صفحه 1197 از 1968 نخست ... 19769710971147118711941195119611971198119912001207124712971697 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11,961 به 11,970 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 4,811 بار در 1,391 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

من نمی دانم سود این همه کار و پروژه گرفتن کجا می رود اگر 1000تا الاغ نگهداری می گردید عنبر نسا می فروختند سودش بیشتر از این همه پروژه بود

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید کاشان2 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,532 بار در 782 ارسال

ج

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,532 بار در 782 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید طوسی گندم آبادی نمایش پست ها
    شرکتی با این عظمت و ابر پروژه های تاریخی با هزاران میلیارد زیان انباشته وکلی پیمانکار به خاک سیاه نشسته چه افتخاری دارد ؟ مگر غیر از این است که فعالیتهای اقتصادی می بایست منجر به سود دهی برایه سهامدارانش گردد؟ اگر با همان سرمایه 150 میلیاردی که پول 4تا مغازه بالای شهر بود دام خریداری میکردند وفقط همان 5نفر هییت مدیره وبازرس وعلی البدل را بکار می گماردند الان تعداد وارزش دامها در این 10سال چندین برابر وکودی را که هر روز صبح سرداران از آغل گوسفندان جمع آوری میکردند با توجه به تورم سالیانه به قیمت از تولید به مصرف میفروختند بازار را مال خود می کردند و به جای زیان انباشته کلی سود انباشته داشتیم لذا مقتضی است در مجمع پیشنهاد تغییر فعالیت در اساسنامه را بدهیم و10سال هم این روش را تجربه کنیم تا ثابت شود که اینها کارایی دارند اما در جای نادرست وفعالیت اشتباه بکار گمارده شده اند وچنانچه در تخصص خود فعالیت کنندبسیار توانا ومثمر ثمر هم می باشند که باعث شکوفایی شرکت وسود دهی عالی برایه سهامدران می گردند !!!! اجرکم عندا....
    قربان شما چه دل خوشی دارید
    من یکی بزهام رو یک ساعت دست این دزدها نمیسپارم
    چوپانی کلی مهارت و دانش و مدیریت میخواد که این ها ندارند
    بزارید همون عروسک خیمه شب بازی قرارگاه در لباس مدیریت بمانند
    بقول معروف اگر مدیریت شن زارها رو بدیم دست این ها دست آخر با کمبود شن مواجه میشیم
    باور کنید هر چی دلار بود گذاشتن توی چمدان و فرستادن فلسطین
    حالا ما بگردیم دنبال نخ.د سیاه
    ،،ج،، داریم!!!!!

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bolinger آواتار ها
    تشکر شده 4,759 بار در 468 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد. نمایش پست ها
    قربان شما چه دل خوشی دارید
    من یکی بزهام رو یک ساعت دست این دزدها نمیسپارم
    چوپانی کلی مهارت و دانش و مدیریت میخواد که این ها ندارند
    بزارید همون عروسک خیمه شب بازی قرارگاه در لباس مدیریت بمانند
    بقول معروف اگر مدیریت شن زارها رو بدیم دست این ها دست آخر با کمبود شن مواجه میشیم
    باور کنید هر چی دلار بود گذاشتن توی چمدان و فرستادن فلسطین
    حالا ما بگردیم دنبال نخ.د سیاه
    ،،ج،، داریم!!!!!
    سلام از بنده ست

یکی بود یکی نبود، زیر گنبدکبود، پیره زنه نشسته بود.

چاقولو سماق می کوفت ، با دسته ی چماق می کوفت

اسبه عصاری میکرد ، خره خراطی میکرد

سگه قصابی میکرد، گربه بقالی میکرد ،شتر نمد مالی می کرد

موشه ماسوره می کرد، بچه موشه ناله میکرد

پشه رقاصی میکرد ،کارتونه بند بازی می کرد ، مگسه زناشویی می کرد

فیله اومد اب بخوره ، افتاد و دندونش شکست

ناله کرد از ته دل

که ای ننه جون دندونکم ، از درد دندون دلکم

اوستای دلاکو بگو ، مرد نظر پاکو بگو

تا بکشه دندونکم ،تا بره درد از دلکم

دلاک به دالونش رسید ، شفا به دندونش رسید.

شب خوش
    به ما فرمود طیب ، ده دلاری می شود صدرا
    چرا پس می فروشند مفت ، سهم ده دلاری را ؟

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید bolinger از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 883 بار در 199 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdyand2amir نمایش پست ها
    سلام
    دیدگاه بلندمدت دربورس واقعا چقدر اهمیت داره؟
    ‏محققان گروه فیدلتی حساب‌های کارگزاری‌های برتر رو بررسی کردن وسرمایه‌گذاران بابازدهی استثنایی روشناسایی کردن.
    ‏وقتی بااین افرادتماس گرفتن تا رازموفقیتشون رو بدونن فهمیدن که اکثرشون یا فراموش کردن حسابی دارن و یا مدت‌هاست ازش خبر ندارن
    سلام و عرض احترام

اگر معتبر باشه خیلی حرف مهمیه
    البته اگر به سابقه سهام خودمون هم نگاه کنیم میبینیم اگر روی سهام ایستادگی می کردیم الان خیلی بیشتر سود کرده بودیم

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بورسفام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,055 بار در 451 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط bolinger نمایش پست ها
    سلام از بنده ست

از کرامات شیخ ما اینست
    شیره را خورد و گفت شیرین است

یک کرامات دیگر هم دارد
    ابر را دید و گفت می بارد .

پدر جان از تمام اولدورم بولدورم صدرا یک افزایش سرمایه ای که ۶۷۰۰ درصد نبود و حتی بالای ۲۰۰۰ درصد نبود و از محل استهلاکی بود که فرمودید سم مهلکی است انجام شد و روی قیمت تاثیر داشت ، تازه با یک سال و نیم تاخیر و خون به دل مردم کردن .

از کشتی هم که آبی گرم نشد حتی با تبلیغات .

از بشارت رشادت توسط پرزیدنت محمد هم آبی گرم نشد .

کلیم وصول بشود که دیگه قضاوت لازم نیست که ، الان قضاوت لازم است که از روزی که ۲۴۰ میلیون دلار اعلام رسمی شده و تا امروز که ۴ سال گذشته و از ۱۹۳ میلیون دلارش خبری نیست ، باید چیکار کنیم؟

الان قضاوت لازم دارد که چرا سکو بجای سود زیان تسعیر داده و هر روز هم زیادتر می شود ؟

الان قضاوت نیاز است که قرار داد های جدید هم به سر نوشت سکو ها دچار میشود یا سودی دارد ، البته وقتیکه پرزیدنت محمد گفت ما برای سود کار نمی کنیم ، ملت خندیدند و نفهمیدند بنده ی خدا راست میگه .

تا جائیکه من یادم هست ، هزینه را ها بر اساس روش هزینه به هزینه همه را ملحوظ کرده بودند و فقط سودها برای آخر پروژه باقی مانده بود ، حالا چطور شد که یکدفعه و بدون مقدمه بیشترین هزینه ها افتاد آخر پروژه ؟

ملحوظ کنیم ؟

تا کی ؟

شب خوش
    سلام
    استاد شما که دست به قلم خوبی دارین با کمک اساتید و دوستان دیگه یه متن شکایت یا شفافسازی در مورد ابهامات این شرکت از جمله همین حق کلیم مونده رو هوا..سود سکوها...زیان تسعیر ارز...حسابهای شخصی این افراد ووووو تهیه بفرمایید
    ما هم همگی متن فوق را در مرحله اول به عنوان پیگیری به ناظر فرابورس ارسال کنیم...در ادامه در صورت عدم رسیدگی مرحله رو بالاتر هم میبریم..

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mojk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 263 بار در 30 ارسال

سلام به همگی این که نشد
    انشا••• مناقصه بعدی
    • موضوع مناقصه
    مناقصه شماره 4089-74-054 شرکت ملی نفت خزر با موضوع تعمیرات اساسی شناورهای کاسپین 1 و 2 و همچنین مناقصه شماره 18/99/T/CCA شرکت پترو پارس با موضوع ارائه خدمات مهندسی ،خرید،ساخت و نصب برای برداشتن و جابجای سکوی فاز 12و ملحقات آن و نصب آنها در موقعیت فاز 11 پارس جنوبی
    • تاريخ شركت در مناقصه
    1399/09/26
    • تاريخ اعلام نتايج
    1399/11/15
    • دلایل عدم حصول نتیجه
    پس از ارائه پاکات (الف، ب، ج) و کسب امتیاز فنی عالی، این شرکت در مناقصات مذکور برنده نشد
    ویرایش توسط fargol93 : 2021/02/04 در ساعت 13:45

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید fargol93 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bolinger آواتار ها
    تشکر شده 4,759 بار در 468 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mojk نمایش پست ها
    سلام
    استاد شما که دست به قلم خوبی دارین با کمک اساتید و دوستان دیگه یه متن شکایت یا شفافسازی در مورد ابهامات این شرکت از جمله همین حق کلیم مونده رو هوا..سود سکوها...زیان تسعیر ارز...حسابهای شخصی این افراد ووووو تهیه بفرمایید
    ما هم همگی متن فوق را در مرحله اول به عنوان پیگیری به ناظر فرابورس ارسال کنیم...در ادامه در صورت عدم رسیدگی مرحله رو بالاتر هم میبریم..
    سلام از بنده ست
    من سواد مالی ندارم که استدلال محکمه پسند بکنم که کجای کار میلنگه.
    من سوادم در حد اینست که خودم بفروشم فرار کنم که تازه ۱۰-۱۵ درصد هم غلط در میاد ، ولی اجمالا گلیم خودم را از آب میکشم بیرون .
    یک زمانی درصد پیش بینی درستم را دقیق حساب میکردم اما از وقتی دکتر پورنیکدست بهم خندید و ضمنا بازار هم چنان مثبت شد که تحلیل باعث ضرر می شد و من هم ولوم تحلیل را کم کردم دیگه حساب درصدش هم از دستم در رفت .

از امروز می‌خوام بشینم دوباره رمل و اسطرلاب را بیارم بیرون , که ظاهراً اوضاع خراب تر از این حرفها ست .

معروف است که بازار منفی تحلیل بردار نیست ، بازار خیلی مثبت ابتدای امسال هم تحلیل بردار نبود ، بازار حاشیه ای هم که صرف نمیکند ، فوندامنتال هم که اگر جواب میداد الان حفاری ۱۰۰۰ تومن نبود و استادم طیبم ۱۶ سال ملحوظ نمی کرد و روی فرمایشات درر بار خودش دور دو فرمون نمی زد !

خلاصه موندیم معطل !
    شب خوش
    ویرایش توسط bolinger : 2021/02/04 در ساعت 14:39
    به ما فرمود طیب ، ده دلاری می شود صدرا
    چرا پس می فروشند مفت ، سهم ده دلاری را ؟

16. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید bolinger از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 175 بار در 23 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط bolinger نمایش پست ها
    سلام از بنده ست
    من سواد مالی ندارم که استدلال محکمه پسند بکنم که کجای کار میلنگه.
    من سوادم در حد اینست که خودم بفروشم فرار کنم که تازه ۱۰-۱۵ درصد هم غلط در میاد ، ولی اجمالا گلیم خودم را از آب میکشم بیرون .
    یک زمانی درصد پیش بینی درستم را دقیق حساب میکردم اما از وقتی دکتر پورنیکدست بهم خندید و ضمنا بازار هم چنان مثبت شد که تحلیل باعث ضرر می شد و من هم ولوم تحلیل را کم کردم دیگه حساب درصدش هم از دستم در رفت .

از امروز می‌خوام بشینم دوباره رمل و اسطرلاب را بیارم بیرون , که ظاهراً اوضاع خراب تر از این حرفها ست .

معروف است که بازار منفی تحلیل بردار نیست ، بازار خیلی مثبت ابتدای امسال هم تحلیل بردار نبود ، بازار حاشیه ای هم صرف نمیکند ، فوندامنتال هم که اگر جواب میداد الان حفاری ۱۰۰۰ تومن نبود .

خلاصه موندیم معطل !
    شب خوش
    سلام

استاد بای اند هولد ، بلاخره یا شرکت یه تکونی میخوره یا تورم تکونش میده

سبک خودتون رو با جناب طیب مقایسه کنید ، اینقدر ترید می کنید و نوسان میگیرید تهش میشه یه سکته ریز

ببینید روش جناب طیب چه راز جوانی داره که همچنان منتظر تاثیر تغییرات بنیادی هستن و امید به زندگی عالی

به نظر از حالت معاملاتی به حالت سرمایه گذاری تغییر مسیر بدین دیگه نگران افت خیر حتی صدرای ۵۰ تومانی هم نیستین

سلامت باشید

صدرا الف میداد برنده شده اون وضعمون بود الان که برنده نشده خداوند ما را رحمت کند

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید reza908 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,594 بار در 183 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    عرض ادب مجدد

آخرین مراحل انجام پروژه ها نصب وراه اندازی تجهیزات است که بیشترین هزینه ها در آخر واتمام پروژه ها شناسایی میشوند وهمچنین توافقات با کارفرما در رابطه با حق کلیم ها رابطه تنگاتنگی با اتمام پروژه ها دارند درنتیجه باید تا ارائه حق کلیم ها صبر کنیم وتا اون زمان قضاوت کار درست ومنطقی وعلمی نخواهد بود

ارادت
    عرض سلام و ادب و احترام
    خودم رو عرض می کنم که مشکل از بی سوادیمه. چند واحد حسابداری خوندم و فکر می کنم درآمد که افزایش پیدا می کنه یا باید نقدی دریافتش کنند یا باید در قالب طلب باشه. اگر نقدیه پس باید از محلش بتونن خرید مواد اولیه و... انجام بدن یا بدهیهاشون رو تسویه کنند پس قاعدتا بدهی ها کم میشه یا لااقل زیاد نمیشه. اگر غیر نقدیه باید مطالباتشون بیشتر بشه و خیلی بیشتر از بدهیهاشون بشه و در نتیجه زیان تسعیر کمتر بشه. یا مثلا اینکه اگر دارن درصد پیشرفت کار رو بر اساس هزینه هایی که تا الان انجام دادن حساب می کنند پس هزینه ها تا الان واقعی بوده. این نگاه خط به صورتهای مالی شرکت هست که هرچی اعداد و ارقامش رو نگاه می کنم سر در نمیارم چطور میشه با رشد درامد بازهم نهایتا در هر سال مالی سودی برای سهامدار خرد نمونه. اینکه در بقیه شرکتها اینطور نیست و در صدرا این زیان تسعیر به شدت جلب توجه می کنه از همین تفسیر خطی نشات می گیره ولی وقتی جنابعالی که تحلیلگری شناخته شده و مورد اعتمادید می فرمایید نباید قضاوت کرد، چشم صبر می کنم و قضاوت نمی کنم

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید belle fille از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 37 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 37 مهمان ها)