صفحه 448 از 1968 نخست ... 3483984384454464474484494504514584985489481448 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,471 به 4,480 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,307 بار در 4,846 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid نمایش پست ها
    مبلغ 1.350.000 ميليون ريال كاهش ارزش موجوديها
    مبلغ 172.298 ميليون ريال زيان حاصل از تسعير ارز
    مبلغ 162.758 ميليون ريال هزينه مطالبات مشكوك الوصول
    مبلغ 32.720 ميليون ريال هزينه هاي جذب نشده توليد به كسر فروش ضايعات و ساير درآمدها
    تو مملکت همه چی در طول یکسال اخیر 2 برابر شده!!! چرا موجودی صدرا کاهش ارزش پیدا کرده؟؟

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,223 بار در 421 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مخبرالدوله نمایش پست ها
    تو مملکت همه چی در طول یکسال اخیر 2 برابر شده!!! چرا موجودی صدرا کاهش ارزش پیدا کرده؟؟
    سلام...منم الان داشتم دقیقا به همین موضوع فکر میکردم
    شاید سهام صدرا داشته که نصف شده
    چون تو این یه سال تنها چیزی که ارزون شده سهامه

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید علامه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی رامین آرتی آواتار ها
    تشکر شده 450 بار در 81 ارسال
    سهامداران صدرا برای شرکت در مجمع باید برگه ورود داشته باشید که در روزهای 25 و 26 تیر در محل امور سهام تحویل میشود ......

از ورود سهامداران بدون برگه شرکت در مجمع در روز مجمع جلوگیری میشود ...

بعضی حرف ها مال نگفتن هستن
    مال آلوده نشدن در دایره کلمات
    همان جا............
    کنج پستوی دل که باشند حرمت دارند
    زاده که شوند انگار مرده اند.......

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین آرتی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز بنده قبلا هم گفته بودم که انتظار بیش از 3200ريال زیان را از صدرا دارم ولی فکر نمی کردم اینان انقدر بی فکر باشند که پس از آنهمه لاپوشانی به یکباره اسنادی را رو کنن و چنین زیانی را که در کدال قابل مشاهده است یعنی زیان انباشته 3326 ريالی را اعلام کنن وحالا کدام عقل سلیم است که به این نا اقتصاد دانان اعتماد کند .که خودشان بر طبل عدم توانایی خود می کوبند .در هر صورت ضمن اینکه بنده فروشنده نیستم و علم به اینکه قرار دارند سود 30ريالی برای 91 اعلام کنن بنده فروشنده نیستم.البته با شما هستم و در اقدامات مسالمت آمیز با شما همراه هستم .و من الله توفیق .
    اینهم لینک گزارش حسابرسی شده

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز وقتی می گویم صدرا لیدر بازار است یعنی همین که می بینید (تمام بازار را به سمت خود می کشاند ) . حالاهم به تمامی اقتصاد دانان اعلام خطر می کنم اگر به داد صدرا نرسند بی شک و بی برو برگرد آینده بازار همین امروز صدرا است .اگر یادتان باشد بنده در مورد سهمهای دیگر خیلی کم نظر می دهم و فقط برای مثال در مورد سهمهای دیگر صحبت می کنم (البته با این نام) .اگر یادتان باشد در مورد سایپا زمانی جیک جیک مستونش بود و یاد زمستونش نبود.و بلوک 18 درصدی را با قیمت 4600ريال هر سهم معامله می کردن .خدمتتان عرض کردم سایپا سهمی یک عدد صد تومانی می گویی نه نگاه کن تا ببینی . حالا هم طبق عادت همیشگی و اینکه بدانید آنچه که در اینه اقتصاد آقایان نمی بینند ولی بنده در خشت خوام می بینم خدمتتان عرض می کنم صدرای ده دلاری یک قدم نزدیکتر به هدف شد .البته قدم بعدی اقدام شما عزیزان در مجمع که امیدوارم اقدامی شایسته حساب شده باشد و صد البته همانند یک شطرنج باز واقعی و روی فن آنها بدل بزنید .و من الله توفیق .

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عریز بنده در تلاش هستم در یک نشست رسمی نقطه نظرات خودم و شما را و البته پیشنهاد های سازنده را به مدیران صدرا اعلام کنم و با کمک هم در آینده سهم دخیل شویم و روزهای خوش را به صدرا برگردانیم و از شما انتظار دارم بنده را با پیشنهاد های سازنده خود کمک کنید تا در نهایت خودمان به داد خودمان برسیم ضمنا بنده با اقدام آندسته از دوستان که با نامه های شیوا موضوع را به نظر افراد بلند پایه مملکتی می رسانند ضمن موافقت کمال تشکر را دارم .و من الله توفیق .

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال naruto آواتار ها
    تشکر شده 9,823 بار در 1,868 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز وقتی می گویم صدرا لیدر بازار است یعنی همین که می بینید (تمام بازار را به سمت خود می کشاند ) . حالاهم به تمامی اقتصاد دانان اعلام خطر می کنم اگر به داد صدرا نرسند بی شک و بی برو برگرد آینده بازار همین امروز صدرا است .اگر یادتان باشد بنده در مورد سهمهای دیگر خیلی کم نظر می دهم و فقط برای مثال در مورد سهمهای دیگر صحبت می کنم (البته با این نام) .اگر یادتان باشد در مورد سایپا زمانی جیک جیک مستونش بود و یاد زمستونش نبود.و بلوک 18 درصدی را با قیمت 4600ريال هر سهم معامله می کردن .خدمتتان عرض کردم سایپا سهمی یک عدد صد تومانی می گویی نه نگاه کن تا ببینی . حالا هم طبق عادت همیشگی و اینکه بدانید آنچه که در اینه اقتصاد آقایان نمی بینند ولی بنده در خشت خوام می بینم خدمتتان عرض می کنم صدرای ده دلاری یک قدم نزدیکتر به هدف شد .البته قدم بعدی اقدام شما عزیزان در مجمع که امیدوارم اقدامی شایسته حساب شده باشد و صد البته همانند یک شطرنج باز واقعی و روی فن آنها بدل بزنید .و من الله توفیق .

عذر میخوام مصدی اوقات شریفتون میشم!
    این وسط ،نقش تحریم های خارجی و قضیه هسته ای و ......رو بازار بورس کشکه؟!
    داداش لطفا اینقده به شعور سهامدارا توهین نکن

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید naruto از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز بنده تصور می کنم شما دوست هستید و یک دوست که خودش هم سهمی دارد و در واقع شریک محسوب می شود .باید در هم فکری شرکت کند و از ریختن آب به آسیاب دشمن پرهیز نماید .بنده از شما دو سوال و دو خواهش دارم : 1- آیا شما سهامدار صدرا هستید ؟ 2- اگر هستید و خود را خیلی متفکر می دانید پس راهکار ارائه نمایید و خواهش بنده اینکه اگر وقت شریف خود را در هرصورتی می خواهید در این تالار بگذرانید به گونه ای عمل کنید که خدا و سپس بنده اش از شما راضی باشد و یک فرد مفید به حال هم وطن خویش باشید (با استهزاء بنده به هیچ هدفی نخواهید رسید) . ترسیدن از دشمن و پیش پیش تسلیم شدن هیچ فایده ای ندارد (در پاسخ به نقش تحریمها).اجازه دهید یک خاطره برای شما تعریف کنم و در واقع یک فرهنگ را برای شما از یک منظر روشن کنم : در زمان جنگ هر گاه نیروهای خودی مانند سپاه یا ارتش و یا بسیج در منطقه ای گیر می کردند و امید به بازگشت آنها نبود و در واقع دیکر اسیر محسوب می شدند .اکثرا تن به اسارت نمی دادند و اصطلاحی داشتن که می گفتن ............................ بماند.در واقع نظر بنده اینست که در حال حاضر ضرری که متوجه مااست کمتر از ضرر زیر یوق دشمن بودن است و اگر بیشتر هم باشد : این تاوان آزادی خواهی است .و خواهش دوم بنده از شما اینکه با ما در سنگر بمان و خود را همچون قهرمان بدان چرا که ما ایرانی ها قهرمان زاده شده ایم .درضمن شعار (پانویس)خودتان را بخوانید و به آن عمل کنید چرا که شعار صحیحی دارید .خطاب بنده به شما فقط دو کلمه است : ای قهرمان . ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط naruto نمایش پست ها
    عذر میخوام مصدی اوقات شریفتون میشم!
    این وسط ،نقش تحریم های خارجی و قضیه هسته ای و ......رو بازار بورس کشکه؟!
    داداش لطفا اینقده به شعور سهامدارا توهین نکن
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/07/09 در ساعت 13:37

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 213 بار در 60 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    در واقع نظر بنده اینست که در حال حاضر ضرری که متوجه مااست کمتر از ضرر زیر یوق دشمن بودن است و اگر بیشتر هم باشد : این تاوان آزادی خواهی است .
    دوست عزیز ما داریم تاوان زیاده خواهی یه عده رو میدهیم.
    فرض کنید علم و تکنولوژی کشورهای غربی پله 100 ام باشد و بالتبع انرژی هسته ای به قول خودتان صلح آمیز هم یکی از این پله ها را تشکیل دهد.
    حال کشوری مانند ایران که 10 ها پله برای رسیدن به جایگاهی مناسب راه دارد چرا باید برود سراغ یه پله خاص؟ما هنوز بعد 30 سال خودرو ساز نیستیم.تجهیزات صنعتی بالاخص تجهیزات نفت و گاز همه وارداتی اسن.دانش ساخت نیروگاه و پالایشگاه و پتروشیمی نداریم فقط داریم کپی میکنیم.حالا چرا دولتمردان گیر دادن به انرژی هسته ای؟با کدوم توجیه اقتصادی و فنی؟چرا از اول رفتیم سراغ چنین مقوله ای که این همه تاوان براش بدیم.بله الان فرق میکنه جریان اون اره هست که تو ما تحتمونه چه جلو بره چه عقب خودتون نتیجه اش رو میدونید.ولی بزرگان میبایست فکر این روزها رو میکردن.

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ایمان صالح از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 264 بار در 62 ارسال
    سلام به همه دوستان
    از دید من شرکت خیلی راحت می تواند بدهی ها را تسویه کند
    اما مدیریت قدرت ندارد
    و اینکه ظاهرا شرکت هزینه طرح ها را حساب کرده و درآمد آن را حساب نکرده
    و خوب بالاخره معلوم شد اوضاع شرکت چگونه است و آخرین تیر به سمت ما سهامداران شلیک شد.
    از آنجایی که صدرا در کل بورس تاثیر گزار است پس باید برایش فکری کرد
    باید در مجمع درخواست اینکه سهامداران حقیقی 1 یا 2 نماینده(اگر 2 نماینده بشود بهتر است) در شرکت داشته باشند مطرح شود.و به سهامداران حقیقی نامه داده شود تا در صورت تمایل کاندید شوند و یک مجمع دیگر برای انتخاب نماینده از بین کاندیدها توسط حقیقی ها برگزار شود.
    ما به این احتیاج داریم که روابط عمومی صدرا فعال باشد
    و تمام اتفاقات و مصاحبه ها توسط سایت صدرا منتشر شود و مانند حالا نباشد که همه سایت ها راجع به سهم نوشتند اما آنها هیچ خبری به بیرون نمی دهند(یک مقدار از حفاری شمال یاد بگیرند)
    هر ماه باید مدیر عامل در یک تاریخ مشخص در مورد کارهای انجام شده توضیح دهد.
    و اینکه شرکت لطف کند یکی از ساختمان ها یا زمین ها را بفروشد و کمی از وام هایی که گرفته تسویه کند
    واقعا صدرا هتل می خواهد برای چی؟

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید majidsa از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)