقانی در این خصوص هم نبود.
    (3) در این حوزه ای که حداقل کمی تخصص دارم میگم، اصلا هم صحبت از مخالفین سیاستهای اقتصادی دولت نمیکنم. خوبیش اینه واقعا در حوزه تکنولوژی پیشرفت کردیم و به راحتی میشه یکسری صحبتا رو پیدا کرد. برید صحبتای اقتصاد دانهای اصلاح طلب رو بخونید (البته پارسال رو نه نزدیک به انتخابات که خیلیا سیاست زده میشن). صحتای لیلاز رو اگه قبول دارید در باره نرخ ارز بخونید ببینید نظرش چی بوده، صحبتای مهدی خزعلی رو درباره خیانت دولت در پایین نگهداشتن قیمت ارز و عدم رشد با توجه بخونید بعد بیایم یه کوچولو غیرمتعصبانه فکر کنیم به نتایج خوبی میرسیم!!
    بحث هنرمند و موسیقیدان و روح لطیف هم بماند جای خود که شکم گرسنه این چیزها حالیش نیست!! میگن آدم گرسنه دین و ایمونش رو از دست میده چه برسه به روح لطیف!!!

در انتها باز میگم، معمولا نظر کسی در این فرومها عوض نمیشه و اکثراً هم روی نظرمون (با دلایلی درست یا اشتباه) خواهیم موند، تمام حرفم اینه که به هرکسی میخوایم رأی بدیم رأی بدیم فقط چشمانمون رو باز کنیم و با علم به یکسری مسائل رأی بدیم.
    من وجدانم راضیه که در صحبتای رو در رو با دوستان و آشنایان، حداقل توانستم چشمای بعضیشون رو باز کنم، چون میدونن در اینجور مسائل آدم متعصبی نیستم.

حاج عباس جان عزيز
    مي خوام يه داستان كوتاه از زندگي خودم برات بگم . من در يك مقطع 10 ساله از زندگي به توصيه دوستي وارد كار پيمان كاري شدم . تو اين ده سال به من ثابت شد كه همه كارفرما ها فاسدن و دنبال گرفتن پول از پيمانكار(همه كه ميگم يعني بالاي 95 درصدشون) . منم پول ميدادم چون اگه ندي تو هيچ كاري برنده مناقصه نميشي . اما به تجربه خودم ديدم كه بعضي هاشون بي حد كثيفن و سيري ناپذير و حتي گاهي كار به تهديد و چيزاي ديگه ميكشيد تا از شرشون خلاص بشي ولي با بعضي هاشون به راحتي ميشد كار كرد و مبلغ زيادي ازت انتظار نداشتن . بعد يه مدت كه حساب دستم اومد و جا افتادم سعي كردم فقط با اون بخش از كارفرماهايي كار كنم كه آدم تر بودند چون هم رشوه نم دادم يا خيلي كم ميدادم و هم احساس امنيت داشتم . با اين مثال نمي خوام بگم وضع مملكت همين طوريه فقط ميخواستم بگم تو در هر شرايطي كه باشي براي بهتر زندگي كردن بين بد و بدتر انتخاب مي كني و اين يك اصل غير قابل انكاره . انتخاب رئيس جمهوري هم همينه . هردو فاسدن ، قبول ولي يكي به قدري فاسد و عقب مونده است كه هم پولتو از جيبت ميزنه و هم فضاي تنفس رو ازت ميگيره و خفت ميكنه و هم شرايط رو برات نا امن ميكنه ولي ديگري فقط بخش از پولت رو از جيبت ميزنه ، فضا رو فقط يكم بيشتر برات باز ميكنه ، يكم بيشتر بهت اجازه تفكر آزاد ميده و يكم كشور رو برات امن تر ميكنه . اينجاي كار هر آدم با فكري ، دومي رو انتخاب ميكنه كه اولا در كوتاه مدت راحت تر زندگي كنه و ثانيا در دراز مدت دوباره يه گام كوچيك ديگه به جلو بره و كم كم خيلي اروم اوضاع رو بهبود بده و البته به عقب هم برنگرده(مثل امروزمان) . يك كليپ از بهنود(تحليل گر مطبوعاتي بي بي سي فارسي) ديدم كه گفت من حتي بين جنتي و خزعلي هم ميرم به اونيكه بهتره راي ميدم و گفت تو تمام كشورهايي كه بعد از 500 تا 600 سال به دموكراسي فعلي رسيدن حداقل 400 تا 500 سالش راي دادن ولي نتيجه دلخواهشون از صندوق راي بيرون نيومده ولي نا اميد نشدن و ذره ذره به سمت دموكراسي رفتن . اگه ملت ما اين مسير رو انتخاب نكنه نه انقلاب ميشه نه اينا خسته ميشن ميزارن برن . فقط مردم خفه تر و خفه تر ميشن . ببخشيد حرفام طولاني شد .

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید trojan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا123 نمایش پست ها
    یک موضوع خانوادگی که در خانواده روحانی اتفاق افتاده را ما باید ربط بدیم به اینکه ریسی قاتل هست یا نیست؟تاریخ میگه این اقا حکم اعدام داده به دلیل مسایل عقیدتی...حالا شما بیا صد بار بگو حسن روحانی پسرش را خودش با کلت به قتل رسونده.
    دوباره رفتی رو اون فاز نگار میناوی؟؟؟؟؟

این جمله ات هم خیلی جالب بود ...واقعا خندیدم...مثلا ما با احمدی نژاد چه کردیممممم؟؟؟؟..مثل اینکه کلا حالت خوب نیست؟
    حالم خوب است !

شما الان چون موضع دارید ، تلاش می کنید بگید روحانی با رییسی فرقش از زمین تا آسمونه !

اما از بیرون و بدون موضع نگاه کنید ، می بینید که فرقی با هم ندارند !

وقتی موضع دارید میگید مسایل مطروحه درباره روحانی غلطه ! و همچین چیزی نیست ! تهمت است ! اما در مورد رییسی درسته !

هاشمی دستور تیراندازی مستقیم به مردم شهرری و اسلامشهر نداد !!!؟

خود شما در همین تاپیک پست زدی که واقعا نمیدانم چرا احمدی نژاد را رد کردند تا رییسی را بیاورند !!!!؟

طرفداران اصلاحات آنجایی که باید پشت احمدی نژاد می ایستادند نه تنها حمایت نکردند ! بلکه با اصولگرایان قلابی همچون لاریجانی متحد شدند !!! برای رسیدن به قدرت !

حالا هم همانها بازیشان می دهند !

ولی احمدی نژاد با همه جفاهایی که اصلاح طلبان در حقش کردند راضی نشد و نمی شود که از اینها در برابر روحانی حمایت کند !

حتی روحانی با اشتباهی بزرگ در مناظره گفت تمام کابینه دولت قبل در ستاد رییسی است ! اما بعد از آن تا حالا 4-5 بار احمدی نژاد پیام ویدیویی و کتبی صادر کرده که من از اینها حمایت نمیکنم !!!

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مبتدی2 آواتار ها
    تشکر شده 1,062 بار در 559 ارسال

زمان می گذره و انتخاات تموم میشه
    امیدورارم هر کس که میاد مطابق قانون عمل کند و قانون مدار باشه
    و نه ....

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مبتدی2 آواتار ها
    تشکر شده 1,062 بار در 559 ارسال

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع