نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: رای شما به کدام کاندیدا میباشد؟

رأی دهندگان
99. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سید مصطفی آقا میرسلیم

0 0%
  • اسحاق جهانگیری کوه شاهی

2 2.02%
  • حسن روحانی

57 57.58%
  • سید ابراهیم رئیسی ساداتی

7 7.07%
  • محمدباقر قالیباف

10 10.10%
  • سید مصطفی هاشمی طبا

0 0%
  • هیچ کدام

23 23.23%
صفحه 89 از 120 نخست ... 39798687888990919299 ... آخرین
نمایش نتایج: از 881 به 890 از 1196

موضوع: نتايج انتخابات رياست جمهوري ٩٦

عضو عادی
    تشکر شده 269 بار در 97 ارسال

پاسخ : اخبار و نظرات انتخاباتی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi 1000 نمایش پست ها
    دیگه با این پستت مشخص واقعا نمی فهمی! دیگه باهات حرفی ندارم. فقط دم از آزادی نزن، تو رو باید افسارت رو بگیرن اینطرف اونطر ببرنت!!!
    تو هنوز از مسائل تاریخی همین مملکت بی خبری بعد ور ور هم میکنی! برو اون دوره بخون تا انقدر حرفهای جریان احمدی نژادی رو بلغور نکنی!

اصل کار هسته ای رو همون دولت خاتمی کرد، تو دولت احمدی ثمره اصلی زحمات دولت خاتمی چیده شد! هر چند بجای اینکه به نفع کشور استفاده کنه بهونه ای کرد برای تحریم!
    دولت روحانی هم مجبور شده حقی که بدست اورده بودیم و از دست ما گرفته بودند رو پس بگیره. می بینی که در این دوره هیچ کس راجع به هسته ای حرفی نمیزنه چون بزنه موفقیت بزرگ روحانی نمایان تر میشه. همین که بعد از دهه ها قدرت های جهانی حق هسته ای ما رو به رسمیت شناختند باعث افتخار ملت هست. در ضمن توصیه میکنم گفتگویی که انتخابات دوره قبلی روحانی در شبکه 2 در برنامه گفتگوی خبری با عابدینی داشت رو پیدا کنی و ببینی تا بفهمی اصل هسته ای در دولت خاتمی انجام شد، هر چی هم در دولت احمدی رونمایی شد حاصل زحمات دولت خاتمی بود.

تو که انقدر حالیت نیست که بفهمی هر کاری که به نتیجه میرسه حاصل سالها تلاش هست بهتر تو همون طویله فکریت بمونی بوزینه!
    مثل این یکی ها که گیر دادند به دولت که چرا برنامه رو الان پیاده میکنی چرا الان داری افتتاح میکنی اون به ریش این حماقت میخنده که وقتی 3.5 سال کار شده الان وقت میوه دهی رسیده کجا جای تعجب داره. روحانی به رای گوساله ای مثل تو احتیاج نداره تو رو باید بندازن تو طویله اما نمیدونم چرا دنبال آزادی میگردی؟؟؟
    بیشعوری که داری تربیت خانوادگیت رو به رخ همه میکشونی. همان طویله ای هم که گفتم زیادت هست. فحش و لعن و نفرین برای پدر و مادرت نخر. سر به راه باش و‌دقیقتر نگاه کن، اون افسار به گردن توی احمق است که ملعبه و بازیچه شدی.
    بزرگ شو. از تجربیات دیگران استفاده کن، نگذار سرت به سنگ بخورد تا بعد بفهمی.
    اینقدر بی تعقلی که نمی‌دانی تا بوده همین بوده و هردولتی از ثمراتی که دولت قبل هم داشته استفاده کرده.
    اینقدر استدلال‌هایت بچگانست که آدم به جای اینکه برای تو دل بسوزاند برای روحانی دلش میسوزد.
    روحانی دلم برایت سوخت با این طرفداری که تعصب کورش کرده، روحانی تو چه میکشی از این نوع طرفدارهای نادان که گفته اند دشمن دانا به از دوست نادان.
    روحانی تا طرفدارانی اینگونه داری به تو امیدی نیست.
    پسرکم از پستوی تعصبیت بیا بیرون و عقلت را چراغ راهت کن تا راه را پیدا کنی. هیچوقت کورکورانه تبعیت نکن و‌دنباله رو محض نشو. تو می‌توانی آدم شوی و باشی نه بز اخوش.
    بله روحانی رای من و امثال من را نمیخواهد، همین که کسی مثل تو طرفدارش هست کافیست.

ستاره دار(2)
    تشکر شده 1,099 بار در 292 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط حاج عباس نمایش پست ها
    بیشعوری که داری تربیت خانوادگیت رو به رخ همه میکشونی. همان طویله ای هم که گفتم زیادت هست. فحش و لعن و نفرین برای پدر و مادرت نخر. سر به راه باش و‌دقیقتر نگاه کن، اون افسار به گردن توی احمق است که ملعبه و بازیچه شدی.
    بزرگ شو. از تجربیات دیگران استفاده کن، نگذار سرت به سنگ بخورد تا بعد بفهمی.
    اینقدر بی تعقلی که نمی‌دانی تا بوده همین بوده و هردولتی از ثمراتی که دولت قبل هم داشته استفاده کرده.
    اینقدر استدلال‌هایت بچگانست که آدم به جای اینکه برای تو دل بسوزاند برای روحانی دلش میسوزد.
    روحانی دلم برایت سوخت با این طرفداری که تعصب کورش کرده، روحانی تو چه میکشی از این نوع طرفدارهای نادان که گفته اند دشمن دانا به از دوست نادان.
    روحانی تا طرفدارانی اینگونه داری به تو امیدی نیست.
    پسرکم از پستوی تعصبیت بیا بیرون و عقلت را چراغ راهت کن تا راه را پیدا کنی. هیچوقت کورکورانه تبعیت نکن و‌دنباله رو محض نشو. تو می‌توانی آدم شوی و باشی نه بز اخوش.
    بله روحانی رای من و امثال من را نمیخواهد، همین که کسی مثل تو طرفدارش هست کافیست.
    کم حرف بزن. تو خودت شروع کردی من فقط دارم جوابت رو میدم. خودت گفتی جواب های هوی هه! مظلوم نمایی نکن. عذرخواهی کن تا بی حساب بشیم.

بازم که فحش دادی، تو خودت لعن و نفرین برای پدر مادرت نخر بی ادب! تو الان تربیت خانوادگیت رو داری اینطوری نشونی میدی؟ لااقل ادا میخوای در بیاری ظاهر حفظ کن!!!
    حرف بنده و تفکر بنده اونقدری بزرگ و درست هست که از درک شما عاجز باشه. خودت رو خسته نکن، بی خیال کسی به رای تو احتیاج نداره،
    ادبم منم تا وقتی سرجاشه که طرف مقابل رعایت کنه. پس مظلوم نمایی نکن منافقانه حرف نزن!

عذرخواهی کن تا بی حساب بشیم.

3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mehdi 1000 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مبتدی2 آواتار ها
    تشکر شده 1,062 بار در 559 ارسال

http://www.aparat.com/v/IOx0P/%D8%B1...84%D8%A7%D8%A8
    از نظر من تمام نامزدها بر اساس برنامه عمل می کنند امیدوارم فردا رای بدهیم و همه به نامزد منتخب احترام بگذاریم

عضو عادی

کم حرف بزن. تو خودت شروع کردی من فقط دارم جوابت رو میدم. خودت گفتی جواب های هوی هه! مظلوم نمایی نکن. عذرخواهی کن تا بی حساب بشیم.

بازم که فحش دادی، تو خودت لعن و نفرین برای پدر مادرت نخر بی ادب! تو الان تربیت خانوادگیت رو داری اینطوری نشونی میدی؟ لااقل ادا میخوای در بیاری ظاهر حفظ کن!!!

عذرخواهی کن تا بی حساب بشیم.
    عذرخواهی از یک احمق زبون نفهم؟!! روحانی مظلوم هست پسرکم، تو که یک بز اخوشی بیش نیستی. واقعا دلم برای روحانی سوخت، جدا گفتم. هر پستی بگذاری بی پاسخ نخواهد بود، پاسخ من هرچند تکراری ولی توصیه به آدم شدن هست و عاقلانه فکر کردن.
    در خدمتیم تا هر وقت که هستی

ستاره دار(2)
    تشکر شده 1,099 بار در 292 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط حاج عباس نمایش پست ها
    عذرخواهی از یک احمق زبون نفهم؟!! روحانی مظلوم هست پسرکم، تو که یک بز اخوشی بیش نیستی. واقعا دلم برای روحانی سوخت، جدا گفتم. هر پستی بگذاری بی پاسخ نخواهد بود، پاسخ من هرچند تکراری ولی توصیه به آدم شدن هست و عاقلانه فکر کردن.
    در خدمتیم تا هر وقت که هستی
    خوب دیگه همین رو میخواستم به همه نشون بدم که تو چه منافقی هستی... تو رو با نفاق و بی ادبی و بی شعوری ذاتیت تنها میذارم. لیاقت وقتی نباشه میشه یکی مثل تو...
    این پایان گفتگو با کاربر بی ادب و هتاکی مثل شماست که از ادب حرف میزنه اما در پست هاش بی ادبی موج میزنه و جواب مشابه که میشنوه خودش میزنه به مظلوم نمایی...

فقط خواستم ذاتت رو نمایان کنم تا بدونند تو چطور ادمی هستی که با رای دادن مخالفت میکنی. رای من روحانی... ادب ما هم سرجاش هست بشرطی که بی ادبی نبینیم.
    نه دیگه از خدمت معافت میکنم. آزادی برو به کار و زندگیت برس. هر وقت خواستم امر میکنم که پا در رکاب باشی.

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mehdi 1000 از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط مبتدی2 نمایش پست ها
    از نظر من تمام نامزدها بر اساس برنامه عمل می کنند امیدوارم فردا رای بدهیم و همه به نامزد منتخب احترام بگذاریم
    http://www.aparat.com/v/XnPB9

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط مبتدی2 نمایش پست ها
    من طرفدار روحانی نیستم...اما اعتقاد ندارم این کلیپ نشون میده که روحانی مرد هزار چهره است...ببینید نیازهای جامعه فرق میکنه...الان شاید 70 درصد زنها راضی به حجاب نباشند..اون موقع 5 درصد دوست داشتند بی حجاب باشند...از اونطرف خود ما افکارمون با گذشت زمان فرق میکنه..الان با 30 سال پیش که چه عرض کنم با 10 سال پیش خودمون هم خیلی فرق میکنه
    اما امثال ریسی خون ریختند..دستور اعدام داده....بخاطر تفاوت عقیده هم کشته...اینا دیگه نمیشه توجیه کرد..نمیشه گفت اقا شما قبلا افکارتون فرق داشته با الان..پس مشکلی نیست

11. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا123 نمایش پست ها
    من طرفدار روحانی نیستم...اما اعتقاد ندارم این کلیپ نشون میده که روحانی مرد هزار چهره است...ببینید نیازهای جامعه فرق میکنه...الان شاید 70 درصد زنها راضی به حجاب نباشند..اون موقع 5 درصد دوست داشتند بی حجاب باشند...از اونطرف خود ما افکارمون با گذشت زمان فرق میکنه..الان با 30 سال پیش که چه عرض کنم با 10 سال پیش خودمون هم خیلی فرق میکنه
    اما امثال ریسی خون ریختند..دستور اعدام داده....بخاطر تفاوت عقیده هم کشته...اینا دیگه نمیشه توجیه کرد..نمیشه گفت اقا شما قبلا افکارتون فرق داشته با الان..پس مشکلی نیست
    دوست عزیز تو انقلابها همه اونهایی که ابتدا انقلابی هستند خون ریخته اند یکی کمتر یکی بیشتر
    این به معنی بد یا خوب بودن فعلی نیست
    اما اون چیزی که الان مهم است شرکت در انتخابات است که نشان از ارزشمندی نظام فعلی برای ماست

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا123 نمایش پست ها
    ضمنا این موضوع را هم می توان در مورد جناب رییسی گفت
    همانند کاری که در دیدار با تتلو کرد
    ایشون خودش در گفتگو های انتخاباتیش چند بار تکرار کردند رییس جمهور باید ظرفیت داشته باشد
    نظر من اینه چه آقای روحانی چه آقای رییسی هر دو محترمند و رییس جمهور همه ما
    با انتخاب شدن یا نشدن یکی آسمون به زمین نمیاد
    کشور را من و شما با امید به آینده می سازیم

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی

خوب دیگه همین رو میخواستم به همه نشون بدم که تو چه منافقی هستی... تو رو با نفاق و بی ادبی و بی شعوری ذاتیت تنها میذارم. لیاقت وقتی نباشه میشه یکی مثل تو...
    این پایان گفتگو با کاربر بی ادب و هتاکی مثل شماست که از ادب حرف میزنه اما در پست هاش بی ادبی موج میزنه و جواب مشابه که میشنوه خودش میزنه به مظلوم نمایی...

فقط خواستم ذاتت رو نمایان کنم تا بدونند تو چطور ادمی هستی که با رای دادن مخالفت میکنی. رای من روحانی... ادب ما هم سرجاش هست بشرطی که بی ادبی نبینیم.
    من بی ادبی ای نکردم پسرکم. متاسفانه تقریبا مسجل شد تعاریف خودساخته ای از منافق و‌بیشعوری و ذات داری و‌فقط ازشان استفاده میکنی بدون اینکه درکی از معنا و مفهومش داشته باشی در این خصوص به فرهنگ دهخدا مراجعه ای کن.
    تو هنوز نفهمیدی چرا من و امثال من رای نمیدهیم، چون تحمل نظر مخالف نداری و متاسفانه تهاجمی برخورد میکنی. نمیدانم تویی که هنوز این ظرفیت را پیدا نکردی چرا جواب مخالفت را میدهی، آن هم جوابی بی ربط. در این چند روز اینقدر مسایل عینی و دلایل مختلف برای رای ندادن به روحانی گفتم که دیگر در حد کفایت هست ولی پسرکی بی ظرفیت پاسخ‌های بی‌ربطی داد.
    و جواب اینکه بی تعصب باش تا بهتر تصمیم‌گیری کنی این شد که که من دارم بلغور میکنم!! سعی کن ذات خود را نمایان کنی و‌ببینی، قبل از اینکه دیر شود.
    پسرکم از عصبانیتت کم کن تا شاید و شاید روزی بتوانی نظر برخی مخالفانت را تغییر دهی با این برخورد مطمین باش نظر مخالفت محکم‌تر خواهد شد!!!
    به امید روزی که همه از تعصبات و دنباله روی کورکورانه رها شویم
    ویرایش توسط حاج عباس : 2017/05/18 در ساعت 21:41

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع