نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: رای شما به کدام کاندیدا میباشد؟

رأی دهندگان
99. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سید مصطفی آقا میرسلیم

0 0%
  • اسحاق جهانگیری کوه شاهی

2 2.02%
  • حسن روحانی

57 57.58%
  • سید ابراهیم رئیسی ساداتی

7 7.07%
  • محمدباقر قالیباف

10 10.10%
  • سید مصطفی هاشمی طبا

0 0%
  • هیچ کدام

23 23.23%
صفحه 87 از 120 نخست ... 37778485868788899097 ... آخرین
نمایش نتایج: از 861 به 870 از 1196

موضوع: نتايج انتخابات رياست جمهوري ٩٦

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

پاسخ : اخبار و نظرات انتخاباتی

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    برخی منابع خبری از عزل ناطق نوری از سمت بازرسی بیت رهبری خبر می دهند !

برخی منابع هم از استعفای ناطق نوری از این سمت خبر می دهند !
    به چه دلیل عزل یا استعفا
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مبتدی2 آواتار ها
    تشکر شده 1,062 بار در 559 ارسال

یاللعجب میگه بیایید تونماز جمعه مردم رو اعدام کنید و تیپ نوهد رو نابود کنید و....
    چمران میگه این حرفهای ضد انقلاب است
    ایستادگی چمران در برابر تندروی های روحانی !

روی عکس کلیک کنید

همون موقع هم دنبال حذف حقوق و مزایای بازنشسته ها بوده ! و اعدام در ملا عام !

انحلال ارتش ! مثل الان که میگه صنعت دفاعی رو هم بفروشیم بره !

جالب اینکه جمعی از بازنشسته های ارتش با انتشار این کلیپ از ارتشی ها خواستن به روحانی رای ندن !

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

رای ما سید محصور ما...
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 269 بار در 97 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط حاج عباس نمایش پست ها
    بعضیهامان نگاهمان شده همان نگاه فیلم‌شناسی در تاریکی مولانا. اندکی تامل. اندکی دقت. اندکی فارغ شدن از تعصب. جمله زیباییست: اگر دین ندارید لااقل آزاد مرد باشید.
    رای ندهید، اگر هم میدهید فردا فحش ندهید. رای نمی‌دهیم تا فحش ندهیم!!!
    فیل شناسی نوشته بودم ولی چرا فیلم شناسی شد!! شاید چون سیستم خودش بعضی کلمات را تغییر میدهد. دوباره خواندم، متوجه شدم.
    بعضی ژستها اپوزوسیونیست. برخی را هم ساده می انگاریم در صورتی که شاید خود ساده باشیم و با این دید فیل شناسانمان تحلیل میکنیم. کسی ازمامستثنی نیست.
    البته از دید یک سوم شخص

ستاره دار(2)
    تشکر شده 1,099 بار در 292 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط حاج عباس نمایش پست ها
    فیل شناسی نوشته بودم ولی چرا فیلم شناسی شد!! شاید چون سیستم خودش بعضی کلمات را تغییر میدهد. دوباره خواندم، متوجه شدم.
    بعضی ژستها اپوزوسیونیست. برخی را هم ساده می انگاریم در صورتی که شاید خود ساده باشیم و با این دید فیل شناسانمان تحلیل میکنیم. کسی ازمامستثنی نیست.
    البته از دید یک سوم شخص
    شما که کلا از ماجرا پرتی! وقتی در این مملکت بودی و نمیتونی بین دولت مردان تفاوت قائل بشی هر بلایی سرتون بیاد حقتونه!
    دولت خاتمی رو دیدی! دولت احمدی نژاد هم دیدی! این دولت هم دیدی! اما میتونی از هم تفکیک کنی نه! الان لنگ اینی که بیاد در یه موردی یا مواردی که نه میدونی عذرخواهی کرده یا نکرده یا اینکه اصلا نیاز به عذرخواهی بوده یا نبوده خودت رو مشغول کردی تا از بار مسئولیتت شونه خالی کنی! همین الان هم نمیفهمی که روحانی بره رئیسی بیاد چه اتفاقاتی ممکنه بیفته!

اون دوره هایی که دیدی رو نتونستی راه درست و غلط رو تشخیص بدی اینکه هنوز ندیدی!!!
    در ضمن تو که انتظار داری روحانی بابت یک سری مسائل عذرخواهی کنه خودت بابت کارهای خوبی هم که کرده قدردانی کردی؟؟؟
    می بینی حتی خودت هم با این جماعت تفاوتی نمیکنی! فقط ژست و ادا، فقط بهانه و فرار از مسئولیت!!! منکه میگم از سرتون هم زیاده!
    مگه لیاقت بهتر هم دارید که توقعتون انقدر بالاست! من که میگم از سطح لیاقت همین امروز شماها هم بالاتره.

لیاقت شما همون احمدی نژاده، همین رئیسی باید بیاد بلایی سرتون در بیاره تا سزای ناسپاسی رو بدونید!!!
    یه جوری حرف میزنی انگار ما میگیم روحانی همه چیز تموم و بدون اشتباهه! ما میگیم با شرایطی که دولت رو دست گرفته عملکرد خوبی داشته که حتما قابل دفاعه!
    اما تو خودت رو زدی به اون راه میگی اگر عذرخواهی میکرد... عذرخواهیم میکرد باز بهونه دیگه پیدا میکردی!!!

من که حتما به روحانی رای میدم اما اگر خدای ناکرده رئیسی شد هر بلایی سرتون اومد حقتونه و سزای این ملت نابودی است،
    فرقی هم بین کسی که رای اشتباه داده با کسی که اصلا رای نداده وجود نداره! سزای همه نابودی است و یک سری بیگناه هم این وسط قربانی خواهند شد!
    ویرایش توسط mehdi 1000 : 2017/05/18 در ساعت 16:04

9. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi 1000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi 1000 نمایش پست ها
    (1) شما که کلا از ماجرا پرتی! وقتی در این مملکت بودی و نمیتونی بین دولت مردان تفاوت قائل بشی هر بلایی سرتون بیاد حقتونه!
    دولت خاتمی رو دیدی! دولت احمدی نژاد هم دیدی! این دولت هم دیدی! اما میتونی از هم تفکیک کنی نه! الان لنگ اینی که بیاد در یه موردی یا مواردی که نه میدونی عذرخواهی کرده یا نکرده یا اینکه اصلا نیاز به عذرخواهی بوده یا نبوده خودت رو مشغول کردی تا از بار مسئولیتت شونه خالی کنی! (2) همین الان هم نمیفهمی که روحانی بره رئیسی بیاد چه اتفاقاتی ممکنه بیفته!

(3) اون دوره هایی که دیدی رو نتونستی راه درست و غلط رو تشخیص بدی اینکه هنوز ندیدی!!!
    (4)
    در ضمن تو که انتظار داری روحانی بابت یک سری مسائل عذرخواهی کنه خودت بابت کارهای خوبی هم که کرده قدردانی کردی؟؟؟
    می بینی حتی خودت هم با این جماعت تفاوتی نمیکنی! فقط ژست و ادا، فقط بهانه و فرار از مسئولیت!!! منکه میگم از سرتون هم زیاده!
    مگه لیاقت بهتر هم دارید که توقعتون انقدر بالاست! من که میگم از سطح لیاقت همین امروز شماها هم بالاتره.

(5)
    لیاقت شما همون احمدی نژاده، همین رئیسی باید بیاد بلایی سرتون در بیاره تا سزای ناسپاسی رو بدونید!!!
    یه جوری حرف میزنی انگار ما میگیم روحانی همه چیز تموم و بدون اشتباهه! ما میگیم با شرایطی که دولت رو دست گرفته عملکرد خوبی داشته که حتما قابل دفاعه!
    اما تو خودت رو زدی به اون راه میگی اگر عذرخواهی میکرد... عذرخواهیم میکرد باز بهونه دیگه پیدا میکردی!!!

من که حتما به روحانی رای میدم اما اگر خدای ناکرده رئیسی شد هر بلایی سرتون اومد حقتونه و سزای این ملت نابودی است،
    فرقی هم بین کسی که رای اشتباه داده با کسی که اصلا رای نداده وجود نداره! (6) سزای همه نابودی است و یک سری بیگناه هم این وسط قربانی خواهند شد!
    پسرجان از دایره ادب خارج نشو که آنچه لایقش هستی رو نثارت خواهم کرد.
    (1) پرت تو جد و آبادت هستید که این مملکت رو به گند کشیدید. پرت تویی که هنوز نفهمیدی همه مثل همند (دروغ، اختلاس، فساد، قدرت طلب و ...) و هر بلایی هم سرت بیاد حقته.
    (2) نفهم تویی که هنوز دروغهای روحانی رو نفهمیدی. یا خودت رو میزنی به نفهمی یا واقعاً نفهمی. هر آدم منصفی خیلی راحت میتونه دروغهای روحانی رو متوجه بشه.
    (3) همین که راه درست و غلط رو داری تشخیص میدی کافیه. از نوشته ات تمام شعورت رو به رخ کشیدی و هنوز نفهمیدی اصل مشکل کجاست. هنوز نفهمیدی و نخواهی فهمید. با شعور و با فهم و کمالات، به شیخ حسنت رأی بده ولی دروغهایش رو بدان. چند پست قبل که گفتی چه دروغی. تعصب کورت کرده ای آدم نفهم.
    (4) انتظار داریم دروغ تحویلمان ندهد. انتظار داریم به شعورمان توهین نکند. البته تو مثل اینکه جوری تربیت شدی که اگرکسی به شعورت هم توهین کند خوشت می آید.
    (5) اینقدر کوری که واقعا هر چوپانی بر چوپانداریت لایق است.
    (6) سزای امثال تو نابودیست. البته از درون. خیلی از شماها تا چند ماه پیش آنچنان به خاطر مسایل بورس شیخ حسن را فحش میدادید که انگار نه انگار. میبینم روزی که دوباره همین اتفاق بیفتد و دوباره فحشهایی به شیخ حسن بدهید که لایقش فقط خودتی. منی که رأی نمیدهم لااقل پیس وجدان خودم راضیم و از درون نابود نمیشوم، ولی تو خواهی شد. چه شیخ حسن رأی بیاورد چه رأی نیاورد.
    کمی بزرگ شو.
    جواب های، هوی است. جواب فحش از نظر من فحش است. جواب توهین، توهین است. زمانهای دوری میگفتم کظم غیظ کنم ولی دیدم در این جماعت کمتر کسی این مفاهیم برایش جا افتاده و اگر پس بکشی، جلو میکشد.
    ادامه بدیم جناب پرت نفهم بیشعور گوسفند (مواردی که خودت عنوان کردی و ما با دلیل به خودت برگرداندیم)

عضو فعال milad97 آواتار ها
    تشکر شده 14,317 بار در 2,526 ارسال

بر اساس نظر خودم جدول زیر رو تنظیم کردم
    به نظرم در هر دو صورت سرمایه گذاری در ارز میتونه گزینه مطمئنی باشه

لا اله الا انت سبحانک انى کنت من الظالمین

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید milad97 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مبتدی2 آواتار ها
    تشکر شده 1,062 بار در 559 ارسال

به شخصه برای من فرق ندارد روحانی بشود یا رییسی که برنده اصلی را نظام می بینم (و البته شاید رای من در نهایت هیچکدام از این دو نباشد و شاید هم باشد )
    هر دو نامزد و اطرافیانشان هم نکات مثبت بسیار دارند و هم عیوب فراوان و قطعا هر کدام بشود به طرفداران نزدیک طرف مقابل پستهای بی حاشیه اما ارزشمند می رسد
    اما برای اون دوستانی که کم تجربه ترند و اسیر سیاه نمایی و نامزدهراسی دو طرفه می شوند و خداناکرده بعد از انتخابات پرشور حتی یک درصد مخالف آراایشان رای از صندوق ها بیرون بیاید چگونه می توان آینده ایران را ترسیم کرد
    آیا باز این دوستان با بی نظمی باعث نمی شوند شادی انتخابات زهر همه شود
    دوستان چه روحانی چه رییسی برنده ماهستیم و آینده ساز ما و امید همیشه در ما هست
    نه طرفدار روحانی دزد است و نه طرفدار رییسی متحجر و عقب افتاده
    نه با آمدن روحانی ایران گلستان می شود و نه با آمدن رییسی ایران عقب افتاده
    هر کدام رییس جمهور شوند مسیر حرکتشان را مردم و قانون نشان می دهند
    پس بهتر است دست از سیاهنمایی برداریم و قبول کنیم که هر دوطرف عیوبی دارند (هرچند خود من به جهت رعایت تعادل ناچار شدم عیوب یک نامزد را بیشتر نشان دهم )
    به امید فردایی بهتر همه با هم در انتخابات شرکت می کنیم و بعد از مشخص شدن رییس جمهورمنتخب هم ،همه با هم کمک می کنیم ایران را بهتر بسازیم
    شاد باشید و دیگران را شاد کنید

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی

صریح تر می گویم، احمدی نژاد گورش را گم کرد و رفت و تمام شد. گندهایی زد (یادمان می آید گندهای اساسی اش دور دوم بود نه دور اول!) و رفت. نامزد هر دو جناح اصولگرا و اصلاح طلب هم حامیان میلیونی خود را دارند. دور دوم احمدی نژاد، زمان انتخابات یادمان که نرفته!! چرا میگویم هردو مثل همند. یادمان نرفته که وقتی میرحسین و کروبی به احمدی نژاد گفتند چرا سهام عدالت دادی، چرا یارانه رو فلان کرد چرا این افتتاح را الان انجام می دهی و ...، احمدی نزاد چه جوابی داد؟؟ جوابش را اگر یادتان نیامد جستجویی کنید، در این دوره همان حرفها را روحانی زد. یعنی چه؟ بگذریم
    یادتان می آید که زمان احمدی نژاد هم جناح مخالف حرف از خفقان و از بین رفتن آزادی و ... می دادند ولی شاهد مثالهایش را در پستهای قبلی زدم که خلاف بود. نامه فدایت شوم حبیب (خواننده آن ور آبی) به احمدی نژاد که یادتان هست؟ دوباره هم همان حربه؟؟!!!
    به نظرتان چرا نظام اجازه مذاکره با آمریکا را داد؟؟؟ بله، ناضایتی عمومی ای شکل گرفته بود که همه گرفتاریها را به دلیل عدم گفتگو به آمریکا می دانست. مطمین باشید نظام مجبور شد!! مجبور! و همین نگاه من با خیلیا فرق میکنه. بعضیا میان میگن بین بد و بدتر، بد را انتخاب میکنیم. دموکراسی در فلانجا 400 سال طول کشید و در جای دیگر 600 سال. چرا اینطور فکر نکنیم که وقتی مشارکت کم و کمتر شود باز نظام مجبور می شود کارهایی را انجام دهد (مثل همین گفتگو با آمریکایی که مجبور شد).
    حالا برجام واقعا برای چه بود؟ اصل برجام برای رفع مسائل اقتصادی بود. پولها بلوکه شده بود. خریداران نفت مجاز به خرید محدودی از نفت بودند و فروش بسیار کم شده بود. ما هم که کشوری هستیم که با نفت روی پای خود ایستاده ایم. حتی همان نفتی هم که میفروختیم، پولش برگشت پیدا نمی کرد. در این حوزه یکسری واقعیات را باید دانست. فروش نفت بیشتر شده ولی هنوز پول نفت بر نمیگردد. شاهد مثالش چیست؟ در مناظرات هم شاهدش گفته شد، مثلا از چین واردات ما دو برابر شده و از هند هم بیشتر. بله، پول برنمیگردد. جنس بر میگردد. خودم یکی دو سال پیش نامه تهاتر (در خصوص مبادله نفت با کالا) را دیدم. همین دلاری هم که در بازار می بینید بیشتر به دلیل فروش محصولات پتروشیمی و ساز و کارهای خاص انها برای گرفتن ارز و آوردنش هست. البته در این خصوص هم یکماهی دچار مشکل بزرگی شده ایم. برای تأیید این حرف، سری به ماهشهر مثلا بزنید. مجتمعهای تولیدی پلیمری که حتی در خیابان هم محصولاتشان دپو شده. مشکل اصلی قبل از برجام هم برگرداندن پول بود که هنوز هم هست. دراین زمینه دروغ بزرگی به تمام مردم گفته شد. وعده های دروغ.
    بحث ثبات قیمت ارز را زیاد مطرح کرده اند که در این دولت خوب بود. میدانید اقتصاد دانهای مطرح دوران خاتمی و دوران اول احمدی نژاد رو در این خصوص مقصر میدانند. چرا؟ چون ارز نباید از همان زمانها ثابت میماند که متأسفانه بنا به دلایل سیاسی ماند و فنرش در زمان احمدی نژاد رها شد. همین حالا هم میگویند قیمت ارز پایین است. بالا رفتن قیمت ارز برای ما خوب است که دلایلش را می توان جستجو کرد (اینها حرفهای من نیست، فقط واگویه میکنم و با جستجویی ساده می شود پیدا کرد).
    بحث هدفمندی یارانه ها که همگان گفتند طبق قانون عمل نشد. ولی آیا میدانستید که مجلس از دور دوم ریاست جمهوری آقای رفسنجانی دولت رو تحت فشار گذاشته بود که درباره هدفمندی یارانه ها لایجه بده و هر دولتی چون تأثیرات تورمیش رو میدید و میدونست از زیرش فرار میکرد؟ احمدی نژاد با حماقت قبولش کرد و بد هم اجراش کرد ولی مطمین باشید هرکسی هم اجراش میکرد مطمینا اثرات تورمی بالایی داشت.
    و...........

عضو فعال Francis آواتار ها
    تشکر شده 874 بار در 296 ارسال

حق به نیاز ربطی نداره ! حق برای همه هست !

بیت المال برای همه است ! نه عده ای خاص !

اینکه کسی سهمش از بیت المال را به دیگران بدهد یا ندهد حق خودش است !

یا اینکه در مقطعی بدهد ! در مقطعی بعد ندهد ! یا خودش نیاز داشته باشد ! یا هر دلیل دیگری
    این تعریف احمقانه اینها از عدالته!

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Francis از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع