صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25

موضوع: تامین سرمایه دماوند (تماوند)

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

تامین سرمایه دماوند (تماوند)

بسم الله الرحمن الرحیم

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?Pa...74488794681480

زمان ثبت سفارش پذیره نویسی نماد "تماوند"

09:45:37 1398/11/01

کاربران گرامی ، به استحضار می رسانیم پذیره نویسی نماد " تماوند" از ساعت 10 الی12 سه شنبه 98/11/01 انجام می پذیرد. سفارش های ثبت شده تنها در این بازه ی زمانی قابل اصلاح و حذف می باشند و پس از پایان این دوره ، حذف یا اصلاح سفارش امکان پذیر نمی باشد.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

پاسخ : تامین سرمایه دماوند (تماوند)

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?Pa...74488794681480

زمان ثبت سفارش پذیره نویسی نماد "تماوند"

09:45:37 1398/11/01

کاربران گرامی ، به استحضار می رسانیم پذیره نویسی نماد " تماوند" از ساعت 10 الی12 سه شنبه 98/11/01 انجام می پذیرد. سفارش های ثبت شده تنها در این بازه ی زمانی قابل اصلاح و حذف می باشند و پس از پایان این دوره ، حذف یا اصلاح سفارش امکان پذیر نمی باشد.
    چی هست این؟؟؟
    واسه اونایی هست که سهامش و دارن؟؟؟

اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

[Forwarded from بیدار نامه]
    تفاوت پذیره نویسی و عرضه اولیه چیست؟

⭕️تماوند فردا پذیره‌نویسی میشود

?فردا سه‌شنبه، اول بهمن 1398 پذیره‌نویسی ۶۰۰ میلیون سهم تامین سرمایه دماوند با نماد "تماوند" به مدت ۳۰ روز کاری به روش ثبت سفارش آغاز خواهد شد. تامین سرمایه دماوند، اولین تامین سرمایه‌ای است که پذیره‌نویسی‌ آن به صورت سهامی عام و با حضور و مشارکت سهامداران بازار شکل خواهد گرفت.

?سرمایه این شرکت 2 هزار میلیارد ریال بوده و این پذیره‌نویسی در بازار سوم #فرابورس صورت خواهد گرفت. حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی ۵۰ هزار سهم و قیمت هر سهم در پذیره‌نویسی معادل 1000 ریال است. در فرایند پذیره‌نویسی سهام #تامین_سرمایه_دماوند، شرکت #تامین_سرمایه_لوتوس_پارسیان با میزان تعهد 600 میلیارد ریال معتهد پذیره‌نویسی معرفی شده و شرکت کارگزاری بورس بهگزین نیز مدیریت عرضه را بر عهده خواهد داشت.

?امیرحسین ارضاء، نماینده هیات موسس با بیان اینکه تامین سرمایه دماوند، دهمین تامین سرمایه بازار سرمایه خواهد بود و سهامداران اصلی آن شرکت #سرمایه‌گذاری_غدیر و #بنیاد_مستضعفان هستند، گفت: برای تاسیس تامین سرمایه دماوند همواره چند مفروض را در نظر داریم؛ نخست اینکه سهام این شرکت در بازار سرمایه عرضه شود تا اهالی بازار نیز در آن حضور داشته باشند؛ هدفی که تبدیل به نقطه قوت این تامین سرمایه شده است و دوم آنکه به ابزارسازی بازارهای مالی کمک کنیم.

❌در این میان تفاوت پذیره‌نویسی سهام در دست انتشار با عرضه اولیه این است که بعد از عرضه اولیه، نماد مربوطه با دامنه ۵ درصدی باز می‌شود و قابل معامله است اما بعد از پذیره‌نویسی سهام تامین سرمایه دماوند، نماد این شرکت در بازار سوم بسته شده و باید مراحل مربوط به ثبت شرکت دنبال شود. پس از این فرایند نماد این شرکت در بازار پایه باز خواهد شد.

(http://uupload.ir/files/qrdx_%D8%AF%...‌نویسی #خبر_موثر #تماوند

➖➖➖➖➖
    خبرها و تحلیل های اختصاصی را در کانال #بیدارنامه کارگزاری #اقتصادبیدار دنبال کنید
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    چی هست این؟؟؟
    واسه اونایی هست که سهامش و دارن؟؟؟

توضیحش در زیر نوشته‌ی شما آمده.
    پیش‌تر (اکنون یادم آمد) یک دوره‌ای اصلا عرضه اولیه نداشتیم... همه‌اش پذیره‌نویسی بود.
    بیشتر هم شرکت‌ها تازه داشتند تاسیس می‌شدند. مثلا یک پتروشیمی تازه کلنگش می‌خورد و پذیره‌نویسی‌اش می‌کردند. و از همان ابتدا سهامداران با شرکت همراه بودند.
    (من این‌جوری را بیشتر دوست دارم.)

بسیاری سودهای فوق‌العاده به سهامداران دادند... به گونه‌ای که پیرمردها و پیرزن ها را در مجامع می‌دیدی می‌گفتند فلان نماد را از آغاز داشته‌اند و فلان قدر سود کرده‌اند و سودها هم نجومی بود.

و یک دست هم سهامداران را بدبخت کردند. مانند نماد سخرم (سیمان خرم‌آباد) که گویا کلاه مرا برداشتند و پولم را خوردند و با اینکه تبلیغات گسترده‌ی تلویزیونی داشت ولی اگر شما خبری از پول من داشتید که به حسابشان واریز کردم، من هم دارم... (گفتند با آن پول‌ها رفتیم به در بسته خوردیم و بعد از خودمان با اجازه‌ی خودمان به شرکت وام دادیم و این پول شماها صرف بهره‌ی آن وام شد! یک همچنین چیزی!)
    ویرایش توسط mhjboursy : 2020/01/21 در ساعت 10:10
    «محمد حسین» هستم.

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

توضیحش در زیر نوشته‌ی شما آمده.
    پیش‌تر (اکنون یادم آمد) یک دوره‌ای اصلا عرضه اولیه نداشتیم... همه‌اش پذیره‌نویسی بود.
    بیشتر هم شرکت‌ها تازه داشتند تاسیس می‌شدند. مثلا یک پتروشیمی تازه کلنگش می‌خورد و پذیره‌نویسی‌اش می‌کردند. و از همان ابتدا سهامداران با شرکت همراه بودند.
    (من این‌جوری را بیشتر دوست دارم.)

بسیاری سودهای فوق‌العاده به سهامداران دادند... به گونه‌ای که پیرمردها و پیرزن ها را در مجامع می‌دیدی می‌گفتند فلان نماد را از آغاز داشته‌اند و فلان قدر سود کرده‌اند و سودها هم نجومی بود.

و یک دست هم سهامداران را بدبخت کردند. مانند نماد سخرم (سیمان خرم‌آباد) که گویا کلاه مرا برداشتند و پولم را خوردند و با اینکه تبلیغات گسترده‌ی تلویزیونی داشت ولی اگر شما خبری از پول من داشتید که به حسابشان واریز کردم، من هم دارم... (گفتند با آن پول‌ها رفتیم به در بسته خوردیم و بعد از خودمان با اجازه‌ی خودمان به شرکت وام دادیم و این پول شماها صرف بهره‌ی آن وام شد! یک همچنین چیزی!)
    موسسه مالی و اعتباری نور را هم می‌گفتند انگار این‌گونه بوده. (کرمو و تو زرد از آب در آمده بوده انگار.)
    همین‌جور موسسه مالی و اعتباری مهر اقتصاد هم همین‌جور. یک بنده خدایی به من می‌گفت مدیرعامل ناپاکش (تقی نتاج) باعث شده کسانی که در پذیره نویسی خرید کرده اند از ۵۰۰ درصد افزایش سرمایه انگار محروم شوند (یک همچنین چیزهایی).
    «محمد حسین» هستم.

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

پیام کارگزار

ثبت سفارش در نماد "تماوتد"

10:56:08 1398/11/01

پذیره نویسی شرکت تامین سرمایه دماوند با قیمت 1000 ریال و تعداد حداکثر 50000 سهم میباشد. این شرکت در شرف تاسیس میباشد و تا زمان ورود این شرکت به بورس امکان فروش آن وجود ندارد. شما می توانید هم اکنون نسبت به ثبت سفارش خرید اقدام فرمایید.

«محمد حسین» هستم.

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

پیام کارگزار

نکته مهم در نماد "تماوند"

11:23:30 1398/11/01

مشتریان گرامی،
    لطفا به این نکته که نماد تماوند در دوره ی پذیره نویسی می باشد(عرضه ی اولیه نیست) و امکان فروش این سهام تا مدت ها وجود ندارد دقت فرمایید.
    لطفا تنها در صورتیکه قصد نگهداری این سهام را دارید اقدام به خرید نمایید.

«محمد حسین» هستم.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

پیام کارگزار

مشتریان گرامی،
    لطفا به این نکته که نماد تماوند در دوره ی پذیره نویسی می باشد(عرضه ی اولیه نیست) و امکان فروش این سهام تا مدت ها وجود ندارد دقت فرمایید.

آقا محمد حسین شما چه تعداد ثبت نام کردین ؟
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

پیام کارگزار

مشتریان گرامی،

به نظرتون خوبه؟؟؟
    شرکت کنیم؟؟؟
    شما شرکت می کنید؟؟؟
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    به نظرتون خوبه؟؟؟
    شرکت کنیم؟؟؟
    شما شرکت می کنید؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    آقا محمد حسین شما چه تعداد ثبت نام کردین ؟
    بسمه تعالی. صفر عدد.
    ۱- هم اینکه پذیره‌نویسی است و کلا پذیره‌نویسی مشکوک است. (آن که من گفتم پذیره‌نویسی را بیشتر دوست دارم حالت کلی بود. یک وقت سوء تفاهم نشود. برای یک کشور با بورس شفاف و کار درست است که اکنون ما در آن حال نیستیم.)
    ۲- من یک جا اسم بنیاد را خواندم. بنیاد همیشه دنبال مستضعف کردن مردم (سهامداران) است. چیزی که من به آن رسیده‌ام.
    ۳- فقط تا یک ماه می‌خواهند پذیره‌نویسی کنند!
    ۴- بعدش معلوم نیست شرکت کی تشکیل می‌شود و کی به سود آوری می‌رسد و ... و چقدر سودش را می‌خورند و چقدر به ما می‌دهند و .... کلا هیچ چیزش مشخص نیست.

حالا یک ماه زمان داریم درباره‌اش بیاندیشیم. اگر نزدیک به ۶۰۰ میلیون سهمی که دارند پذیره‌نویسی می‌کنند شد ما هم تصمیم می‌گیریم. حالا زود است. (احتمالا تا آخرش هم تصمیم من نه خواهد بود.)
    ویرایش توسط mhjboursy : 2020/01/21 در ساعت 11:38
    «محمد حسین» هستم.

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع