صفحه 95 از 129 نخست ... 458592939495969798105 ... آخرین
نمایش نتایج: از 941 به 950 از 1289

موضوع: __نقشه راه بازار سرمایه__

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,518 بار در 9,926 ارسال

پاسخ : گاهنامه orumbourse

اقدام نطرین(عطرین نخ قم) برای افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی ها در سال 98

"مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,784 بار در 12,927 ارسال

نظرتون روی دتوزیع چیه؟
    چقدر براش جای رشد می‌بینید؟
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

#فسپا در 6ماهه 925 ریال سود محقق کرده است که این سهم در 2ماهه 592 ریال بوده است
    در گزارش 3ماهه 1977 میلیارد ریال فروش ، 434 میلیارد ریال سود عملیاتی و 385 میلیارد ریال سود خالص دارد . در 6 ماهه فروش 4695 میلیارد ریال ، سود عملیاتی کمی کند پیش رفته و 559 میلیارد ریال سود بوده و با کمک سود غیرعملیاتی 601 میلیارد ریال سود خالص داشته . سرعت سود عملیاتی در 3 ماهه دوم نسبت به 3 ماهه اول کند تر بوده است
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

جالب فسپا در سه ماهه اول با فروش 197 میلیارد تومنی ،سود 592 ریالی ساخته ولی در سه ماهه دوم با فروش 272 میلیارد تومنی 33 تومن سود ساخته!!!
    سود انباشته سهم به 236 تومن به ازای هر سهم رسید.

7. 24 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 602 بار در 99 ارسال

سلام جناب سجاد .لطفا وسدید و ولیز را تحلیل بفرمایید

9. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید عمو محسن از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    نظرتون روی دتوزیع چیه؟
    چقدر براش جای رشد می‌بینید؟
    دتوزیع دیتا نداره که.ولی 3700 تومن و 4100 تومن یه نگاهی بندازین.

نقل قول نوشته اصلی توسط banima نمایش پست ها
    جناب اروم بورس لطفا وسکاب را فرصت کردید بررسی میفرمایید ممنون
    نگه دار پرنوسان احتمال میدم 270 تومن رو هم ببینه.

نقل قول نوشته اصلی توسط عمو محسن نمایش پست ها
    سلام جناب سجاد .لطفا وسدید و ولیز را تحلیل بفرمایید
    درود بر شما
    وسدید دیگه داره به حمایت های مهمی میرسه.الان 262 تومن در صف فروشه ولی خیلی نزدیکه حمایت هاست.محدوده 230 تا 240 تومن حمایت قوی و خود 200 تومن خیلی قوی.احتمالا موج4 باشه.

11. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

بازار هفته بعد دو روز تعطیلی در روزهای یکشنبه و سه شنبه داره،در چنین هفته هایی معمولا خریداران دست به خرید پرحجم نمیزنند.
    اگر شنبه و دوشنبه قیمت ها همون حوالی یک دو درصد مثبت تا یکی دو درصد منفی با شاخص اندک منفی همراه باشه بهتره از مثبت اندک شاخص هست یا شاخص مثبت نشه یا میشه بهتره مثبت قوی بشه.
    فعلا بازار بیشتر تمایل به خرید سهامی داره که افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی داراریی دارند خپارس و فباهنر اخیرا مورد توجه قرار گرفته اند در مورد خپارس روزهای قبل مطلب زدیم هر کدوم فرصت داد برای شرکت در افزایش سرمایه ورود کنید.
    حتی اگه بازار منفی شدید هم بشه مثل دفعه قبل همگی در صف فروش یا صف های فروش پرحجم نخواهد بود پرنوسان میتونه باشه.البته برخی سهام راهشون رو از بازار جدا خواهند کرد.
    بنظر من در این قیمت ها هر وقت اردر فروش رو همراه با تردید فعال میکنید ،یادتون باشه که فعلا تنها بازار پویا در ایران،بازار بورس هست.بازار دلار و سکه و ساختمان تقریبا خوابیده اند ولی بازار بورس هنوز جایی زیادی برای رشد داره البته هنوز در اصلاحه.

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    آقا بابک کجایی وسکابت در بازار منفی صف خرید شده.
    وسکاب رو اقا بابک در این سایت معرفی کرد در کمترین قیمت.فکر کنم 120 یا 130 تومن.گرچه کمی زمان برد ولی بازم خوبه.من خودم هم قبل از مجمع سالیانه روی 145 تومن پیشنهاد خرید و شرکت در مجمع میدادم.
    با سلام و احترام خدمت سجاد خان عزیز و دوست داشتنی و تشکر بسیار بسیار فراوان بابت زحماتی که شما در سایت بورسی می کشید، وسکاب زمانی رشد قیمتی بسیار زیاد خواهد کرد که ملک عاطفی در حال ساخت خود را بفروشد .

فعلا وراث سازنده قبول کرده اند که با دریافت سهم خود که حدود ماگزیمم 10 میلیارد تومان می باشد، پروژه را واگذار نمایند.

قرار است که اسکلت پروژه ( بخش سازه تکمیل شود ) و سپس در خصوص فروش آن تصمیم گیری شود که حدودا این تکمیل عملیات 9 ماه زمان خواهد برد.

اگر پروژه تا بخش سازه تکمیل بشه جهت 20500 متر مربع بنای مفید، حدود حداقل 718 میلیارد تومان پول فروش ملک هست که با کسر هزینه ساخت و هزینه 10 میلیارد تومان پولی که باید به وراث داده شود، حدود 680 میلیارد تومان فروش ملک ارزش دارد ، که با این سرمایه فعلی به ازای هر سهم حدود 136 تومان فقط سود خواهد ساخت.

فعلا تا 9 ماهه 55 تومن ساخته و تا 12 ماهه حدود 60 تا 65 تومان خواهد ساخت که با یه پی بر ای 4 میشه حدود 240 تومان یعنی حدود 20 درصد از همین قیمت فعلی

ولی بنده توصیه میکنم به جای خرید این سهم ، سهامی که افت بسیار خوبی داشتند خریداری شوند که قطعا بازدهی بهتری خواهند داشت

به نظر من اونهایی که نقد هستند، نقد باقی بمانند و البته سهام خوب را شناسایی کنند ولی فعلا خرید نکنند

به نظر بنده در هفته آینده و حتی دو هفته آینده میشه سهام را در قیمتهای حتی پایینتری خرید و اگر هم قیمت سهام افت آنچنان نکنند، قیمتشان رنج خواهد بود و توی یکی دو هفته آینده، افزایش آنچنانی در قیمتهای سهام نخواهیم داشت

درسته گزارش های خیلی از شرکتها خوب بوده ولی دلار هم که فعلا ریزشی هست و تا محدوده 11170 تومان هم اومده

در هر صورت هر فردی نظری دارد و نظرش برای خودش محترم هست و همه بر اساس بررسی نظرات دیگران ولی در نهایت بر اساس نظر و فکر خود می بایست خرید و فروش های خود را انجام دهند.

در پایان مجدداً از شما سجاد دوست داستنی و عزیز تشکر می کنم و امیدوارم که همیشه هم خودتان و هم خانواده محترمتان سلامت و تندرست باشید

ارادتمندم - بابک 52
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

14. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    با سلام

ارادتمندم - بابک 52

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,135 بار در 5,478 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    میانگین 4 روزه و 9 روزه.
    اومدن میانگین 4 روزه به بالای میانگین 9 روزه از پایین سیگنال خرید و ایضا قرارگیری قیمت بالای این دو تا و برعکسش اومدن میانگین 4 روزه به پایین میانگین 9 روزه از بالا سیگنال فروش و ایضا قرارگیری قیمت در زیر این دو میانگین.
    سلام خدمت جناب ارومبورس. میشه توی این تحلیل به من کمک کنید لطفا؟؟؟؟. من واقعا گیج شدم.

جناب ارومبورس بر اساس moving average که طبق گفته ی شما برای کوتاه مدت 4 روزه و 9 روزه رو ترسیم کردم چیزی که داره نشون میده، سیگنال فروش هست. چون 4 روزه داره 9 روزه رو به سمت پایین قطع می کنه و همینطور قیمت زیر این دو میانگین هست. پس سیگنال فروش هست (البته هنوز مشخص نیست که این دو میانگین همدیگه رو چجوری قطع می کنه. ولی چیزی که من حس می کردم رو گفتم.)
    بر اساس کانال رگرسیون خطی که در تایم فریم هفتگی من ترسیم کردم در
    محدوده 300 یه مقاومت مهم داریم.
    و بر اساس چیزی که توی شکل هم نشون دادم این که قیمت داره کم میشه و حجم معاملات هم داره کم میشه که نشون میده روند نزولی در حالی ا ضعیف شدن هست و این یعنی
    سیگنال خرید .
    الان من واقعا چه نتیجه ای باید از این تحلیل هام بگیرم؟؟؟؟!!!
    یکی سیگنال فروش یکی سینگنال خرید ؟؟؟؟!!!!!!

ویرایش توسط roya123 : 2019/10/24 در ساعت 17:52
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

18. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)