نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2416 از 5220 نخست ... 14161916231623662406241324142415241624172418241924262466251629163416 ... آخرین
نمایش نتایج: از 24,151 به 24,160 از 52196

موضوع: اخبار

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,699 بار در 26,713 ارسال
    نرخ تورم 40.1 درصدی در شهریور ماه

نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به شهریور‌ماه 1392 نسبت به دوازده ماه منتهی به شهریورماه 1391 معادل 40.1 درصد است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،خلاصه نتایج به‌دست آمده از شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری ایران براساس سال پایه 100=1390 به شرح ذیل است:

شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری ایران در شهریورماه 1392 به عدد 176.6رسید که نسبت به ماه قبل 1.7 درصد افزایش یافت.

شاخص مذکور در شهریورماه 1392 نسبت به ماه مشابه سال قبل معادل 41.6 درصد افزایش داشته است.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

افزایش قیمت تخم‌مرغ به شانه‌ای 13 هزار تومان در پی حذف ارز مرجع

دبیر کانون سراسری پرورش‌دهندگان مرغ تخم‌گذار گفت: با حذف ارز مرجع برای واردات خوراک مرغ و تعیین نرخ جدید ارز، قیمت هر شانه تخم‌مرغ به بیش از 13 هزار تومان افزایش می‌یابد که دولت باید برای کنترل قیمت تمام شده این محصول بسته‌های حمایتی برای تولید در نظر بگیرد.

فرزاد طلاکش در گفت‌وگو با خبرنگار کشاورزی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد:‌ خوراک مرغ تاثیر 80 درصدی در قیمت تمام شده هر کیلوگرم تخم مرغ دارد که این کالای اساسی در سال‌های گذشته با نوسانات بسیاری مواجه بود.

وی افزود:‌ اخیرا ارز مرجع را از واردات نهاده‌های تولید حذف کردند که این امر باعث می‌شود قیمت تخم‌مرغ به دانه‌ای 450 و شانه‌ای 13 هزار و 500 تومان برسد.

دبیر کانون سراسری پرورش‌دهندگان مرغ تخم‌گذار اظهار کرد: دولت از سال گذشته متعهد بود نرخ ارز مرجع را برای واردات نهاده‌های تولید حفظ کند و علیرغم تغییر دولت، مجددا بر تامین ارز مرجع برای واردات نهاده‌های تولید تا پایان سال تاکید شد اما اخیرا شرکت پشتیبانی امور دام نرخ جدیدی برای فروش نهاده‌های تولید اعلام کرده و ارز مرجع از واردات این کالای اساسی حذف شد.

طلاکش ادامه داد: بهتر بود دولت پیش از اتخاذ این سیاست جدید با بخش تولید هماهنگ می‌شد تا تولیدکنندگان بتوانند برنامه‌ریزی آینده خود را به بهترین وجه تغییر دهند اما این اعلام ناگهانی سبب شد تا برنامه مرغداران بر هم زده شود.

وی تاکید کرد: واسطه‌گری باید از بازار نهاده‌های تولید حذف شود و دولت به گونه‌ای سیاست گذاری و برنامه‌ریزی کند تا خود به واسطه‌گری نیفتد چراکه علیرغم این‌که نهاده‌ها باید در بندر به مرغداران تحویل داده می‌شد پیامک‌هایی به دست مرغداران می‌رسد که حاکی از خریداری و دپوی برخی از واسطه‌ها در شهرستان‌هاست.

دبیر کانون سراسری پرورش‌دهندگان مرغ تخم گذار اظهار کرد:‌ تا پیش از حذف نرخ ارز مرجع قیمت هر کیلوگرم سویا 1600 تومان و حداکثر قیمت هر کیلوگرم ذرت 1300 تومان بود این درحالی است که پس از ابلاغ این سیاست جدید هر کیلوگرم سویا حدود 1850 و هر کیلوگرم ذرت حدود 1100 تومان تثبیت شد اما در شرایط طبیعی در این فصل قیمت ذرت باید کمتر از این نرخ باشد چراکه تولید داخلی نیز به بازار آمده است.

طلاکش گفت: قیمت 4250 تومانی خرید هر کیلوگرم تخم مرغ در مرغداری باید به 5200 تومان برسد و به نظر می‌رسد در صورت ادامه این شرایط قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ به 6750 تومان افزایش یابد.

وی اعلام کرد: با توجه به تغییر نرخ ارز برای واردات نهاده‌های تولید نقدینگی مورد نیاز مرغداران برای تامین خوراک طیور حداقل 40 درصد افزایش یافته که با در نظر گرفتن این مساله حداقل هزار میلیارد تومان نقدینگی مرغداران باید بیشتر شود.

دبیر کانون سراسری پرورش‌دهندگان مرغ تخم گذار تصریح کرد:‌ اگر مرغداران نتوانند قیمت واقعی محصول خود را در شرایط کنونی تثبیت و محصول خود را با این قیمت به بازار عرضه کنند مرغداری‌ها تعطیل و دولت مجبور واردات می‌شود.

طلاکش تاکید کرد:‌ برای تثبیت قیمت تخم مرغ در بازار می‌توان با اجرای طرح شناسنامه‌دار کردن طرح تخم‌مرغ و حک شدن قیمت هر عدد از این محصول دست واسطه‌ها و دلالان را از بازار این فرآورده پروتئینی کوتاه کرد.

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال yosef آواتار ها
    تشکر شده 1,283 بار در 368 ارسال
    شعار «مرگ بر امریکا» ممنوع شد!

به گزارش جام نیوز، سایت نیمروز مدعی شد: بر اساس گزارشات رسیده از مشهد مقدس شعار «تکبیر» بعد از نمازهای جماعت در حرم رضوی ممنوع شده و مکبرین اجازه ادای این شعار را ندارند.

تنها چند روز پس از گفت و گوی تلفنی میان رئیس جمهور ایران و همتای امریکایی وی، تکبیر بعد از نماز در حرم رضوی ممنوع شد. یکی از اصلی ترین بخش های این تکبیر شعار های «مرگ بر امریکا» و «مرگ بر اسرائیل» است.

به نظر می رسد این ممنوعیت با هماهنگی مسئولین آستان قدس رضوی صورت گرفته است و مکبرین صحن های مختلف حرم رضوی؛ بر خلاف روزهای گذشته اجازه ادای این شعار را ندارند.

سیدمحمد حسینی از کاربران شبکه های اجتماعی با اشاره به این مساله در صفحه شخصی خود نوشت: « امروز رفتیم سراغ مکبر صحن گوهر شاد حرم امام رضا جان گفتیم چرا تکبیر نمی گید. بنده خدا سرشو انداخت پایین گفت به ما گفتند دیگه تکبیر نگید.
    ویرایش توسط yosef : 2013/10/05 در ساعت 20:02
    آنچه هستیم، نتیجه چیزی است که بدان اندیشیده ایم.

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید yosef از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    رييس سازمان هواپيمايي خبر داد،
    برقراري پرواز مستقيم ميان ايران و آمريكا در انتظار دستور هيات دولت
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,307 بار در 4,846 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج اکبری نمایش پست ها
    مشاور فرهنگی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد:
    احتمال سفر هاشمی به عربستان در ایام حج

.
    این مسافرت میتونه مکمل مسافرت روحانی باشه و شاید مهمتر از اون.......

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مخبرالدوله نمایش پست ها
    این مسافرت میتونه مکمل مسافرت روحانی باشه و شاید مهمتر از اون.......
    با سلام شاید هر دو مرد بزرگ در یک سفر حاج آقا شدند !!! با تشکر
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

حضور ظریف در گفتگوی ویژه خبری امشب

وزير امورخارجه كشورمان در راستاي تشريح دستاوردهاي سفر هيئت ايراني به نيويورك، امشب در رسانه ملي حضور پيدا خواهد كرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، "محمدجوادظريف" وزير امورخارجه كشورمان در راستاي تشريح دستاوردهاي سفر هيئت ايراني به نيويورك، امشب در رسانه ملي حضور پيدا خواهد كرد.

گفتني ظريف پس از 18 روز اقامت در نيويورك و انجام رايزني‌هاي گسترده بين‌المللي در حاشيه نشست مجمع عمومي سازمان ملل شب گذشته وارد تهران شد.

لازم به ذكر است وزير امورخارجه كشورمان امروز در صفحه فيس‌بوكش از حضور در تلويزيون صحبت كرده است.

ظريف قرار است امشب در برنامه ويژه گفتگوي خبري كه ساعت 22:45 از شبكه دوم سيما پخش مي‌شود حضور پيدا كرده و درباره دستاوردهاي سفر هيئت ايراني به نيويورك صحبت كند.

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

حمله شديد دايي به مايلي‌کهن!

سرمربي پرسپوليس گفت: مايلي‌کهن بايد مجازات شود.

علي دايي پس از پايان تمرين تيم فوتبال پرسپوليس در واکنش به اظهارات روز گذشته محمد مايلي‌کهن گفت: مطمئنا آدم مي‌تواند خيلي راحت چشم خود را بسته و دهانش را باز کند. 2 بار اين آقا را محکوم کردم. ايشان حرف‌هايي مي‌زند که نمي‌تواند ثابت کند. من هم مي‌توانم خيلي راحت چشمانم را ببندم و دهانم را باز کنم اما بايد آنها را ثابت کنم.

به نقل از تسنيم، وي ادامه داد: صحبت‌هاي ايشان قابل پيگيري است و من قطعا اين کار را خواهم کرد. خودم پيگيري مي‌کنم حتي اگر شده نزد رئيس‌ قوه قضائيه يا هر کس ديگري مي‌روم. ايشان بايد مجازات شود. سري اول از او گذشت کردم اما سري دوم محکوم شد و چون يک فرد ورزشي و بزرگتر از من بود اجازه ندادم که بحث رسانه‌اي شود. هر دو حکم محکوميت اين آقا را مي‌آورم تا شما خبرگزاري‌ها آن را رسانه‌اي کنيد.

سرمربي پرسپوليس گفت: اين آقا به همه تهمت زده است. برادرم ‌مي‌خواست جوابش را بدهد که من نگذاشتم اما اي کاش وجود داشت و شفاف‌تر صحبت مي‌کرد. به ياد دارم زماني که ايشان سرمربي تيم ملي بود يکي از آشنايان خود را براي رفع خدمت سربازي به تيم ملي آورد.

دايي اضافه کرد:‌ دوست دارم درباره برادرم صحبت کنم. برادر من ليسانس مکانيک از يک دانشگاه دولتي دارد. آن زمان که اين آقا در‌به‌در دنبال دانشگاه آزاد بود برادر من ليسانس خود را در دانشگاه دولتي گرفت. ايشان در زمان جبهه و جنگ دنبال معافي بودم اما امثال برادر من در ميدان‌هاي نبرد حضور داشتند.

وي اظهار داشت: خصوصيات زندگي اخلاقي شما را عالم و آدم مي‌داند، چه از زمان بازيگري و چه در مقطع مربيگري. ما جايي نرفتيم که مثلا کارخانه ايران‌خودرو باشد تا فلان ماشين را بگيريم. آقاي محترم يا هر چيزي که شما مي‌گوييد؛ اگر يکي از صحبت‌هايت را ثابت کردي که برادرم 300 ميليون تومان و کادر فني پرسپوليس 5 ميليارد و 100 ميليون تومان گرفته همين امروز از فوتبال مي‌روم اما مرد باش و اگر موضوع ثابت نشد خودت برو.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس خاطرنشان کرد: ايشان دق‌دلي‌هايش از جايي بوده و ناراحت موضوع ديگري است. من تمام مسائلم شفاف است. به اداره ماليات تهمت زدي. خودم پيگيري مي‌کنم که کجاي کارم ايراد داشته است.

دايي عنوان کرد: 7 سال در اين مملکت نبوده‌ام و هرچه که خارج از کشور درآورده‌ام به داخل مملکت آورده‌ام. اگر علي دايي نداشته باشد که بخرد و بهترين ماشين را سوار شود چه کسي بايد اين کار را کند؟ بنده کارهايي ديگري مي‌کنم که همه از آن اطلاع دارند. ناراحتي ايشان از جاي ديگري است. ايشان آرزو مي‌کردند که به اينجا (پرسپوليس) آمده و مربيگري کند.

وي تصريح کرد: ما همگي به دولتي راي داديم که به آن اعتماد داريم. با انتخاب افرادي که در اين دولت وجود دارند نشان مي‌دهد که همه با دانش، با اطلاع و همه به کارهاي خود وارد هستند. ديگر آن زمان گذشته است که به مصلي بروي و مربيگري گدايي کني!

سرمربي پرسپوليس افزود: هر کس که بخواهد بماند براساس توانمندي‌هايش است. اين آقا چند تيم را به ليگ يک فرستاده است؟ بر اساس توانايي‌هايت صحبت کن نه اينکه بگويي من 11 هفته حرف نزدم. آقاي محترم شما خودت را در يک لحظه نشان دادي.

دايي درباره اينکه مايلي‌کهن گفته بود شما پرسپوليسي نيستي، تاکيد کرد: من در هر جايي که کار مي‌کنم روي آن غيرت و تعصب دارم چرا که اعتقاد دارم بايد نان حلال به سر سفره‌ام ببرم. فقط مي‌خواهم بدانم تو اين رقم را از کجا آوردي؟ بدون مدرک هم ثابت کردي من از ايران مي‌روم تا تو خيالت راحت شود و فوتبال را به تو مي‌دهم.

وي گفت: کوتاه‌فکري تا کجا؟ مي‌گويند هکتارهکتار زمين گرفته‌ام اگر من نداشته باشم چه کسي بايد داشته باشد؟ خدا را شکر که از هيچکس ريالي پول نگرفتم. از هيچ بانکي ريالي وام نگرفته‌ام و از هيچ رانتي استفاده نکرده‌ام. هرچه داشته‌ام حاصل دسترنج خودم است. من هيچ زميني را از دولت يا ارگان دولتي نگرفته‌ام.

سرمربي پرسپوليس تصريح کرد: آدم‌هايي هستند که مي‌خواهند در اين مملکت مستقل زندگي کنند؛ اما آدم‌هايي مانند تو پيدا مي‌شوند که به نمايشگاه کتاب رفته و دنبال تيم مي‌گردند. چند سال پيش با سايپا در هفته آخر ليگ حکم بقا را گرفتي. گهر دورود کجا رفت؟ فولاد خوزستان و پيکان را چه کار کردي؟ مانده‌ام با چه رزومه‌اي حرف مي‌زني؟

دايي افزود: شما از محسن قهرماني دفاع مي‌کني اما مي‌گويي 2،3 سال پيش با او در ارتباط بودم. اگر سالم است چرا ارتباط داشتي و اگر سالم نيست پس چرا از او دفاع مي‌کني و داستان ارتباط چه بوده است؟ اتفاقي که براي ما رخ داده است چيست؟

وي عنوان کرد: سال قبل راه‌آهن بودم که پيشنهادي را غيرمستقيم به ما ارائه دادند که مقابلش ايستاديم و اجازه نداديم چنين کاري صورت بگيرد. هيچ احدي نمي‌تواند به سلامت کاري من گير بدهد. حرف‌هاي ناقص مي‌زني، تهمت مي‌زني و نمي‌تواني آنها را ثابت کني، بازهم مي‌گويم اگر حرف تو حق بود من از اين فوتبال مي‌روم اما اين بار خيلي پايت را از گليمت درازتر کردي به خانواده‌ام گير دادي. به پول‌هايي که هنوز ما نديده‌ايم گير دادي؛‌ بازهم مي‌گويم اگر حرف‌هايت را حتي بدون سند ثابت کني من از فوتبال مي‌روم و اگر ثابت نکردي تو برو.

سرمربي پرسپوليس اظهار داشت: ايشان به يک مهندس مملکت توهين کرده است. زماني که اين آقا دنبال معافيت بود امثال برادر من در جنگ حضور داشتند. تو که خيلي چيزها را نديده‌اي چرا داد و بي‌داد مي‌کني؟

دايي در پاسخ به اين پرسش که آيا منظور مايلي‌کهن از کارچاق‌کن‌ها بهمن دهقان بوده است گفت: بهمن «رفيق جون‌جوني» من است. بهمن داداش من است و من خيلي به او مديونم. مطمئنا خيلي از چيزها را با بهمن در ميان گذشته و در خصوص مسائل زيادي با او مشورت مي‌کنم. او هم بدون هيچ چشم داشتي کارها را انجام مي‌دهد. بهمن برادر من است اما اگر تو مرد بودي اسم او را مي‌آوردي.

وي يادآور شد:‌ تمام کارهايي که من نمي‌رسم آنها را انجام دهم بهمن لطف مي‌کند و آنها را پيگيري مي‌کند. يادت نرود زماني که مربي سايپا بودي و دارابي سرپرست تيم بود دهقان نماينده شما بود . يادت که مي‌آيد؟ افتخار مي‌کنم تا امروز تمام ماليات‌هاي خود را پرداخت کرده‌ام ولي ناراحتي تو از چيز ديگري است.

سرمربي پرسپوليس تصريح کرد: امثال تو هستند که دست چپ و راست خود را بلد نيستند. مي‌دانم خيلي به تو فشار آمده است. اين آقا يک جا عنوان مي‌کند آقاي قهرماني بي‌گناه است ولي جاي ديگر مي‌گويد 2،3 سال پيش به نفع ما سوت زده است. واقعا قسم حضرت ابوالفضلت را قبول کنم يا دم خروست را؟ اگر در صحبت‌هاي اين آقا يک حرف درست و منطقي پيدا کرديد حق با شماست.

دايي با اشاره به حرکت مايلي‌کهن در ديدار روز گذشته گفت:‌ از تيم داوري تعجب مي‌کنم که چگونه او را از زمين بازي اخراج نکرد. ايشان به شکل بسيار بدي در حين بازي به سمت من آمد آن هم در شرايطي که اصلا وظيفه او نيست که چنين کاري انجام دهد. هنوز مانده‌ام در آن صحنه چه اتفاقي افتاد. تمام مردم ديدند که چه اتفاقي افتاد. با آن وضعيت بد مدل خودش را نشان داد و من به احترام جامعه فوتبال مثل خودش واکنش نشان ندادم وگرنه پاسخ خوبي برايش داشتم.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 582 بار در 218 ارسال
    باراک اوباما: روحانی تاکنون حرف های به حقی زده است/توافقی بد با ایران را نخواهیم پذیرفت

باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در گفتگو با آسوشیتدپرس اظهار داشت که ارزیابی های اطلاعاتی آمریکا نشان می دهد که ایران یک سال یا بیشتر تا ساخت سلاح هسته ای فاصله دارد.

باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در گفتگو با آسوشیتدپرس اظهار داشت که ارزیابی های اطلاعاتی آمریکا نشان می دهد که ایران یک سال یا بیشتر تا ساخت سلاح هسته ای فاصله دارد.

به گزارش سرویس بین الملل «انتخاب»، اوباما گفت: جهان باید جدیت حسن روحانی را در مورد حل دیپلماتیک مسئله هسته ای بیازماید.

وی افزود: امریکا توافقی بد با ایران را نخواهد پذیرفت.

اوباما اضافه کرد: اگر جای رهبران اسرائیل بودم، در خصوص هرگونه گفتگو با ایرانیان بسیار محتاط و هوشیار بودم.

رئیس جمهور آمریکا با اشاره به گفتگو تلفنی اش با حسن روحانی رئیس جمهور ایران گفت: آقای روحانی موضع خود را براساس این ایده که می‌تواند روابط با کشورهای جهان را بهبود ببخشد بنا کرده است. وی تا کنون حرف‌های به حقی زده است اما مساله این است که آیا می‌تواند ادامه دهد؟

آسوشیتدپرس نوشت: ارزیابی اوباما از برنامه هسته ای ایران او را در تضاد با اسرائیل قرار می دهد که ادعا می کند، ایران چندین ماه تا ساخت بمب هسته ای فاصله دارد.

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید amirabbas2012 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ali30 آواتار ها
    تشکر شده 6,544 بار در 1,669 ارسال
    حداد عادل در نوجوانی (عکس)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 61 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 61 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها