نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حذف دامنه نوسان و/یا حجم مبنا موافقید

رأی دهندگان
124. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با حذف هر دو موافقم، هیچ کارکردی ندارند

47 37.90%
  • دامنه نوسان افزایش باید و حجم مبنا تغییر نکند

11 8.87%
  • دامنه نوسان افزایش و حجم مبنا کاهش یابد

19 15.32%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا حذف شود

5 4.03%
  • دامنه نوسان تغییر نکند و حجم مبنا کاهش یابد

5 4.03%
  • همین وضعیت فعلی ادامه پیدا کند، مشکل جای دیگری است

37 29.84%
صفحه 2295 از 8125 نخست ... 12951795219522452285229222932294229522962297229823052345239527953295 ... آخرین
نمایش نتایج: از 22,941 به 22,950 از 81248

موضوع: جــــو بــــازار

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    بدون شک بخشی از یک جریان پولی بصورت کاملا هماهنگ داره از کل بازار خارج میشه !

حالا درست یا نادرست یا به چه دلیلی مشخص نیست !

این شایعات مربوط به اعتباری یا موارد دیگری که احتمالا در این هفته مطرح بشن فقط به خاطر منحرف کردن افکار عمومی هست همین !

شاید اون پولی که ابتدا برای تحرک بورس وارد شد داره خارج میشه ، شاخص ها و سهم ها همه نیاز به اصلاح داشتند ، و اکثرا فروشنده نبودن ، با این کار اونها هم فروشنده شدن ، ما که خرید کردیم و ریسک کردیم در حد بالا !!!
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 213 بار در 47 ارسال

با اين روند، اگر شاخص پولبك زده باشه به گمونم تا 177 بريزه!
    يه نكته خنده‌دار هم عرض كنم خدمت دوستان: از چند روز قبل و مخصوصا امروز كلي از استاد و الاساتيد بورسي زمين و بوسيدن و از ميدان بورس خارج شدند. جالبه تماما ميگن ما بلند مدتي هستيم و هيچ جا نميريم همينجا هستيم! روزاي مثبت گاوي كه سهام ميخ سازي تورغوزآباد هم رشد ميكنه، امروز كدوم گوري هستين؟ چقدر همين شما از خدا بي خبرا توي كانالاي تلگراميتون مردم و چاپيدين؟ حالا هم مشخصه كه يه عده با ارقام بالا توي صف خريد سهم و انداختند به ملت و خداحافظ...

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید silverfox از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,115 بار در 298 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط silverfox نمایش پست ها
    با اين روند، اگر شاخص پولبك زده باشه به گمونم تا 177 بريزه!
    يه نكته خنده‌دار هم عرض كنم خدمت دوستان: از چند روز قبل و مخصوصا امروز كلي از استاد و الاساتيد بورسي زمين و بوسيدن و از ميدان بورس خارج شدند. جالبه تماما ميگن ما بلند مدتي هستيم و هيچ جا نميريم همينجا هستيم! روزاي مثبت گاوي كه سهام ميخ سازي تورغوزآباد هم رشد ميكنه، امروز كدوم گوري هستين؟ چقدر همين شما از خدا بي خبرا توي كانالاي تلگراميتون مردم و چاپيدين؟ حالا هم مشخصه كه يه عده با ارقام بالا توي صف خريد سهم و انداختند به ملت و خداحافظ...
    هر کسی باید با تحلیل خودش خرید و فروش کنه و خیلی از حقیقی ها تو سود اند سعی میکنند سودشون رو save کنن در نتیجه میرن میشینن صف فروش سهام دار بلند مدت یا حقوقی شکلش فرق میکنه به طور مثال من خودم از سال 1387 تک سهم وسپه بودم تمامی مجمع و افزایش سرمایه ها رو رفتم و معتقد بودم از سود بانک جلو تر بوده ام حالا شده سهام ارزنده ام تو این سالها دیدم کمی تبدیل شدم ولی هدفم بلند مدتیه الان حدودا 40% نقدم و مترصد خرید وبملت یا وسپه زیر 200 خیلی در گیر روزهای ریزشی بازار نشید
    ذرت ها نیاز به باران بیشتری دارند ولی کنگر ها نه ذرت ها در شرق هستند و کنگرها در غرب شما از هر دو بخرید و به باران کاری نداشته باشید

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید abtinsalari از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,049 بار در 1,568 ارسال

چند مدل طرز فکر در مورد وضعیت کنونی :
    کاهش شاخص به دلیل کاهش قیمت ارز هست!
    کاهش شاخص به دلیل تصویب fatf و کاهش قیمت ارز هست!
    کاهش شاخص به دلیل عدم تصویب fatf و افزایش قیمت ارز در روز های آینده هست!
    کاهش شاخص به دلیل کاهش قیمت ارز و طلا و رفتن پول به سمت این بازار هست که در قیمت های کنونی دوباره خرید صورت بگیرد به امید ارز 20 و 25 تومنی!
    کلا خروج یه عده از ما بهتران و انداختن سهمهای حبابی به ملت هست و تکرار سناریوی دی ماه 92 .

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen68 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    شاید اون پولی که ابتدا برای تحرک بورس وارد شد داره خارج میشه ، شاخص ها و سهم ها همه نیاز به اصلاح داشتند ، و اکثرا فروشنده نبودن ، با این کار اونها هم فروشنده شدن ، ما که خرید کردیم و ریسک کردیم در حد بالا !!!
    خیلی از سهما در اصلاح موج جهارم از 3 هستن و این ریزش ها این اصلاح را تسریع می کنه ، مثلا تابا ، ثعتما که خودم دارم این جوریه

حریل را ندارم بررسی کردم دیدم تو موج 4 اصلاحیه

پس می تونه این ریزش تا حدی عمدی برای تکمیل اصلاح بازار و سهام باشه.

بزودی و احتمالا پس از اصلاح تا حدود 61 درصد فیبو شاهد برگشت بازار خواهیم بود
    ویرایش توسط Abad : 2018/10/06 در ساعت 13:46
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

وقتی یانک تجارت و بانک ملت هر کدام به تنهایی 140 میلیارد تومان معامله میشه و پایانی مثبت داره ، احتمالا بازار منفی دوامی نداشته و کوتاه خواهد بود.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 213 بار در 47 ارسال

وقتی یانک تجارت و بانک ملت هر کدام به تنهایی 140 میلیارد تومان معامله میشه و پایانی مثبت داره ، احتمالا بازار منفی دوامی نداشته و کوتاه خواهد بود.
    بحث مثبت و منفي بازار نيست، بحث اينه كه چطور و چرا يه سهمي مثل فخوز از صف خريد به صف فروش رفت؟ حركت بازار امروز اصلا طبيعي نبود وگرنه روزهاي منفي بازهم داشتيم و همه ميگفتيم اين روزها فرصت وروده. الان جو بي اعتمادي توي مملكت حاكم شده. اينم از بورسي كه تبليغش رو كردند. هر وقت دولت از آبادي جايي حرف ميزنه دقيقا دو روز بعدش همونجا جهنم ميشه!

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید silverfox از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,864 بار در 3,838 ارسال

عرض کردم...اگر صداقتی دارند که ندارند...اگر نظارتی دارند که ندارند...اگر بی اطلاع بودند که نبودند...اگر روو دست خوردند که نخوردند....صرفا میتونن معاملات امروز رو باطل کنند....
    به سازمان زنگ بزنید و شکایت بکنید
    اگر هم مدعی اند همه چیز بر روی اسلوبه!.....این حضرات که امروز این بلا رو سر بازار آوردند به دستگاه قضایی معرفی کنند!
    ..............
    پ.ن:
    برای خودم می نویسم!
    و اون خودزیرک پنداری که کار امروز رو "هیجان کوچک" معرفی کرده بود...
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,864 بار در 3,838 ارسال

خیلی از سهما در اصلاح موج جهارم از 3 هستن و این ریزش ها این اصلاح را تسریع می کنه ، مثلا تابا ، ثعتما که خودم دارم این جوریه

حریل را ندارم بررسی کردم دیدم تو موج 4 اصلاحیه

پس می تونه این ریزش تا حدی عمدی برای تکمیل اصلاح بازار و سهام باشه.

بزودی و احتمالا پس از اصلاح تا حدود 61 درصد فیبو شاهد برگشت بازار خواهیم بود
    برادر من
    دنبال چی میگردین....کدام فیبو!کدام تکنیکال!
    همه رسیده بودن به همونجا که باید ظرف 30 ثانیه میرفتن صف فروش؟!
    فروختند و رفتند....
    بنده میدونم شما دنبال تحلیلی....منتها دستکاری و فروش دستجمعی حضرات رو نباید با اسم اصلاح ماله کشی کرد...اگرچه شما همچین قصدی نداری...
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,299 بار در 340 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_sh نمایش پست ها
    دوستان من یه احتمال به ذهنم خطور کرده. این دولت و نظام الان تو زمینه دلار یه حجم زیادی از پول مردم رو سوزوندن تو این دو روز (البته اگه ادامه دار باشه و یا تثبیت بشه که بعیده! که به هر حال پول مردم رو سوزوندن). حالا من نگران شدم که شاید بخان همین بازی رو تو بورس اجرا کنن مثل سال 92. الان با تبلیغ زیاد حجم زیادی از پول مردم سرازیر میشه تو بورس و بعد کوره سرمایه سوزی راه بندازن و یه دور هم اینجا پوا مردم رو بسوزونن. نطر شما چیه؟ چقدر این احتمال وجود داره؟ یعنی بیان یه چند روز دیگه هم بازار رو مثبت کنن و بعدش ریزش شروع بشه و سرمایه های ورودی به بورس رو از بین ببرن و نقدینگی کم بشه. لطفا نظرتون رو بفرمایید و راهنمایی کنید.
    دوستان من این پست رو 3 شنبه هفته پیش گزاشتم. خیلی هم دوست دارم خوشبین باشم ولی تجربه های پیشین از رفتار دولت با سرمایه مردم و این عرضه های کمرشکن امروز خیلی نگرانم کرده. اگه خبر خاصی بود نهایتا تا آخر بازار باید معلوم میشد که نشد. تو ابتدای بازار اشتیاق به خرید کاملا واضح بود ولی به نظر میرسه که به صورت کاملا عمدی میخوان جو فروش ایجاد کنن و باعث از بی رفتن سرمایه مردم بشن. لطفا همفکری کنید که دوباره رکب نخوریم از این حضرات بی همه چیز. ممنون

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید vahid_sh از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 101 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (4 کاربران و 97 مهمان ها)

1. farzadi،
  2. ordeal،
  3. علیرضا۱۲۳،
  4. نیکا

کلمات کلیدی این موضوع