صفحه 807 از 1968 نخست ... 30770775779780480580680780880981081785790713071807 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,061 به 8,070 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 267 بار در 67 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز هر موردی پاسخی دارد . آیا شما برای تمام موارد یک پاسخ می خواهید ؟ بعنوان مثال تمام مشکلات صدرا را بدوش یک نفر بندازیم و به راحتی با او تسویه حساب کنیم !
    بسیار واضح است که:
    1- دویست میلیون سهام صدرا را به صد تومان خریدند ! چه کس یا کسانی مقصر هستند
    2-و در مورد فروش 21% سهام صف کس دیگری مقصر است
    3-و در مورد خصوصی سازی : لطف قرارگاه دارد شامل حال ما می شود .
    واقعا تمیز دادن این سه موضوع از هم تا این اندازه مشکل است . دقیقا مثل دیر رسیدن شما سر قرار ! شاید تنها یک مقصر باشد و شاید سلسله ای از مشکلات باعث دیر رسیدن شما باشد . ومن الله توفیق .
    آقای احمدی فر عزیز

حرفای شما داره نگرانم میکنه بیتعارف ..........
    اگر اطلاعات خاصی دارین، راست و حسینی و محض رضای خدا اطلاع رسانی کنید

اگر قرارگاه سهمش را فروخته که دیگه این مسخره بازیها چیه

اگر نفروخته پس چوبدار توی صدرا چه کاره است

مگر نه اینکه همه این بیشرف بازیها در زمان مدیریت قرارگاه پیش اومده

همون یه قلم قلی پور برای 10 نسل بعد از ما که مطمئن باشن قرارگاه نیت خیر داشت یا نه کافیه

یه جورایی نوشته های شما ذهن را میبره به این سمت که ازتون خواستن اینطوری بنویسید البته با عرض معذرت

شایدم ما داریم بیخودی شلوغش میکنیم و دارو دسته اقای چوبدار و قرارگاه اصلا سهامداران جز براشون مهم نیستن و دارن کار خودشون را میکنن

اگه صدرا هنوز خصوصی نشده پس امور سهام غلط کرده که میگه چوبدارو عواملش در ساختمان مسقر شدن و کار را به دست گرفتن

اینها همه ابهاماتیه که واقعا یک جواب واحد نمیشه براشون پیدا کرد.........

عضو فعال
    تشکر شده 226 بار در 87 ارسال

ایا اخراج سهم از بورس واقعیت دارد ؟

عضو فعال
    تشکر شده 1,246 بار در 281 ارسال

تا حالا ندیده بودم در طول یک روز این مقدار پیام در مورد صدرا بیاد
    پیام ها رو خودنم، اول از همه ، از آقا حمید تشکر میکنم.و بعدش به سایر دوستان هم حق میدم نگران باشند.صدرا سهم کاملا غیر شفاف که متاسفانه در حال حاضر معلوم نیست صاحبش کیه،نه صاحب داره و نه پاسخگو،برای همینم هست دوستان انقدر از آقا حمید سوال میپرسن
    اما من هم مثل سایر دوستان دچار یه تضادی شدم،تا الان مقصر هر اتفاقی قرارگاه بوده، اما الان یهو ورق برگشته،البته خوشحال میشم واقعا قرارگاه هدفش خیر رسانی باشه،اما با عقلم جور در نمیاد.
    آقا حمید به دوستان حق بدید،چون هرچی خبر بد، با سند و مدرک میاد(مثل زیان های پشت هم،یا بحث فروش 21 درصدی شرکت صف) اما در مورد خبرهای خوب هیچ سند و مدرک نیست،جز کلمات.
    و اینکه بازه زمانی مورد نظر برای رشد صدرا کیه؟؟تا چند ماه پیش قرار بود تا عید باشه، بعد دوتان گفتن تا مجمع تیر ، الان شده سال 94!!!! و مهمتر از اون این که در سال 94 صدرا به چه قیمتی دست یافته!؟ ببینید،شما اخراج 1400 نفر خوب میدونید،اما خیلی ها ممکن از بی پولی،از بی پروژه ای و هزاران دلیل منفی دیگه بدونند.
    ما با سهمی داریم سهامداری میکنیم که هیچ چیز مشخصی نداره، حتی یه حامی بعد از 30 درصد کاهش قیمت.و اینکه اصلا معلوم نیست سهامدار عمده کیه، کدوم حقوقی بود که سه شنبه وقتی سهم داشت جمع میشد حدود یک و نیم میلیون سهم فروخت.شما میگی خبر های خوبی دارم،اما نمیشه گفت.قبول کنید سخت پذیرش این مطالب.در مورد سایر سهم ها همه خبر های خوب همگانی میکنن که نقدینگی بیاد سمت سهم، اما ما باید با پنهان کردن اخبار خوب مواجه شویم....
    آقا حمید بنده به شخصه نه قصد ناراحت کردن دارم، نه زیر سوال بردن،نه هیچ رفتار ناشایست دیگه،فقط سوالات ذهنم پرسیدم...
    من خودم دیدم نامه ای که سهم های قرارگاه(سپانیر،تدبیر، پایدار، شفق)فروخته شده،اما نمیدونم چرا اطلاع رسانی نمیشه هیچ چیزی!!
    خصوصی مد نظر قرارگاه چیه، مگه غیر اینه که سهم به آقای چوبدار سپرده بشه؟؟؟به نظر شما این پروسه چقدر زمان میبره،آیا اصلا سهامدار خرد برای قرارگاه و آقای چوبدار مهم هستن!!
    من از اول گفتم تا عید می مونم با سهم،الانم میمونم،اما برای موندن بیشتر با سهم باید انگیزه باشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟نشه عید بشه و ببینیم صدرای 300 تومنی ما دوباره گرفتار قیمت 100 تومن و بازیهاش شده!!!!!

حرف آخر،حمید جون اگر فکر میکنی صلاح در اینه که ما سکوت کنیم،از کسی شکایت نکنیم،به روی چشم،ما از کسی گلایه نمیکنیم(البته من تا حالا از کسی گلایه نکردم).فقط حمید جون سر فرصت بگو این خصوصی مرحله اش چیه که با شکایت و ناراحتی ما کنسل میشه(یعنی ما انقدر مهمیم)
    ویرایش توسط creator_65 : 2014/02/07 در ساعت 17:31

عضو فعال
    تشکر شده 1,533 بار در 430 ارسال

من این سهم را دارم شما را به خدا وارد این سهم نشوید این سهم هیچ چیز آن مشخص نیست ما که ضرر کردیم شا دیگه ضرر نکنید اگر هم بالا رود به اعصاب خوردیش نمی ارزد هر روز یک بازی در می آورند خدا لعنت کند اعتصام را

5. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ناظم از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال

باسلام:
    دوستان عزیز ، می دانم که می خواهید با دانستن اطلاعات صدرا به خودتان اعتماد به نفس دهید ، برای صبر بیشتر .بنده سعی می کنم چند نکته را بگویم و شما هم به همان اکتفا نمایید و باور بفرمایید که سکوت الان ما همانند سکوت قبل از حمله به دشمن است و واجب است . در هر صورت بدانید که همه ما باید منتظر خصوصی سازی بمانیم .البته قول گرفته ایم که تمام سعی خودشان را انجام دهند تا حداقل تا عید معامله عمده انجام شود و همچنین قول گرفته ایم با اقداماتی مانع از رفتن به بازار توافقی شوند .و اما بعد از آنهم تمام اخبار خوب در یک مسئله خلاصه می شود .استفاده بهینه از داراییها ، مانند همان ماشین گران قیمت که تبدیل به احسن می شود .و باقی اخبار هم به رو شدن دست برخی از خیانتکاران به امانت می شود . و اما در مورد قرارگاه که گفتم بنده وکیل مدافع آن نیستم .اما بغیر از خرید سهام به نرخ صد تومانی آنهم به تعداد 200 میلیون سهم ! که صد البته فروشندگان متاسفانه خودشان آتش به اموال خودشان زدند و شاید حتی در نرخ 68 تومان هم امکان جایگزینی داشتند ! بنده هیچ اتهام ثابت شده ای نسبت به آنها نمی شناسم مگر بی کفایتی در نگهداری یا استفاده صحیح از اموال صدرا در بخش املاک و زمین و یا پولهای واگذار شده برای خرید اقلام مورد نیاز صدرا آنهم به جهت دور زدن تحریمها و عدم پیگیری مناسب در ثبت داراییها و ارزش گذاری به نرخ روز. در پایان سود وزیان شما از آن شما است و نه بنده و نه هیچ بنده خدایی آینده را ندیده است و تنها بر اساس شواهد ، سعی در پیش بینی آن دارند .پس خودتان تصمیم بگیرید که چه کنید .ولی اگر نظر بنده را می خواهید باید خدمتتان عرض کنم : اینکه بنده یا شما سهم خودمان را به هزار یا دوهزار تومان یا حتی ده دلار بفروشیم یا نفروشیم ! در اینکه هر سهم صدرا با خصوصی شدن نه ده دلار بلکه با آخرین برآورد بنده 12 دلار می ارزد ، هیچ شکی نیست .و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2014/02/07 در ساعت 23:45

7. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ممنون حمید جان،بنده عرض کردم قصد ناراحتی شما را ندارم، فقط وقتی در یک محیط کاملا گنگ و مبهم قرار میگیریم، ناچاریم برای رسیدن به روشنایی دست و پا بزنیم.
    بچه های تاپیک این مدت خیلی شاکی وم معترض نبودند، از الان تا عید صبر میکنیم، و سکوت اختیار میکنیم، انشا.. خدا جواب صبرمون میده.
    در مورد قیمت صدرا هم من صحبت خاصی نمیکنم،منتظر ده دلار و حتی یک دلار هم نیستم،بنده تیر قصد خرید خونه دارم، انشا.. تا اونموقع به لطف خدا شرمنده خانواده نمی شم.
    دیگه بقیه سپردیم دست خدا، توکل به خودش.روزی همه مون دست خداست،خدا به خدا روزیمون بده،نه صدرا میتونه حقمون بخوره نه هیچ شخص حقیقی و حقوقی دیگه.
    خدایا به امید خودت.....
    ویرایش توسط creator_65 : 2014/02/08 در ساعت 01:28

9. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

حقیقی بازهم صف برداشت تقریبا !!!

11. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

امروز همه یه پله برداشتم،دیگه ته ته نقدینگیم بود،توکل به خدا ببینیم چی میشه...
    فقط یکی به من بگه این حقوقی فرونشده کیه که هی رنج منفی میزنه!!!

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 589 بار در 123 ارسال

صدراي 70 توماني پارسال = صدراي 210 توماني امسال

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید حسگر از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط حسگر نمایش پست ها
    صدراي 70 توماني پارسال = صدراي 210 توماني امسال
    انشا.. سال بعد خیلی زودتر به این تعادل برسیم:
    صدرای 70 تومنی سال 91 = صدرای 210 تومنی سال 92 = صدرای 630 تومنی سال 93....

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 22 مهمان ها)