صفحه 34 از 38 نخست ... 2431323334353637 ... آخرین
نمایش نتایج: از 331 به 340 از 375

موضوع: خرید های منظبق بر تحلیل بنیادی + تبادل نظر با تحلیلگران بنیادی

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,981 بار در 19,073 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط arak_bourse نمایش پست ها
    آقا ميثم نظرت در مورد طبس چيه؟ تو قيمت هاي فردا خوبه اضافه كردنش؟
    فعلا پتانسیل رشدی نمیبینم .....

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikooravesh نمایش پست ها
    اصلاح كاما بنظرم تا 1100 باشه لطفاً راهنمايي كنيد جهت ورود به اين سهم ارزنده بنيادي.

=========

باما هم بستگی به حقوقیش داره ......سهم با پی بر ای 7 و سود 230-250 تومنی 1600 میارزه ....و نباید زیر 1400 باشه .........از طرفی اگه دلار ازاد بره بالا یا قیمت های جهانی میتونه بالاتر هم بسازه ....هم دلار ازاد و هم قیمت های جهانی هر دو در کف هستن ....و اگه ایران همینجوری نفت خامش کم فروش بره دلار بالاتر هم میره .............حالا حقوقی ...میخواد بفروشه بزار بفروشه از اون طرف حقوقی تازه نفس داره میخره ......

بانک پارسیان فک میکنم 500 هزار تا خرید امروز.......و هر چی بیشتر از بازار جمع کنه برای سهم بهتره ......و هر چه سهم از افراد جو گیر در بیاد بهتره و بره به کد حقوقی (-:

=========
    ما هم فعلا با کاما میمونیم تا ببینیم چی میشه .......قصد فروش شیراز رو نداشتم فقط گذاشته بودم اخر صف .....فک نمیکردم کسی دست به صف بزنه ......شیراز رو واقعا باید نگه داشت .....روزهایی رو میبینم که حجمش رو به زور بدن ......

شب خوش بریم که فردا باز باید بریم پادگان خراب شده (-:
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2013/10/27 در ساعت 18:35

2. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 522 بار در 180 ارسال
    سلام به اقا میثم
    میخواستم نظر شما رو در مورد شکربن و بانک دی بدونم
    پیشاپیش سپاسگزارم

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید apouya از ایشان تشکر کرده است:

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید prg86mirshd از ایشان تشکر کرده است:

سلام ..
    میبینم که کاما صف خرید بود و حقیقی امروز 9000 تا بیشتر نتونسته بخره (-: و بیشترشو حقوقی و گروهی خریده .......البته که این سهم 1600 میارزه در این تاریخ (-:
    در مورد منفی بازار هم در پست های قبل گفتم که به دلیل حجم نقدینگی بالا ریسک بازار کم شده و اصلاح بازار به دو روز نمیکشه ......لذا تا پایان سال خیالمون راحته .......
    برای سال بعد هم سهامی را خواهیم خرید که یا طرح توسعه دارن یا تعدیل های تپل مثل برخی دارویی ها (-:

========
    ثشرقح رو هم شنیدم بز خری کردن در 84 تومن .....هنوز ندیدم چند خریدن و چه تعدادی و چقدرش دیگه مونده ...ولی اگه منم در بازار بودم ثشرقح رو میخریدم (-: 2 ماه هم صبر میکردم سهم برام در میومد 160 تومن(-:

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    آقا ميپثم سلام
    فردا از بين سهام وصنعت - ونفت - وصنا و ولساپا كدومش رو بهتر براي خريد ميبيني؟ البته ونفت شايد ورود نده
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

عضو فعال "heydar" آواتار ها
    تشکر شده 29,896 بار در 7,159 ارسال
    سلام آقا میثم
    لابسا هنوز نظرت رو 100تومان سوده؟

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده است:

سلام ..

نقل قول نوشته اصلی توسط "heydar" نمایش پست ها
    سلام آقا میثم
    لابسا هنوز نظرت رو 100تومان سوده؟
    امروز خوب معامله شد. به نظرم ديگه بايد برگرده. من هم كمي خريدم
    نظرتون چيه دوستان عزيز؟

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط arak_bourse نمایش پست ها
    آقا ميپثم سلام
    فردا از بين سهام وصنعت - ونفت - وصنا و ولساپا كدومش رو بهتر براي خريد ميبيني؟ البته ونفت شايد ورود نده
    سلام . وصنعت قبلا گفتم باید دید سود سال ایندش چه محدوده ای خواهد بود ...سود امسال هر چقدر هم خوب باشه سال اینده مهمه و اگه بالا هم بره بعد از زدن اولین پیش بینی بر میگرده........شاید من خوب بررسی نکردم و سود بالای 50 میسازه سال اینده!!

ونفت من قبلا یه بررسی داشتم حتی در 180 هم منو قانع نکرد که بخرم ...یعنی چیزی ندیدم .....ونفت زیر مجموعه های نا شناخته ای داره و اگه بخوایم دقیق بررسی کنیم باید اونا رو بررسی کنیم که چی هستن.....باز هم شاید خبر خاصیه توش اون هم هر چی باشه باید تو زیر مجموعه هاش باشه !!!

وصنا هم بررسی ای نداشتم......واساپا هم نظری ندارم ...

کلا من روی شرکت های سرمایه گذاری کار نمیکنم ...مگر اینکه واقعا مفت باشن یا سبد خوبی داشته باشن .....وگرنه وقتی خودمون میتونیم سبد درست کنیم چه نیازی است بریم سهام شرکتایی که سبد دارن رو بخریم ...این نظر منه (-:

کلا سرمایه گذاری ها باید ناوشون رو به دست اورد و اگه مثل واتی 120 تومنی پارسال مفت بودن خوب ما به جای سهم اصلی یعنی شیران واتی رو میخریم (-:

الان هم با جی پی ار اس ایرانسل وصلم که فقط اخبار رو بخونم ..فرصت بررسی دقیق ندارم....

ونفت تکنیکالی میگن صعودیه .....وصنعت رو پرریسک روش مثبته و میگه ارزندست ......وصناو ولساپا هم نمیدونم ......
    =====

لابسا من گزارش 6 ماهش رو بررسی نکردم ......در کل الان فرصت بررسی ندارم .......
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2013/10/29 در ساعت 20:12

15. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 34 بار در 15 ارسال
    سلام یک موضوع مهم:هشدار رییس کمیسیون اقتصادی مجلس نسبت به صوری بودن کاهش رشد بورس
    فتحی پور گفت : اگر ثابت شود کاهش رشد بورس عامدانه شکل گرفته است، پای دلالان بزرگ که از افزایش نقدینگی در سالهای اخیر سودهای کلان برده اند ،در میان است.
    ارسلان فتحی پور با اشاره به زمزمه هایی مبنی بر عمدی بودن توقف اخیر شاخص های بورس بهایران خبرگفت : شایع شده است که کاهش سود آوری بورس در نمادها ، دستوری بوده است ، اما با توجه به سیاستهای دولت مبنی بر حمایت از تولید و کاهش نقدینگی ،بعید به نظر می رسد که حداقل این اقدام از سوی مقامات دولتی صورت گرفته باشد.

هرگونه نمایش غیر واقعی شاخص بورس تخلف است

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت : هر گونه نمایش غیر واقعی شاخص بورس تخلف است و پیگرد دستگاههای قضایی را در پی خواهد داشت، چه دستکاری در آمار برای پنهان کردن زیان ده بودن شرکتها و چه دادن اطلاعات غلط درباره سود آوری بورس، هر دوی اینها خیانت به اقتصاد و تولید کشور است.

وی در ادامه گفت : اگر شایعه دستوری و یا صوری بودن کاهش نمادها در بورس، صحت داشته باشد ، پای دلالان بزرگ در میان است ، کسانی که می خواهند سرمایه های خرد را از بورس فراری دهند و پس از پایین آمدن بورس ، در موقع مقتضی اقدام به خرید دوباره کنند.

برخی خریدارن عمده تمایلی به حضور سرمایه خرد در بورس ندارند

فتحی پور با بیان اینکه امکان دارد برخی خریداران عمده علاقه ای به حضور سرمایه های خرد در بورس نداشته باشند، گفت : این سرمایه های کم در تعداد بالا رقیب آنها محسوب می شوند ، چرا که خریدان کوچک معمولا "بازی خراب کن " به حساب می آیند ،یعنی گاه سرمایه گذارارن بزرگ تصمیم می گیرند ، سهام شرکتی را تحریم کنند اما سرمایه های خرد برای خرید آن سهام سرازیر می شود و برنامه های آنها را بر هم می زند .

سرکوب بازار سرمایه عقلانی نیست

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس درباره برنامه های اقتصادی دولت در بورس گفت : اکنون کشور به دلیل رشد بیش از حد نقدینگی ، مبتلا به جهش تورمی شده است و مخصوصا در مورد کالاهای مصرفی و مایحتاج عمومی ، این معضل دوچندان است ؛ از طرف دیگر این رشد به جای آنکه به کانال تولید هدایت شود از بازارهای سوداگری سر در آورده است که اقتصاد کشور را دستخوش امواج متلاطم کرده است ، همزمان شاهد رکود اقتصادی به دلیل کمبود نقدینگی در حوزه تولید نیزهستیم ، سیاستگذاران اقتصادی کشور هم تا جایی که من اطلاع دارم ، تصمیم دارند برای کنترل نقدینگی در بازار، سود بانکی را افزایش دهند لذا این عقلانی به نظر نمی رسد که در چنین شرایطی کسی در دولت به دنبال سرکوب بازار سرمایه باشد .

با کاهش صوری شاخص بورس برخورد می کنیم

وی در پایان با ابراز امیداورای از اینکه چنین شایعاتی صحت نداشته باشد گفت : . اگر کاهش صوری شاخص بورس واقعیت داشته باشد ، از سوی طرفداران" اقتصاد دلالی "هدایت شده است و قویا توصیه می کنم از چنین رویکردی پرهیز شود، در صورت استمرار چنین سیاستهایی ، کمیسیون اقتصادی ضمن بررسی با عاملان آن برخورد جدی خواهد کرد .بورس نیوز 7 آبان

آقا ميثم ممنون از پاسخ گوييتون
    راستي با گزارش خوب ستران به نظرت فردا سفارس هم تاثير بگيره؟

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 34 از 38 نخست ... 2431323334353637 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)