صفحه 46 از 58 نخست ... 364344454647484956 ... آخرین
نمایش نتایج: از 451 به 460 از 577

موضوع: گفتگوی بورسی کاربران بورسی

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

پاسخ : گفتگوی بورسی کاربران بورسی

درود بر شما کاربر roya123

انتخاب سهم برای شما ،بستگی داره به اینکه با چه دیدگاهی وارد بازار شدید؟ایا همیشه بازار رو دنبال میکنید و میخواهید نوسانگیری کنید یا میخواهید چند سهم رو بخرید و یکی دو سال سهامداری کنید؟
    اگر مورد اول باشه،فعلا نظرم روی گروه خودرو و انبوه سازی و سیمانی مثبته ولی اگر مورد دوم باشه بهتره یک ماه صبر کنید و بعد از مجمع سالیانه،چند سهم بنیادی رو بخرید و بندازید بمونه تا هم سود سالیانه بده هم از رشد قیمت سهم بهره مند گردید.
    بعنوان یه با تجربه بورسی میگم مهمترین چیزی که در این بازر خواهید اموخت حتی بعد از ده سال،که اونو من همین الان بهتون میگم اینه که در خرید سهام هیچ گونه عجله نکنید و بسیار با حوصله و پله ای بخرید و همچنین در فروش سهمی که روند صعودی قویی داره ،باز هم عجله نکنید.این دو تا رو رعایت کنید شما در بازار بورس برنده اید.
    (عجیبه پست شما نقل قول نمیشه)
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,143 بار در 5,484 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    درود بر شما کاربر roya123

انتخاب سهم برای شما ،بستگی داره به اینکه با چه دیدگاهی وارد بازار شدید؟ایا همیشه بازار رو دنبال میکنید و میخواهید نوسانگیری کنید یا میخواهید چند سهم رو بخرید و یکی دو سال سهامداری کنید؟
    اگر مورد اول باشه،فعلا نظرم روی گروه خودرو و انبوه سازی و سیمانی مثبته ولی اگر مورد دوم باشه بهتره یک ماه صبر کنید و بعد از مجمع سالیانه،چند سهم بنیادی رو بخرید و بندازید بمونه تا هم سود سالیانه بده هم از رشد قیمت سهم بهره مند گردید.
    بعنوان یه با تجربه بورسی میگم مهمترین چیزی که در این بازر خواهید اموخت حتی بعد از ده سال،که اونو من همین الان بهتون میگم اینه که در خرید سهام هیچ گونه عجله نکنید و بسیار با حوصله و پله ای بخرید و همچنین در فروش سهمی که روند صعودی قویی داره ،باز هم عجله نکنید.این دو تا رو رعایت کنید شما در بازار بورس برنده اید.
    (عجیبه پست شما نقل قول نمیشه)
    مرسی از پاسختون. ببینید من در ابتدا می خوام کمی سود رو تجربه کنم. یعنی همون نوسانگیری که هم با سهام مختلفی که سود خوبی میدن آشنا شم و کمی بازار رو رصد کنم. چون ماه رمضون بیکار هستم و تو خونه هستم می تونم بازار رو رصد کنم. اما خب در رابطه با سهام بلند مدت هم اگه سود خوبی بدن خب دوست دارم بلند مدت هم سرمایه گذاری کنم. از گروه خوردو و انبوه سازی و سیمانی که فرمودید الان همین ها تو سبد سهامم هستن که همه در حال حاضر تو ضرر هستن. یکی رو به پیشنهاد یکی از دوستان خریدم و دوتا رو خودم خریدم که البته جمع کل خریدم یه کم بیش از دو تومن هست. یعنی فقط با هدف یادگیری وارد شدم فعلا. اما اینها که فرمودید کوتاه مدت منظورتون از کوتاه مدت چه زمانی هست؟؟؟؟

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون. ببینید من در ابتدا می خوام کمی سود رو تجربه کنم. یعنی همون نوسانگیری که هم با سهام مختلفی که سود خوبی میدن آشنا شم و کمی بازار رو رصد کنم. چون ماه رمضون بیکار هستم و تو خونه هستم می تونم بازار رو رصد کنم. اما خب در رابطه با سهام بلند مدت هم اگه سود خوبی بدن خب دوست دارم بلند مدت هم سرمایه گذاری کنم. از گروه خوردو و انبوه سازی و سیمانی که فرمودید الان همین ها تو سبد سهامم هستن که همه در حال حاضر تو ضرر هستن. یکی رو به پیشنهاد یکی از دوستان خریدم و دوتا رو خودم خریدم که البته جمع کل خریدم یه کم بیش از دو تومن هست. یعنی فقط با هدف یادگیری وارد شدم فعلا. اما اینها که فرمودید کوتاه مدت منظورتون از کوتاه مدت چه زمانی هست؟؟؟؟
    از یک هفته تا سه هفته کوتاه مدت محسوب میشه.
    لازم نیست برای یادگیری ،حتما معامله واقعی انجام دهید،شما میتونتید برای یادگیری روی کاغذ و بصورت فرضی برای خودتون خرید و فروش انجام دهید و بدون خرج کردن ریالی ،تجربه تریدری در بورس را کسب کنید و پس از چندین معامله فرضی و یادگیری مهارت های تریدری،سرمایه واقعی رو وارد بازار کنید.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

از یک هفته تا سه هفته کوتاه مدت محسوب میشه.
    لازم نیست برای یادگیری ،حتما معامله واقعی انجام دهید،شما میتونتید برای یادگیری روی کاغذ و بصورت فرضی برای خودتون خرید و فروش انجام دهید و بدون خرج کردن ریالی ،تجربه تریدری در بورس را کسب کنید و پس از چندین معامله فرضی و یادگیری مهارت های تریدری،سرمایه واقعی رو وارد بازار کنید.
    خب میخوام از نظر روحی هم خودم و آماده کنم و ببینم که اصلا به درد بورس می خورم یا نه و از طرفی میخوام از نوسانگیری سود هم کنم. واسه شروع بدون هیچ دانشی سهامی که دوستام خریدن و خریدم و همش سود کردم. الان حس خیلی خوبی نسبت به بورس دارم. سهام بلند مدت که فرمودید چقد میشه سود کرد. مثلا توی دو سال سرمایه چند برابر میشه؟؟؟

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,864 بار در 347 ارسال

فشار های غرب بر ایران روز به روز بیشتر میشه یک حرکت اشتباه از سوی ایران میتونه باعث شروع جنگی بشه که اون جنگ سرنوشت 80 میلیون ایرانی رو تغییر بده.
    برخی از دوستان اعتقاد دارند که ایران و غرب بالاخره مذاکره خواهند کرد بنظر من مذاکره ای اتفاق نخواهد افتاد.وقتی امریکا،سپاه پاسداران رو وارد لیست ترویستی کرد یعنی عملا در مذاکره رو بست.
    البته خودش مدام میگه که بیایید مذاکره کنیم ولی تحقق شروط مذاکره ممکنه برای ایران خیلی سخت و غیرممکن باشه.
    .
    .
    .
    .
    .
    حدس های دوستان در مورد اون سهم درست نبود،هیچ کدوم نیست.

-واحیا
    -شرانل
    -وخارزم

اینها هم سهم مورد نظر نیستند؟

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید abed از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط abed نمایش پست ها
    -واحیا
    -شرانل
    -وخارزم

اینها هم سهم مورد نظر نیستند؟
    اابته قیمتشون 710 نیست!

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید abed از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

یه سهم هر روز چشمک میزنه که منو بخرید من میخوام برم بالا .
    حداقل حداقل از این قیمت ها 50 درصد جای رشد داره.
    قیمتش 710 تومنه.
    کدوم سهمه عجبا؟!!

کحافظ نیست؟

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید abed از ایشان تشکر کرده است:

یه سهم هر روز چشمک میزنه که منو بخرید من میخوام برم بالا .
    حداقل حداقل از این قیمت ها 50 درصد جای رشد داره.
    قیمتش 710 تومنه.
    کدوم سهمه عجبا؟!!
    کاربر آروم بورس ببخشید نمی دونم آقا هستید یا خانوم که چطوری خطاب کنم. میشه این سهم و بگید چیه لطفا؟؟؟

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    کاربر آروم بورس ببخشید نمی دونم آقا هستید یا خانوم که چطوری خطاب کنم. میشه این سهم و بگید چیه لطفا؟؟؟
    فعلا نه.چون میخوام در محدوده مورد نظر خودم بخرم،الان من بگم یکی دو تا سایت و کانال هم پی مطلب منو میگیرند و فشار خرید میاد.

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

فعلا نه.چون میخوام در محدوده مورد نظر خودم بخرم،الان من بگم یکی دو تا سایت و کانال هم پی مطلب منو میگیرند و فشار خرید میاد.

خب از گروه خودرویی الان بخریم یا نه؟؟؟

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 46 از 58 نخست ... 364344454647484956 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)