صفحه 2 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 60

موضوع: به کجا چنین شتابان ؛اندر احوالات سرخی بازار زمستان 92

عضو فعال فدایی آواتار ها
    تشکر شده 3,448 بار در 686 ارسال

پاسخ : به کجا چنین شتابان ؛اندر احوالات سرخی بازار زمستان 92

نقل قول نوشته اصلی توسط zorba نمایش پست ها
    نه تو می مانی ، نه اندوه ، و نه هیچ یک از مردم این آبادی
    به حباب نگران لب یک رود قسم
    و به کوتاهی ان لحظه ی
    شادی که گذشت
    غصه هم خواهد رفت
    آن چنان که فقط خاطره ای خواهد ماند
    لحظه ها عریانند
    به تن لحظه خود جامه ی
    اندوه مپوشان هرگز
    غم که از راه رسید در این سینه بر او باز مکن

آقا! شما که دست به تاپیک بازکردنت خوبه، شعر هم خوب میگی، پیشنهاد میکنم یه تاپیک مشاعره هم باز کنید تا تو این روزهای سرد (هم هوا و هم بازار) محفل انسی داشته باشیم.

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید فدایی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,871 بار در 3,840 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط فدایی نمایش پست ها
    آقا! شما که دست به تاپیک بازکردنت خوبه، شعر هم خوب میگی، پیشنهاد میکنم یه تاپیک مشاعره هم باز کنید تا تو این روزهای سرد (هم هوا و هم بازار) محفل انسی داشته باشیم.
    سلام
    این شعر که البته کامل هم نیست، اثر سهراب سپهریه.... تاپیک شعر و مشاعره در فروم موجوده.....
    این تاپیک بیشتر جهت جلوگیری از سکته ی سهامدارن با کارکرد قرصای زیر زبونی و همینطور ابراز اشتباهات و احساسات اخیر خانواده ی بورسی و یه سری چیزای دیگه ست....
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2) ائلچی آواتار ها
    تشکر شده 7,381 بار در 1,845 ارسال

اصلا دلم می خواد چند تا فحش آبدار بدم تا تخلیه بشم، اینم بازار شد یه روز همگی سبز چند روز بعد باز همگی قرمز، یاد قله گوسفند افتادم که وقتی می خوان از یجای خطرناکی عبورش بدن چوپون میاد از گردن یکیشون می گیره و اول اونو میبره بقیه هم دنبال اون گوسفند بیچاره، هر چند وقتی هی بع بع می کنه و میگه پسر خاله دختر عمو شما دنبال من نیاین هــــــــا، این بی وژدان منو به زور داره میکشه ولی اون زبون نفهما، زبون نفهمی تو ذاتشونه اگر هم نخوان برن خود بخود میرن!
    بی خیال بزار فحشم رو بدم(......،......،......)

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ائلچی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال mjtb آواتار ها
    تشکر شده 2,711 بار در 559 ارسال

سرمایه غریبانه، رفته است ز سامانه
    هم سوخته اصل پول، هم سوخته یارانه
    بشکسته سبدهامان، خون است به دلهامان
    فریاد و فغان دارد، تکنیکال و فاندانه
    هر سو نظر اندازی، صفهای فروش سازی
    زانها که خروج کردند، سرمایه را نقدانه
    تا رانت تو بورس باشد، یا صالح رئیس باشد
    امثال توکلها...بورس است چو ویرانه
    ای وای سهام هایم، سرمایه ی جانانم
    رفتند ز سامانه، سوختند چو پروانه

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mjtb از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال هوای آفتابی آواتار ها
    تشکر شده 623 بار در 167 ارسال

آخه یکی نیست بگه تو که نقد کامل بودی چرا وسوسه شدی دوباره سهام بخری اونم با این وضعیت ، پشت دستم رو داغ کردم که هیچ وقت تو هیجانات صبح خرید نکنم حتی بقصد نوسان گیری ، الانم نزد خودم و پروردگارم رستگارم ، فکر کنم شهید محسوب بشم البته از نوع نفهمیده
    تصحیح یک تصمیم غلط بیشتر از گرفتن یک تصمیم صحیح زمان می برد.

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید هوای آفتابی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,478 بار در 989 ارسال

ممنون به خاطر راه اندازی تاپیک. یه مساله ای این چند روز که بازار هم منفی و هم مثبت بود ذهنمو مشغول کرد! یکی اینکه تو بازار مثبت اول هفته حجم مبنای یه سهمی مثل وساپا یا غبشهر توسط حقوقی آخرین دقیقه داده میشد ولی فرداش ملت سهمو چند درصد پایینتر صف فروش میکردن!!!!! دوم اینکه تو روند نزولی یه عده تا میبینن صف فروش داره جمع میشه سفارشا رو حذف میکنن و تا دوباره صف فروش میشه صف رو سنگین تر میکنن!!!! بابا یا کلا بفروش گمشو برو بیرون از بازار یا اصلا نفروش. واقعا نمیدونم اینا تو روانشناسی بازار چی حساب میشه ولی فک کنم بیشتر به یه حالت روانپریشی رسیدیم دوستان تمام تریدرها از جمله خودم رو از دعای خیرتون محروم نفرمایید!!!! با آرزوی شفای عاجل

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید علی نظامی از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی rajabnejad آواتار ها
    تشکر شده 15,809 بار در 3,911 ارسال

در پی حمایت حقوقی ها و مجلس و تدبیر دولت یازدهم

نترسید، نترسید ما همه با هم هستیم!

وقتی جوان تر بودم تو شهر دور یه شهردار انتخاب شد و قول داد تبعیض بین بالا شهر و پایین شهر را از بین ببره اون شهردار هم با تمام توان و با استفاده از تدبیری شبیه به همین تدبیر قولشو عملی کرد جریان اونم این بود که وقتی دید نمی تونه سطح امکانات پایین شهر را مثل بالا شهر کنه، سطح بالا شهر رو به راحتی و با کمترین هزینه به سطح پایین شهر رسوند ...
    به گزارش خبرنگار بورس نیوز ، بازم زود قضاوت می کنید هیچ جای نگرانی نیست من نمی فهمم چرا بعضی ها نگرانند مگه چه اتفاقی افتاده یه مبلغ ناچیز (پنج برابری) نرخ خوراک پتروشیمی ها زیاد شده اونم همش 15سنت یه جوری میگن که آدم فکر میکنه 15ریاله والا ........ اگرهم ریال بود بازهم جای نگرانی نداشت، چون عدالت بهتر اجرا می شود می پرسید چرا می گم براتون !

شما دقت کن با تعیین این میزان جزئی در آینده خیلی نزدیک شرایط برای همه یکسان میشه و دیگر تبعیضی مشاهده نمیشه ... اصلان چه معنی میده در این شرایط عده ای از شرکت های پتروشیمی در حالی که همه جا رو رکود و تورم گرفته، وضعشون خوب باشه به همین خاطر هم مسئولین با این اقدام کارشناسی وبا تدبیری ماهرانه و بهنگام این چند شرکت رو هم سرجاشون نشوند .... حالا شما بگید نه ...

من در همین راستا یادم میاد وقتی جوان تر بودم تو شهر دور یه شهردار انتخاب شد و قول داد تبعیض بین بالا شهر و پایین شهر را از بین ببره اون شهردار هم با تمام توان و با استفاده از تدبیری شبیه به همین تدبیر قولشو عملی کرد جریان اونم این بود که وقتی دید نمی تونه سطح امکانات پایین شهر را مثل بالا شهر کنه، سطح بالا شهر رو به راحتی و با کمترین هزینه به سطح پایین شهر رسوند ... به همین راحتی

در همین راستا یه پیشنهاد هم به تصمیم گیران کلان اقتصادی کشور داریم حالا که از قرار نمی تونیم با اقداماتی همچون یارانه و سبد کالا و... توان مالی اقشار مختلف جامعه رو افزایش دهیم خط فقر رو بالاتر بیاریم و برابری را برقرار سازیم خط فقر رو در کشور تا جایی بالا ببریم تا همه با خیال راحت زیر خط فقر بیان و مشکل رو از این راه یک بار برای همیشه حل کنیم....

خوب از بحث دور نشیم یه سود دیگه این تدبیر دو سر برد اینه که حالا که حقوقی ها و در کل از ما بهترون هم که بصورت اتفاقی از هیچی خبری نداشتند و در یک رقابت عادلانه از یک ماه پیش عطای بورس رو به لقایش بخشیده اند وبه اصطلاح در اوج خدا حافظی کردن و ما ها موندیم و حوضمون، همگی بصورت متوسط با از دست دادن نیمی ازسرمایه مون وضعیت یکدستی را دور هم تجربه می کنیم و خدا رو شکر تبعیضی هم نیست و از این زاویه هم جای نگرانی نیست چراکه ماهمه با هم هستیم. البته این تازه اول راهه و این مژده رو به همه می دم که این برابری و عدالت رو در روزهای آینده بهترهم درک خواهید کرد.

در وهله بعد این اقدام برابری در خصوص سایر بازارهای رقیب بورس هم برقرا می شود تو بهم میگی چطوری؟ ببخشید دلیلش اینه که با این تدبیر طلایی چند وجهی بزودی و با ایجاد رکود مطلق در بورس این تنها بازاری که در چند سال گذشته ساز مخالف با روند اقتصاد میزد و همش رشد از خود نشان می داد که حتی دکتر های ژنتیک هم رشد بورس را تو این سن و سال غیر طبیعی می دونستند این نگرانی هم برطرف شد و خدا رو شکر همه بازارها همسو شدن و هم آواز ... به این میگن تدبیری برای تمام فصول

هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند ....

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید rajabnejad از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2) ائلچی آواتار ها
    تشکر شده 7,381 بار در 1,845 ارسال

ای کاش کروش کبیر میبود و می دید که چه بر سر میراثش آمده !
    ای کاش نادر شاه زنده بود و میدید چه بر سر این ملت آمده!
    روزی بود که ما ابرقدرت زمان بودیم! تمام دنیا ما بودیم!زمانی بود که عزت داشتیم!

کاش فقط فقط چند سالی آن زمان زندگی می کردم نه مثل الان چندین سال زنده بمونم!

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ائلچی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید ه ا0007 آواتار ها
    تشکر شده 22 بار در 7 ارسال

آخ یادش به خیر همین چند وقت پیش بود. من تازه وارد بورس شده بودم .کل سبدم سبز بود و چه حالی می کردم احساس موفق بودن زرنگ بودن وباهوش بودن می کردم. هر جا میرفتم از بورس و خوبیاش می گفتم همه رو تشویق به سرمایه گذاری تو بورس میکردم . ای دل غافل ای نمیدونستم بورس چه بازیایی داره . خبر نداشتم میتونه به همین راحتی آدمو نابود کنه . بگذریم این اوضاع واسه تازه کارهایی مثل من درس خوبیه انشاالله درسمون رو خوب یاد بگیریم.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ه ا0007 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "heydar" آواتار ها
    تشکر شده 29,896 بار در 7,159 ارسال

امروز روحانی میاد شبکه 1

روحانی:مردم را دعوت میکنم در بورس سرمایه گذاری کنند بازده امسال بالای 100درصد بود

چند روز دیگر:
    مردم حمله به بورس و.......

چندین روز دیگر:
    روحانی:مقدار نقدینگی رو به کاهش است .
    (خوب پول مردمو حبس کردیم ها ها ها..)

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 6 نخست 12345 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)