صفحه 45 از 74 نخست ... 354243444546474855 ... آخرین
نمایش نتایج: از 441 به 450 از 740

موضوع: گفتگوی آزاد در خصوص مسابقات سایت

ستاره‌دار(1) )(شاخص کل جعل علی) آواتار ها
    تشکر شده 2,709 بار در 1,015 ارسال

پاسخ : گفتگوی آزاد در خصوص مسابقات سایت

سلام علیکم
    جناب علی آقا
    این چه وضعش هست؟؟ چرا سبد مسابقه مرا تایید نکردید من 6تا نوشتم که اگر یکی شرایط مسابقه نداشت خودتان حذف کنید
    چطور انها که 7 تا 7تا نوشتند 5 تای اولشون را تایید کردید به ما رسید شرایط شد؟؟ خب 5 تای اول را تایید میکردید و خلاص .. شما هم اینجا مثل این مسولین هر روز قانون جدید من درآوردی در بر کنید .مسابقه ای که تا دیروز 33 شرکت کننده داشته شده 14 تا چرا؟؟ معلومه چرا؟؟؟
    آخه این درسته؟؟؟

ستاره‌دار(57) Ali آواتار ها
    تشکر شده 12,000 بار در 1,903 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط شاخص کل3000 نمایش پست ها
    سلام علیکم
    جناب علی آقا
    این چه وضعش هست؟؟ چرا سبد مسابقه مرا تایید نکردید من 6تا نوشتم که اگر یکی شرایط مسابقه نداشت خودتان حذف کنید
    چطور انها که 7 تا 7تا نوشتند 5 تای اولشون را تایید کردید به ما رسید شرایط شد؟؟ خب 5 تای اول را تایید میکردید و خلاص .. شما هم اینجا مثل این مسولین هر روز قانون جدید من درآوردی در بر کنید .مسابقه ای که تا دیروز 33 شرکت کننده داشته شده 14 تا چرا؟؟ معلومه چرا؟؟؟
    آخه این درسته؟؟؟

با سلام و احترام

به دلیل مشغله زیاد، مدتی است که در خدمت دوستان نیستم و تایید سبدهای هفته های اخیر با من نبوده است .

شاد باشید
    ویرایش توسط Ali : 2021/03/07 در ساعت 01:03

3. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

سلام.
    امیدوارم حال همگی خوب باشد.
    تغییر شمار ستاره‌های دوستان طبق جدول زیر اعمال شد.
    پیروز باشید.
    یا علی.

نام مسابقه رتبه کاربر مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه تغییر ستاره شمار ستاره پیش از این مسابقه شماره ستاره پس از این مسابقه
    شاخص991213نتایج ‪naderi1 ‪۱٬۲۰۵٬۱۱۱ ‪‎−۱٬۶۷۱ ‪۰٫۱% -
    991213 هفتگی پایه نتایج naderi1 ‪۸٫۲% شلرد (‪۷٫۱%‬) شپترو (‪۹٫۴%‬) 2 ستاره‌دار (۴) ستاره‌دار (۶)
    ali_nostro ‪۷٫۸% ورازی (‪۶٫۳%‬) شپترو (‪۹٫۴%‬) ستاره‌دار (۱۴) ستاره‌دار (۱۵)
    پروواز ‪‎−۲٫۰% شجم (‪۳٫۱%‬) وحکمت (‪‎−۶٫۳%‬) وارین (‪‎−۲٫۷%‬) عضو فعال
    991213 هفتگی معمولی نتایج ⭐⭐ Milad 999 ‪۱۰٫۷% شبندر (‪۱۱٫۱%‬) شپنا (‪۱۰٫۷%‬) شبریز (‪۱۰٫۴%‬) ⭐⭐ عضو عادی ستاره‌دار (۲)
    الکساندر آلخین ‪۸٫۷% شسپا (‪۶٫۵%‬) شبهرن (‪۱۲٫۲%‬) حتاید (‪۷٫۴%‬) ستاره‌دار (۲) ستاره‌دار (۳)
    بابک 52 ‪۷٫۶% برکت (‪۱۴٫۹%‬) بپیوند (‪۰٫۳%‬) ستاره‌دار (۱۲) ستاره‌دار (۱۳)
    aa82lireza ‪‎−۲٫۵% بزاگرس (‪‎−۲٫۰%‬) بفجر (‪‎−۰٫۲%‬) بکهنوج (‪‎−۵٫۱%‬) ستاره‌دار (۴) ستاره‌دار (۳)
    Lida2020 ‪‎−۴٫۷% ساربیل (‪‎−۳٫۸%‬) کرمان (‪‎−۵٫۹%‬) سصوفی (‪‎−۵٫۴%‬) شلعاب (‪‎−۳٫۷%‬) ستاره‌دار (۳) ستاره‌دار (۲)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

5. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام. قیمت خرید حفاری در مسابقه ماهانه با توجه به افزایش سرمایه اصلاح شد. یا علی.
    واژه گکوثر نیز در مسابقه هفتگی درست شد. یا علی.
    ویرایش توسط mhjboursy : 2021/03/13 در ساعت 15:09
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

سلام.
    مطابق جدول زیر ستاره‌های دوستان تغییر داده شد. یا علی.

نام مسابقه رتبه کاربر مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه مشخصات مسابقه تغییر ستاره شمار ستاره پیش از این مسابقه شماره ستاره پس از این مسابقه
    شاخص991220نتایج ‪١ ‪Mahdi62 ‪۱٬۲۸۲٬۹۴۶ ‪‎−۲۴٬۷۱۳ ‪۲٫۰% -
    991220 هفتگی معمولی نتایج پروواز ‪۱۵٫۰% پترول (‪۱۷٫۸%‬) سرچشمه (‪۹٫۸%‬) ونوین (‪۱۷٫۴%‬) عضو فعال ستاره‌دار (۱)
    majid664 ‪۱۴٫۷% فخوز (‪۱۲٫۳%‬) وتجارت (‪۱۵٫۵%‬) کچاد (‪۱۶٫۴%‬) ستاره دار(4) ستاره‌دار (۵)
    گل یاس 3 ‪‎−۰٫۷% ثشاهد (‪‎−۰٫۹%‬) تکنو (‪‎−۰٫۶%‬) عضو عادی
    991220 هفتگی پایه نتایج ali_nostro ‪۷٫۵% خکرمان (‪‎−۰٫۹%‬) شپترو (‪۱۶٫۰%‬) ستاره‌دار (۱۵) ستاره‌دار (۱۶)
    amir5151 ‪۷٫۵% شپترو (‪۱۶٫۰%‬) شلرد (‪۷٫۶%‬) وسین (‪‎−۱٫۱%‬) عضو عادی ستاره‌دار (۱)
    Ali ‪‎−۳٫۲% کمینا (‪‎−۵٫۴%‬) وسین (‪‎−۱٫۱%‬) ستاره‌دار (۳۶) ستاره‌دار (۳۵)
    «محمد حسین» هستم.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(1) )(شاخص کل جعل علی) آواتار ها
    تشکر شده 2,709 بار در 1,015 ارسال

سلام علیکم
    اقای مدیر مسابقات
    چرا مسابقه ماهانه بسته است؟؟؟؟؟؟
    اول ماه است
    باز کنید ملت شرکت کنند
    ثشرق-ثپردیس-ثباغ-اس پ -ثشاهد-ثتران-ثجوان-حخزر-فارس شاخصساز-شلعاب--کروی-کمنگنز-واعتبار

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید )(شاخص کل جعل علی) از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام.
    مطابق جدول زیر ستاره‌های دوستان تغییر داده شد. یا علی.

شاخص991220نتایج ‪١ ‪Mahdi62 ‪۱٬۲۸۲٬۹۴۶ ‪‎−۲۴٬۷۱۳ ‪۲٫۰% -
    991220 هفتگی معمولی نتایج پروواز ‪۱۵٫۰% پترول (‪۱۷٫۸%‬) سرچشمه (‪۹٫۸%‬) ونوین (‪۱۷٫۴%‬) عضو فعال ستاره‌دار (۱)
    majid664 ‪۱۴٫۷% فخوز (‪۱۲٫۳%‬) وتجارت (‪۱۵٫۵%‬) کچاد (‪۱۶٫۴%‬) ستاره دار(4) ستاره‌دار (۵)
    گل یاس 3 ‪‎−۰٫۷% ثشاهد (‪‎−۰٫۹%‬) تکنو (‪‎−۰٫۶%‬) عضو عادی
    991220 هفتگی پایه نتایج ali_nostro ‪۷٫۵% خکرمان (‪‎−۰٫۹%‬) شپترو (‪۱۶٫۰%‬) ستاره‌دار (۱۵) ستاره‌دار (۱۶)
    amir5151 ‪۷٫۵% شپترو (‪۱۶٫۰%‬) شلرد (‪۷٫۶%‬) وسین (‪‎−۱٫۱%‬) عضو عادی ستاره‌دار (۱)
    Ali ‪‎−۳٫۲% کمینا (‪‎−۵٫۴%‬) وسین (‪‎−۱٫۱%‬) ستاره‌دار (۳۶) ستاره‌دار (۳۵)
    با توجه به تعطیلی بیش از یک هفته‌ای بورس اوراق بهادار تهران، نتایج مسابقه ماهانه نیز نتایج نهایی می‌باشد.
    بنابرین به جدول بالا افزوده می‌شود:
    991206 ماهانه معمولی نتایج بابک 52 ‪۱۲٫۶% بوعلی (‪۹٫۱%‬) شگویا (‪۱۹٫۲%‬) شیران (‪۴٫۷%‬) پترول (‪۱۷٫۱%‬) ستاره‌دار (۱۳) ستاره‌دار (۱۴)
    Babak1 ‪۹٫۰% قصفها (‪‎−۳٫۲%‬) وملی (‪‎−۱٫۹%‬) کرمان (‪۳٫۵%‬) کسعدی (‪‎−۳٫۵%‬) غفارس (‪۹٫۱%‬) نمرینو (‪۵۰٫۰%‬) ستاره‌دار (۱۰) ستاره‌دار (۱۱)
    naderi1 ‪‎−۶٫۴% دی (‪‎−۱۱٫۸%‬) ملت (‪‎−۱٫۸%‬) فسرب (‪‎−۴٫۲%‬) خبهمن (‪‎−۸٫۱%‬) ستاره‌دار (۶) ستاره‌دار (۵)
    «محمد حسین» هستم.

ستاره‌دار (34)
    تشکر شده 6,019 بار در 850 ارسال

با سلام
    من الان دیدم که سبدم مورد قبول واقع نشده در بازار پایه
    شپترو رو یادمه که سبد مشابه داشت
    ولی جوین انتخاب اول من بودم
    سبد چهارم ویرایش کرده پیامشون رو حتما بعد از پست بنده
    اگه میشه ادعای بنده رو بررسی فرمایید و اگه درست است بنده رو اضافه کنید به مسابقه
    با تشکر

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ali_nostro از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_nostro نمایش پست ها
    با سلام
    من الان دیدم که سبدم مورد قبول واقع نشده در بازار پایه
    شپترو رو یادمه که سبد مشابه داشت
    ولی جوین انتخاب اول من بودم
    سبد چهارم ویرایش کرده پیامشون رو حتما بعد از پست بنده
    اگه میشه ادعای بنده رو بررسی فرمایید و اگه درست است بنده رو اضافه کنید به مسابقه
    با تشکر
    با سلام و احترام

بنذه چون سهام همه سبدها را یادداشت میکنم و زیر همه سبدها تشکر می زنم ، دقیقا خاطرم هست که سبد شماره 4 در مسابقه بازار پایه هفتگی (متعلق به کاربر ALI ) ، که از مدیران و برگزارکنندگان مسابقه هم هستند ، دو سهم خبازرس و کمینا بود و سبد آقای ali_nostro در واقع به ناحق حذف شده است .

و برای اثبات این موضوع، پینوشت دلیل انتخابی سبد شماره 5 تاییدی هست که کاربر چلاغعلی خان خانان در پست ارسالی خود نوشتند که : " چاکر علی اقا گل . از رو دستت کپ زدیم " و در واقع برای مشابه نبودن سبدش با کاربر ALI ، سهم شپلی را به دو سهم خبازرس و کمینا اضافه کرده بودند .

متاسفانه این اولین باری نیست که این کاربر ( ALI ) با توجه به دسترسی مدیریتی که دارد سهام سبد خود را عوض می نماید و این شایسته مدیریت سایت نیست !

چه فرقی بین اعضاء شرکت کننده و مدیران سایت هست که ایشان به کرار سبدشان را بعد از پایان زمان مسابقه تغییر می دهند ؟

بنده به کرار این موضوع را دیدم ولی فقط و فقط چون کاربری شکایت نکرده بود ، این مسئله را گزارش نکردم .

شاید ستاره برای یکسری افراد اهمیت داشته باشد ، ولی ضایع کردن حق دیگران اصلا صحیح نیست .

از مدیریت سایت خواهشمند است سبد کاربر ALI ( مدیر برگزار کننده مسابقات ) در بازار پایه حذف شود و سبد کاربر ali_nostro تایید شود و دسترسی مدیریتی ایشان به دلیل تقلب مکرر در مسابقات گرفته شود .

در واقع هیچکدام از سهام انتخابی کاربر ali_nostro تکراری نبودند و با توجه به دسترسی مدیریتی کاربر ALI ، سهم جوین به جای سهم کمینا انتخاب شده است !! که ناظر مسابقات نیز با این حساب سبد کاربر ali_nostro را حذف نموده است !

ویرایش توسط بابک 52 : 2021/03/27 در ساعت 23:50
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) چلاغعلی خان خانان آواتار ها
    تشکر شده 1,028 بار در 448 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    با سلام و احترام

بنذه چون سهام همه سبدها را یادداشت میکنم و زیر همه سبدها تشکر می زنم ، دقیقا خاطرم هست که سبد شماره 4 در مسابقه بازار پایه هفتگی (متعلق به کاربر ALI ) ، که از مدیران و برگزارکنندگان مسابقه هم هستند ، دو سهم خبازرس و کمینا بود و سبد آقای ali_nostro در واقع به ناحق حذف شده است .

و برای اثبات این موضوع، پینوشت دلیل انتخابی سبد شماره 5 تاییدی هست که کاربر چلاغعلی خان خانان در پست ارسالی خود نوشتند که : " چاکر علی اقا گل . از رو دستت کپ زدیم " و در واقع برای مشابه نبودن سبدش با کاربر ALI ، سهم شپلی را به دو سهم خبازرس و کمینا اضافه کرده بودند .

متاسفانه این اولین باری نیست که این کاربر ( ALI ) با توجه به دسترسی مدیریتی که دارد سهام سبد خود را عوض می نماید و این شایسته مدیریت سایت نیست !

چه فرقی بین اعضاء شرکت کننده و مدیران سایت هست که ایشان به کرار سبدشان را بعد از پایان زمان مسابقه تغییر می دهند ؟

بنده به کرار این موضوع را دیدم ولی فقط و فقط چون کاربری شکایت نکرده بود ، این مسئله را گزارش نکردم .

شاید ستاره برای یکسری افراد اهمیت داشته باشد ، ولی ضایع کردن حق دیگران اصلا صحیح نیست .

از مدیریت سایت خواهشمند است سبد کاربر ALI ( مدیر برگزار کننده مسابقات ) در بازار پایه حذف شود و سبد کاربر ali_nostro تایید شود و دسترسی مدیریتی ایشان به دلیل تقلب مکرر در مسابقات گرفته شود .

در واقع هیچکدام از سهام انتخابی کاربر ali_nostro تکراری نبودند و با توجه به دسترسی مدیریتی کاربر ALI ، سهم جوین به جای سهم کمینا انتخاب شده است !! که ناظر مسابقات نیز با این حساب سبد کاربر ali_nostro را حذف نموده است !

چاکر اوستا بابک خان خانان
    داداش خدا شاهده ما تفریجی تو مسابقه شرکت می کنیم
    بنده تو هفت اسمون یه ستاره هم ندارم / چکار ستاره دارم
    علی اقا گل هم استاد وسرور ما هستند
    برای کنده شدن قاییله/ اقایان محترم ناظر مسابقه لطفا سبد من را حذف کنید و سبد اون دوستمون ali_nostroبه جایش بگذارید
    وسسلام
    --------------------------------------
    ضمنا من یه ساعته دارم دنبال زنبیلم میگردم دیدم شما این زنبیل مادر مرده ما رو اوردین اینجا
    این طفلک هلاک شد از بی شیری

چاکریمممممممممممممممممممم ممم داش بابک خان گل / ماشین قشنگی دارین /وقت کردین ما رو هم سوار کنید یه دور میدون آزادی بزنید حسرت به دل از دنیا نرم
    دوستان /سخت نگیرید/دنیایی نیست
    ویرایش توسط چلاغعلی خان خانان : 2021/03/28 در ساعت 01:39

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید چلاغعلی خان خانان از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 45 از 74 نخست ... 354243444546474855 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع