صفحه 9 از 24 نخست ... 678910111219 ... آخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 236

موضوع: ،؛،؛،؛،؛،؛، نگاه تکنیکالی کیوان ،؛،؛،؛،؛،؛،

ستاره دار(7) هامد آواتار ها
    تشکر شده 20,781 بار در 2,544 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    احتمالش زیاده ولی در برگشت غپینو رو 340 کمی مشکل داره یا مثلا غمارگ (قابل توجه ها-می) در محدوده 412 تا 422 درگیری داره ( همون که گفتم غذایی ها دشواری بیشتری دارند ) سایر غذایی ها هم مشابه این یعنی تا 12 - 13 درصد راهو میرن اونجا یا کم میارن و در جا میزنند یا اونها هم مابقی راه را برای حدود 18 تا 20% طی میکنند.
    خخخخ قابل توجُت منو کشته :دی هممممم سری قبل که خیلی راحت این محدوده ارو رد کرد، ای سری ببینیم چیکا میکنه غپینو ام انصافا حقش نیس صفشو بدن شاید به خاطر جو بدن صفشو ولی سهامداری باهاش اشتباهه اونم تازه با این همه حاشیه !! البته انگار فردا تو گرهه ...

پالایشگاهیاام ینی میخوان استراحت کنن !!! پس این بازار چشه انصافا !!! کلا تحلیلو ببوسه بزاره کنار راحت کنه خودشو دیگه خخ

نقل قول نوشته اصلی توسط esi_mohammadi نمایش پست ها
    کیوان جان حواست به سهم ارزنده شبهرن باشه
    به زودی خبرهای خوبی از این سهم خوب ، روانه بازار خواهد شد.
    اسی جان این چن وخته همش بحثه خبرای خوب دوره این سهمه ببینیم ک میخواد شرو کنه روند جدیدشو مام زرتی بپریم توش :دی افزایش نرخو کی میگیرن محصولاتش پس ؟؟

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید هامد از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط negar نمایش پست ها
    قشیر در یک کانال نزولی بود که خارج شد به نظر میرسد که بتونه حتی فقط به خاطر کانال تا 300 1برود موج که تا 1550 الی 2100 هم فعلا امکانات دارد اقا کیوان زحمت میکشید شما هم نظرتان را ذر مورد قشیر نموداری بزنید البته دوستان در تاپیکش زحمت کشیدند و موج شماری مطابق ایده شان کرده اند
    اگر یادتون باشه من تو پست 13 نمودار قپیرا و تو پست 14 نمودار قشیر را گذاشته بودم و فلش مطلوب قرمزی گذاشته بودم.
    قپیرا دقیقا به همان محل رسید و حرکت کرد. قشیر هم کمی تیز تر از خط چینها اومد پایین ولی خورد به همون خط چین ترسیمیم و حالا هم موقعیتشو میبینید. از نظر موج شماری که من اینو در موج B میبینم و سقفش 1250 (زیر کانال سبز ) میدونم و کمی بعید میدونم بتونه بره بالای اون کانال و بعدش هم اصلاح سهم احتمالا تا محدوده خط چین آبی 38.2 % انجام خواهد شد.

(لینک پشتیبان تصویر نمودار در صورت عدم رویت تصویر)
    ویرایش توسط کیوان : 2012/11/11 در ساعت 00:40
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,344 بار در 763 ارسال
    سناریویی در خصوص روند بازار ظرف 10 روز آینده

اتفاقاتی امروز روی سهمهای بازار افتاد که خلاف انتظار من بود...اومدم یک نگاه کلی و مقایسه بین یکسری سهم انجام دادم و به این نتیجه رسیدم که به نظرم احتمال رخدادش زیاد هست و البته به روند فردا ارتباط مستقیمی داره ، ولی اینطور که من میبینم به نظرم ظرف یکی 2 روز آینده تا تاریخ 1 آذرماه شاخص وارد فاز استراحت میشه که سهمهایی مثل کالسیمین که اعتقاد به منفی بودنش داشتم بر این مبنا حرکت خواهند کرد. در عوض اکثر قندی ها و بعضی ازغذایی ها رشدی حدود 20% خواهند داشت. البته رشد غذایی ها به این میزان را کمی دشوار ولی قابل دستیابی میبینم! در قندی ها من بیشتر روی قپیرا را با هدف 1250 و قشهد را با هدف 2030 زوم بودم ولی جالب اینکه بر خلاف انتظارم قشکر را پر رنگتر نسبت به بقیه میبینم و به نظرم حتی میتونه تا 800 هم بره !!

غبشهر که در تحلیلم هم گفته بودم با اون نقاط درگیری داشت و برگشت سر جاش به گمانم بر طبق این سناریو باید فردا از 1400 برگشت بزند و تا محدوده 1700 تا 1740 رشد کند.

در خصوص سهمهایی مانند شبریز که اعتقاد به رشد داشتم این 10 روز باعث یک وقفه برای آنها خواهند شد اما اصلاحشان خیلی کوتاهتر خواهد بود یعنی درحد فاصل 10 روزه تا 530 میره و دوباره برمیگرده روی قیمت امروز و ادامه ماجرا ( فقط مسابقمو خراب میکنه! )

همچنین گروه کاشی هم متناسب با قندی ها صعودی میبینم که کساوه را در بالا تحلیل هم کردم.

ولی باز تاکید میکنم در صورت رخداد این سناریو پایان آنرا 1 آذر ماه میدانم و پس از آن جهت بازار برعکس خواهد شد .
    کیوان عزیز از تحلیلت خیلی خوشم اومد خیلی روان و قابل درک توضیح دادی اما کیوان عزیز من فکر میکنم قلرست تو قندیها از پنانسیل رشد مطمئنتری برخرداره البته اگه فردا بشه روی 4- شکارش کرد در مورد غذاییها با اینکه غمارک لیدر گروه شده بلاشک اما من فکر کنم فردا یه درجا بزنه اگه نزنه پس فردا روشاخشه تو گروه کاشی کساوه از رشد بهنری نسبت به بقیه برخوردار باید باشه اما درکل فردارو تصمیم دارم با کساوه یا قلرست شروغ کنم البته اگه غمارک بره تو منفی اونم جذاب میشه نظرت چیه کیوان عزیز.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بنان از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط بنان نمایش پست ها
    کیوان عزیز از تحلیلت خیلی خوشم اومد خیلی روان و قابل درک توضیح دادی اما کیوان عزیز من فکر میکنم قلرست تو قندیها از پنانسیل رشد مطمئنتری برخرداره البته اگه فردا بشه روی 4- شکارش کرد در مورد غذاییها با اینکه غمارک لیدر گروه شده بلاشک اما من فکر کنم فردا یه درجا بزنه اگه نزنه پس فردا روشاخشه تو گروه کاشی کساوه از رشد بهنری نسبت به بقیه برخوردار باید باشه اما درکل فردارو تصمیم دارم با کساوه یا قلرست شروغ کنم البته اگه غمارک بره تو منفی اونم جذاب میشه نظرت چیه کیوان عزیز.
    خیلی ممنون جناب بنان
    والا اینکه من گفتم قپیرا و قشیر صرفا به دلیل اینکه اونها را زیر نظر داشتم ، از نظر پتانسیل نمی دونم چون من زیاد قلرست را نمی شناسم، ممکنه نظر شما درست باشه.
    اما حالا اومدم نگاهی به این سهم انداختم. خب به نظر من سهم (قلرست) باید فردا تغییر جهتشو بده و باید برای شکستن 3340 نیروی خودشو جمع کنه ، میتونه برای اینکار روی 3240 یک کف بسازه و بعد راحت از 3340 رد بشه. اگر این وضعیت اتفاق بیوفته و در مسیرش مقاومت 3670 را نابود کند بله این سهم می تواند پتانسیل بیشتری در صعود فعلی نسبت به سایر قندی ها کسب کند و 4000 را تا همان اول آذر ببیند.
    ولی اگر...بخوره به 3340 و یا پاینترش و برگرده به سمت پایین باید بگم پس من در مورد کل روند قندی ها که فکر میکردم 20% مثبت دارند اشتباه میکردم!!! s
    در مورد غمارگ هم که در پست 78 یک توضیح مختصری دادم.
    موفق و پیروز باشید.
    ویرایش توسط کیوان : 2012/11/11 در ساعت 22:57

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    خیلی ممنون جناب بنان
    والا اینکه من گفتم قپیرا و قشیر صرفا به دلیل اینکه اونها را زیر نظر داشتم ، از نظر پتانسیل نمی دونم چون من زیاد قلرست را نمی شناسم، ممکنه نظر شما درست باشه.
    اما حالا اومدم نگاهی به این سهم انداختم. خب به نظر من سهم (قلرست) باید فردا تغییر جهتشو بده و باید برای شکستن 3340 نیروی خودشو جمع کنه ، میتونه برای اینکار روی 3240 یک کف بسازه و بعد راحت از 3340 رد بشه. اگر این وضعیت اتفاق بیوفته و در مسیرش مقاومت 3670 را نابود کند بله این سهم می تواند پتانسیل بیشتری در صعود فعلی نسبت به سایر قندی ها کسب کند و 4000 را تا همان اول آذر ببیند.
    ولی اگر...بخوره به 3340 و یا پاینترش و برگرده به سمت پایین باید بگم پس من در مورد کل روند قندی ها که فکر میکردم 20% مثبت دارند اشتباه میکردم!!! s
    موفق و پیروز باشید.
    با سلام خدمت کیوان عزیز

البته قلرست ، متاسفانه اکثرا" حجم مبناش داده نمیشه و با اینکه یکی از بهترین قندیهاست ، حمایت کننده نداره که بخواد هر روز حجم مبناشو بده.

به همین خاطر وقتی همه قندیها صف خرید می شن ، اکثرشون حجم مبناشون رو میدن به جز همین قلرست !

و به نظر من يکی از دلایل برتری قشیر به مابقی قندیها ، همین حجم مبنای یک اونه که موجب می شه وقتی روند گروه مثبته ، سهم هر روز مثبت کاملشو بخوره

با سپاس
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    با سلام خدمت کیوان عزیز

البته قلرست ، متاسفانه اکثرا" حجم مبناش داده نمیشه و با اینکه یکی از بهترین قندیهاست ، حمایت کننده نداره که بخواد هر روز حجم مبناشو بده.

به همین خاطر وقتی همه قندیها صف خرید می شن ، اکثرشون حجم مبناشون رو میدن به جز همین قلرست !

و به نظر من يکی از دلایل برتری قشیر به مابقی قندیها ، همین حجم مبنای یک اونه که موجب می شه وقتی روند گروه مثبته ، سهم هر روز مثبت کاملشو بخوره

با سپاس
    البته بابک جان قلرست بنظر میاد تو حجم مبنا حامی نداره اما بنظر من داره اما خیلی تو صف خرید خساست نشون میده وگرنه زمانی که صف خریده اگه ساعت 8/30 که اردرهارو میچینند کاملا نشون داده که حامی داره اما نمیدونم چرا بقول شما تو دادن حجم به مشکل میخوره اما الحق و الانصاف سهم قویه چون زمانی که همه قندیها صف فروش بودن قلرست صف خریدشو حفظ میکرد اما جون میکنه تا حجمو بده

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بنان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    خیلی ممنون جناب بنان
    موفق و پیروز باشید.
    [size=3]البته کیوان عزیز من فکر میکنم فردا روند قندیها برگرده چون قزوین با گزارشی که داده فکر کنم یه حرکتی به قندیها بده با توجه به اینکه جناب پرریسک هم معتقده قزوین لیدر گروهه ضمن اینکه اغلب قندیها هم فردا به حمایتهاشون میخورن من خیلی امیدوارم فردا برگردن

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بنان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 675 بار در 216 ارسال
    کساوه

به نظرم باید اینو واسه مسابقه هفتگی انتخاب میکردم!
    سهم امروز یک حرکت انتحاری کرد و مقاومت سخت 360 را شکست و دوباره وارد کانال شد. هدف 460 را نشانه رفته و به گمانم 2 شنبه و 3 شنبه فرصت ورود و خرید میده.

کاشی ها تکون خوردند ایشالا اینم فردا میره واسه صف خرید.

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mkamyab از ایشان تشکر کرده اند:

کچینی

هنوز نظرم رو کاشی ها مثبته . فعلا کهرام و کساوه را دارم ، شاید اینهم اضافه کنم !
    الان در 2 از (5) هستیم. (موج بزرگش هم به نظرم 5 باشه ولی مطمئن نیستم ) هدف این موج رو 380 در برخورد با سقف روند صورتی و با عبور از مقاومت 360 میبینم.

به روز رسانی ذوب

در پست 31 درباره سهم صحبت کوتاهی کرده بودم و حالا ادامه ماجرا...

فردا سهم درگیری و مقاومت داره ولی مطمئنم از پسش برمیاد چون باید در 3 از (3) باشه مگر اینکه در شمارش ریز موجهایی که در 1 هستند اشتباه کرده باشم.
    در هر صورت در هدف اول سهمو تا حوالی 360 صعودی مبینیم و بعد از استراحتی کوتاه ادامه صعود و شکست سقف کانال و هدف همان که گفتم خدا داند !!
    (دلم میخواست اینو هم تو سبد مسابقه این هفته بگذارم اما دیگه یادم رفت دیگه ! )

19. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 9 از 24 نخست ... 678910111219 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع