صفحه 32 از 33 نخست ... 222930313233 آخرین
نمایش نتایج: از 311 به 320 از 325

موضوع: ***معامله در بازارهاي مالي با الگوريتم spm***

عضو فعال sadra2712 آواتار ها
    تشکر شده 1,131 بار در 230 ارسال

پاسخ : ***معامله در بازارهاي مالي با الگوريتم spm***

نقل قول نوشته اصلی توسط مهرداد نمایش پست ها
    سلام ودرود

به به جناب آقای مهدی رباطی
    کم پیدایین دوست عزیز

بابا شما که سیستم spm رو به نام خودتون به ثبت رسوندین لااقل تو این بازار خراب میومدین و اون تارگتهای رشدی که توی برخی سهمها میدادین رو میگفتین نمیرسه و رهروانتون با ضرر حداق 10 %
    خروج میکردن و دیگه با اون سهمها ازدواج دایم نمیکردن و از طی طریق منصرف می شدن .
    میدونم حتما میخاین بگین که من سهم معرفی میکنم و رهروان طریقم هم باید با پایبندی با حدضرر خروج کنن ---- باشه قبول ولی فک کنم حضورتون توی بازار خراب و ارائه ی طریق و نظر نهایی برای خروج از
    سهمهای شدوص و بترانس و شلعاب و شکلرو ولساپا و سشمال وووووو حداقل انتظاری بود که رهروانتون از شما داشتن ، اما

بگذریم دوست عزیز -

فکر کنم اولین ریزش بازار رو تو ی کارنامه ی بورسیتون داشتین تجربه میکردین و این کاملا طبیعیه .

هممون باید تجربه کنیم و یاد بگیریم .

یادتو باشه دوست عزیز ارائه ی تارگت در بازاری که مثل یک قطار پرسرعت در حرکته اصلا هنر نیست ، شاید یه بی تجربه ی محض هم اول سال 92 یه سهمی میخرید و 6 ماه باهاش میموند حداقل 50% سود رو میبرد . بالاترین هنر یک معامله گر در خروج هوشمندانه و به موقع هست . معامله گری که هنر فروش خوبی داشته باشه یه معامله گر کامله . چون بزرگترین ضعف معامله گرا در فروش هست .

بازار باید فرومیریخت -- اصلا دنبال دلیلی براش نیستم ، چون باااااید میریخت . بزرگترین هنرتون باید در دمیدن در سوت خروج از سهمهایی که معرفی کرده بودین ، نشون داده می شد که البته نشد .

دلیلش هم این بود که تجربه ی ریزش بازار رو نداشتین . پیش وجدان خودتون باید پاسخ اونایی رو که در ضرر رها کردین رو بدین .

موفق باشید جناب آقای مهدی رباطی
    شما باید یه آدم حرفه ایی باشید دوست عزیز

گمان نمی کنم دست یازیدن به ناظر به بهانه نرفتن تاپیک به حاشیه اقدامی حرفه ایی باشه ( مصداق کمک از یه نفر دیگس ) - من از ناظر انتقاد نکردم دوست عزیز ، از شما انتقاد کردم .

شاید خیلی از مطالب تو تالار بورس و همینجا از شما هست که میتونم با مستندات کافی اینجا رو کنم . درسته اینجا یه فضای مجازیه ولی افرادی که تارگت میدن مسوول هستند .

کسی که از بورس چیزی نمیدونه و به صرف تبلیغات تلوزیونی میادتو بورس و سرمایه ی خونوادشو به سودای سود میاره اینجا و به نوشته های مثل بنده و شما استناد میکنه ما باید پاسخی درخور بهش بدیم

فکر میکنم این حداقل کمکیه که میشه به اون آدم کرد و کمی از زخماشو التیام بخشید . چون پولش که رفته حداقل دلخوش به عذرخواهی حداقلی از امثال ما باشه .

شما اینجوری فکر نمیکنید جناب رباطی ؟
    صحبت شما انتقاد نيست. تخريبي است شيطنت آميز با لحني موذيانه.
    بنده همواره نه اينكه پذايراي نقد بوده باشم ، بلكه از آن استقبال كرده ام. منتهي نقد روشن و كارشناسي.
    روش ورود شما به موضوع روشي است مخرب كه نمي دانم برآمده از چه سودايي در سرتان است.
    به همين دليل پاسخ شما را نمي دهم.
    هر زمان ادب و شان صحبت را رعايت نموديد ، جوابي منطقي و كارشناسي دريافت خواهيد نمود.
    از نگارشتان روشن است كه البته آشنايي چنداني نه با بنده ، نه با موضوعات كارشناسي و نه با بازار داريد و صرفا خواننده فرومها هستيد.
    ميزان موفقيت در بورس ارتباط مستقيم دارد با توانايي در مديريت هيجان

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sadra2712 از ایشان تشکر کرده اند:

يك توضيح كلي مي دهم نه خطاب به شما بلكه خطاب به همه عزيزان كه با بنده همراهند.
    اگر كسي دنبال عذرخواهي و يا تحليلگر بي خطاست سخت در اشتباهست.
    تحليلگر پيشگو نيست و تحليلگر است. بهترين تحليلگر بنيادي و يا بهترين تحليلگر تكنيكال. يك پزشك، يك مهندس، يك روحاني و... خطا دارد. خطا قرين فعاليتهاي بشري است. انسان ممكن الخطاست.
    اگر كسي دنبال مچ گيري و يا پيدا كردن اشتباه تحليل بنده يا هركس ديگري است خودش را زحمت ندهد. من خودم قبول مي كنم در تحليلم خطا داشته ام.
    ولي طبق فايل اكسلي كه دارم و آماري كه دارم بالاي 75% تريدها با سود بسته شده اند. 25% هم خطا داشته اند.
    طبق معيارهاي جهاني تريدري كه بالاي 55% با سود تريدهايش را ببندد موفق است.
    پس چه ايدي مهرداد و چه هر فرد ديگري اعم از حسود ، منتقد يا دشمن خودش را زحمت ندهد كه بخواهد اشتباه كار يا تحليل مرا پيدا كند.
    لازم به ذكر است كه 75% تريدهايي كه با سود بسته شده اند و هم ضررها، فقط و فقط مبتني بر تحليل بوده اند و كمترين رانت اطلاعاتي در تريدهاي بنده وجود ندارد.
    من انقدر به خودم اعتماد داشته ام كه 200 مشترك دارم و انقدر هم دوستان به من اطمينان داشته اند كه با تمام فراز و نشيبها با من مانده اند.
    پس تريد يعني تحليل ، پذيرفتن ريسك با احتمال موفقيت بيشتر تحليل نسبت به خطا.
    همين
    كسي كه اين را نمي داند بايد همين فردا پولش را از بورس به بازار طلا يا مسكن يا ساير دارايي هاي ثابت انتقال دهد.
    اما دو نكته در صحبتهاي اين بنده خدا بيان شده بود درباره بنده.
    سابقه بنده را دوستان عزيزاني كه در بازار سرمايه با بنده همراه بوده اند مي دادند... لازم به هيچ توضيحي نيست.
    اما درباره اعلام خروج ، روشن است كه شما يك سيگنال خريد بنده را هم نديده ايد اين سيگنالها تمام هم حد سود دارند و هم حد ضرر. آنان افراديكه با بنده هستند خوب مي دانند چه مي كنند و چه بايد بكنند.
    با آرزوي سلامتي و موفقيت

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید sadra2712 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مهرداد آواتار ها
    تشکر شده 1,181 بار در 183 ارسال

بدا به حال اون افرادی که دنباله رو فردی مث شما بودن - فکر نمیکردم دیگه مطلب بنویسید یا روی نوشتن مطلب رو داشته باشید .

نوشته ی من صرفا برای تنویر افکار کسانی بوده که یا همچنان دنباله ی روی روشتان هستن یا اینکه میخان بشن .

اگه رهروان روش ایشون مایل باشن با مستندات کافی روش ایشون رو محکوم کنن درخدمتم .

درضمن جناب رباطی بنده با کمال میل حاضرم ریز معاملاتم رو در سالهای مالی ..........89و 90 و 91 و 92 تاکنون اینجا قرار بدم .به شرطی که شما هم حاضر باشید
    ویرایش توسط مهرداد : 2014/03/01 در ساعت 16:44
    خنده بدمستیست در ایام ما هوشیار باش / محتسب بو میکند اینجا دهان بسته را

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مهرداد از ایشان تشکر کرده است:

بدا به حال اون افرادی که دنباله رو فردی مث شما بودن - فکر نمیکردم دیگه مطلب بنویسید یا روی نوشتن مطلب رو داشته باشید .

نوشته ی من صرفا برای تنویر افکار کسانی بوده که یا همچنان دنباله ی روی روشتان هستن یا اینکه میخان بشن .

اگه رهروان روش ایشون مایل باشن با مستندات کافی روش ایشون رو محکوم کنن درخدمتم .

درضمن جناب رباطی بنده با کمال میل حاضرم ریز معاملاتم رو در سالهای مالی ..........89و 90 و 91 و 92 تاکنون اینجا قرار بدم .به شرطی که شما هم حاضر باشید
    دوست عزيز
    ظاهرا پست بنده را به دقت نخوانديد
    هيچ روش معاملاتي در دنيا نه كاملا محكوم است و نه كاملا صحيح.
    روشهاي معاملاتي توزيع احتمالي موفقيت و شكست دارند.
    ضمن اينكه يك پوزيشن معاملاتي نسبت به افق زماني و ريسك پذيري افراد ممكن است خوب يا بد باشد.
    و هزار موضوع ديگر
    براي همين است كه مي گويم كارشناسي صحبت نمي كنيد و احساسي يا غرض ورزانه برخورد مي كنيد.
    -----------------
    ببينيد مثالي ميزنم
    مثلا ما سال گذشته همين روزها و از يك ماه قبل غبشهر مي خريديدم و اين سهم درجا مي زد ، چند ماهي سرمايه و وقت ما را گرفت... تا رشدي كرد خيره كننده.
    اين پوزيشن معاملاتي براي يك اسكالپر يا كوتاه مدتي فاجعه بود ولي براي يك بلند مدتي ايده آل و چندين فاكتور ديگر كه توضيح نمي دهم.
    الان دوستاني به من سبد داده اند. يكي مي گويد من ماه به ماه پول مي خواهم براي ايشان يكجور معامله مي كنم با يك حد ضرر و حد سود ولي براي فردي كه افقش يكساله است جور ديگر.
    -----------------
    مثلا...
    شما ممكن است بگوييد چرا گفته اي شكلر بخرند.
    شكلر سهمي است بلند مدتي كه سال ديگر چندين طرح توسعه و شكوفايي خواهد داشت و كم ريسك است براي يك ميان مدتي و بلند مدتي... اين سهم براي يك كوتاه مدتي بد است، و ممكن است نگران درجا زدن و يا چند منفي سهم باشد ولي براي يك بلند مدتي اين گونه نيست.
    -----------------
    شما به جاي صرف انرژي براي اينكه غلط املايي از افراد بگيري بهتر است مباحث كارشناسي را مطرح كني تا براي همه عايدي و آموزش داشته باشد.
    -----------------

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید sadra2712 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مهرداد آواتار ها
    تشکر شده 1,181 بار در 183 ارسال

برعکس دوست عزیز

شاید به نظر شما که مخاطب هستید نگارش بنده انتقادی به نظر بیاد اما بحث من دقیقا اونجاس که سیگنالهای ورودتون هیجانی و تبلیغاتی بودن اما نشانی از اعلام سیگنال خروج زمنی که همون معامله به ضرر منتهی میشد نمیبینیم .

بارزترین انتقا دمن هم به همین بی تفاوتی نسبت به قرار گرفتن سهماتون درضضر هستش . وگرنه کسی از شما یا از هر تحلیلگر دیگری انتظار پیشگویی نداره - پادشاه بازار قیمته .

اما شما به نظرم بهتر بود در سهمهایی که وارد ضرر میشدن سیگنال خروج میدادین و میپذیرفتین که ضرر هم جزو ذات بازاره وقرار نیست که سهمتون حتما صعود کنه - اعتبارتون رو بالا میبردین .

اما شما با روند جنگیدید . به نظر من دیدگاه میان مدتی یا بلند مدت معنایی نخواهد داشت زمانی که بازار داره ریزش میکنه و سهمها 40% میان پایین . به نظر شما تو جیه داره که معامله گر 30 تا 40% ضرر رو بپذیره با این دیدگاه که بگه من دیدم کوتاه مدت نیست بلکه بلند مدته ؟؟؟

به نظرم شما در مورد سهمهای معرفی شده در این اواخر بخصوص تعصب به خرج دادید . درصورتیکه میتونستید این تعصب رو نداشته باشید .

گاهی وقتا یه دشمن بهتر از 1000 تا دوسته .

دیگه بهتره ادامه ندیم دوست عزیز .

موفق باشید
    خنده بدمستیست در ایام ما هوشیار باش / محتسب بو میکند اینجا دهان بسته را

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مهرداد از ایشان تشکر کرده اند:

برعکس دوست عزیز

شاید به نظر شما که مخاطب هستید نگارش بنده انتقادی به نظر بیاد اما بحث من دقیقا اونجاس که سیگنالهای ورودتون هیجانی و تبلیغاتی بودن اما نشانی از اعلام سیگنال خروج زمنی که همون معامله به ضرر منتهی میشد نمیبینیم .

بارزترین انتقا دمن هم به همین بی تفاوتی نسبت به قرار گرفتن سهماتون درضضر هستش . وگرنه کسی از شما یا از هر تحلیلگر دیگری انتظار پیشگویی نداره - پادشاه بازار قیمته .

اما شما به نظرم بهتر بود در سهمهایی که وارد ضرر میشدن سیگنال خروج میدادین و میپذیرفتین که ضرر هم جزو ذات بازاره وقرار نیست که سهمتون حتما صعود کنه - اعتبارتون رو بالا میبردین .

اما شما با روند جنگیدید . به نظر من دیدگاه میان مدتی یا بلند مدت معنایی نخواهد داشت زمانی که بازار داره ریزش میکنه و سهمها 40% میان پایین . به نظر شما تو جیه داره که معامله گر 30 تا 40% ضرر رو بپذیره با این دیدگاه که بگه من دیدم کوتاه مدت نیست بلکه بلند مدته ؟؟؟

به نظرم شما در مورد سهمهای معرفی شده در این اواخر بخصوص تعصب به خرج دادید . درصورتیکه میتونستید این تعصب رو نداشته باشید .

گاهی وقتا یه دشمن بهتر از 1000 تا دوسته .

دیگه بهتره ادامه ندیم دوست عزیز .

موفق باشید
    ممنون از اين بحثي كه مطرح كرديد.
    ببينيد كليه سيگنالها كه ايميل ميشد و ميشه براي اعضا حد ضرر و اعلام نقاط خروج دارند. نميدونم شما كدوم سهام رو ميگيد كه اعلام خروج نشده. اتفاقا حدود ضرر اعلامي هم خيلي نزديك بوده اند به قيمت خريد.
    بلاخره مي پذيريم در سيگنالها چند درصدي هم خطا بوده مثل كچاد يا بسوييچ در قيمتهاي بالا كه با ضرر بسته شده اند ولي خيلي درصد كمتري نسبت به معاملاتي دارند كه با سود بسته شده اند.
    درباره تعصب ... خير بنده واقعا ذره اي تعصب به سهمي ندارم ولي نمي دونم منظورتون كجاست كه تعصب داشته ام، البته سيستم معاملاتي من اينجوريه كه اگر سهم حد ضرر رو رد كنه به هيچ عنوان زيان شناسايي نمي كنم و صبر مي كنم سهم برگرده ، شايد منظورتون اينه از جنگ با روند ، ولي من چون مطمئن با بازگشت قوي بازار هستم به ميان مدتيها و بلندمدتيها توصيه كردم شناسايي زيان نكنند.
    به هر حال همونطور كه پيش از تمام تاپيكهاي فرومها بيان شد ، موج 4 تموم شد و در انتظار برگشت بازار هستيم.

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید sadra2712 از ایشان تشکر کرده اند:

سلام
    صبح دوستان بخير
    چارتها را كه بررسي مي كنم اغلب شاخصها و سهام در حال تشكيل الگوهاي واضح بازگشتي هستند كه با چشم غير مسلح هم قابل رويت مي باشند.
    ارزيابي من اين است كه اين هفته زمان ورود به سهام در اين قيمتها هست و شاخص هم بسيار بعيد است كف قبلي را بشكند.
    گروه هاي برتر بازار هم كه بارها معرفي شده اند. به نظر تا فصل مجامع بتوان بازدهي خوبي از بازار گرفت و زيان ها را تا حدود زيادي جبران كرد.
    امروز بازار بي جون و متمايل به قرمز ولي نه قوي خواهد بود.
    تيتر امروز دنياي اقتصاد هم جالب بود.
    ویرایش توسط sadra2712 : 2014/03/03 در ساعت 08:43

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید sadra2712 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال H.samimi آواتار ها
    تشکر شده 6,542 بار در 1,909 ارسال

شاخص داره میاد زیر 79000

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید H.samimi از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط H.samimi نمایش پست ها
    شاخص داره میاد زیر 79000
    سلام
    بله متاسفانه
    اميدوارم زير اين سطح تثبيت نشه.....

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sadra2712 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال H.samimi آواتار ها
    تشکر شده 6,542 بار در 1,909 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط H.samimi نمایش پست ها
    شاخص داره میاد زیر 79000
    نظری ندارید؟

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید H.samimi از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 32 از 33 نخست ... 222930313233 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع