صفحه 17 از 205 نخست ... 7141516171819202767117 ... آخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,516 بار در 9,926 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط رستا نمایش پست ها
    دو سهم خاور و وساپا رو دارم.....با توجه به قیمت پایینی که دارن توصیه به نگهداریش میکنیین یا فروش....تو بازه سه چهار ماهه میتونه سود خوبی بده؟
    در حال حاضر پیشنهاد خرید چه سهمی رو میدین؟

من نمودار وساپا رو دید زدم از نظر من تضعیف روند نزولی در نمودار دیده میشه بگمان من دیگه اون فشار فروشی که سهم رو از 105 تا اینجا کشونده ،قدرتش بشدت کاهش یافته.
    اینجاها 60 تا 65 تومن حمایت قویی داره یا اینجا یا 50 تا 55 تومن باید یه تحرکات مثبتی از سهم دیده بشه ولی دنبال صعودهای شارپ نباشید،هر موج مثبتی پدیدار بشه بسیار پرنوسان خواهد بود.طوریکه صف خرید امروز ممکنه با صف فروش فردا همراه باشه ولی جهت سهم رو به بالا با شیب ملایم ممکنه باشه.
    مقاومت فوق العاده قویی در 90 تومن داره.اگر سهم موفق بشه در بلند مدت مقاومت 115 تومن رو بشکنه یعنی سهم از روند نزولی بلند مدت خارج شده.
    .
    .
    .
    خاور هم مثل وساپا قدرت روند نزولی کاهش یافته.
    یا 61 تومن فعلی یا 55 تومن حمایت های قویی هستند و باید یه تحرکات مثبتی از سهم دیده بشه.
    اما بگمان من هر موج صعودی میتونه بسیار پرنوسان باشه.
    یکی از مقاومت های مهم سهم 80 تومنه.محدوده 80 تا 110 تومن پر از مقاومت می باشد شبیه میدان مین.
    دقیقا این حرف رو برای خگستر هم چند روز قبل زدم.ببینید تا حالا دوتا برخورد با مقاومت 350 تومن داشته و اندک اصلاحی کرده ولی بگمان من خگستر از این میدان سربلند بیرون خواهد اومد.

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    فردا در محدوده 310 تا 320 تومن با مقاومت های مهمی از جمله مقاومت خط روند نزولی 20 ماهه و چند مقاومت دیگر روبرو میشه.
    دو حالت داره یا روی سهم عرضه هایی صورت خواهد گرفت یا بدون عرضه و با صف خرید این مقاومت شکسته میشه اگر عرضه هایی روی سهم باشه بگمان من نباید زیاد نگران بود چون ممکنه یا در همان روز باز خریداران دوباره میدان رو بدست بگیرن و ببرن صف خرید یا اینکه با اندکی نوسان منفی و مثبت در چند روز این مقاومت شکسته بشه و خگستر از روند نزولی خارج شه.
    من فکر میکنم بعد از این سهامداری روی خگستر بیشتر سود بده تا نوسانگیری البته با رعایت حد ضرر.
    نکته قابل توجه در روند خگستر محدوده 350 تا 430 تومن می باشد که کلی مقاومت در هر دو تومن داره انگار میدان مین هست.انتظار نمیره این محدوده رو با صف خرید هر روز طی کنه در این محدوده پرنوسان ظاهر خواهد شد.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,189 بار در 399 ارسال

جناب اروم بورس ممنون از وقت و حوصله ای که به خرج دادین....خوشحال میشم اگه سهمی رو تو بازه میان مدت مناسب میدونیین پیشنهاد بدین....چون زیاد اهل نوسان گرفتن نیستم.

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید رستا از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط سیروس احمدی نمایش پست ها
    سلام بر استاد با سواد و فروتن انجمن بورسی جناب اروم بورس عزیز و سپاس فراوان از زحمات جنابعالی /

قربان وصنعت رو چطور می بینید ؟ / بنظرم مقاومت مهمی رو شکونده و روندش صعودی هست /

البته تحلیل شما کارساز و راهگشا خواهد بود مانند همیشه / متشکریم از وقت و حوصله جنابعالی /
    درود بر شما سیروس عزیز

من نمودار تعدیل شده وصنعت رو اینجا میذارم، نتونستم تمامی افزایش سرمایه های سهم رو پیدا کنم ولی اگه نمودار این شکلی باشه و درست باشه این نمودار حداقل 200 تومن رو شاخشه.
    مقاومت خیلی مهم و تاریخی 120 تومن در نمودار تعدیل شده شکسته شده و این از نظر من اتفاق خیلی مهمی برای سهم هست.خود این 120 تومن بعد زا این در نقش حمایت ظاهر خواهد شد.

"مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

6. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

فردا پس فردا خرینگ با محدوده مقاومتی خیلی قویی روبرو میشه محدوده 100 تا 105 تومن محدوده مقاومتی قویی هست که سه بار در برخورد با این محدوده ناکام مونده،اما این بار بنظر میاد طی فرایندی بتونه بشکنه.شکست این محدوده یعنی سهم پتانسیل رسیدن به مقاومت خط روند نزولی 125 تومن رو داره،خروج از روند نزولی یعنی سلام به اهداف بالای 150 تومن.
    بگمان من در اون محدوده عرضه هایی روی سهم دیده خواهد شد.البته الان سهم 30 میلیون صف خرید داره و فعالین بازار احتمال کمی میدن سهم نوسانی بشه ولی من فکر میکنم خرینگ ممکنه در اون محدوده نوسان منفی مثبت بکنه و سپس بشکنه.
    .
    .
    .
    .
    نقل قول نوشته اصلی توسط شفاف سازی نمایش پست ها
    با سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط شفاف سازی نمایش پست ها

درود بر شما

کسانی که اینگونه سوال می کنند و جناب آروم بورس عزیز وقت و دانش خود را در اختیار دیگران می گذارند شایسته است

اینگونه از ایشون تشکر و قدردانی بشه

بعضی اوقات آدم پست هایی رو می بینه که طرف بدون سلام و کلام به حالت طلبکارها درخواست مطلب می نمایند که از ادب به دور است

قربانتم جناب شفاف سازی.ارادت

8. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی سیروس احمدی آواتار ها
    تشکر شده 1,071 بار در 251 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    درود بر شما سیروس عزیز

من نمودار تعدیل شده وصنعت رو اینجا میذارم، نتونستم تمامی افزایش سرمایه های سهم رو پیدا کنم ولی اگه نمودار این شکلی باشه و درست باشه این نمودار حداقل 200 تومن رو شاخشه.
    مقاومت خیلی مهم و تاریخی 120 تومن در نمودار تعدیل شده شکسته شده و این از نظر من اتفاق خیلی مهمی برای سهم هست.خود این 120 تومن بعد زا این در نقش حمایت ظاهر خواهد شد.

مثل همیشه خیلی دقیق شفاف و عالی تحلیل کردین استاد اروم بورس عزیز / وجود شما نعمتی هست برا کل سایت بورسی /

الان انجمن داره رو کاکل سر شما و همین تاپیک می چرخه / از اینکه اینجا می نویسین خیلی ممنونیم /

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید سیروس احمدی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,145 بار در 2,953 ارسال

به نظرم وامید مخصوصا با سودی که اعلام کرد گزینه خوب و کم ریسکی باشه. همین الان 57 تومن اعلام کرده که به نظر در سال 97 بیشتر هم میشه به فرض اینکه سال 97 سود حداقل 65 تومن باشه قیمت میتونه به محدوده 350 تا 400 برسه که با توجه به قیمت حدود 234 تومن امروز تا آخر سال 97 میشه انتظار یک گین 50 تا 70 درصدی داشته باشیم.
    Honesty is the best policy

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش پست ها
    به نظرم وامید مخصوصا با سودی که اعلام کرد گزینه خوب و کم ریسکی باشه. همین الان 57 تومن اعلام کرده که به نظر در سال 97 بیشتر هم میشه به فرض اینکه سال 97 سود حداقل 65 تومن باشه قیمت میتونه به محدوده 350 تا 400 برسه که با توجه به قیمت حدود 234 تومن امروز تا آخر سال 97 میشه انتظار یک گین 50 تا 70 درصدی داشته باشیم.

موافقم.
    عجیب معاملات پرحجمی در برخی روزها داشته ،این حجم ها تخلیه نیست بلکه در طول موج صعودی اتفاق افتاده ،نه در یک روز خاص و در سقف.
    این حجم ها میتونه کار خریداران حقوقی و یا حقیقی های گردن کلفت بوده باشه که دید بلند مدت دارن و بنیادی خرید میکنند.
    اگر اشتباه نکرده باشم این سهم باید در موج 5 بلند باشه اگر حدسم درست بوده باشه هدف شکستن 400 تومن خواهد بود ولی اینم مثل بقیه سرمایه گذاری ها رو به بالا با شیب ملایم میتونه صعود کنه.
    مقاومت خیلی قویی در 270 تومن داره قیمت فعلی 233 تومن.

14. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

اگه به معاملات وامید نگاه کنیم می بینیم که این سهم خیلی سنگین و کند حرکت می کنه ولی در عوض میتونه یک سهم بدون ریسک باشه.

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

شکست مقاومت 97 تومن در خپارس یعنی سهم از روند نزولی خارج شده.
    بگمانم با نوسان بتونه بشکنه.
    اووضاع تکنیکالیش نسبت به قبل بهتر شده ولی انتظار ندارم شارپ بالا بره.
    محدوده 80 تا 90 تومن بنظرم برای خرید پله ای خوبه.الان 878 ریال معامله میشه.حد ضرر 75 تومن
    .
    .
    .
    .
    در لبوتان و لسرما امروز ممکنه معاملات منفی رو داشته باشیم ولی انتظار اصلاح زیاد در لبوتان رو ندارم.

ویرایش توسط orumbourse : 2018/02/06 در ساعت 09:12

18. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

به نظرم با توجه به بیانیه کاخ سفید مبنی بر اینکه بازار بورس آمریکا درازمدت رو به رشد هست اینجوری میشه برداشت کرد که نوسانات کامودیتی ها مقطعی و گذرا هست و شاید بتوان سهام کامودیتی محور بنیادی با چشم انداز سود دهی مناسب در منفی های احتمالی روزهای آتی خرید کرد

20. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)