صفحه 2 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 41

موضوع: صندوق های سرمایه گذاری مشترک

عضو عادی
    تشکر شده 82 بار در 29 ارسال
    جناب eleyot از راهنماییهای سودمندتون سپاسگذارم و همینطور جناب hadi
    حق باشماست باید در شهرمون هم شعبه داشته باشه تا موقع فروش به نظرم به مشکل بر نخوریم(من ساکن تبریز هستم)
    قیمتها رو هم مقایسه کردم.اختلاف قیمتها خیلی زیاد بود مثلا بانک ملی هر واحد 500 هزار،صادرات230 هزار و ...و البته این دو صندوق بازده خیلی خوبی هم داشتند
    کمترین قیمت مال همین پیشرو ،عقیق ،تدبیرگرسرمایه ،آرمان و چند سهم دیگه هست. با توجه به اینکه باید مقدار سرمایمون رو هم ملاک قرار بدیم به نظرم صندوقی که تازه شروع به کار کرده و قیمتش هم مناسبه،انتخاب درستتری میتونه برای کم سرمایه هایی مثل من باشه.اگر اشتباه می کنم تصحیح بفرمایید.
    اگر ممکنه نظرنهاییتون رو درباره صندوقهای تازه که قیمتشون پایین هست با توجه به بازدهشون بفرمایید و اینکه حداقل چه مدت باید نگهشون داریم.
    شرمنده که سوالم طولانی شد.
    البته حتما این لینک رو دارین.لینک مقایسه صندوقها هست http://www.fipiran.com/MFComparing.aspx?lan=fa

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید paria از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 114 بار در 45 ارسال
    سلام خانوم پریا چون سرمایه گذاری در صندوق ها به دید میان مدت حداقل انجام میگیره صندوقها آمدن یک محدودیت زمانی گذاشتن که اگه بخوای در کمتر از مدت 3 ماه از خرید واحدارو ابطال کنی کارمزدهای ذیل بهتون تعلق میگیره
    1-زیر یک هفته5درصد2-بین یک تا دو هفته4درصد3-بین دو هفته تا یک ماه 3 درصد 4-بین یک تا دو ماه 2 درصد5-دو تا سه ماه 1 درصد.قیمت صندوقها همه در ابتدای کار 100 هزار تومتن بوده منتها بانک ملی چون جزو چند صندوق اول افتتاح شده بوده و عملکردش خوب بوده قیمتش زیاد شده.حالا فرض کنید مبلغ یک میلیون میخواهید سرمایه گذاری کنید اگر در ملی پول بریزید 2 واحد براتون صادر میشه اگه ماهی 10 درصد بخواد بده قیمت ماه دیگش 550 است و پول شما یک میلیون و صد هزار و اگر برید صادرات با قیمت 200 تومان 5 واحد بهتون میدن و با فرض بازدهی 10 درصد قیمتش میشه 220 و پول شما هم یک میلیون و صد پس قیمت زیاد یا کم صندوق معیاربازدهی بیشتر نیست. این صندوقای تازه تاسیسو نمیدونم عملکردش چیه ؟کلا پیشنهادم همون قبلیاست بازم سوالی باشه در خدمتم

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید eleyot از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 2 بار در 1 ارسال
    سلام
    از دوستان کسی می دونه در ترکیب داراییهای یک صندوق سرمایه گذاری ،منظور از سایر داراییها چیه؟
    تا اونجایی که من می دونم نمی تونه سهام و وجه نقد و اوراق مشارکت باشه.اگه اینها نیست لطفا بفرمایید پس چیه؟
    با تشکر
    ویرایش توسط sedo : 2011/05/17 در ساعت 21:13

عضو جدید
    تشکر شده 74 بار در 16 ارسال
    سلام
    ببخشید من مدت سه ساله که تو بورس دارم کار میکنم خدا رو شکر خیلی خوب بوده ولی اطلاعاتی از صندوق های سرمایه گذاری ندارم نحوه ورود به اینها چطوریه ، از کجا باید خریداری بشه ، تحت چه قوانینی فعالیت میکنن ؟ اصلا کنترل میشن ، تحلیل اینها به چه صورتیه و .... اگه ممکنه اطلاعات کاملی بدین متشکر میشم
    ویرایش توسط mahdijj : 2011/05/17 در ساعت 23:19

عضو عادی
    تشکر شده 114 بار در 45 ارسال
    سلام آقای مهدی تقریبا هر کارگزاری یه صندوق سرمایه گذاری داره که برترینها از نظر بازدهی رو من در پستهای قبلی گفتم.تحت قوانین سازمان بورس فعالیت میکنن موظوند ناو یا همونnav هر واحد صندوقو هر روز به سازمان بورس گزارش کنند و در کل نظارت بالایی دارن

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید eleyot از ایشان تشکر کرده است:

عضو جدید
    تشکر شده 2 بار در 1 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sedo نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی می دونه در ترکیب داراییهای یک صندوق سرمایه گذاری ،منظور از سایر داراییها چیه؟
    تا اونجایی که من می دونم نمی تونه سهام و وجه نقد و اوراق مشارکت باشه.اگه اینها نیست لطفا بفرمایید پس چیه؟
    با تشکر
    جنابeleyot منتظر راهنمایی شما هستم

عضو عادی
    تشکر شده 99 بار در 25 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sedo نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر
    سلام دوستان

دوست عزیز من فکر می کنم منظور از سایر داراییها ؛ املاکی است که برای دفتر صندوق خریداری می شه و جزء داراییهای صندوق به حساب می آید . ( شاید هم اشتباه می کنم )
    ویرایش توسط hadi4415 : 2011/05/20 در ساعت 03:22

عضو عادی
    تشکر شده 99 بار در 25 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdijj نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من مدت سه ساله که تو بورس دارم کار میکنم خدا رو شکر خیلی خوب بوده ولی اطلاعاتی از صندوق های سرمایه گذاری ندارم نحوه ورود به اینها چطوریه ، از کجا باید خریداری بشه ، تحت چه قوانینی فعالیت میکنن ؟ اصلا کنترل میشن ، تحلیل اینها به چه صورتیه و .... اگه ممکنه اطلاعات کاملی بدین متشکر میشم
    سلام دوست عزیز

فایل PDF زیر را دانلود و مطالعه بفرمایید پاسخ بیشتر سوالاتتون رو پیدا می کنید .

http://www.agah-md.com/faq.pdf

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hadi4415 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 193 بار در 56 ارسال
    فقط صندوق سرمايه گذاري سپهر اول

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Atisaz2010 نمایش پست ها
    فقط صندوق سرمايه گذاري سپهر اول

این صندوق اصلا تو لیست صندوقها نیس که!

http://www.fipiran.com/MFCenter.aspx?lan=fa

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 5 نخست 12345 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)