نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا این ریزش از نوع روند هست یا دستکاری؟؟ یا زود گذز؟؟

رأی دهندگان
29. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • روند و بلند مدت

4 13.79%
  • دستکاری و بلند مدت

4 13.79%
  • روند و موقت

12 41.38%
  • دستکاری و موقت

9 31.03%
صفحه 8 از 11 نخست ... 567891011 آخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 102

موضوع: دفتر مشق

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,864 بار در 3,838 ارسال

پاسخ : دفتر مشق

نقل قول نوشته اصلی توسط FARIBORZ NAEL نمایش پست ها

دیدی زوربا خان شایعه در مورد افزایش سرمایه بوده،البته خارج از تصورم بود که به کل بخاد به هم بخوره
    و احتمال میدادم میزانش تغییر کرده باشه که خدا رو شکر تکذیب شد
    .
    به قول امام قلی قربان چپقت
    درود بر شما
    در هر صورت نه افزایش سرمایه کم شده بود و نه ملغی!پس من بیراه نگفتم!
    و شایعه بیهوده ای بود!
    اگر افزایش سرمایه از آورده بود....این شایعه کمی قابل پذیرش بود! چون سهامدار عمده بخاطر واریز حق ها شاید توانایی نداشت و منصرف میشد!
    اما اینکه شایع کردند سهامدار عمده مخالف افزایش سرمایه است اون هم در این نوع افزایش سرمایه از عجایبه!
    مگر خود سهامدار عمده در هیئت مدیره ای که درخواست افزایش سرمایه میدن نیست؟!
    توصیه ای به خرید ندارم
    با اینحال خودم سهم رو نگه خواهم داشت!
    موفق باشید
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 6,153 بار در 1,698 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط zorba نمایش پست ها
    درود بر شما
    در هر صورت نه افزایش سرمایه کم شده بود و نه ملغی!پس من بیراه نگفتم!
    و شایعه بیهوده ای بود!
    اگر افزایش سرمایه از آورده بود....این شایعه کمی قابل پذیرش بود! چون سهامدار عمده بخاطر واریز حق ها شاید توانایی نداشت و منصرف میشد!
    اما اینکه شایع کردند سهامدار عمده مخالف افزایش سرمایه است اون هم در این نوع افزایش سرمایه از عجایبه!
    مگر خود سهامدار عمده در هیئت مدیره ای که درخواست افزایش سرمایه میدن نیست؟!
    توصیه ای به خرید ندارم
    با اینحال خودم سهم رو نگه خواهم داشت!
    موفق باشید
    زوربا خان من در سهم ددام اشتباه کردم و از این شاخه به اون شاخه پریدم و آخرش هیچ
    تو فباهنر این اشتباه رو نمیکنم
    افسوس که دیگر یک درم هم نقد ندارم
    به امید موفقیت همه و مخصوصا وحید 20 عزیز که این سهم رو معرفی کرده

نالیدی و تقدیر همان است که بودست
    آن حلقه زنجیر همان است که بودست
    نومید مشو ناله کشیدن دگر آموز.

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید FARIBORZ NAEL از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)

این مطلب رو برای گرقتن درسی جدید برای خودم میزارم(درباره فباهنر)
    روز 3 آذر که سهم صف فروش شد و جمع آوری نشد،یکسری حروم لقمه در صف فباهنر گیر کردن
    عصر همون روز امور سهام فباهنر یک شفاف سازی بر روی کدال میفرسته و درباره خبری که به عمد منتشر نکرده
    (یعنی نامه عدم موافقت شستا با تجدید ارزیابی) و اون را شایعه میخاند و قویا تکذیب میکند
    4 آذر بازار باور میکند و خود به خود صف را بر میچیند به خاطر تکذیبیه امور سهام ولی سهم تحت فشار فروش منفی می شود و کدهای خاصی میفروشن(اولین علامت!)
    تا 8 آذر همچنان سهم منفی میماند درحالی که باید افت را جبران میکرد یا حداقل مثبت میشد اما بازیگرها رفته اند(دومین علامت)
    9 آذر امور سهام خبر مخالفت نماینده شستا(صدر تامین) را بر روی کدال میگذارد
    سازمان می فهمد امور سهام فباهنر از شبکه کدال سو استفاده کرده و جهت بررسی سهم را متوقف میکند و اجازه معامله نمی دهد
    (همان روزی که من از سهم و روند نا امید میشم و در مچینک سفارش فروش رو وارد میکنم و با ضرر قصد خارج شدن از سهم رو داشتم)
    آنهایی که 3 آذر با خبر میشوند و صف فروش تشکیل میدن چه کدهایی بودن؟؟
    چطور خبر به دستشان میرسد؟
    در حالی که امور سهام فباهنر نمیخاد خبر را منتشر کند و به شدت محرمانه بوده و حتی مجبور به انتشار تکذیبیه دروغ میشود!!!
    که حتی برایشان بار حقوقی در پی دارد،چرا این ریسک را میکند؟
    تا راه فروش را برای عواملش باز کند.
    اگر سازمان قصد اجرای عدالت را داشته باشه باید تمام معاملات بازه 2 آذر تا 9 آذر را باطل کند
    ولی به نظر برای این کار دیگر خیلی دیر شده
    چون امور سهام 6 روز بعد خبر اصلی را منتشر کرده و فروشندگان موفق به خروج پول فروش سهم از کارگزاری ها شده اند(کار از کار گذشته)
    شاید بتواند همه کدهای فروشنده را به مرجع قضایی معرفی کند ولی این هم نمیشود و پیدا کردن کدهای خاص مثل مو از ماست کشیدن است

حس میکنم بعضی مثل من که هیچ رانتی نداریم مثل کسی که در یک کشتی بادی نشسته و اسیر دست طوفان شده اند هستم!
    امیدی به پیگیری ماجرا و به ثمر نشستن ندارم(بخاطر تجربه تلخ من در بانک دی)
    ولی به حد وسع تلاش میکنم تک و تنها!! تا پیش وجدان خودم آسوده باشم تا از خودم خجالت نکشم.

واکنش دوستانی که مثل من دستشان به جایی بند نیست در روزی که صف فروش شد

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید FARIBORZ NAEL از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

این مطلب رو برای گرقتن درسی جدید برای خودم میزارم(درباره فباهنر)
    روز 3 آذر که سهم صف فروش شد و جمع آوری نشد،یکسری حروم لقمه در صف فباهنر گیر کردن
    عصر همون روز امور سهام فباهنر یک شفاف سازی بر روی کدال میفرسته و درباره خبری که به عمد منتشر نکرده
    (یعنی نامه عدم موافقت شستا با تجدید ارزیابی) و اون را شایعه میخاند و قویا تکذیب میکند
    4 آذر بازار باور میکند و خود به خود صف را بر میچیند به خاطر تکذیبیه امور سهام ولی سهم تحت فشار فروش منفی می شود و کدهای خاصی میفروشن(اولین علامت!)
    تا 8 آذر همچنان سهم منفی میماند درحالی که باید افت را جبران میکرد یا حداقل مثبت میشد اما بازیگرها رفته اند(دومین علامت)
    9 آذر امور سهام خبر مخالفت نماینده شستا(صدر تامین) را بر روی کدال میگذارد
    سازمان می فهمد امور سهام فباهنر از شبکه کدال سو استفاده کرده و جهت بررسی سهم را متوقف میکند و اجازه معامله نمی دهد
    (همان روزی که من از سهم و روند نا امید میشم و در مچینک سفارش فروش رو وارد میکنم و با ضرر قصد خارج شدن از سهم رو داشتم)
    آنهایی که 3 آذر با خبر میشوند و صف فروش تشکیل میدن چه کدهایی بودن؟؟
    چطور خبر به دستشان میرسد؟
    در حالی که امور سهام فباهنر نمیخاد خبر را منتشر کند و به شدت محرمانه بوده و حتی مجبور به انتشار تکذیبیه دروغ میشود!!!
    که حتی برایشان بار حقوقی در پی دارد،چرا این ریسک را میکند؟
    تا راه فروش را برای عواملش باز کند.
    اگر سازمان قصد اجرای عدالت را داشته باشه باید تمام معاملات بازه 2 آذر تا 9 آذر را باطل کند
    ولی به نظر برای این کار دیگر خیلی دیر شده
    چون امور سهام 6 روز بعد خبر اصلی را منتشر کرده و فروشندگان موفق به خروج پول فروش سهم از کارگزاری ها شده اند(کار از کار گذشته)
    شاید بتواند همه کدهای فروشنده را به مرجع قضایی معرفی کند ولی این هم نمیشود و پیدا کردن کدهای خاص مثل مو از ماست کشیدن است

حس میکنم بعضی مثل من که هیچ رانتی نداریم مثل کسی که در یک کشتی بادی نشسته و اسیر دست طوفان شده اند هستم!
    امیدی به پیگیری ماجرا و به ثمر نشستن ندارم(بخاطر تجربه تلخ من در بانک دی)
    ولی به حد وسع تلاش میکنم تک و تنها!! تا پیش وجدان خودم آسوده باشم تا از خودم خجالت نکشم.

واکنش دوستانی که مثل من دستشان به جایی بند نیست در روزی که صف فروش شد

این پست واقعا عالی بود، مخصوصا سه تا تصویر، تعجب دوستان
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    این پست واقعا عالی بود، مخصوصا سه تا تصویر، تعجب دوستان
    قابلی نداشت داداش
    من کارم کلا از این گل کاریها است،
    تپه ای رو نزاشتم خالی بمونه

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید FARIBORZ NAEL از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

اگه اجازه باشه تو دفتر مشق شما من هم یه یادداشتی بزارم و خاطره ای بیان کنم.
    روزی که بازی افزایش سرمایه رو واسه این سهم (فباهنر) را انداختن و اون صف خرید های کاذب، من باب انتقال تجربه من تو تالار بورس سعی کردم در حد بضاعت خودم هشداری داده باشم. کاملا خیرخواهانه. اما چه فحش های رکیکی که نشنیدیم از همین سهامداران باهنر.
    متاسفانه هیج جا نمیشه در مورد هیچ سهمی واقعیات و انتقادات رو بیان کرد و شاید همین تعصب ما هست که گاهی هزینه های جبران ناپذیر روی دست ما میزاره.

https://forum.talarebourse.com/threa...3/post-4667351

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

قابلی نداشت داداش
    من کارم کلا از این گل کاریها است،
    تپه ای رو نزاشتم خالی بمونه
    حالا یعنی واقعا ضرر می کنید؟ بالاخره ی روزی افزایش سرمایه میده دیگه، یهو یکی دوماه بعد سهامدار عمده تایید میکنه؟ یا کلا بازی تموم شده؟
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا حسنی نمایش پست ها
    روزی که بازی افزایش سرمایه رو واسه این سهم (فباهنر) را انداختن و اون صف خرید های کاذب، من باب انتقال تجربه من تو تالار بورس سعی کردم در حد بضاعت خودم هشداری داده باشم. کاملا خیرخواهانه. اما چه فحش های رکیکی که نشنیدیم از همین سهامداران باهنر.
    متاسفانه هیج جا نمیشه در مورد هیچ سهمی واقعیات و انتقادات رو بیان کرد و شاید همین تعصب ما هست که گاهی هزینه های جبران ناپذیر روی دست ما میزاره.

با سلام و ادب
    این مطلب شما در سایت مذکور چه ارتباطی با موضوع فعلی دارد؟؟! واقعا تعجب میکنم...
    الان مطلب رو دیدم شما مطلبتان این بود که افزایش سرمایه امتیازی برای شرکت نیست(که البته هست و تابحال بالاترین بازده ها رو از همین روش گرفتیم که الان نمیپردازم) که الان بفرمایید از قبل میدانستند و....و مطلبی از منتفی بودن و... نیست که حالا بگوییم دیدید گفتم!
    مطلب فعلی چیز دیگریست
    وقتی تصویب هیات مدیره با امضا هر 5عضو در کدال هست ، گزارش و تایید حسابرس هست و تاصیکو به عنوان سهامدار عمده در اختیار شستا است و به گفته خود فباهنر طی مذاکراتی که داشتیم از مهر افزایش سرمایه مراحلش شروع شده بود و سهامدار عمده اگاه بود که در نهایت پس از تایید حسابرس نامه را رائسا به کدال ارسال کردند(فریبرز عزیز فرمودند امور سهام درحالی که پیگیری ما خلاف اینست و خود فباهنر هم بشدت شاکی بود از این اقدامات!) البته فباهنر بخاطر بنیادی ان شاء الله ضرری به صبوران نمیرساند و پیگیری ها هم از مجاری مختلف ادامه دارد منتها برخی مطالب رو باید پاسخ داد.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا حسنی نمایش پست ها

خوش اومدی داداش صفا آوردی
    خدایی من تالار رو نمیخونم اکثر کاربراش بی تربیت هستن،مطالب شما رو هم ندیده بودم

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    حالا یعنی واقعا ضرر می کنید؟ بالاخره ی روزی افزایش سرمایه میده دیگه، یهو یکی دوماه بعد سهامدار عمده تایید میکنه؟ یا کلا بازی تموم شده؟
    ولله اگر بگم من هنوز به فباهنر اعتقاد دارم شاید شما بگی دیوانه ام
    ولی برای دیدی گفتم ها !!!! نیست
    روند کوتاه مدتش در ابهام فراوان فرو رفته
    من از این روزا و این وقایع زیاد به سرم آمده و بدیش هم اینه عادت کردم دیگه

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید FARIBORZ NAEL از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    با سلام و ادب
    این مطلب شما در سایت مذکور چه ارتباطی با موضوع فعلی دارد؟؟! واقعا تعجب میکنم...
    الان مطلب رو دیدم شما مطلبتان این بود که افزایش سرمایه امتیازی برای شرکت نیست و از قبل میدانستند و....
    مطلب فعلی چیز دیگریست
    وقتی تصویب هیات مدیره با امضا هر 5عضو در کدال هست ، گزارش و تایید حسابرس هست و تاصیکو به عنوان سهامدار عمده در اختیار شستا است و به گفته خود فباهنر طی مذاکراتی که داشتیم از مهر افزایش سرمایه مراحلش شروع شده بود و سهامدار عمده اگاه بود که در نهایت پس از تایید حسسابرس نامه را رائسا به کدال ارسال کردند(فریبرز عزیز فرمودند امور سهام درحالی که پیگیری ما خلاف اینست و خود فباهنر هم بشدت شاکی بود از این اقدامات!) البته فباهنر بخاطر بنیادی ان شاء الله ضرری به صبوران نمیرساند و پیگیری ها هم از مجاری مختلف ادامه دارد منتها برخی مطالب رو باید پاسخ داد.
    پست های بعدیم تو اون سایت حذف شده، اکانتم هم مسدود شد سر همین داستان، البته توی ریپلای دیگران پستم هست.

اونجا هم عرض کردم، این که عده ای یهویی صف میزنن بعد اطلاعیه کدال میاد فقط و فقط نشان از بازی کثیف سهم داره و سهام دار ها باید معترض چنین رفتاری باشن. که سهم دارها معترض من بودن بیشتر با الفاظ رکیک.

https://forum.talarebourse.com/threa...3/post-4667428

پاسخ یه کاربر به پست بنده هست من لینکش رو میدم با این هشدار که پست زیر حاوی الفاظ رکیک هست اگر علاقه ای ندارید مطالعه نکنید لینک زیر رو.
    https://forum.talarebourse.com/threa...3/post-4667928
    ویرایش توسط علیرضا حسنی : 2019/12/03 در ساعت 01:55

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 8 از 11 نخست ... 567891011 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)