صفحه 7 از 35 نخست ... 4567891017 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 341

موضوع: بررسی و ارائه جداول مقایسه ای سهام با بابک 52

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

پاسخ : بررسی و معرفی سهام و ارائه جداول مقایسه ای و خبرهای رانتی و پیگیری سهام با با

نقل قول نوشته اصلی توسط navasan نمایش پست ها
    کفپارس

اضافه شدن یک حقیقی به لیست درصدی ها نشانگر ان استکه فروش امروز کخاک در نماد کفپارس فقط جهت کنترل سهم و تحریک عرضه ها بوده است و با کد حقیقی خودی هم خریده شده است.
    احتمالا با کدهای حقیقی دیگری هم در حال جمع اوری شناور سهم هستند.

کفپارس

با سلام . یه بحث دیگری هم هست . صدر تامین میخواد کفرا و کخاک به طور یکسان سهم داشته باشند . اگر به این موضوع دقت کنید کخاک خیلی جالب دقیقا 1،054،900 سهم فروخته و روز قبلش 2،124،900 سهم داشته . و حالا هم کفرا و هم کخاک دقیقا هر کدامشان 1،070،000 سهم دارند . و کل 30 میلیون سهمی هم که به زودی بلوک زده میشه 15 میلیونش رو کفرا بر میداره و 15 میلیونش رو کخاک . کفرا چون صف خرید شده بود نمی توانست اون تعداد کسری نسبت به کخاک رو بخره و کخاک مجبور شد بفروشه . البته این هم برای مساوی شدن سهمشان بوده و هم برای گول زدن بازار و هم حقیقی خودی و از خودشان خرید کرده . یعنی هر سه تا مورد بوده . حالا فقط می خوام ببینید آیا چه کخاک و چه کفرا بالای 70 هزار سهم می فروشند !! که بیان زیر 1 میلیون سهم ؟ خیر پس دیگه فروشنده حقوقی امروز وجود نداره و فقط و فقط سهامداران حقیقی ترسو که تا صف خرید میریزه از ترس شروع می کنند به فروختن و اصلا هدف قیمیت برای خودشان ندارند .

دیروز بنده ساعت 12:56 ظهر اعلام کردم کخاک فروخته و خب هر فرد عادی نمی تونه تا زمانی که شب نشه و اطلاعات سهامداران عمده بروز نشه متوجه این موضوع بشه .

مجدداً عرض میکنم هیچ حقوقی امروز فروشنده نیست و فقط و فقط اگر یک حقیقی پولدار بیاد و یک میلیون سهم بخره مجددا" و به راحتی صف خرید خواهد شد .
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

پاسخ : بررسی و معرفی سهام و ارائه جداول مقایسه ای و خبرهای رانتی و پیگیری سهام با با

سهم x

همانطور که قبلاً هم عرض کرده بودم، تا اواخر این ماه سهمی با بازدهی توفانی و حداقل 60 درصد و تا 100 درصد بازدهی و سود خالص طی دو ماه و ماگزیمم سه ماه خواهد داشت، خدمت همه عزیزان اعلام خواهد شد .

به همه عزیزان توصیه میکنم که اواخر این ماه نقدینگی برای خرید داشته باشند . این دفعه سودی که این سهم ساخته تعجب همگان را خواهد برانگیخت . چون بنده قبل از اعلام سود روی کدال ، سهم مربوطه را معرفی خواهم کرد و فرصت خرید برای همگان هست .

4. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال paiezan آواتار ها
    تشکر شده 937 بار در 268 ارسال

کفپارس هم اکنون برروی سقف کانال نزولی بلند مدت خودش قرارداره.درصورت شکست این کانال و تثبیت سهم بالای 6500 ریال اهداف اولیه سهم 8000 و 9500 ریال خواهدبود...حرکت اصلی و رشد خوب سهم بعد از شکست 9500 شروع خواهدشد...

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید paiezan از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(57) Ali آواتار ها
    تشکر شده 12,010 بار در 1,909 ارسال

کفپارس

رشد چشمگیر عملکرد اذرماه نسبت به ماه قبل
    افزایش قابل توجه قیمت واحد فروش به همراه افزایش حجم تولید منجر به رشد 72% عملکرد آذرماه نسبت به ماه قبل گردیده است.

عملکرد آذرماه

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    عملکرد ابان ماه

ویرایش توسط Ali : 2018/12/27 در ساعت 16:03

8. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 927 بار در 241 ارسال

----------------

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید banima از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    با سلام و احترام همانطور که می دانید بنده الکی هیچ سهمی معرفی نمی کنم مگر اینکه از خبر خوبی در سهم مطلع باشم

توصیه اکید به خرید سهم کفپارس ( فرآورده‌های‌ نسوز پارس‌ ) رو دارم .

خبر بسیار خوبی توی سهم هست که سهم را منفجر خواهد کرد و سهم از سال دیگر به طور بسیار قابل ملاحظه ای تغییر و تحول کرده و به سود آوری قابل ملاحظه ای خواهد رسید

البته این یک خبر رانت هست :

و اون خبر این هست :

کفرا ( فراورده‌ های‌ نسوزایران‌ ) در حال خرید 50 درصد از سهام کفپارس هست و البته روی قیمتهای بسیار بالاتر از قیمت فعلی تابلو قیمت کفپارس و در محدوده ده هزار ریال

کفپارس فرصت داد فقط بحرید و معطل نکنید . اگر به احجام خریدهای انجام شده هم نگاه کنید کاملا مشخص می باشد

میانگین حجم ماهیانه کفپارس 760 هزار سهم هست در حالیکه روزهای هفتم و دوازدهم و چهاردهم و نوزدهم آذر ماه بالای یک میلیون و حتی تا 2 میلیون سهم هم خریدار داشته است

این موضوع فعلا تاثیری بر سهم کفرا ندارد و قیمت تابلو سهم کفپارس افزایش خواهد داشت

دوستانی که سهم را به گفته بنده خریدند بنده 21 ام ( بیست و یکم ) آذر ماه این هم رو برای خرید معرفی کردم که در تاپیک خودم پستش موجود هست که قیمت سهم در صف خرید 560 تومان بوده است

ساعت ارسال پست قبل از شروع بازار و در ساعت 8:54 بوده است

سهم تا 6،333 ریال هم رفت و صف خرید میلیونی داشت که کخاک صف خرید را عرضه کرد و از اون به بعد سهم ریخت.

حالا هم هیچ جای نگرانی نیست . همانطور که مشاهده می کنید دیروز هم کخاک و هم کفرا باز مقدار خیلی کم خریدند هر کدامشان

کخاک فقط برای این فروخت که مدام صف خرید نباشد وگرنه فروش یک میلیون سهم برای نوسانگیری هیچ معنایی برای شرکتی به این عظمت نداره و خود کخاک در تاریخ 1397/10/25 خرید کرده بوده و به قیمت میانگین 5،747 ریال و روی 6،333 ریال یک میلیون سهم فروخت یعنی حدود 57 میلیون تومان سود کرد!!!

حال به نظر شما شرکت کخاک لنگ 57 میلیون تومان شود برای نوسانگیری هست !!!

خیر اینها نمیخواهند سهم یه کله صف خرید باقی بماند چون در این صورت سهم پس از 20 درصد بسته خواهد شد و باید خبر سهم بلوکی علنی شود

دیگه هم نمیتواند کلان بفروشد چون دارایی اش نباید زیر یک میلیون سهم برود

پس هیچ حقوقی فروشنده نیست

حالا بحث حقیقی ها هستند که یکی دو تا حقیقی برای فریب بازار چند روز پیش فروختند و سهم را منفی کردند . اتفاقا این حقیقی ها نمی خواستند خارج شوند و میخواستند قیمت سهم هر چه پایینتر بیایید تا حقوقی ها و دیگر خودی های حقیقی سهم را جمع کنند

دوستان بورس همین هست

نباید انتظار رشد یه کله داشت !!

متاسفانه کلیت بازار ایران همین هست

فقط شده نوسانگیری !!

الان هم هر کی به گفته بنده خریده و در ضرر هست به احتمال قوی دیگه فردا از ضرر خارج میشه . همین الان خارج بشه و تمام

احدی اومد کتوکایی که بنده روی 375 تومان و در صف فروش معرفی کردم که الان بالای 600 تومان هست را تشکر کند از بنده!!!

باز هم میگم . تا آخر این ماه یک سهم معرفی میکنم با بازدهی توفانی

دوستان آخر ماه نقد باشند

هر کی میخواد سود بکنه در بورس باید صبور باشه

نباید هر روز اصلا تابلو رو نگاه کنی و از منفی ها بترسید !!
    ویرایش توسط بابک 52 : 2019/01/01 در ساعت 09:52

12. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,881 بار در 507 ارسال

دوستانی که سهم را به گفته بنده خریدند بنده 21 ام ( بیست و یکم ) آذر ماه این هم رو برای خرید معرفی کردم که در تاپیک خودم پستش موجود هست که قیمت سهم در صف خرید 560 تومان بوده است

ساعت ارسال پست قبل از شروع بازار و در ساعت 8:54 بوده است

سهم تا 6،333 ریال هم رفت و صف خرید میلیونی داشت که کخاک صف خرید را عرضه کرد و از اون به بعد سهم ریخت.

حالا هم هیچ جای نگرانی نیست . همانطور که مشاهده می کنید دیروز هم کخاک و هم کفرا باز مقدار خیلی کم خریدند هر کدامشان

کخاک فقط برای این فروخت که مدام صف خرید نباشد وگرنه فروش یک میلیون سهم برای نوسانگیری هیچ معنایی برای شرکتی به این عظمت نداره و خود کخاک در تاریخ 1397/10/25 خرید کرده بوده و به قیمت میانگین 5،747 ریال و روی 6،333 ریال یک میلیون سهم فروخت یعنی حدود 57 میلیون تومان سود کرد!!!

حال به نظر شما شرکت کخاک لنگ 57 میلیون تومان شود برای نوسانگیری هست !!!

خیر اینها نمیخواهند سهم یه کله صف خرید باقی بماند چون در این صورت سهم پس از 20 درصد بسته خواهد شد و باید خبر سهم بلوکی علنی شود

دیگه هم نمیتواند کلان بفروشد چون دارایی اش نباید زیر یک میلیون سهم برود

پس هیچ حقوقی فروشنده نیست

حالا بحث حقیقی ها هستند که یکی دو تا حقیقی برای فریب بازار چند روز پیش فروختند و سهم را منفی کردند . اتفاقا این حقیقی ها نمی خواستند خارج شوند و میخواستند قیمت سهم هر چه پایینتر بیایید تا حقوقی ها و دیگر خودی های حقیقی سهم را جمع کنند

دوستان بورس همین هست

نباید انتظار رشد یه کله داشت !!

متاسفانه کلیت بازار ایران همین هست

فقط شده نوسانگیری !!

الان هم هر کی به گفته بنده خریده و در ضرر هست به احتمال قوی دیگه فردا از ضرر خارج میشه . همین الان خارج بشه و تمام

احدی اومد کتوکایی که بنده روی 375 تومان و در صف فروش معرفی کردم که الان بالای 600 تومان هست را تشکر کند از بنده!!!

باز هم میگم . تا آخر این ماه یک سهم معرفی میکنم با بازدهی توفانی

دوستان آخر ماه نقد باشند

هر کی میخواد سود بکنه در بورس باید صبور باشه

نباید هر روز اصلا تابلو رو نگاه کنی و از منفی ها بترسید !!
    بابک عزیز من درسته که این سهم رو ندارم ولی بابت زحماتت ازت ممنون و سپاسگزارم

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید National از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط National نمایش پست ها
    بابک عزیز من درسته که این سهم رو ندارم ولی بابت زحماتت ازت ممنون و سپاسگزارم
    با سلام و احترام

بنده حقیقت امر نیازی به تشکر ندارم ، دوستان وقتی سهم منفی میشه تیکه نندازند و توهین نکنند همین کافی است !!!

کتوکای نازنین از 375 که پستش هم موجود هست تا بالای 600 تومان رفته طی مدت خیلی کم !!!

بنده سود میکنم دوست دارم بقیه اعضاء و مهمانهای سایت هم سود کنند

باز هم تاکید میکنم اگر هر فردی نگران هست کفپارس رو امروز یا فردا میتواند در مثبت خارج شود

ضمناً اگر فردی این سهم را نخریده دیگر نخرد و صبر کند تا آخر ماه تا سهم مهم را معرفی کنم با بازدهی توفانی

16. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال mokhlas آواتار ها
    تشکر شده 1,431 بار در 279 ارسال

با سلام و احترام
    بابك جان ما از زمان معرفي سهم شيران و صحبت هات در كانال ردكال و.. مي شناسيمت و همچنين به صداقت صحبت ات.
    اميدوارم هرجا هستي سلامت باشي.
    بازم ممنون بابت زحماتت
    هيچ ثروتي چون عقل، و هيچ فقري چون ناداني نيست. هيچ ارثي چون ادب، و هيچ پشتيباني چون مشورت نيست. حضرت علی(ع)

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mokhlas از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام و احترام

کفرا (فرآورده های نسوز ایران)

طبق اطلاعات موثق بنده، کفرا (فرآورده های نسوز ایران) در گزارش نه ماهه که هنوز به بازار ارائه نشده است، ماگزیمم به اندازه شش ماهه اول سود ساخته ، یعنی 1400 ریال در نه ماهه و با این حساب تا 12 ماهه حدودا " 2100 ریال سود می سازد که با پی بر ای 6.67 زمان مجمع قیمت کفرا 14000 ریال می تواند در زمان مجمع باشد

قیمت پایانی سهم امروز مورخ 1397/10/03 برابر 9537 ریال یعنی بازدهی حدود 46 درصد تا اردیبهشت ماه 1398

4 ماهه 46 درصد عالیه

ولی خب باید دید آیا سال دیگه هم می تواند با وجود تحریمها که برای خریداران محصولش یعنی فولاد مبارکه و ذوب اتفاق می افتد و فروش فولاد و ذوب کم می شود، آیا فروش کفرا هم باطبع آن کم خواهد شد یا خیر ؟

کفرا :

1) کل سود ساخته شده در 9 ماهه سال 1397 همانطور که قبلا " هم عرض کرده بودم بین 1300 تا 1400 ریال می باشد . درسته که این میزان سود نسبت به 9 ماهه سال 1396 حدودا " 2.8 برابر شده ولی خب قیمت سهم هم در زمان اعلام سود نه ماهه سال 1396 حسابرسی نشده ( 1396/10/30) برابر 4608 ریال بوده و قیمت سهم همین حالا و قبل از 1397/10/30 برابر 11،157 ریال یعنی قیمت سهم هم 2.42 برابر شده نسبت به سال قبل ( اطلاعات 1300 ریال تا 1400 ریال جهت سود 9 ماهه حدود دو هفته دیگر تازه روی کدال خواهد آمد )

در هر صورت همانطور که عرض کردم کفرا برای سال 1398 ماگزیم 2100 ریال سود خواهد ساخت و قیمت سهم در زمان مجمع با پی بر ای 6.67 زمان مجمع سال قبل قیمت کفرا 14000 ریال می تواند باشد یعنی حدود 25 درصد سود از همین حالا تا اردیبهشت 1398

2) طرح جمبزه سه فاز دارد که فاز اول آن در 22 بهمن امسال افتتاح می شود .
    ویرایش توسط بابک 52 : 2019/01/05 در ساعت 07:56

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 7 از 35 نخست ... 4567891017 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)