صفحه 312 از 1970 نخست ... 2122623023093103113123133143153223624128121312 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,111 به 3,120 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    صدرا سهمي ست كه به تمام تكنيكال كار هاي ما ياد داد كه بدانند از لحاظ علم تكنيكال متاسفانه در سطح خيلي پاييني قرار دارند به اين دليل كه خودشون هم اذعان دارند كه صدرا سهم تكنيكالي هست ولي دانششون پايينه و نمي تونند درست تحليل كنند كه هم باعث ميشه خودشون ضرر كنند و هم باعث ميشه خيلي از سهامدار هاي جزئ با اعتماد به اونها سرمايه و سلامتي خودشون را به خطر بيندازند

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیزیک خبر در مورد اوراق مشارکت که به مبلغ 120 هزار میلیارد ریال که قرار است 20 % آن در اختیار صدرا قرار گیرد . و من الله توفیق .

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام:
    دوستان عزیز چند خبر قبلی را برای شما تکرار می کنم .
    1- اولين خبر خوش را که نوشتم در مورد تجديد ارزيابي آذراب به ميزان چهار صد درصد فقط از تجديد ارزيابي زمين ها و باقي اموال بعدا .البته با وجود مالکيت 30 درصدي صدرا و تفاهم جهت تعليق دعاوي فيمابين جهت بهره بردن طرفين .
    2- دريافت 140 ميليون يورو تجهيزات منجمله شش يا هشت جرثقيل 600 تني و مقاديري تجهيزات و مواد لازم کشتي سازي از آلمان اونم به دليل طلب سال 83 .
    3- مطلب مورد بحث زمين جزيره به مقدار 150 هکتار که بخش عظيمي از آن در دست صدراست و مابقي آن نيز قابل استفاده هيچ گروهي نمي تواند باشد به دلايل فراوان و تازه کل مبلغ مورد اختلاف به 3 ميليار تومان نمي رسد و مديران زحمتکش صدرا به جهت کمک به سهامداران سعي در گرفتن کمک از دولت براي عدم پرداخت آن مي باشند چون مي بايستي به جيب دولت واريز شود .
    4- زمين 3000 متري در بهترين نقطه بوشهر .که قرار است تبديل به يک هتل عالي شود .
    5- زمين مورد دعوا با ورثه که در حال پيگيري است که آنهم با حدود يک ميليارد تومان حل مي شود .انشاالله .
    6- کمپ خليج فارس که توضيح آن زياد است...............................
    7- از سکو سازي هاي پروزهاي مختلف .............................
    8- ساخت کشتي افراماکس در مراحل عالي است و تا چهار ماه ديگر انشاالله : که چشمهاي دشمن در حد سگي که ساعتها به جوش کاري نگاه کرده از حدقه در خواهد آمد .
    9- ساخت کشتي لوله گذار در مرحله عالي ...................
    10- بازم هست ولي بعدا .و من الله توفيق .

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zambrotta نمایش پست ها
    جناب برادران
    بنده احترام زیادی به شماقائلم وهمیشه نیزازمطالب پرمغزتان استفاده میکنم ولی گفته من واقعیت داشت برخی ازدوستان تاحدودی ازمشکلات شدیدوشخصی که برایم ایجادشده خبردارندومیدونن که من درچه وضعیتی هستم ومن هفته پیش به شرکت رفتم واین اطلاعاتی روکه نوشتم به دست آوردم حتی اونجامیگفتندازوقتی آقای اعتصام آمده ان نیروهای باارزش شرکت روبا نیروهای غیرمتخصص جایگزین کردن واکثریت ناراضی هستن ازنحوه مدیریت ایشان ونیزاشاره داشتندخودشان هم موندن که چگونه گزارش روبه اطلاع بازاربرسونن.
    این خصلت من هست که هیچوقت مطلب غیرواقعی یامطلبی که ازش اطلاعی نداشته باشم درج نمیکنم
    دوست عزیز میدونم که شما روی این سهم در ضرر هستید و اگه اشتباه نکنم خریدتون روی 400 تومنه
    بنده این مطلب رو در بورکس از شما خوندم
    میخواستم مطلبی رو خدمتتون عرض کنم
    شما که حدود 2 ساله این سهم رو دارید خوب یادتونه که روی 420 تومن صحبت از سود 35 تومنی بود و فکر کنم شما هم به همین خاطر روی این قیمت خریدین
    ولی همچین سودی اعلام نشد
    باور کنید من هم الان روی ضرر هستم البته خیلی کم
    البته اکثر دوستان همچین وضعیتی دارند
    ولی میخواستم بهتون بگم که زیاد به این زیان 10 تومنی توجه نکنید
    اگه قرار بود شرکت زیان 10 تومنی اعلام کنه تا حالا 100 باره اعلام شده بود
    شما که این همه مدت صبر کردین،چند روز دیگه هم صبر کنید
    باید تا چند روز دیگه پیش بینی سود 91 بیاد
    امیدوارم با رشد صدرا شما حداقل به اصل پولتون برسید و ضررتون جبران بشه
    موفق باشید

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 203 بار در 52 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیزیک خبر در مورد اوراق مشارکت که به مبلغ 120 هزار میلیارد ریال که قرار است 20 % آن در اختیار صدرا قرار گیرد . و من الله توفیق .
    فکر نکنم که صدرا مشکل خاصی در ارتباط با دریافت پیش پرداختهای وزارت نفت داشته باشد (این 20 درصد فقط می تواند به عنوان بخشی از قراردادهای پارس جنوبی به صدرا پرداخت شود). مشکل صدرا بدهی و جرایم مربوطه می باشد که محل تامین آن باید توسط دولت تایید و انجام شود.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید آذر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 2,476 بار در 297 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza 184 نمایش پست ها
    صدرا سهمي ست كه به تمام تكنيكال كار هاي ما ياد داد كه بدانند از لحاظ علم تكنيكال متاسفانه در سطح خيلي پاييني قرار دارند به اين دليل كه خودشون هم اذعان دارند كه صدرا سهم تكنيكالي هست ولي دانششون پايينه و نمي تونند درست تحليل كنند كه هم باعث ميشه خودشون ضرر كنند و هم باعث ميشه خيلي از سهامدار هاي جزئ با اعتماد به اونها سرمايه و سلامتي خودشون را به خطر بيندازند
    حرف شما متینه اما باید کسانی که به دنبال یادگیری این علم هستند بروند به فضای جدیدی از این تحلیل
    موضوعی خیلی وقت است میخواهم در یک فروم مطرح کنم اما خب نیاز به تخصص و یک نیروی قوی برای گرداندن چرخ این موضوع داریم چون اغلب مطالب میتوانند اشتباه باشند اما با مدیریت درست میشه خیلی پیشرفت کرد منظورم اینه مثلا من مینویسم ایکس مینویسه فرهنگ خواننده موضوع تبعیت نباشد بداند که مبنای خرید و فروش نیست
    شناخت ساختارها در چه موجی هستیم چه الگویی در حال تشکیل است سوابق روند و الگو های تکرار شونده چگونه بوده اند ما بتوانیم در ساختار شناسی و الیوت قوی شویم کلاس تحلیلی خیلی قوی میتواند باشد و درصد اشتباهات به شدت کاهش میابد
    مثلا سهام وپست خیلی وقته من در گیر بررسی ساختار نزولی ان هستم و منتظرم ببینم ایا ان تارگتی که در نظر گرفتم میرسد؟ حالا یک تکنیکالی با یک فیبو و یک روند شاید بگه تمام شده اما یک ساختار شناس بیشتر موضوع را بررسی میکند
    مشکل تکنیکال ما همینه که بدون علم به ساختار و موجشماری اقدام به استفاده از ابزار تکنیکی میکنیم میخوام بگم حتی استفاده از فیبو ناچی به شناخت ساختار نیاز داره در یک چارت شاید بتوانید 10 تا فیبو رسم کنید اما کدام ایده ال است کدام به پیشبنی روند اینده کمک میکند
    رسم یک روند ساده نیاز با شناخت ساختار داره .
    ویرایش توسط مارال صفا : 2012/02/17 در ساعت 03:53

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مارال صفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    با عرض سلام خدمت سر كار خانم مارال صفاي گرامي من شما را در مورد علم تكنيكال داراي سواد بالايي ميدانم چرا كه شما يكي از معدود افرادي بوديد كه اعتقاد راسخ داشتيد كه قيمت نفت مياد بالا و الان كه من ميبينم قيمت نفت تا 120 دلار بالا امده در صورتي كه 95 درصد تكنيكاليستها ميگفتند تا 45 دلار ميريزه و شخصي كه بتونه جهاني رو تحليل كنه و درست در بياد تا به امروز واقعا گل كاشته اما در موردبازار ايران نمي دانم چرا تا به امروز نديدم كه دو تا تكنيكاليست نظرشون يكي باشه كه به نظرم يا بازار ايران از لحاظ ساختاري ايراد داره يا تكنيكاليستهاي ما مشكل دارند ؟

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده است:

عضو جدید
    تشکر شده 13 بار در 7 ارسال
    سلام و صبح بخیر به همه ی دوستان

اونطرف بودم گفتم ه یه سری هم اینجا بزنم و یه سلامی به همه بدم .
    انشاءالله که صبر تموم بشه بالاخره خبری بیاد که بلا تکلیفی بد دردیه!!!

با شکر از همه

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید armag از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 10 بار در 5 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnam نمایش پست ها
    دوست عزیز میدونم که شما روی این سهم در ضرر هستید و اگه اشتباه نکنم خریدتون روی 400 تومنه
    شما که حدود 2 ساله این سهم رو دارید خوب یادتونه که روی 420 تومن صحبت از سود 35 تومنی بود و فکر کنم شما هم به همین خاطر روی این قیمت خریدین
    ولی همچین سودی اعلام نشد
    موفق باشید
    سلام : گزارش در حد گزارش 6 ماهه است .تعدیل نداره چه مثبت وچه منفی(.البته تا روز چهارشنبه.اگر دوباره دستکاری نشود)

باسلام:
    دوست عزیز از مطلبی که فرمودید بسیار ناراحت شدم مگر انسان خانه خود را برای سرمایه گذاری در بورس می فروشد ویا اینکه ماشین خود را در هرصورت کار بیسیار نسنجیده ای کرده اید !جناب وحید خان هم چنین اشتباهی کرده است و حالا بجای 1.2 میلیارد تومان 3.5 میلیون تومان داری ولی ایشان سرمایه های دیگری هم دارند . ولی در مورد صدرا بله بنده 98% اطمینان دارم روزهای خوش را مجددا خواهد دید ولی مگر می شود احتمالهای جانبی را در نظر نگرفت مثل انداختن سنگی در چاه توسط یک دیوانه .البته خود بنده تک سهم صدرا هستم ولی هنوز تمام سرمایه خویش را روی این سهم یا حتی در بورس وارد نکرده ام چون مگر انسان تمام تخم مرغهای خود را در یک سبد می گذارد .مگر آنکه فرد ریسک پذیری باشد که در آن صورت خود کرده را تدبیری نیست .لطفا شما اول به فکر نجات زن و فرزند خویش باشید و سپس سرمایه گذاری . پول به چه کار می آید در حالی که انسان عزیز ترین کسان خود را رنجانده باشد .در آخر اگر قصد شما این است که فقط اطلاعاتی از صدرا بدست آورید و با طرح این موضوع از صحت صحبت بنده با خبر شوید باید بگویم بله صدرا خبر بسیار دارد ولی صبر زیاد نیز می خواهد .در حالی که انشاالله رشد آن با قدری آرامش امنیتی کشور آغاز خواهد شد البته بنده به برداشته شدن تحریمها فکر نمی کنم ولی لازم است قدری این اوضاع سر و سامانی بگیرد و دشمنان از فشاری که اخیرا به آن افزوده اند قدری کاسته شود .و من الله توفیق .

باسلام:
    دوستان عزیز بنده به یکی از دوستان پاسخ بالا را دادم و از گفتن نامش معذور هستم ولی گفتم که خوبست این مطلب را شما هم بخوانید .ولی ذکر یک نکته ضروری است چگونه همانند جناب behnam به خود اجازه می دهید که با سهام خود چنین برخوردی را نمایید و در حالی که هیچ کس حتی بنده که بعنوان گزیده سهامداران به صدرا برای بازدید رفته ام کوچکترین درز اطلاعاتی نداده اند . و تنها از شرکت بازدید بعمل آورده ایم .ولی یک نکته را که به آن اعتقاد پیدا کرده ام اینست که صدرا زیان اعلام نخواهد کرد و گزارش 91 هم در دست تهیه است و انشاالله چشم انداز خوبی دارد .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam نمایش پست ها
    ولی همچین سودی اعلام نشد
    موفق باشید

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 25 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 25 مهمان ها)