صفحه 254 از 1004 نخست ... 154204244251252253254255256257264304354754 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,531 به 2,540 از 10034

موضوع: تمام نا تمام من و بازار

عضو فعال
    تشکر شده 68,784 بار در 12,927 ارسال

پاسخ : تمام نا تمام من و بازار

نقل قول نوشته اصلی توسط trojan نمایش پست ها
    سلام جناب نمام
    به نظر شما میشه شبندر رو یک سهم دلاری فرض کرد یا خیر ؟
    در واقع هست ولی چون نرخ خوراکش هم دلاری حساب میشه و دولت خیلی راحت میتونه با مصوبات لحظه ای سود این گروه را دستخوش تغییرات بزرگ بکنه پس اون بازدهی که بقیه سهام دلاری میتونن ایجاد کنن این گروه نداره ضمنا قیمت بنزین و فرآورده های پالایشگاهها در ایران نرخ دستوری داره پس نمیتونه به واسطه افزایش نرخ دلار افزایش نرخ بگیرن
    الان بنزین لیتری 3هزار تومان هم برای مردم گرونه و قطعا دولت نمیتونه به راحتی بنزین گرون کنه پس اگر کرک اسپرد بنزین گرون بشه دولت از جیبش پول اضافه به پالایشگاه نمیده
    در کل این افزایش نرخ دلار تاثیر چندانی در سود پالایشگاه نمیتونه داشته باشه چون بنزین و گازوئیل گرون نمیشه
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 3,613 بار در 822 ارسال

فعلا نصف سرمایه سنگین رو سکه و دلار هست و تا دلار ۶۰هزاری فروشنده نیستم....تا رالی دلار تموم نشه سهام فعلا بالا نداره درست مثل سال ۹۷ که دلار تا ۲۰ اومد بالا بعد سهام حرکت کرد...
    اینار دلار تا ۶۰میاد بعد سهام حرکت میکنه...
    بس هنوزم دلار فرصت خریده

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید arman36 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی عارف آواتار ها
    تشکر شده 689 بار در 202 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط arman36 نمایش پست ها
    فعلا نصف سرمایه سنگین رو سکه و دلار هست و تا دلار ۶۰هزاری فروشنده نیستم....تا رالی دلار تموم نشه سهام فعلا بالا نداره درست مثل سال ۹۷ که دلار تا ۲۰ اومد بالا بعد سهام حرکت کرد...
    بس هنوزم دلار فرصت خریده
    من هم ۶۰ درصد سرمایم سکه فیزیکی و اوراق سکه است ولی امیدوارم دلار بالاتر نره چون شورش های اجتماعی و فروپاشی اقتصادی رو در پی خواهد داشت. ضمنا این بار افزایش دلار باعث رشد بورس نمیشه چون دلار ۴۲۰۰ تومنی برای شرکت های وارداتی حذف شده و شرکت های صادراتی هم بخاطر FATF و شدیدتر شدن تحریم ها با مشکل در فروش مواجه خواهند شد. ضمن اینکه پی به ای ها وحشتناک بالاست بر خلاف سال ۹۷ که میانگین پی به ای بازار ۶ بود.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید عارف از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 727 بار در 187 ارسال

ماشاالله چه بچه های حرفه ای وکاربلدی در اینجا فعالن خیلی کارشون درسته سهام را در سقف فروختن ودر کف دلار و سکه خریدن آفرین ،

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید محتشم از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 735 بار در 166 ارسال

بس هنوزم دلار فرصت خریده

سلام وعرض ادب

احتمال به یقین دلار حوالی 30 الی 32 یک استاپ بزنه وتا خردادهمین حوالی به هر ضرب وزوری هست نگهش دارن ما اواخر امسال یک انتخابات حساس داریم واگر در اون تاریخ ها دلار رو به بالا باشه تجمعات ومیتینگ های انتخاباتاتی تبدیل به شورش ودر گیری میشه و اگر در گیری واغتشاش زیاد باشه وجو امنیتی باشه مشارکت به شدت افت میکنه واین همون خط قرمز نظام هست بنا بر این تا حوالی خرداد تا شهریور دلار بالای 30 الی 32 نخواهد داشت

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید خوش نیت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

بس هنوزم دلار فرصت خریده
    در گذشته این اتفاق افتاده ولی علتش چی بوده که سهام بعد از بازی دلار رشدش شروع شده؟؟
    مشخصه چون 80 درصد افرادی که الان تو بورس هستند در اون سالها اصلا بلد نبودن چطوری میشه سهام خرید
    ولی الان سطح اطلاعات مردم خیلی بالا رفته و خرید و معامله سهام هم راحت
    و همه هم میدونن طی دوره های قبلی رشد بازار سهام چندین برابر دلار و سکه بوده
    پس با ادامه دار شدن رشد دلار کسی منتظر اتمام بازی دلار نمیشه و به بازار سهام حجوم میارن
    شخصا 40 درصد سبد سرمایه ای خودمو به سکه تبدیل کرده بودم و از چهارشنبه گذشته در حال خرید سهام هستم و احتمالا طی هفته آتی بقیه سرمایه ام را وارد سهام دلاری میکنم(فروش سکه)
    چند ملک هم برای فروش گذاشتم که به زیر قیمت بفروشم اونم وارد بورس میکنم و دیگه هیچ وقت در ملک و زمین سرمایه گذاری نمیکنم
    بازی سال‌های آینده در بازار سهام و دلار و سکه است
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

12. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) جان اسنو. آواتار ها
    تشکر شده 10,038 بار در 1,951 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    در گذشته این اتفاق افتاده ولی علتش چی بوده که سهام بعد از بازی دلار رشدش شروع شده؟؟
    مشخصه چون 80 درصد افرادی که الان تو بورس هستند در اون سالها اصلا بلد نبودن چطوری میشه سهام خرید
    ولی الان سطح اطلاعات مردم خیلی بالا رفته و خرید و معامله سهام هم راحت
    و همه هم میدونن طی دوره های قبلی رشد بازار سهام چندین برابر دلار و سکه بوده
    پس با ادامه دار شدن رشد دلار کسی منتظر اتمام بازی دلار نمیشه و به بازار سهام حجوم میارن
    شخصا 40 درصد سبد سرمایه ای خودمو به سکه تبدیل کرده بودم و از چهارشنبه گذشته در حال خرید سهام هستم و احتمالا طی هفته آتی بقیه سرمایه ام را وارد سهام دلاری میکنم(فروش سکه)
    چند ملک هم برای فروش گذاشتم که به زیر قیمت بفروشم اونم وارد بورس میکنم و دیگه هیچ وقت در ملک و زمین سرمایه گذاری نمیکنم
    بازی سال‌های آینده در بازار سهام و دلار و سکه است

دقیقا با حرفاتون موافقم

الان خرید سهام و کلا قرار گرفتن تو بورس خیلی اسان شده هرکس یه گوشی هوشمند داره و نرم افزارهای مخصوص هرکارگزاری روش نصبه و به سادگی خرید یا فروش میکنه (قبلنا) خیلی از دوستای خود من حتی نمیدونستن سفارش و اردر خرید و فروش چی هست اصلا ! ولی الان 180درجه فرق کرده
    به شخصه اعتقاد دارم دوران دورانه بورسه دیگه چون روش خرید و فروش و همین طور اسان بودن همین روش پول های زیادی رو تزریق میکنه حالا درسته با بازی دولت و افراد خاص مدتی بورس ریزش داشت ولی الان دیگه فروش توجیهی نداره و خرید بیشتر توجیه پذیره

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید جان اسنو. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

فردا در تمام بازار فرصت خرید خواهیم داشت
    ولی هر سهمی را نخرید مجددا روی خرید سهام دلاری تاکید میکنیم نه هر سهم دیگری را.
    انشالله فردا و پس فردا صفهای فروش قفل شده هم بازگشایی خواهند شد و فرصت های فروش زیادی ایجاد میکنن
    فقط تصمیم درست بگیرید
    خدا خواست و ما توانستیم

16. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 221 بار در 38 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    فردا در تمام بازار فرصت خرید خواهیم داشت
    ولی هر سهمی را نخرید مجددا روی خرید سهام دلاری تاکید میکنیم نه هر سهم دیگری را.
    انشالله فردا و پس فردا صفهای فروش قفل شده هم بازگشایی خواهند شد و فرصت های فروش زیادی ایجاد میکنن
    فقط تصمیم درست بگیرید
    اگر امکانش هست چند تا سهم دلاری که حدس میزنید پیشتاز باشند را نام ببرید

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید Omid11 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی سقراط حکیم آواتار ها
    تشکر شده 669 بار در 79 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid11 نمایش پست ها
    اگر امکانش هست چند تا سهم دلاری که حدس میزنید پیشتاز باشند را نام ببرید
    .

با سلام؛ جناب امیدخان با اجازه سئوالتون رو اصلاح می کنم.در ضمن برای سئوال بارم هم نگذاشتید:

اگر امکانش هست 4تا سهم دلاری که حدس میزنید پیشتاز باشند را نام ببرید. بارم 20نمره>
    حماقت بشر را کرانی نیست.....

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید سقراط حکیم از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)