صفحه 58 از 145 نخست ... 8485556575859606168108 ... آخرین
نمایش نتایج: از 571 به 580 از 1445

موضوع: پتروشيمي زاگرس ( زاگرس )

عضو فعال Fundamental آواتار ها
    تشکر شده 2,655 بار در 647 ارسال
    سهم فروشنده ای ندارد !

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Fundamental از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 612 بار در 292 ارسال
    دوستان دقت کنید بازهم تاکید می کنم
    هیچ اصلاح یا پولبکی در کار نیست......
    عمیق تر نگاه کنید
    اینکه زاگرس نتوانست با قدرت از 2340 عبور کند عرضه وحشتناک حقوقی در تاریخ 92/1/5 به میزان 4.347 میلیون سهم بوده است
    خوب این آمار برای ماست نگاه کنیم کمی دقت کنیم.....
    این چند روز بعد هم اثرات این چند میلیون سهمی است که بدست حقیقی های تازه وارد نا آگاه افتاد
    در مفید بودن تحلیل تکنیکال هیچ شکی نیست اما اینجانب پس از 8 سال فعالیت در بازار سرمایه با قوت به شما می گویم که چیزی که
    بسیار بهتر از اینگونه تحلیل ها در بازار ایران جواب می دهد نگاه کردن به رفتار سهام داران است همان چیزی که از آن به روان شناسی
    بازار سرمایه یاد می شود
    در ضمن اینجانب با توجه به تجربیاتم 2 سناریو در مورد چرایی عرضه گسترده حقوقی در این سهم ارزنده به دست آورده ام که در ادامه برای
    استفاده در خدمت دوستان قرار می دهم
    نقل قول نوشته اصلی توسط eslami نمایش پست ها
    من مصطفی اسلامی هستم.
    از نظر من پولبک با یه مثبت دیگه کاملا تموم شده فرض مشیه................و هرچه بیشتر قیمت بالای 2080 بازی داشته باشه.............اساسا فنرش بیشتر جمع میشه.
    2تا حمایت قوی باعث عدم ریزش بیشتر قیمت میشه که تو تصویر با رنگ قرمز نشون دادم..............
    حالا میمونه شکوندن سقف قبلی+ سقف کانال که امیدوارم با گزارش 12 ماهه و یه خبر خوب این اتفاق بیفته.............

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید future از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    بازهم می گویم اگر حقوقی عرضه نکند این سهم با قدرت به سمت اهداف بالاتر حرکت می کند.....

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید future از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    مثبت بودن نتیجه مذاکرات پس فردا کاملا به سود زاگرس خواهد بود.....

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید future از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,510 بار در 1,430 ارسال
    سلام..
    به نظرم داره حرکتشو به سمت اهدافش شروع میکنه ..
    فرصت خرید است ..

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید سیدامیر از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    زاگرس یک سهم 4000 تومانی است که با تخفیف 50% به شما میدهند فقط 2000 تومان.....

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید future از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال eslami آواتار ها
    تشکر شده 2,693 بار در 683 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط future نمایش پست ها
    دوستان دقت کنید بازهم تاکید می کنم
    هیچ اصلاح یا پولبکی در کار نیست......
    عمیق تر نگاه کنید
    اینکه زاگرس نتوانست با قدرت از 2340 عبور کند عرضه وحشتناک حقوقی در تاریخ 92/1/5 به میزان 4.347 میلیون سهم بوده است
    خوب این آمار برای ماست نگاه کنیم کمی دقت کنیم.....
    این چند روز بعد هم اثرات این چند میلیون سهمی است که بدست حقیقی های تازه وارد نا آگاه افتاد
    در مفید بودن تحلیل تکنیکال هیچ شکی نیست اما اینجانب پس از 8 سال فعالیت در بازار سرمایه با قوت به شما می گویم که چیزی که
    بسیار بهتر از اینگونه تحلیل ها در بازار ایران جواب می دهد نگاه کردن به رفتار سهام داران است همان چیزی که از آن به روان شناسی
    بازار سرمایه یاد می شود
    در ضمن اینجانب با توجه به تجربیاتم 2 سناریو در مورد چرایی عرضه گسترده حقوقی در این سهم ارزنده به دست آورده ام که در ادامه برای
    استفاده در خدمت دوستان قرار می دهم
    به شما پیشنهاد میکنم, کمی در زمینه تکنیکال به مطالعه بپردازید تا با مفاهیم مقدماتی و پایه تکنیکال آشنا شوید.......... و به قول خودتون بتونید عمیق تر به چارت نگاه کنید..............
    بالاخره پولبک میتونه دلایل مختلفی داشته باشه............... از خبر منفی در مورد خود سهم و یا گروه گرفته تا................عرضه حقیقی و یا حقوقی.......... ما توی تکنیکال به دنبال دلیل نیستیم اول چارت میبینیم.............اگه اکی بود بعد میریم سراغ مابقی قضایا................
    شما با روانشناسی بازار و به قول خودتون نگاه کردن به رفتار سهام داران چند تا سهم میتونی رصد کنی؟........ هرچندتا که بتونی ببینی و احیانا درست تشخیص بدی...........هیچ وقت نمیتونی..........کل بازارو رصد کنی.................ولی با تحلیل تکنیکی....................من همه بازارو در عرض 1 ساعت و حتی کمتر تحلیل میکنم. و اگه تکنیکال سهمی اکی بود.....طبق معمول شروع به مطالعه گسترده در رابطه با اون سهم میکنیم...............
    من دیرتر از شما توی این تاپیک پست زدم...........میدونید چرا؟؟؟
    چون تحلیل تکنیکی هنوز آلارم ورود به سهمو نداده بود.................ولی شما توی سهم بودید!!!
    بگدریم.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید eslami از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال fm2006 آواتار ها
    تشکر شده 2,960 بار در 697 ارسال
    دقیقا درست میفرمایید .
    تکنیکال پیش بینی میکند و بازار در آینده دنبال علت ها میگردد .
    همانطور که یک هفته پیش عرض شد سهم باید اصلاح میکرد که کرد و حالا داره به سمت اهدافش حرکت میکنه . (حتی بدون روانشناسی بازار )
    فراموشی همان چیزی است که این سیاره نشینان "آگاهی" می خوانندش (ریچار باخ )

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید fm2006 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال daryadel120 آواتار ها
    تشکر شده 2,505 بار در 537 ارسال
    صرفا جهت اطلاع:

تعداد از کارکنان زاگرس سهم را در حجم بالا از حدود 1200 تومان خریده اند با هدف حدود 2500 تومان

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید daryadel120 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    دوست عزیز ابتدا بر اعصاب خود مسلط باشید
    حال برای شما توضیح می دهم
    اگر شما خودتان تکنیکال کار کرده باشید و نمودار ها و تحلیل های خود را از سایت های دیگر بر نداشته و در این تایپک گذاشته باشیذ
    نام کتاب تحلیل تکنیکال john.j.murphy احتمالا به گوشتان خورده است من این کتاب را خوانده ام و یکی دو دوره هم به کلاس های
    تحلیل تکنیکال رفته ام اگر خدا قبول کند......
    و مثل شما در بوق و...........
    اما بدانید اینجا ایران است و تحلیل تکنیکال چندان کارایی ندارد
    دوستان لطفا دقت کنید در اروپا و آمریکا با تحلیل تکنیکال آینده سهم را پیش بینی می کنند اما کاری که در ایران انجام می شود آن
    است که می گذارند واقعه که رخ داد بعد یک تحلیل تکنیکال برای سهم در می آورند باور کنید من این را از روی تجربه و دلسوزی می گویم
    آخر بازاری که در آن فقط میلیون 4.5 کد بورسی وجود دارد که به زحمت 2.5 میلیون آن فعال است و عمقی و آگاهی و بینشی وجود ندارد
    و در حالی که شاید حدود 90% فعالان هم با تحلیل تکنیکال و سایت خبری پولی بیگانه اند حرف از تکنیکال زدن واقعا خنده دار است
    باز هم می گویم تحلیل تکنیکال عالی است اما در ایران شاید فقط 10% تاثیر گذار باشد
    واقعیت و حقیقت تلخ است اما اینها حقایقیست که باید بپذیریم .....
    نقل قول نوشته اصلی توسط eslami نمایش پست ها
    به شما پیشنهاد میکنم, کمی در زمینه تکنیکال به مطالعه بپردازید تا با مفاهیم مقدماتی و پایه تکنیکال آشنا شوید.......... و به قول خودتون بتونید عمیق تر به چارت نگاه کنید..............
    بالاخره پولبک میتونه دلایل مختلفی داشته باشه............... از خبر منفی در مورد خود سهم و یا گروه گرفته تا................عرضه حقیقی و یا حقوقی.......... ما توی تکنیکال به دنبال دلیل نیستیم اول چارت میبینیم.............اگه اکی بود بعد میریم سراغ مابقی قضایا................
    شما با روانشناسی بازار و به قول خودتون نگاه کردن به رفتار سهام داران چند تا سهم میتونی رصد کنی؟........ هرچندتا که بتونی ببینی و احیانا درست تشخیص بدی...........هیچ وقت نمیتونی..........کل بازارو رصد کنی.................ولی با تحلیل تکنیکی....................من همه بازارو در عرض 1 ساعت و حتی کمتر تحلیل میکنم. و اگه تکنیکال سهمی اکی بود.....طبق معمول شروع به مطالعه گسترده در رابطه با اون سهم میکنیم...............
    من دیرتر از شما توی این تاپیک پست زدم...........میدونید چرا؟؟؟
    چون تحلیل تکنیکی هنوز آلارم ورود به سهمو نداده بود.................ولی شما توی سهم بودید!!!
    بگدریم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع