صفحه 27 از 78 نخست ... 17242526272829303777 ... آخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

عضو عادی riskman آواتار ها
    تشکر شده 833 بار در 193 ارسال
    با سلام و احترام
    استاد نظرتون راجع به پلوله چيه ؟ با تشكر

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید riskman از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ناهید آواتار ها
    تشکر شده 8,901 بار در 1,437 ارسال
    دكتر فرزاد عزيز نميدونم با چه زبان و ادبياتي بخاطر اين همه لطف ، فروتني و احساسي كه نسبت به اين سايت و اعضاء اون داريد تشكر كنم وقتي نگاه به ساعتهاي ارسال پست شما مي كنيم فقط شرمنده گي برامون مي مونه از اين همه خوبيها
    فقط ميتونم بگم اندازه يك دنيا تشكر به شما بدهكاريم و هزاران هزار شاخه گل تقديم شما
    و درود و هزاران درود بر پدر و مادر جنابعالي كه با چنين تربيتي فرزندي را تحويل جامعه دادند كه ميتوان بعنوان نمونه ايي از بهترينها همشه از او نام برد
    آرزوي سلامتي و سعادت براي شما و خانواده محترم شما دارم
    مستدام و پايدار باشيد
    حضورهیچ کس در زندگی ما اتفاقی نیست !
    خداوند در هر حضور جادویی نهان کرده برای کمال ما
    خوشا آن روزی که در یابیم جادوی حضوریکدیگر را

4. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید ناهید از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 54 بار در 13 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط babi_chartoon نمایش پست ها
    آنتي ويروس گير ميده به سايتي که عکس توش اپلود شده
    ويروس اتچ کردي به عکس ها !
    آنتي ويروس من Mcafee و آپديت شده هست. تو خود سايت نتونستم آپلود كنم. سرور مناسب رو شما معرفي كنيد بنده مجددآ پيوست و ارسال ميكنم.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید scrooge از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط vet نمایش پست ها
    استاد holy می خوام یک دردسر دیگه بهتون برا امشب بدم و اونم تحلیل کطبس هست.
    به نظر من ترند نزولیش شکسته شده و داره میره برا صعود ولی دوست دارم تحلیل های زیباتون رو در موردش ببینم.
    با تشکر وسپاس.
    شاد وسلامت باشید
    با سلام خدمت vet عزیز و دوستان محترم :

کطبس :
    با توجه به تصویر زیر :

همونطور که در تصویر میبینین ،سهم خط روند نزولی میان مدت (سبز رنگ) خودش رو شکسته که این اولین آلارم صعود سهم هست ،سپس نوسان صعودی داشته متعاقب اون دو یا سه کندل نزول داشته و سپس با صعود بعدی سقف قبلی رو عبور کرده که به این حالت اصطلاحا هایر های میگند که
    معادل همون سقف های بالاتر و کفهای بالاتر هست و نمایانگر تغییر روند به سمت صعودی ،اما از بحثهای تئوری که بگذریم در نمودار پترن کف دوقلو مشهود هست که هدف اون 444 تومن خواهد بود با توجه به فیبو 38.2٪ در حدود قیمت 450 و همچنین مقاومت ابر ایچیموکو که در بخش حمایتها تصویرش رو قرار خواهم داد و اون هم اشاره به 444 تومن میکنه ،میتونیم بگیم محدوده فعلی سهم در 440-450 اولین مقاومت سهم هست .
    اما سطح بعدی مقاومت در حدود قیمت 480-485 تومن قرار داره که معادل فیبو 50٪ از طرفی و از طرف دیگه درگیر شدن آر آس آی هفتگی با خط ترند هست ،آر آس ای ترند لاین صعودی داشته که حکم حمایت رو ایفا میکرده و پس از شکست اون ،این حمایت تبدیل به مقاومت شده که میتونه جلوی صعود بیشتر سهم رو بگیره ،ترکیب این دو مقاومت ، مقاومت بسیار مستحکمی برای سهم میسازه که عبور از اون رو دشوار میبینم و میتونه صعود رو متوقف کنه که البته در این مواقع حمایت سهامدار عمده یا اخبارفاندامنتال قوی اگه از سهم منتشر بشه قطعا کمک کننده خواهد بود ،اما اگر بتونه سهم از این مقاومت عبور کنه اون موقع راه برای صعود بعدیش هموارتر میشه و در اون صورت مقاومت بعدی 515-525 هست که ترکیبی از فیبو 61.8٪ و پترن کلاسیک احتمالیست .

اما حمایتهای سهم ،همونطور که در تصویر زیر دیده میشه

اولین حمایت سهم ،410-415 تومن هست که از طرفی ترنینگ لاین سبز رنگ هست و از طرف دیگه
    با خط روند داخلی مشکی رنگ در گیر خواهد شد که میتونه از سهم حمایت کنه.
    حمایت بعدی سهم حدود 400 تومن هست که هم استاندارد لاین قرمز رنگ هست و هم علاوه بر اون مجموعه ای از مووینگها از سهم حمایت خواهند کرد و هم حمایت روانی سهم خواهد بود .

-------------------------------------------------------

تا اینجا تحلیل این سهم رو به پایان میبریم و بخش زیرین ارتباطی با تحلیل سهم نداره و خاص دوستانیست که تازه بدنیای تکنیکال گام گذاشتند ،چون پترن نادری در همین سهم کطبس دیدم که در حال تشکیل هست حیفم اومد اینجا قرارش ندم ،اما از اونجایی که این پترن هنوز تشکیل نشده فقط جهت استحضار دوستان قرار دادم ،
    به تصویر زیر عنایت بفرمایید ،

تصویر بالا نمای سروشونه کامپلکس هست که دو هد داره ،البته فعلا اصلا شونه راست رو نداریم و بنده صرفا شماتیک این رو جهت دوستانی که علاقمند به یادگیری تکنیکال هستن قرار دادم ،پس طبیعی هست که تا نک لاین نشکنه وپترن ایجاد نشه از روی اون نمیشه به چیزی استناد کرد ،اما فرض بفرمایید قیمت سهم از همینجا 440 تا 450 تومن که مقاومت سهم هم هست باز گشت کنه و در حمایت 410 مثلا حمایت بشه و مجدد وارد فاز صعودی بشه اون زمان درصورت شکستن نک لاین میتونیم بگیم این پترن ایجاد شده
    که تصویر اصلی این پترن رو هم در زیر تقدیم میکنم ،

برای تمام دوستان آرزوی موفقیت دارم.
    سعی کنیم جزو تغییراتی باشیم که میخواهیم در این دنیا ببینیم .....

8. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط riskman نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    استاد نظرتون راجع به پلوله چيه ؟ با تشكر
    سلام دوست عزیزم
    با توجه به اینکه امروز روز پایانی هفته کاری در بورس هست ،ازتون اجازه میخوام آخر هفته بررسی کنم و پیش از بازشدن بازارهای شنبه نتیجه رو تقدیم کنم.
    موفق باشین دوست من

10. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناهید نمایش پست ها
    دكتر فرزاد عزيز نميدونم با چه زبان و ادبياتي بخاطر اين همه لطف ، فروتني و احساسي كه نسبت به اين سايت و اعضاء اون داريد تشكر كنم وقتي نگاه به ساعتهاي ارسال پست شما مي كنيم فقط شرمنده گي برامون مي مونه از اين همه خوبيها
    فقط ميتونم بگم اندازه يك دنيا تشكر به شما بدهكاريم و هزاران هزار شاخه گل تقديم شما
    و درود و هزاران درود بر پدر و مادر جنابعالي كه با چنين تربيتي فرزندي را تحويل جامعه دادند كه ميتوان بعنوان نمونه ايي از بهترينها همشه از او نام برد
    آرزوي سلامتي و سعادت براي شما و خانواده محترم شما دارم
    مستدام و پايدار باشيد
    عرض سلام و ارادت فراوان دارم خدمت ناهید خانم بسیار عزیز مدیر محترم سایت بورسی
    ناهید عزیز ،از این همه محبتی که جنابعالی و تمام دوستان به این حقیر دارین جدا سپاسگزارم ،زحمت اصلی سایت بر دوش جنابعالی و جناب جمالی و تمام مدیران عزیز هست ،بنده در اون زمینه که نمیتونم
    هم پا و همگام شما باشم ،پس لااقل سعی میکنم در حد توان انجام وظیفه کنم .
    ناهید عزیز ،نکته سنجی و لطف بی حد شما از طرفی و محبت دوستان از طرف دیگه عاملی هست که باعث میشه در حد بضاعت اندکی که دارم در خدمت دوستان عزیز باشم.
    مثل همیشه ،بنده رو شرمنده بزرگمنشی خودتون کردین ،باز هم سپاسگزارم .

12. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط scrooge نمایش پست ها
    با عرض احترام به جناب Holy
    در صورت امكان و وجود فرصت، توضيحي هر چند مختصر در خصوص نحوه تعيين حدضرر به هنگاه خريد سهم ارائه بفرمائيد.
    مثلآ در نمودار خساپا يا وصنعت به عنوان نمونه بررسي داشته باشين ممنون ميشم. در نمودار خساپا حد ضرر در يكي از روشهاي خريد جناب ديمارك خيلي پائين قرار داره. هر چند به احتمال زياد سهم به اونجا نرسه ولي اگر قرار باشه قيمت به زير 173 نفوذ هم بكنه، با در نظر گرفتن P/E سهم صلاح در نگهداري سهم هست يا فروش. رايجترين روش تعيين حد ضرر به چه نحوي هست؟
    سپاس از تحليلهاي بسيار عالي شما

خساپا (با تعديلDPS مجمع آخر)
    http://sparksun.co.cc/images/7w60wzpotxn81sp2j.png

وصنعت
    http://sparksun.co.cc/images/kios1gxkbhkx8w4wiydv.png
    http://sparksun.co.cc/images/qa323495yyyhpshk6ygp.png

ضمنآ از اينكه در محضر شما رو نمودار چند تا خط كشيدم كه يقينآ خالي از اشتباه هم نيست،پوزش ميخوام.
    سلام اسکروج عزیز
    در ابتدا تشکر میکنم از نمودارهای ارزشمندی که رسم میکنین ،بسیار عالیست ،
    در ارتباط با حد ضرر روشهای مختلفی وجود داره و بحثی هست که باور کنین شاید در حد کتاب بشه ،اما سعی میکنم به شکل کاربردی چندین روش اون رو در آخر این هفته در همین تاپیک تقدیم کنم و اگر فرصتی هم دست داد علاوه بر اون ،استفاده از مدیریت سرمایه توسط حدضرر رو هم در یکی دو پست تقدیم خواهم کرد .
    براتون آرزوی موفقیت دارم دوست عزیزم

14. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 764 بار در 235 ارسال
    جناب استاد holy با سلام
    اگر امکان داره می خواستم تکنیکال شپترو را تحلیل بفرمائید ..بخصوص موج شماری از این سهم داشته باشید ...............با سپاس فراوان

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید aminaran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 433 بار در 75 ارسال

Lightbulb

سلام استاد holy
    ...من توی سایت تالار بورس با مطالب و تحلیلهای زیبای شما آشنا شدم....
    امیدورام بتونم با کمک شما از زیانهای سنگینم که بخاطر خرید و فروشهای مکرر بوده خارج بشم.
    و به همین علت در این سایت عضویت یافتم تا در صورت امکان بتونم از تحلیلهای زیبای شما برای جبران ضررهای سنگینی که به من وارد شده استفاده کنم...
    ...
    استاد اگر ممکنه از شرکت ملی مس تحلیل تکنیکال خودتان را ارایه کنید...
    سپاس گذارم

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Farokh Bakht از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 54 بار در 13 ارسال
    توماس ديمارك يا معامله گري كه در كتاب جادوگران بازار سهام (Stock Market Wizards) از ايشان به عنوان جادوگر جادوگران (Wizard's Wizard) نام برده شده است.

با عرض پوزش از اينكه بنده كتابخانه سايت را نيافتم و مجبور به قرار دادن فايل آپلود شده در اين بخش شدم.(از ناظر سايت خواهشمندم زحمت اين مهم را متقبل شوند)

منابع موجود در فايل آپلود شده

Tom Demark - The New Science of Technical Analysis
    TD_Sequential
    انديكاتورها و جزوه فارسي (گرداوري و ترجمه توسط جناب سهيل)

يك پيشنهاد: حتمآ مطالعه بفرمائيد.

تقريبآ در مورد تمام سهمهائي كه بنده شمرده بودم به طرز غير قابل باوري صحيح بود. بهترين آنها در سهم وساپا روي داد. شما هم شمارش كنيد تا نتيجه را ببينيد. بنده به دليل اينكه در تعداد زيادي از سهمهاي شاخص بازار پايان فاز Countdown را مشاهده كردم اميدوار به برگشت پرقدرت بازار بودم و همچنان اميدوارم اين اتفاق بيافتد..

تاپيكي در اينخصوص در سايت آراد سرمايه(اگر اشتباه نكرده باشم) وجود داشت و بنده تاپيك ديگري در اينخصوص در سايتهاي بورسي نديدم كه بتوانم به يادگيري كامل اين روش بپردازم. لطفآ اگر و اگر سوالي در اينخصوص پيش آمد در اينجا طرح نگردد تا روند اين تاپيك كه علاقمندان زيادي نيز دارد بر هم نخورد.

ضمنآ از جناب HOLY هم به خاطر تحليلهاي كم نقص و طبع بزرگشون تشكر ميكنم.
    ویرایش توسط scrooge : 2011/08/03 در ساعت 13:38

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید scrooge از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 27 از 78 نخست ... 17242526272829303777 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)