صفحه 4 از 14 نخست 1234567 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 134

موضوع: ****** سیگنال ویژه ******

عضو فعال ".احسان." آواتار ها
    تشکر شده 27,962 بار در 2,684 ارسال

پاسخ : ****** سیگنال ویژه ******

سلام و عرض ادب؛

تبریک با تاخیر بابت تاپیک جدید به سید عزیز و دیگر عزیزان، که انشالله یکی از پربارترین تاپیکها خواهد شد. امیدوارم در مثبت و منفی بازار، در رکود و رونق بازار این تاپیک به اطلاع رسانی تحلیلی و علمی بازار سرمایه کمک نمایید. این توانایی در تحلیلگران این تاپیک بصورت بالقوه و بالفعل وجود دارد.

موفق، سلامت و پرسود باشید.
    آهاي آهاي يكي بياد يه شعر تازه تر بگه....
    کانال تلگرامی: STOCKMARKET100@

عضو عادی
    تشکر شده 728 بار در 198 ارسال

باسلام وعرض ادب
    تبریک میگم
    سلامت وپیروز باشید

3. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید nik از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,025 بار در 1,826 ارسال

بنده هم سپاسگزاری میکنم از بانیان و مسببین این ایده که زحمت میکشند و بی منت سهم معرفی می کنند. نکته ای که میخواهم اشاره کنم این است که عزیزان به غیر از معرفی سهم، شرایط آینده و نمودارها و تارگتهای احتمالی را نیز مد نظر قرار دهند و همینطور بازه زمانی انتظار ( کوتاه مدت/ میانمدت و... )
    ای لولی بربط زن ! تو مست تری یا من ................ ای پیش چو تو مستی، افسون من افسانه ( مولانا )

5. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید لولی بربط زن از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(14) safaklar آواتار ها
    تشکر شده 3,571 بار در 610 ارسال

من هم از حضور 3 استاد عزیز که در سالهای گذشته از تحلیهای عالی شون بهره مند شدیم بسیار خوشحال شدم .
    از اینکه این عزیزان تصمیم گرفتند منابع علمی سرشارشون رو دوباره در اختیار عموم قرار بدن جای تشکر داره .
    امیدوارم تو همه ی مراحل زندگیتون مثل بازار بورس موفق باشید.

7. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید safaklar از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی ( احمدي ) آواتار ها
    تشکر شده 804 بار در 219 ارسال

با سلام و عرض ادب و تبريك خدمت اساتيد تاپيك....پيشنهاد ميكنم در صورت صلاحديد سهام معرفي شده از هر 3 منظر تكنيكال-بنيادي و روانشناختي بررسي و تجزيه و تحليل شوند....همچنين مي توان براي بررسي سهام از خود بازديدكنندگان تاپيك بصورت نظرخواهي امداد گرفت.....موفق و پرسود باشيد همگي....

9. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید ( احمدي ) از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 379 بار در 142 ارسال

از همین ابتدا به دوست بسیار عزیزم مهران که خیلی وقته مزاحمش نشدم سلام میدم وبعدش اقای مصری پور پرکار و عزیز
    با اجازه از اساتید مسلم اینجا میخوام دو سهم با بازدهی بالا در اینجا معرفی کنم غشصفها و غالبر که میتونند کم کم تا 50 درصد از همینجا بالا برن
    مسلما اقا مهران میتونه نظر بهتری راجع به سهم همشهری شون بگه ؟

11. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید sea2003son از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arminfar آواتار ها
    تشکر شده 3,189 بار در 477 ارسال

با درود

با اجازه همه دوستان ، دو تا سهم که دارم روشون کار میکنم رو اینجا به اشتراک قرار میدم ، و از دوستان اهل فن فاندامنتال و تکنیکال تقاضا دارم نظرشون رو اعلام کنند .

1 ـ واتی : با هدف قیمتی 450 تومان و زمانی 24 سپتامبر
    2 ـ کاما : با هدف قیمتی 1380 تومان و زمانی 15 اکتبر

ارادتمند
    آرمین فروهر
    ایرانیان به توانمندی انسان که بر اثر تلاش و تعلیم بدست آمده باشد ، فره میگفتند

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط arminfar نمایش پست ها
    با درود

با اجازه همه دوستان ، دو تا سهم که دارم روشون کار میکنم رو اینجا به اشتراک قرار میدم ، و از دوستان اهل فن فاندامنتال و تکنیکال تقاضا دارم نظرشون رو اعلام کنند .

1 ـ واتی : با هدف قیمتی 450 تومان و زمانی 24 سپتامبر
    2 ـ کاما : با هدف قیمتی 1380 تومان و زمانی 15 اکتبر

ارادتمند
    آرمین فروهر
    سلام بر آرمین عزیز
    خوشحالم که اینجا میبینمت و امیدوارم که بیشتر اینجا حضور داشته باشی
    1-واتی از نظر بنیادی قرار نیست اتفاق خاصی توش بیفته و شیران هم که بعد از افزایش سرمایه جذابیت دیگه ای برای رو کردن نداره. طرح توسعه شیران هم قرار بود امسال اوکی بشه که نشد. ولی واتی هر چند ماه یکبار حرکاتی داره که باید تکنیکی بررسی بشه
    2- کاما رو موافقم.
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

عضو عادی
    تشکر شده 141 بار در 33 ارسال

​ثغرب.نظر اساتید؟؟

15. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید amirn از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال

سه پیامد آزادسازی در بازار پول

گروه بازار پول: بانک مرکزی جدیدترین گزارش از آمارهای مربوط به مانده سپرده‌ها و تسهیلات شبکه بانکی را برای فروردین‌ماه سال‌جاری منتشر کرد. این گزارش بیانگر این است که در نخستین ماه سال‌جاری، مانده کل سپرده‌ها در شبکه بانکی به میزان 4/2 درصد افزایش یافته است، در حالی که رشد ماهانه مانده کل تسهیلات در این ماه تنها 2/0 درصد بوده است.
    این آمار نشان می‌دهد که آزادسازی نسبی بازار پول کشور در سال‌های گذشته که با شناورسازی نسبی نرخ‌های سود بانکی همراه بود، چه اثری را بر رفتار سپرده‌گذاران و تسهیلات‌گیرندگان داشته و موجب شده که مانده سپرده‌ها، در مقایسه با مانده تسهیلات، بیشتر شود. این آمارها نشان می‌دهد که در بازه زمانی یکساله منتهی به فروردین، رشد مانده سپرده‌های شبکه بانکی به بیشترین مقدار خود در سال‌های اخیر یعنی سطح 40 درصدی رسیده است. در سال‌های گذشته، سرکوب نرخ‌های سود بانکی در سطوح کمتر از تورم موجب شده بود که سپرده‌گذاری در بانک‌ها برای مشتریان جذابیتی نداشته باشد ولی دریافت تسهیلات (به خاطر نرخ‌های سود پایین در مقایسه با تورم) به خودی خود به یک امتیاز تبدیل شود. از سوی دیگر، دولت وقت نیز فشار زیادی را به شبکه بانکی برای پرداخت تسهیلات بیشتر وارد می‌کرد. برآیند این دو عامل موجب شده بود که شاخص مصارف به منابع شبکه بانکی که
    به گفته کارشناسان نباید از 85 درصد بیشتر باشد، در مقاطعی از سال‌های گذشته از سطح 110 درصد هم بالاتر برود. این در حالی است که تغییر رفتار سپرده‌گذاران و تسهیلات گیرندگان با تصمیمات اخیر، موجب افزایش نسبی مانده کل سپرده‌ها در مقایسه با مانده کل تسهیلات شده است و در نتیجه، نسبت مصارف به منابع شبکه بانکی نیز در فروردین‌ماه، به کمترین مقدار خود در هشت سال اخیر؛ یعنی سطح 92 درصدی، رسیده است. در نتیجه می‌توان عنوان کرد که تغییرات کوچک در برخی از سیاست‌گذاری‌های اقتصادی، مثل شناورسازی نرخ‌های سود، به سه پیامد مهم در شاخص‌های بانکی در فروردین‌ماه منجر شد: رشد بالا و
    4/2 درصدی سپرده‌ها در مقایسه با رشد محدود و 2/0 درصدی تسهیلات (مقیاس ماهانه)؛ رشد 40 درصدی و بی‌سابقه مانده کل سپرده‌ها در بازه زمانی یکساله و در نهایت، کاهش شکاف مصارف به منابع شبکه بانکی و رسیدن نسبت آن به 92 درصد، که از سال 1385 به بعد بی‌سابقه بوده است.

ادامه

از سال 85 تا الان نسبت تسهیلات به سپرده بالای 100 درصد بوده و بانکها با کسری منابع روبرو بودن. خوشبختانه این آمارها نشون میده طی یکسال اخیر این شاخص هم مثل تورم و رشد اقتصادی رو به بهبود گذاشته و به 93% کاهش پیدا کرده. البته استاندارد جهانی زیر 85 درصده

افزایش مازاد سپرده ها در کنار کاهش قابل توجه تورم در این یکسال، کاهش نرخ سود سپرده ها رو تقویت میکنه.
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

17. 22 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 14 نخست 1234567 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع