صفحه 65 از 121 نخست ... 15556263646566676875115 ... آخرین
نمایش نتایج: از 641 به 650 از 1207

موضوع: گلوكوزان ( غگل )

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

پاسخ : گلوكوزان ( غگل )

نقل قول نوشته اصلی توسط zorba نمایش پست ها
    معاملات تایید نشده
    با سازمان تماس گرفتم!
    بیخود و بی جهت باطل کردن
    اگرچه توفیری نخواهد داشت که شرحش مبسوطه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    0216375
    سازمان بورس داخلی 5

زنگ زدم واقعا یه نفر گذاشتن جلوش یه کاغذ گذاشتن هر کی زنگ زد اینو بگو
    طبق ماده ۳۱ قانون اوراق بهادار و دستکاری قیمت و حجم نامتعارف باطله و شنبه مجددا بازگشایی میشه

آدم نمیدونه تو این سازمان بورس چه خبره
    وقتی خریدار تو ۶۴۲۸ تو صف خرید نشسته و فروشنده هم فروخته کجاش مشکل داره؟؟؟!!!!
    جناب ایلیگال ؟؟؟
    من به شخصه به استناد این دوتا پیام مطلع شدم باطل شده.
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) mohsen ho آواتار ها
    تشکر شده 51,378 بار در 9,283 ارسال

جالبه در گروه تلگرامی سهم صحبت از تایید معاملات میکنن!! یک عده هم به قسم و... واصل شدند!
    معاملات باطل شده است دوستان عزیز و روز شنبه مچینگ دیگری شبیه امروز را شاهد خواهیم بود . بااین تفاوت که احتمالا رنج بازگشایی حدود520-550خواهد بود

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی HOSSEINY آواتار ها
    تشکر شده 1,394 بار در 171 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen ho نمایش پست ها
    جالبه در گروه تلگرامی سهم صحبت از تایید معاملات میکنن!! یک عده هم به قسم و... واصل شدند!
    معاملات باطل شده است دوستان عزیز و روز شنبه مچینگ دیگری شبیه امروز را شاهد خواهیم بود . بااین تفاوت که احتمالا رنج بازگشایی حدود520-550خواهد بود
    اطلاعیه ای رسمی مبنی بر باطل شدن ندیدم

اگر اطلاعیه ای هست لطفا اشتراک گذاری کنید

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید HOSSEINY از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,906 بار در 3,915 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    جناب ایلیگال ؟؟؟
    من به شخصه به استناد این دوتا پیام مطلع شدم باطل شده.
    سلام و شب به خیر من خودمم بر اساس پیام بورس۲۴ مطلع شدم و سریع زنگ زدم سازمان داخلی ۵ یه خانم برداشت گفتم سهامدار غگل هستم و از قبل از مجمع با سهم بودیم و چرا سهم ممنوع شده گفت معاملات رو ابطال کردن ،که گفتم دلیلتون چی بوده عرض کردن طبق ماده ۳۱ قانون بورس و اوراق بهادار حجم مشکوک و فروش بالای حقوقی سهامدار عمده باعث ابطال شده
    بعد بهش گفتم خب منی که بعضی سهامم رو حتی تو منفی فروختم که مجددا غگل بخرم و الان ابطال شده دوباره پولم بخواد برگشت بخوره من عملا ضرر میکنم و دوباره پرسیدم شنبه هم اگه این اتفاق افتاد چی تدبیر شما چیه گفت بازگشایی محدود،که دوباره بهشون گفتم خانم محترم خب این قریب به ۳ هفته ای که سهم بسته بود و ما باهاش رفتیم مجمع و حداقل ۵۰ درصد از رشد بازار جا موندیم چی ،دیگه جوابی نداشت و گفت خب اتفاقیه که افتاده!!!
    خودشونم موندن چی شده و چی کار کنن
    اگه تایید کنن خب میترسن جا بیفته و بقیه افزایش از تجدیدیا هم همین روال رو در پیش میگیرن و اگه ردش کنن سر و صدای خیلیا بلند میشه و البته که مثل مابقی موارد تو مملکتمون کی به حرف ملت بدبخت گوش میده ،نمونش بازار پایه ،اعتراضات آبان برای بنزین و ۱۰۰۱ اتفاق دیگه که مسئولین حتی ککشون هم نمیگزه و چرا راه دور بریم همین کرونا که دلیل اصلی انتشارش ۷۰۰ تا طلبه بودن که رفته بودن چین و تا کرونا شده ۲ تا پرواز ماهان چارتر رفته اونا رو برگردونده که مبادا طلبه ها کرونا بگیرن غافل از اینکه با برگردوندن اونا کرونا پاش به مملکت باز میشه
    یه وقتایی آدم با خودش میگه چه شانس و اقبال یا بدشگونی بوده که صاف ما تو این مملکت بدنیا اومدیم
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

سلام و شب به خیر من خودمم بر اساس پیام بورس۲۴ مطلع شدم و سریع زنگ زدم سازمان داخلی ۵ یه خانم برداشت گفتم سهامدار غگل هستم و از قبل از مجمع با سهم بودیم و چرا سهم ممنوع شده گفت معاملات رو ابطال کردن ،که گفتم دلیلتون چی بوده عرض کردن طبق ماده ۳۱ قانون بورس و اوراق بهادار حجم مشکوک و فروش بالای حقوقی سهامدار عمده باعث ابطال شده
    بعد بهش گفتم خب منی که بعضی سهامم رو حتی تو منفی فروختم که مجددا غگل بخرم و الان ابطال شده دوباره پولم بخواد برگشت بخوره من عملا ضرر میکنم و دوباره پرسیدم شنبه هم اگه این اتفاق افتاد چی تدبیر شما چیه گفت بازگشایی محدود،که دوباره بهشون گفتم خانم محترم خب این قریب به ۳ هفته ای که سهم بسته بود و ما باهاش رفتیم مجمع و حداقل ۵۰ درصد از رشد بازار جا موندیم چی ،دیگه جوابی نداشت و گفت خب اتفاقیه که افتاده!!!
    اگه تایید کنن خب میترسن جا بیفته و بقیه افزایش از تجدیدیا هم همین روال رو در پیش میگیرن و اگه ردش کنن سر و صدای خیلیا بلند میشه و البته که مثل مابقی موارد تو مملکتمون کی به حرف ملت بدبخت گوش میده ،نمونش بازار پایه ،اعتراضات آبان برای بنزین و ۱۰۰۱ اتفاق دیگه که مسئولین حتی ککشون هم نمیگزه و چرا راه دور بریم همین کرونا که دلیل اصلی انتشارش ۷۰۰ تا طلبه بودن که رفته بودن چین و تا کرونا شده ۲ تا پرواز ماهان چارتر رفته اونا رو برگردونده که مبادا طلبه ها کرونا بگیرن غافل از اینکه با برگردوندن اونا کرونا پاش به مملکت باز میشه
    یه وقتایی آدم با خودش میگه چه شانس و اقبال یا بدشگونی بوده که صاف ما تو این مملکت بدنیا اومدیم
    جناب ایلیگال فکر نمی کنم باطل شده باشه.
    خودتون رو ناراحت نکنید.
    من واسه دوستم که خریدم الان تو سبدش اضافه شده که. باطل نشده که.
    واسه کرونا هم خودتون رو ناراحت نکنید.
    ایشالا اینم درست میشه.
    خدا بزرگه.
    دکتر حلت تو پیجشون گذاشتن که هر شب ساعت 11 شب دعا کنیم.
    دعاهای دست جمعی انرژی مثبت زیادی دارن.
    یادتون باشه هر شب ساعت 11 شب برای سلامتی تمام مردم ایران و جهان دعا کنید.

مملکت و شرابط و همه چیز رو رها کنید.
    اون خدای بزرگ و مهربون و قدرتمندی که داریم رو دریابید.

اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,140 بار در 2,952 ارسال

به نظرم فارغ از اینکه روز شنبه مجددا معاملات تایید بشه یا نشه یه موضوع کاملا مشخص شد و اینکه غگل از همین قیمت ۳۲۴ تومن راحت میتونه ۱۰۰۰ را ببینه
    بنابراین حتی اگر سازمان بی تدبیر و بی سواد بورس روز شنبه سهم را با دامنه ۵ درصد باز کرد سهم در صف خرید قفل شده و خیلی زود رشد خواهد کرد.
    هرچند من فکر می کنم شنبه شاید در محدوده ۵۰ و یا ۶۰ درصد سهم باز بشه اگه شنبه ۵۰ درصد باز بشه حدود ۱۵ روز کاری تا پایان سال هم هر روز ۵ درد بشه ایشالا از ۶۴۸ هم عبور خواهد کرد.
    به نظرم حالا دیگه وقت فکر کردن به اینکه چرا معاملات تایید نشده نیست چون جواب این پرسش کاملا مشخصه . به همون دلیل که در روزهای اولیه انتشار کرونا حضرات منکر بیماری در ایران شدند.به همون دلیل که یه شبه بنزین گران شد و به هزار و یک دلیل دیگه .
    پس دوستان فکر خودشان را درگیر این ماجرا نکنن.
    Honesty is the best policy

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,046 بار در 4,293 ارسال

از قیمت بازگشایی دیروز هر چند معاملات باطل شد یک نتیجه میشه گرفت! اینکه دیگه کسی زیر ۸۰ درصد سهمش را نمی فروشه چون تو ۱۰۰ درصد مشتری دارد سهم .

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(4) الکساندر آلخین آواتار ها
    تشکر شده 3,272 بار در 737 ارسال

البته دلخور نشید ولی خیلی خوش شانس بودید که در این مملکت به دنیا اومدید... در کجای دنیا سهم در روز بازگشایی با گپ صد در صدی بازگشایی میشه....؟؟؟ نمودارهای شبیه به دیوار در بورس کجای دنیا می بینی ...؟؟

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید الکساندر آلخین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,046 بار در 4,293 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط الکساندر آلخین نمایش پست ها
    البته دلخور نشید ولی خیلی خوش شانس بودید که در این مملکت به دنیا اومدید... در کجای دنیا سهم در روز بازگشایی با گپ صد در صدی بازگشایی میشه....؟؟؟ نمودارهای شبیه به دیوار در بورس کجای دنیا می بینی ...؟؟
    خوب همه چیزمون باید به هم بیاد دیگه! چهل ساله هرسال تورم دورقمی داریم! چهل ساله هر سال نرخ بیکاری دورقمی داریم! هز سه چهارسال یک شوک ارزی داریم! فساد ویرانگر که نگویید ! الان دزدی شده فرصت ! اگر کسی از موقعیتش سو استفاده نکند ظاهرا کلاه سرش رفته . خوب بورسمون هم از این قاعده مستثنی نیست .

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

احتمالا داستانش به این شکل بوده که حقوقی قصد خرید داشته منتها زیر قیمت 640 تومن، وقتی صف خرید 640 تومنی دیده، گفته معاملات رو باطل می کنم، و تمام سهامشو گذاشته برای فروش که معاملات باطل بشه، باید ببینیم آیا بازم فروشنده هست یا نه فقط می خواست معاملات را ابطال کنه.
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)