صفحه 42 از 129 نخست ... 32394041424344455292 ... آخرین
نمایش نتایج: از 411 به 420 از 1289

موضوع: __نقشه راه بازار سرمایه__

عضو فعال
    تشکر شده 6,006 بار در 1,243 ارسال

پاسخ : گاهنامه orumbourse

یمن این فرصت را دارد تا فیلم جهت حرکت پهباد ها را نمایش دهد

روزی که به عراق حمله شد دایما رسانه های امریکا دم از وجود تسلیحات اتمی در این کشور می زدنند دریغ از پیدا شدن یه قوطی

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

همش از اخبار بد نگیممممم
    ...............
    شنیده مهمی از ذوب

گفته می‌شود ذوب‌آهن اصفهان به زودی مهم‌ترین پروژه توسعه‌ای خود یعنی طرح PCI را به صورت رسمی به بهره‌داری خواهد رساند

?اصفهانی‌ها در تلاش هستند تا در مهرماه تست راه‌اندازی عملیاتی پروژه را انجام دهند تا شرایط بهره‌برداری طرح فراهم گردد

?گفتنی است این طرح در کاهش هزینه تمام شده محصولات ذوب و کاهش مصرف کک تاثیر به‌سزایی خواهد داشت

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

خبری خوب برای بانکی ها:

رییس جمهور در جلسه هیئت دولت : خوشحالیم امروز روابط بانکی ما با برخی کشورها بدون سوئیفت انجام می شود

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

به نقل

در ادامه رفتار مواج قیمت سهام، دماسنج اصلی بورس تهران افت ۳ هزار و ۸۳۵ واحدی را تجربه کرد.

حال پس از رشدهای بالای قیمت سهام در مدت اخیر، ریسک پذیری معامله گران کاهش یافته و ترجیح به ذخیره سود داده اند.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

خبری خوب برای خودرو که بازار از تحلیل ان غافل شد:

در هفته اخیر صدور اطلاعیه از سوی بانک مرکزی مبنی بر مالکیت بانک ها به میزان ۳۰ درصد بود؛

به علاوه مالکیت بانک مطابق با قوانین اصل ۴۴ به میزان ۲.۵ درصد برای افراد حقیقی، ۵ درصد برای افراد حقوقی و ۱۰ درصد برای شرکت های حقوقی عام مجاز شناخته شده بود که در این اطلاعیه این رقم به ۳۳ درصد افزایش پیدا کرده است.

به علاوه با توجه به اینکه ایران خودرو مالک بانک پارسیان است و ۳۵ درصد سهم از این بانک دارد

تا امروز و تازمانیکه بحث واگذاری بانک پارسیان به میان می آمد مجموعه ایران خودرو مدعی نبود مشتری بود و از طرفی اذعان داشت اگر ارزش این بلوک خرد شود از بین می رود؛

حال با وجود این مصوبه راه برای واگذاری بلوک پارسیان ایران خودرو باز شده پیش از گذشته باز شده است

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

سجاد عزیز
    این روزها فتح شاخص 300 هزار را ابر کانال نام گذاری کرده اند که به شخصه تا زمانی که به اعداد بالاتر نرسیده
    نام ابر کانال را بر روی ان گذاشت

به نظر شما چه عددی برازنده ....ابر کانال برای شاخص کل ....است

شاد باشی

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

در راستای کاهش تحریم خواندیم :

در شرایط حاضر نیز وزارت صمت به نوعی شرکت های خودروساز را مکلف کرده تا نیازهایی را که پیش از این از طریق واردات تامین می شد،

با همکاری قطعه سازان و از داخل تامین کنند، حتی طی مراسمی از ۷۴۰ میلیارد تومان قرارداد منعقد شده میان خودروسازان و قطعه سازان رونمایی کرد،

پیش بینی می شود که داخلی سازی یکی از آیتم های مدنظر وزیر صمت در راستای تحول بنیادین در صنعت خودرو باشد.

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

7900 واحد منفی برای امروز یحتمل تا دو سه روز مثبت اندک برای بازار
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط سکه شانس نمایش پست ها
    سجاد عزیز
    این روزها فتح شاخص 300 هزار را ابر کانال نام گذاری کرده اند که به شخصه تا زمانی که به اعداد بالاتر نرسیده
    نام ابر کانال را بر روی ان گذاشت

به نظر شما چه عددی برازنده ....ابر کانال برای شاخص کل ....است

شاد باشی

درود بر شما

البته هنوز من به اطمینان کامل نرسیده ام که این اصلاح کوتاه مدت شاخص تموم شده باشه نمیشه یه روز این مقدار حجم رو بزنه و بگیم اصلاح تموم شده.احتمالش خیلی کم هست که اصلاح در یه روز تموم شده باشه.
    ولی اگر در مورد اصلاح حرف نزنیم با توجه به اینکه من اعتقاد دارم شاخص در موج سوم متوسط هست (برخلاف بقیه دوستان که اعتقاددارند شاخص در موج 5 هست) محدوده 380 تا 400 هزار میتونه هدف باشه البته برای موج سه .ممکنه موج 5 پس از طی موج چهار به واحد های 500 هم برسه ولی موج سه رو من در این محدوده میدونم.تا ببینیم چی پیش میاد.فعلا که درگیر این اصلاح هستیم.
    البته اینم بگم (هر زمان هم گفتم)شاخص ایران دستوری هست به حرف من و شما نیست.با یه زنگ تلفن بالا پایین میشه

"مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

17. 26 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها

درود بر شما

البته هنوز من به اطمینان کامل نرسیده ام که این اصلاح کوتاه مدت شاخص تموم شده باشه نمیشه یه روز این مقدار حجم رو بزنه و بگیم اصلاح تموم شده.احتمالش خیلی کم هست که اصلاح در یه روز تموم شده باشه.
    ولی اگر در مورد اصلاح حرف نزنیم با توجه به اینکه من اعتقاد دارم شاخص در موج سوم متوسط هست (برخلاف بقیه دوستان که اعتقاددارند شاخص در موج 5 هست) محدوده 380 تا 400 هزار میتونه هدف باشه البته برای موج سه .ممکنه موج 5 پس از طی موج چهار به واحد های 500 هم برسه ولی موج سه رو من در این محدوده میدونم.تا ببینیم چی پیش میاد.فعلا که درگیر این اصلاح هستیم.
    البته اینم بگم (هر زمان هم گفتم)شاخص ایران دستوری هست به حرف من و شما نیست.با یه زنگ تلفن بالا پایین میشه

درود بر شما
    تلفن رو خوب امدی
    ......
    با این حال جمع بندی کنیم
    500 هزار اولین ابر کانال شاخص به نام شما ثبت میشه

19. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)