صفحه 124 از 158 نخست ... 2474114121122123124125126127134 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,231 به 1,240 از 1577

موضوع: جذابیت های تلفیق تکنیکال و فاندامنتال

عضو عادی
    تشکر شده 262 بار در 79 ارسال
    سلام راشین خانم . دلمون واستون تنگ می شه . کم پیدایید !
    میشه بی زحمت یه نگاهی به نقاط تاریک و روشن این عزیز دل ! نمک خور نمک دان شکن ! جلاد و جانی بی رحم ! پست بانک بندازید و بفرمایید به نظرتون تا کی اینطوری رو اعصابمونه ؟
    ممنون از محبتت

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hiva از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,500 بار در 922 ارسال
    تجربه خودم در مورد صبر در سهمهایی که خیلی تو ضرر هستیم خیلی خوب بوده به عنوان مثال مقداری قشکر در قیمت بالا خریده بودم که به موقع خارج نشدم و چون حجم خریدم کم بود ولش کردم چون معتقدم بودم در موج 2 هست و حالا دارم جواب صبر کردنم را می گیرم(هر چند حدود 7 ماه طول کشید)
    در مورد فاراک و صدرا هم کار بهتر این بود که همه سهامم را در قیمتهای مناسب با سود واگذار می کردم و الان وارد می شدم اما وقتی این کار را نکردم تصمیم گرفتم بدون غر زدن صبر کنم چون به نظرم فروش دیگه توجیهی نداشت.امیدوارم در اینمورد هم با سود خوب خارج شوم و از همه مهمتر امیدوارم درس خوبی از این معاملات گرفته باشم

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط راشین نمایش پست ها
    تجربه خودم در مورد صبر در سهمهایی که خیلی تو ضرر هستیم خیلی خوب بوده به عنوان مثال مقداری قشکر در قیمت بالا خریده بودم که به موقع خارج نشدم و چون حجم خریدم کم بود ولش کردم چون معتقدم بودم در موج 2 هست و حالا دارم جواب صبر کردنم را می گیرم(هر چند حدود 7 ماه طول کشید)
    در مورد فاراک و صدرا هم کار بهتر این بود که همه سهامم را در قیمتهای مناسب با سود واگذار می کردم و الان وارد می شدم اما وقتی این کار را نکردم تصمیم گرفتم بدون غر زدن صبر کنم چون به نظرم فروش دیگه توجیهی نداشت.امیدوارم در اینمورد هم با سود خوب خارج شوم و از همه مهمتر امیدوارم درس خوبی از این معاملات گرفته باشم
    راشین جان هدف قشکر رو چند میبینی؟
    بنظرت الان موج 3 هستیم؟
    در ضمن یه نگاهی به قشرین میندازی؟واسم جذاب شده
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hiva نمایش پست ها
    سلام راشین خانم . دلمون واستون تنگ می شه . کم پیدایید !
    میشه بی زحمت یه نگاهی به نقاط تاریک و روشن این عزیز دل ! نمک خور نمک دان شکن ! جلاد و جانی بی رحم ! پست بانک بندازید و بفرمایید به نظرتون تا کی اینطوری رو اعصابمونه ؟
    ممنون از محبتت
    سلام هیوا جان ممنون از لطفتون
    حد ضرر ما برای پست بانک همان 560 تومان است
    کدام سهم است که اعصاب خرد نکرده باشد فعلا که حامیان بازار پا پس کشیده اند و اوضاع داخلی هم نابسامان،همانطور که قبلا گفتم تا ثبات وضعیت سیاسی از بورس هم نمی توان انتظار چندانی داشت
    برای پست بانک هم همه خبرها مثبت اما باید دید آقایان کی میلشان می کشد از سهم حمایت کنند

شاد و پیروز باشید

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی70 نمایش پست ها
    راشین جان هدف قشکر رو چند میبینی؟
    بنظرت الان موج 3 هستیم؟
    در ضمن یه نگاهی به قشرین میندازی؟واسم جذاب شده
    مصطفی عزیز من مطالعه و کار روی مبحث الیوت را تازه شروع کرده ام پس احتمال خطا زیاد است به نظرم در موج 3 هستیم که تارگت نهایی آن میتواند حدود 500 در بلند مدت باشد اما قبل از آن در کوتاه مدت باید مقاومت بسیار مهم 300 تومان را پشت سر بگذارد بعد از آن 327 و 376

قشربن هم در اولین فرصت نگاه می کنم

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    دوست عزیز من انتظار داشتم روی 200 و نهایتا 190 استقبال خوبی از سهم بشود در واقع برای برگشت از روی یک نقطه حمایت قوی نباید سهم جان بکند .وقتی این اتفاق افتاد و احساس کردید سهم به اصطلاح جون دار معامله نمی شود به نظر من در اولین فرصت خارج شوید
    حالا اولین فرصت کی هست؟انتظار دارم سهم یک حرکت مثبت هرچند ضعیف داشته باشد در آن حرکت مثبت فرصت خروج می دهد.اما اگر سطح 187 تومان شکسته شد من یکی در خروج درنگ نمی کنم،البته این شکست هم با پول بک همراه خواهد بود
    می تونید با بقیه هم مشورت کنید و تصمیم بگیرید
    اینهم از مثبتی که منتظرش بودم اما مواظب باشید به نظرم با اینکه تقریبا از روی آخرین خاکریز برگشت ، با توجه به شکست حمایت rsi این مثبت می تواند فقط پول بک باشد مگر اینکه 220 را رد کند

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    مصطفی عزیز من مطالعه و کار روی مبحث الیوت را تازه شروع کرده ام پس احتمال خطا زیاد است به نظرم در موج 3 هستیم که تارگت نهایی آن میتواند حدود 500 در بلند مدت باشد اما قبل از آن در کوتاه مدت باید مقاومت بسیار مهم 300 تومان را پشت سر بگذارد بعد از آن 327 و 376

قشربن هم در اولین فرصت نگاه می کنم
    ممنون راشین جان
    دیگه نیازی به بررسی قشرین نیست.بنیادیشو چک کردم زیان ده بود.این سود امسال هم غیر عملیاتیه
    بازم ممنون
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam آواتار ها
    تشکر شده 558 بار در 131 ارسال
    سلام
    برای وصنعت دو خط حایت بلند مدت می توان رسم کرد اولی را در 123 شکست با دومی هم الان در قیمت 117 درگیر هست در این قیمت نمی توانم توصیه به فروش داشته باشم شاید بتوانید بالاتر خارج شوید، هر چند ممکنه تا 110 هم کاهش پیدا بکند،قیمت خریدتون چند بوده؟
    این وضعیت مختص وصنعت نیست بازار چندان شفاف نیست نمی توان در مورد همه سهمها با قاطعیت حرف زد
    سلام
    از این که وقت گرانبهایی خود را در اختیار پاسخ دوستان قرار می دهید تشکر می کنم
    من وصنعت در 130خریدم نظرتون چیه

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam نمایش پست ها
    سلام
    از این که وقت گرانبهایی خود را در اختیار پاسخ دوستان قرار می دهید تشکر می کنم
    من وصنعت در 130خریدم نظرتون چیه
    سلام خواهش می کنم میثم جان

با توجه به توضیحاتی که دادم اکنون قیمت در حال نبرد با خط روند نزولیست اگر تغییر جهت داد و مثبت شد که اولین مقاومت آن 125 و دومین و مهمترین مقاومتش حدود 130 است من اگر باشم به همان 125 که رسید با ضرر کمی خارج می شوم و در صورت عبور از 125 و مهمتر از آن 130 و تثبیت بالای آن مجددا به هنگام پول بک وارد می شوم
    اما اگر به قیمتهای فوق نرسید و حمایت 117 شکسته و تثبیت شد به هنگام پول بک به سمت این حمایت خارج می شوم

می توانید از سایر عزیزان هم مشاوره بخواهید
    موفق باشید

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی70 نمایش پست ها
    ممنون راشین جان
    دیگه نیازی به بررسی قشرین نیست.بنیادیشو چک کردم زیان ده بود.این سود امسال هم غیر عملیاتیه
    بازم ممنون
    خواهش می کنم
    البته تا جاییکه می دانم محسن عزیز هم در این قیمتها نظر مساعدی روی اکثریت شرکتهای قندی ندارند حالا یا تحلیل من اشتباه است یا قرار است اتفاق جدیدی بیفتد

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع