صفحه 332 از 1968 نخست ... 2322823223293303313323333343353423824328321332 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,311 به 3,320 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ....ساده جان حسام حسینی و یکی دوتا دیگه از بچه ها بخوبی این عدم مشابهتها رو از تو گزارشات کشیدن بیرون...خوب میشه تو مطالبشون سرچ کرد اینارو پیدا کرد...
    اميدوارم ما كه نتونستيم به جز چند مورد جزيي
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,296 بار در 2,616 ارسال
    ....سلام طیب جان کیف احوال اخوی...
    ..نه فدات شم خودت باید باشی نماینده و جانشین بدرد نمیخوره...چون اطلاعات خوبی داری در عرصه جهاد سایبری در حوزه صدرا که فعالی این عماد لشکرو میخوایم بدیم دستت...
    ...طیب جان...خبر تازه ای از صدرا نداری...فرموده بودی که الان دارن جزیره صدرا رو متر میکنن خبری نشد....برادر زیارتت کنیم مثل این میمونه از سپاه اسلام عمار و اباذرو مقداد و بگیری نباشی من اینجا ضایعت میکنم....
    خیلی مخلصیم

ایکاش همیشه ضایعم کنی

واما صدرا

دکتر جان زیتون بزن سود سال 91صدرا دیدنی است

واما تجدید ارزیابی دارایی ها در حال انجام و چون خیلی از شرکت ها دنبالشن مخصوصا قندی ها تمدید خواهد شد

کی گفته 9ماهه ضرر اعلام میکنه؟ .......................

اگه خیس عرق نشی عرض کنم یه جهش همراه با اعلام گزارشات خواهد داشت.

فرماندهی لشکر صدرا با شما

فعلا میخام ببینم این کچینی و سخت و سهل آژند چکاره است.

دیدار شما دوست بزرگوار سعادت بزرگی برای بنده است والبته وقتیکه خورش کرفس قورمه سبزی دیده نشه

مهرداد جان فدات شم انشاء الله یه روزی بدیدارت میام

نا لوطی هوامو نداریا

اوچکتم

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,533 بار در 430 ارسال
    جناب طیب اگر امکان دارد مکانی که باید تجمع کنند را همراه با زمان آن قید کنید

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ناظم از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناظم نمایش پست ها
    جناب طیب اگر امکان دارد مکانی که باید تجمع کنند را همراه با زمان آن قید کنید
    سلام قربان

ببخشید بنده اطلاعی ندارم

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    خیلی مخلصیم

ایکاش همیشه ضایعم کنی

واما صدرا

دکتر جان زیتون بزن سود سال 91صدرا دیدنی است

واما تجدید ارزیابی دارایی ها در حال انجام و چون خیلی از شرکت ها دنبالشن مخصوصا قندی ها تمدید خواهد شد

کی گفته 9ماهه ضرر اعلام میکنه؟ .......................

اگه خیس عرق نشی عرض کنم یه جهش همراه با اعلام گزارشات خواهد داشت.

فرماندهی لشکر صدرا با شما

فعلا میخام ببینم این کچینی و سخت و سهل آژند چکاره است.

دیدار شما دوست بزرگوار سعادت بزرگی برای بنده است والبته وقتیکه خورش کرفس قورمه سبزی دیده نشه

مهرداد جان فدات شم انشاء الله یه روزی بدیدارت میام

نا لوطی هوامو نداریا

اوچکتم

...اگر جزو صحابی سپاه اسلام نبودی که حسابت با کرام الکاتبین بود ...یه ساله داری این خبرای خوشو میدی...اگر با این جهشهای تو پریده بودیم که الان جای ماهواره امید داشتیم رو مدار 360 درجه میچرخیدیم...
    ....واما من بابا زیتون...زدم تو کار روغن زیتون و زیتون پرورده اساسی...در حد تیم ملی...فعلا روغن ماهی هم میخورم که کمتر دست به یقه بشم...دیروز تو پمپ بنزین ستارخان با یه موتوری شاخ ب ه شاخ شدم...ترکوندیم همدیگرو...خلاصه با روحیه جهادی 5 شنبه میام صدرا...
    .......پس ضرراعلام نمیکنه.....اینو یه گوشه بنویسم...تو برای من مثل خنجر به متکا فرورفته فداییان حسن صباحی ...
    ....من زیاد خیس میشم نمیدونم مشکل چیه باید مای بیبی ببندم یا ایزی لایف بین این دوگروه سنی گیر کردم...من فرمانده و اینا سرم نمیشه 5 شنبه باید باشی نیای من توجلسه از تو نقل قول میکنم اسم ادرس تا÷یکم میگم...خود دانی...
    ...بجان طیب خیلی هواتو دارم....
    ...سودو زیان و این سهام و امثالهم میره و لی دوستی و برادری ما سر جاش میمونه و نسبت به مرام دلنشینت ارادت دارم...
    ...کم خبر مثبت بده...

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ...اگر جزو صحابی سپاه اسلام نبودی که حسابت با کرام الکاتبین بود ...یه ساله داری این خبرای خوشو میدی...اگر با این جهشهای تو پریده بودیم که الان جای ماهواره امید داشتیم رو مدار 360 درجه میچرخیدیم...
    ....واما من بابا زیتون...زدم تو کار روغن زیتون و زیتون پرورده اساسی...در حد تیم ملی...فعلا روغن ماهی هم میخورم که کمتر دست به یقه بشم...دیروز تو پمپ بنزین ستارخان با یه موتوری شاخ ب ه شاخ شدم...ترکوندیم همدیگرو...خلاصه با روحیه جهادی 5 شنبه میام صدرا...
    .......پس ضرراعلام نمیکنه.....اینو یه گوشه بنویسم...تو برای من مثل خنجر به متکا فرورفته فداییان حسن صباحی ...
    ....من زیاد خیس میشم نمیدونم مشکل چیه باید مای بیبی ببندم یا ایزی لایف بین این دوگروه سنی گیر کردم...من فرمانده و اینا سرم نمیشه 5 شنبه باید باشی نیای من توجلسه از تو نقل قول میکنم اسم ادرس تا÷یکم میگم...خود دانی...
    ...بجان طیب خیلی هواتو دارم....
    ...سودو زیان و این سهام و امثالهم میره و لی دوستی و برادری ما سر جاش میمونه و نسبت به مرام دلنشینت ارادت دارم...
    ...کم خبر مثبت بده...[/B]
    این دوستی و برادری رو خوب اومدی

همین مرامت همه رو شیفته خودت کرده

چشم خبر مثبت نمیدم خودت خواستی آخه

باهیچ سهمی ازدواج نکرده ام ودر قیمت های خوب میفروشم

آخه عزیز دل بنده بعضی از سهامو 3سال هم نگهداری کرده ام مثل اخابر 135تومنی وانوقت هم از نوشتن در مورد اخابر ممنوع شدم

یه زمانی باما و فرآوری رو هم میگفتن درشو بستن واینقد زیان اعلام کردن چرا میخری اونم از صف فروش

برام فرقی نمیکنه چه شرکتی باشه و فقط چشم انداز و بازیگر باید داشته باشه ................

خلاصه هوامو نداری اگه داشتی که نمیشد .............؟!!!!

مواظب باش ایندفعه شاخ بشاخ نشی والا میبرنت شاخ افریقا که قبلا هم رفته بودی

فدات خیلی میخامت

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    اصولآ اگر ذهن ما نسبت به یک موضوع نا آگاه باشد لابد برای این نا آگاهی علتی وجود دارد.علت تیره بینی اگر هست همیشه هست و اگر نیست هیچوقت نیست. ساده و زود باور بودن و همچنین معامله بر اساس احساس و بدون فکر مسلمآ عواقب خوبی نخواهد داشت.بازار ما بسیار بی گذشت و بی رحم است و در این بازار خرید و فروش احساسی همیشه محکوم به فناست.عده ای از سهامداران از جمله خودمن وقتی که پیش بینی هایمان درست از آب درآید و به سود می رسیم به شدت ذوق زده و خوشحال می شویم و هر زمانی هم که ضرر می کنیم شدیدآ سرخورده می شویم. ولی بر خلاف ما گروهی دیگر که در اقلیت می باشند حرفه ای و موفق عمل می کنند و روی یک برنامه بلند مدت تمرکز میکنند و هیچوقت از برد وباختی که در طول معامله گری بدست می آورند به شدت هیجان زده و نا راحت نمی شوند.این افراد از تکرار پیاپی باخت پرهیز می کنند و در صورتی که در معاملاتشان دچار مشکل می شوند در این هنگام معامله گری را متوقف می کنند و به بازنگری روش و تحلیل خود می پردازند.بنا بر این اگر ما احساس می کنیم که در معامله گری زیاده روی می کنیم و نتایج معاملاتمان ضعیف است شاید بهتر باشد مدتی (حد اقل چند هفته) این کار را متوقف کنیم .این اقدام ما این شانس را برایمان بوجود می آورد که به ارزیابی خود بپردازیم.

از که بگریزیم؟ از خود؟ ای محال ------- از که برباییم؟ از حق؟ ای وبال --( مولانا )
    ویرایش توسط سهامدار 67 : 2012/02/23 در ساعت 11:54

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سهامدار 67 نمایش پست ها
    اصولآ اگر ذهن ما نسبت به یک موضوع نا آگاه باشد لابد برای این نا آگاهی علتی وجود دارد.علت تیره بینی اگر هست همیشه هست و اگر نیست هیچوقت نیست. ساده و زود باور بودن و همچنین معامله بر اساس احساس و بدون فکر مسلمآ عواقب خوبی نخواهد داشت.بازار ما بسیار بی گذشت و بی رحم است و در این بازار خرید و فروش احساسی همیشه محکوم به فناست.عده ای از سهامداران از جمله خودمن وقتی که پیش بینی هایمان درست از آب درآید و به سود می رسیم به شدت ذوق زده و خوشحال می شویم و هر زمانی هم که ضرر می کنیم شدیدآ سرخورده می شویم. ولی بر خلاف ما گروهی دیگر که در اقلیت می باشند حرفه ای و موفق عمل می کنند و روی یک برنامه بلند مدت تمرکز میکنند و هیچوقت از برد وباختی که در طول معامله گری بدست می آورند به شدت هیجان زده و نا راحت نمی شوند.این افراد از تکرار پیاپی باخت پرهیز می کنند و در صورتی که در معاملاتشان دچار مشکل می شوند در این هنگام معامله گری را متوقف می کنند و به بازنگری روش و تحلیل خود می پردازند.بنا بر این اگر ما احساس می کنیم که در معامله گری زیاده روی می کنیم و نتایج معاملاتمان ضعیف است شاید بهتر باشد مدتی (حد اقل چند هفته) این کار را متوقف کنیم .این اقدام ما این شانس را برایمان بوجود می آورد که به ارزیابی خود بپردازیم.

از که بگریزیم؟ از خود؟ ای محال ------- از که برباییم؟ از حق؟ ای وبال --( مولانا )
    جناب سهامدار 67 شما همون سرمايه گذار 67 تالار بورس هستيد؟

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    با سلام: بله دوست گرامی خودم هستم چطور مگه شما شک دارید؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    جناب سهامدار 67 شما همون سرمايه گذار 67 تالار بورس هستيد؟

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سهامدار 67 نمایش پست ها
    با سلام: بله دوست گرامی خودم هستم چطور مگه شما شک دارید؟
    نه خواستم مطمئن بشم....ارادت داريم قربان

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 20 مهمان ها)