صفحه 17 از 19 نخست ... 7141516171819 آخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 181

موضوع: چو میبینی که نابینا و چاه است....

عضو فعال ata007 آواتار ها
    تشکر شده 31,931 بار در 5,976 ارسال
    اوه اوه من از ساعتی که رفتم دانشگاه اومدم 11 صفحه اضافه شده،آقا الان چن چندیم؟ (شوخی)
    من تو سایت های زیادی عضو شدم و مطلب زدم ولی نمیدونم سایت بورسی رو از خودم میدونم،چون واقعا" دوستان یکی بهتر از دیگری اینجا هست،نظیر وحید20،سامان عزیز که ارادت خاصی بهش دارم،مجید20 که بسیار انسان با شخصیتیست،حامد24،بابک 52 خستگی ناپذیر،مصطفی مصری پور دوست داشتنی،میثم عزیز خودمان و مدیریت محترم آقای جمالی،کاپیتان که عشق جنگنده های سوخو هست،آمن،پرریسک که بسیار به تحلیلهاش اعتقاد پیدا کردم و.... وووووووو دوستانی که یکی از یکی با مرام تر
    خداییش دست سامان را باید بوسید،من یه بار بهش گفتم که سامان بیا از این کمرجان یه تحلیلی بزن،دل و روده سهم رو ریخت برام،آقا چه کسی این کار رو میکنه؟! مگه اون به من بدهکاره که بیاد همه چی رو تحلیل کنه؟! من که ارادت خاصی بهش دارم،به هر حال بگذریم،من کلا" نمیدونم موضوع سر چی هست ولی خواستم بگم بیایید کدورت ها را بریزید کنار و مثل سابق در کنار هم پرسود و سلامت باشید
    یا علی

2. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید ata007 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (ستاره‌دار 12) عليرضا جمالی آواتار ها
    تشکر شده 9,882 بار در 1,201 ارسال
    جناب ساده ساده شما چنان از اینو اون مینویسید که انگار شما هم تو این بازی بوده و هستید که به طرفداری از عده ای بلند شدید....
    (نمیدونم, شاید به شما هم وعده ای داده شده که اینچنین سنگ دیگری رو به سینه میزنید!!!)

برادر من دو روزه با انواع پیغام و پسغام و تهدید به هک کردن سایت اونهایی که شما هم بعضا مشابهشون حرف میزنید نتونستن مارو از میدون به در کنن, خواهش میکنم اجازه بدید با شمایی که خطاب هیچ یک از نوشته ها نبوده و نیستید وارد بحث نشم چرا که میدونم بعضی نوشته ها هدفی جز فرافکنی و به انحراف کشیدن موضوع نداره....

هک کجا بود, دوستان و کاربران عزیز به دلیل امنیت قابل قبول ویبولتین ادمین هم نمیتونه پیامهای شخصی کاربری رو بدون داشتن پسورد بخونه ...

که اگر اینطور بود و ما میدونستیم تو پیام های خصوصی چه میگذره اجازه فعالیت و تبلیغ در پیام خصوصی رو برای بعضیا محدود میکردیم.

این تاپیک برای روشنگری ایجاد شده و نه برای تهدید و از هر دری سخنی نوشتن و مطمینا از این پس نوشته های غیر مرتبط که به قصد فرافکنی درج بشه حذف یا به تاپیکی که ارتباط موضوعی داشته باشه منتقل خواهد شد.

با تشکر
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

عضو فعال PASHA آواتار ها
    تشکر شده 5,731 بار در 1,245 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابي چارلتون نمایش پست ها
    آخ جون white hat hacker

ساده جان داشتيم داداش ، حالا اطلاعات ما ها رو هم هک مي کني ، فکر نمي کردم vBulletin اي که کرک نشده و معمولا به مرور آپديت ميشه ، حفره داشته باشه

ما هم بريم تلاشي کنيم
    اینها ببین چقدرکاردرستند بابی جان
    به نظرم کارمان تمام است .

5. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید PASHA از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط عليرضا جمالي نمایش پست ها
    جناب ساده ساده شما چنان از اینو اون مینویسید که انگار شما هم تو این بازی بوده و هستید که به طرفداری از عده ای بلند شدید....
    (نمیدونم, شاید به شما هم وعده ای داده شده که اینچنین سنگ دیگری رو به سینه میزنید!!!)

برادر من دو روزه با انواع پیغام و پسغام و تهدید به هک کردن سایت اونهایی که شما هم بعضا مشابهشون حرف میزنید نتونستن مارو از میدون به در کنن, خواهش میکنم اجازه بدید با شمایی که خطاب هیچ یک از نوشته ها نبوده و نیستید وارد بحث نشم چرا که میدونم بعضی نوشته ها هدفی جز فرافکنی و به انحراف کشیدن موضوع نداره....

هک کجا بود, دوستان و کاربران عزیز به دلیل امنیت قابل قبول ویبولتین ادمین هم نمیتونه پیامهای شخصی کاربری رو بدون داشتن پسورد بخونه ...

که اگر اینطور بود و ما میدونستیم تو پیام های خصوصی چه میگذره اجازه فعالیت و تبلیغ در پیام خصوصی رو برای بعضیا محدود میکردیم.

این تاپیک برای روشنگری ایجاد شده و نه برای تهدید و از هر دری سخنی نوشتن و مطمینا از این پس نوشته های غیر مرتبط که به قصد فرافکنی درج بشه حذف یا به تاپیکی که ارتباط موضوعی داشته باشه منتقل خواهد شد.

با تشکر
    اي بابا چه وعده اي؟مگه تو محيط مجازي ميشه به كسي وعده داد؟

به هر حال ما گفتنيارو گفتيم و اميدوارم شما هم به قولي كه در پست قبلي داديد عمل كنيد
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

7. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال mehran آواتار ها
    تشکر شده 8,232 بار در 1,458 ارسال
    سلام به دوستان خودم....متاسفانه پروژه هایی که هیچ سودی هم برایمان ندارد دست و پایمان را بسته...خدمت دوستان نبوده ایم....مطالب را خواندم...جز تهدید و بگم بگم ندیدم....فقط صبح تا حالا شش عذ پیامک برام اومده که برو سایت بورسی رو بخون غافل از اینکه من هر وقت که پای معاملات نشسته ام قطعا این سایت هم روبرویم باز بوده و مطلب مفیدی برای نوشتن نبوده و اگر هم بوده قطعا انتظار دوستان را بر آورده نمیکرده....

دوستان من میدانم که همه شما از ما بهتر...تحلیلگر تر...با فرهنگ تر...جنتلمن ترید...اما به خدا چیزی که از محیط اطرافم از بچگی دیدم اینه که ماها البته خودم رو میگم بلا نسبت شما اگر چیزی بدانیم حتی اگر به قیمت ریختن آبروی برادرمان هم باشد در جهت منافعمان ازش استفاده میکنیم..میدونمکالآن همه بدشون میاد...به خدا میدونم ما از تمدن آریایی و اووووووووه همه اینا رو میدونم. ..اما به عنوان کسی که در حال حاضر نه به فرهنگم..نه دینم. و نه دوستانم افتخار نمیکنم ازتون میخوام همه چیز را بگوویید...چرا هی میگید تاپیک بسته شه بسته شه...بسم الله...به جان پدرم صبح تا حالا اینقدر اینور و آنور دویدم که نای تایپ ندارم اما حالم از این شکل نوشتار به هم میخورد...یادتان هست که چه روز های خوبی داشتیم.....

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط عليرضا جمالي نمایش پست ها

با تشکر
    آره کلا بحث عوض شد!!!

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    ظاهرا بيشتريا دوست دارن بدونن چه خبره....من تو اين بازي نيستم اما بدونيد افراد خوار كه نميشن هيچ محبوبتر هم ميشن....البته طرفهاي مقابل هم ساكت نخواهند نشست و قطعا آسهايي دارن كه رو كنن
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    ظاهرا بيشتريا دوست دارن بدونن چه خبره....من تو اين بازي نيستم اما بدونيد افراد خوار كه نميشن هيچ محبوبتر هم ميشن....البته طرفهاي مقابل هم ساكت نخواهند نشست و قطعا آسهايي دارن كه رو كنن
    فکر نمیکنم آس داشته باشن 4 تا آس و شاه و بی بی دس ماس شاید اونا 2 ی پیک یا فوقش 3ی پیک داشته باشن

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,325 بار در 2,624 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها
    فکر نمیکنم آس داشته باشن 4 تا آس و شاه و بی بی دس ماس شاید اونا 2 ی پیک یا فوقش 3ی پیک داشته باشن

سلام

بابک جان در بازی حکم که خیلی هم دوست دارم یه چیزی برام جالبه

واون اینه که

میتونه لازمو ببره ولی ردش میکنه واین کار کسیست که به عمق بازی مسلط باشه وبه رفته ها مشرف

پس باید بلد بازی باشیم از هر نوعش

فردا زود بیایی ها
    ویرایش توسط طيب : 2012/05/15 در ساعت 18:35 دلیل: املایی

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    سلام

بابک جان در بازی حکم که خیلی هم دوست دارم یه چیزی برام جالبه

واون اینه که

میتونه لازمو ببره ولی ردش میکنه واین کار کیست که به عمق بازی مسلط باشه وبه رفته ها مشرف

پس باید بلد بازی باشیم از هر نوعش

فردا زود بیایی ها
    چشم قربان

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 17 از 19 نخست ... 7141516171819 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)