صفحه 15 از 35 نخست ... 51213141516171825 ... آخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 341

موضوع: بررسی و ارائه جداول مقایسه ای سهام با بابک 52

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

پاسخ : بررسی و معرفی سهام و ارائه جداول مقایسه ای و خبرهای رانتی و پیگیری سهام با با

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    جناب بابک
    پست هایتان با امضایتان هم خوانی ندارد
    لطفا امضا خود را پاک کنید یا تعویض
    سپاس
    با سلام و احترام و با عرض شرمندگی از تاخیر در جواب شما که به زودی دلیل آن را در تاپیک خودم و تا دقایق دیگر اعلام میکنم ، به استحضار جنابعالی می رسانم که اتفاقا اینجانب با سابقه حدود 18 ساله در بورس بسیار بسیار ریسک می کنم و همیشه و همیشه تک سهم هستم با اینکه خطرات فراوانی دارد و خطر تک سهم شدن را پس از اطمینان از سهم مورد نظرم، به جان خریدارم .

این صحبت شما را اصلا قبول ندارم و به نظر من نوسانگیری حتی 10 درصدی در چنین وضع سیاسی ارزش ندارد و عقلانی و منطقی نیست . چون این دیگر ریسک نیست بلکه در چنین وضع سیاسی بنده چنین ریسکی نمیکنم . در حالیکه ریسک تک سهم شدن و خیلی خیلی ریسکهای دیگر را قبول می کنم . بنده اتفاقا با اینکه تحلیل تکنیکال بلد نیستم ، ولی حس بازار خوانی بسیار بسیار عالی دارم و اکثرا در مسابقات اول می شدم ، تعداد بالایی از ستاره های اینجانب وقتی مدت مدیدی از این سایت رفته بودم ، بابت شرکت نکردن در مسابقات حذف شدند و بدون ستاره مجددا" به سایت وارد شدم.

حالا بحث ستاره اصلا مطرح نیست خواستم عرض کنم که بنده علاوه بر آنکه کلا آدم بسیار ریسک پذیری هستم ولی نه در چنین شرایطی، بازار خوانی خوبی هم دارم و من همین الان هم با وجود حمایتهایی از تعدادی از سهام،
    مجددا
    " می گویم که
    در هر گونه امکان فروش سهمتان و امکان نقد شدن ، لحظه ای درنگ نکنید و بازار در کوتاه مدت هیچ بالایی نخواهد داشت و بیایید و منطقی باشید . میشه به راحتی 10 الی 20 درصد بالاتر و در شرایط پایدار به بازار بورس ورود کرد و سود کسب گرد .

اگه نظرات استاد سجاد ملقب به orumbourse در در صفحه 42 تاپیکشان را هر فردی به درستی مطالعه کرده بود متوجه می شد که شاخص در 380000 واحد مقاومت سنگینی دارد !! و حتی نقد شده بود !! شاخص باید می ریخت به دلیل این مقاومت و این همه رشد که ریخت !

درود فراوان بر استاد سجاد عزیز که همیشه و همیشه نظراتشان به واقعیت پیوسته است ، چه پیشبینی هایشان توی قیمت سهام و چه شاخص کل

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها

درود بر شما

البته هنوز من به اطمینان کامل نرسیده ام که این اصلاح کوتاه مدت شاخص تموم شده باشه نمیشه یه روز این مقدار حجم رو بزنه و بگیم اصلاح تموم شده.احتمالش خیلی کم هست که اصلاح در یه روز تموم شده باشه.
    ولی اگر در مورد اصلاح حرف نزنیم با توجه به اینکه من اعتقاد دارم شاخص در موج سوم متوسط هست (برخلاف بقیه دوستان که اعتقاددارند شاخص در موج 5 هست) محدوده 380 تا 400 هزار میتونه هدف باشه البته برای موج سه .ممکنه موج 5 پس از طی موج چهار به واحد های 500 هم برسه ولی موج سه رو من در این محدوده میدونم.تا ببینیم چی پیش میاد.فعلا که درگیر این اصلاح هستیم.
    البته اینم بگم (هر زمان هم گفتم)شاخص ایران دستوری هست به حرف من و شما نیست.با یه زنگ تلفن بالا پایین میشه

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3988&page=42
    ویرایش توسط بابک 52 : 2020/01/05 در ساعت 14:37
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

پاسخ : بررسی و معرفی سهام و ارائه جداول مقایسه ای و خبرهای رانتی و پیگیری سهام با با

نقل قول نوشته اصلی توسط مجيد رادمنش نمایش پست ها
    جاماندگان بازار از خبر شهادت سردار آنچنان سرمست شدند که تنفس هم نمیکنند و پشت سرهم اخبار جنگ میگذارند غافل از اینکه این روزها هم خواهد گذشت و روسیاهی به ذغال خواهد ماند ..

آنها که بجای حمایت از تولید داخل و خرید سهام شرکتهای بورسی فکر میکنند زرنگ تشریف دارند و رفته اند دلار خریده اند و با ایجاد ترس در دل سهامداران بر طبل جنگ میکوبند ..

واقعا که بعضی چقدر حقیر و درمانده اند ..
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad97 نمایش پست ها
    این ها هم یه روزی بزرگ می شوند. البته امیدوارم
    با سلام مجدد و شرمنده به خاطر تاخیر در قرار دادن جداول اکسلی که قول آنها را داده بودم

یه اتفاق پیشبینی نشده برای اینجانب افتاد و اون اینکه چون بنده در تاپیک " شما بگویید... (ارتباط با مدیران)" عنوان کرده بودم که نمی توانم پیام خصوصی دوستان را جواب بدهم و تاپیک جدید ایجاد کنم ، طبق پیگیری های ادمین محترم جناب آقای Aiming ، در همان تاپیک عنوان داشتند که " دوستان پروفایلشون را چک کنند .. اصلاحات مورد نیاز انجام گرفت ..امیدوارم دوستان مشکل کاربریشون برطرف شده باشه .." که دقیقا از همان زمان بنده نتوانستم با پسورد قبلی خودم وارد وبسایت بورسی بشوم و درخواست پسورد را هم می زدم ، به ایمیلم پسورد جدیدی ارسال نمی شد . لذا با توجه به پیگیری های اینجانب و جناب آقای وحید 20 و جناب آقای Aiming بالاخره ورود اینجانب به وبسایت همین الان درست شد که از پیگیری های دوستان تشکر می کنم.

خب مسائل شخصی هر فردی به خود اون فرد مربوط میشه ولی برای جلوگیری از پر رو بازی یک سری افراد که طی این چند روز یه سری تهمت و تیکه و ناروا به بنده زدند که فلانی دلار خریده یا فلانی نقد هست این مورد را به استحضار دوستان می رسانم : همانطور که جناب آقای مهندس علیرضا جمالی owner سایت بورسی در جریان مشکل بنده هستند ، به دلیل مشکل بسیار حاد مالی که برای برادر اینجانب پیش آمده بود ، بنده خیلی وقته که نه دلاری دارم و نه هیچ سهمی !!! و کل پولم را برای جلوگیری از ورشکستگی برادرم مدت زیادیه به برادرم دادم . و تنها یکی دو سبد مربوط به اعضای فامیل هست که بسیار بسیار جزئی و در حد جوک هست.

به جای اینکه از بنده تشکر شود که تاپیکی راه انداختم که به دلیل شهادت جناب سردار سلیمانی ، دوستان نظرشان را بفرمایند تا همه عاقلانه تصمیم بگیرند ، یک سری از افراد شروع کردند به لیچار بار کردن و بی ادبی و تهمت و غیبت !!!

اگر از آه و نفرین اینجانب نمی ترسید ، از خدای خود بترسید !! تهمت و افترا چون زغال هست که اگر نسوزاند ، سیاه می کند !! غیبت نکنید که غیبت گناه کبیره هست.

ولی همه آنهایی که بنده را سالهای سال متوالی می شناسند ، می دانند که بنده عاشق وبسایت بورسی هستم و این همه تلاش و زحمت هم برای تهیه این جداول اکسل و به اشتراک گذاشتن مجانی آنها که ساعتهای بسیار بسیار متوالی و با کنترل تک تک سهام و گزارشهای آنها روی کدال در خصوص انجام افزایش سرمایه و ... انجام شده است .

اصلا چه منفعتی برای بنده دارد که این همه زمان بگذارم ولی این جداول را همگانی کنم؟

این همه زحمت و تلاش برای این وبسایت از بیشترین تشکر ها گرفته ، بهترین ارسال کننده ، بهترین شروع کننده موضوعات ، پیگیری های مکرر گرفتن اسپاسنر برای وبسایت ، برگزاری سالهای متوالی مسابقات بورسی ، همه و همه به عشق همه اعضاء محترم و خود وبسایت بورسی بوده است.

از همینجا هم همین الان مجددا" می گویم هر گونه فرصتی در خصوص امکان فروش سهمتان که اتفاق افتاد ، فورا سهامتان را بفروشید و موقتا" از بازار خارج شوید یا مثل همان دوستمان حداقل اصل پولتان را اگر سهامتان قابل فروش هست را از بازار بردارید و فوقش سودتان بماند گرچه بنده باز هم می گویم هرگونه مثبت شدن بازار فعلا در این موقعیت سیاسی ، فقط فرصت فروش هست . به قول اون دوستمون غول بازار در حال خروج از بازار هست . بازار قطعا بعدا رشد می کند ولی فعلا و در کوتاه مدت هیچ بالایی نخواهد داشت . به آنهایی که نقد هستند توصیه اکید دارم همچنان نقد بمانند و طمع نوسان ده درصدی را نکنند .

بازار ریسک بالایی دارد . بازار رشد زیادی کرده و شاخص باید اصلاح می کرد که این مورد شهادت خود موجب ریزش شاخص شد . در هر صورت نه به صحبتهای اینجانب شاخص می ریزد و نه با صحبتهای اینجانب شاخص رشد می کند!! فقط نصایح و صحبتهای همه عزیزان را بشنوید و خود دگمه اینتر را بر اساس نظر خود، فشار دهید . "نظر هر فردی برای خودش مهم هست ."
    ویرایش توسط بابک 52 : 2020/01/05 در ساعت 14:33

4. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام و احترام مجدد

جداول اکسل تهیه شده که قول آن داده شده بود تقدیم حضور می گردد:

منتها همانطور که در پستهای فوق عرض کردم، الان موقع مناسبی برای ورود به بازار نیست .

در هر صورت نظر من روی سهمهایی هست که با رنگ آبی آنها را مشخص کرده ام چون بقیه سهمها یا بازار پایه هستند و ریسک بالایی دارند و یا بنیاد درست و حسابی ندارند .

از دوستان تکنیکالیست عزیز هم تقاضا دارم روی سهمهای آبی رنگ زوم شوند تا انشاء الله با بررسی همه اعضاء محترم سود خوبی از بازار ببرند :

در ضمن از 578 سهم بررسی شده در جدول اکسل 70 سهمی که تا 128 درصد ماگزیمم نسبت به کمترین قیمت یکسال گذشته رشد داشته اند آورده شده است .

امیدوارم برای همه اعضاء محترم مفید واقع شود :

http://uupload.ir/files/zvfs_for_boursy_001.jpg

http://uupload.ir/files/yvkd_for_boursy_002.jpg

تعدادی از سهمهایی که جناب آقای شفافسازی عزیز هم توی همین چند وقت گذشته فرموده بودند همانند شفن و فاسمین و ... جزو سهمهای آبی رنگ مشاهده می فرمایید. که هنوز جای رشد فراوان دارند.
    ویرایش توسط بابک 52 : 2020/01/05 در ساعت 14:47

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر محمد ۲ نمایش پست ها
    سلام

سعی کنیم توانایی اینو داشته باشیم که همه نظرات رو بخوانیم و نسبت به اونها جبهه نگیریم

حالا بازار یه چند روز هم منفی میشه....همش که نمیشه مثبت باشه

کسی که طاقت 10...15 درصد منفی رو نداره بهتره تو بورس فعالیت نکنه

جناب بابک 52 که نظرشان بر نقد شدن هست ...برای کسانیست که خیلی طاقت منفی ندارند
    میتونند بفروشن وپایینتر بخرن ....چه اشکالی داره

یادمه مهرماه پارسال دلار بالای 18 تومان معامله میشد ...ایشون فرمودند که دلار تا 10 تومان میاد
    تو اون مقطع کسی باور نمیکرد

تو مدت کوتاهی تا 10 تومان اومد

پس شنیدن نظرات دیگران میتونه ما رو از ضرر زیاد حفظ کنه
    بنده دوستی داشتم خدا رحمتش کنه جوان بود وسکته قلبی گرد

ایشون کمی دلار داشت ...وقتی نظر جناب بابک رو خوندم بهش گفتم دلارتو بفروش
    گوش کرد رو 17600 تومان فروخت هروقت منو میدید میگفت تو از کجا میدونستی

من نمیگم فردا بفروشید یا بخرید ولی این نظرات میتونه راهگشا باشه

من خودم شاید اول وقت فردا اگر بتونم خارج بشم

زیاد هم نگران نباشید این دنیا انقدر ارزش حرص واسترس ونگرانی نداره

امیدوارم که کشور عزیزمان همواره در آرامش و فارغ از جنگ ونا امنی باشد ...انشااله

موفق باشید

ممنون از لطف شما جناب آقای امیر محمد خان عزیز و دوست داشتنی

متاسفانه یه عده از اعضاء همانطور که در پست بالا تصویر نوشته هایشان را آورده ام ، چیز دیگری را عنوان می نمایند! که توی اون دنیا جواب تهمتهایشان را خود خدای بزرگ خواهد داد . آه و نفرین اینجانب بدرقه راهشان باد .

7. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ابشار آواتار ها
    تشکر شده 7,847 بار در 1,375 ارسال

حالا با این اتفاقات جناب بابک ورود به سهامهای ابی ومدت نگهداری وبازدهیشونم بگین بچه ها استفاده کنن

9. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید ابشار از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 371 بار در 91 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    با سلام و احترام مجدد

جداول اکسل تهیه شده که قول آن داده شده بود تقدیم حضور می گردد:

منتها همانطور که در پستهای فوق عرض کردم، الان موقع مناسبی برای ورود به بازار نیست .

در هر صورت نظر من روی سهمهایی هست که با رنگ آبی آنها را مشخص کرده ام چون بقیه سهمها یا بازار پایه هستند و ریسک بالایی دارند و یا بنیاد درست و حسابی ندارند .

از دوستان تکنیکالیست عزیز هم تقاضا دارم روی سهمهای آبی رنگ زوم شوند تا انشاء الله با بررسی همه اعضاء محترم سود خوبی از بازار ببرند :

در ضمن از 578 سهم بررسی شده در جدول اکسل 70 سهمی که تا 128 درصد ماگزیمم نسبت به کمترین قیمت یکسال گذشته رشد داشته اند آورده شده است .

امیدوارم برای همه اعضاء محترم مفید واقع شود :

http://uupload.ir/files/zvfs_for_boursy_001.jpg

http://uupload.ir/files/yvkd_for_boursy_002.jpg

تعدادی از سهمهایی که جناب آقای شفافسازی عزیز هم توی همین چند وقت گذشته فرموده بودند همانند شفن و فاسمین و ... جزو سهمهای آبی رنگ مشاهده می فرمایید. که هنوز جای رشد فراوان دارند.
    اینقدر این تحلیل آبکی و ضعیفه نمیشه حتی بهش فکر کرد
    بیشتر سهامها بازار پایه رو گذاشتید توی فایلتون و بعدم چرا سهمی که 110 درصد رشد داشته شما فرصت خرید میدونید بعد یک سهم دیگ رو نه!!!!!!!!!!!!
    خیلی تحلیلتون جسارتا ضعیف بود
    واقعا نمیشه بهش تکیه کرد!!!!!!!
    دلیل اینکه بازار فرصت خرید نیست هم بگید.فقط رشد زیاد در سال گذشته بوده؟؟؟؟

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کیان67 از ایشان تشکر کرده است:

1. فردی که فقط سه دوست دارد که یکی از دوستانش کاربر arman36 هست که جز توهین به دیگر کاربران چیزی بلد نیست، مشخص هست که از نوشتن این دری وری ها در تاپیک اینجانب چه قصدی دارد . مشخص هست که بهت خط داده شده که اینجا بنویسی! برو اول معنی تحلیل را یاد بگیر بعد بیا توی تاپیک اظهار فضل کن! افرادی همانند شما مشخص هست که اصلا شخصیت ندارند . وگرنه طریقه بیان کردن هر نظری می تواند به مراتب مودبتر از این باشد! تحلیلی آبکی!! اصلا این جدول تحلیل بود؟؟؟؟؟؟؟این جدول تحلیل نیست !! شما اصلا می دانید تحلیل یعنی چی؟ این فقط یک جدول اکسل هست که آمار سهمهایی که طی یکسال گذشته رشد آنچنانی هستند را نشان می دهد . اگر تحلیل من آبکی هست چرا جناب توسکا که بسیار بسیار محترم هستند و یکی دیگر از دوستان شماست، در ابتدای همین تاپیک از جداولی که گذاشتم ظی پستی های جداگانه تشکر کرده؟
    2. این جداول فوق، فقط و فقط برای بررسی دوستان بود که بدانند چه سهمهایی از سال گذشته تا حالا از 578 سهم موجود در بازار کمتر رشد کرده اند . اونوقت شما میگید یک سری سهم بازار پایه !!! من کل سهام همه بازارهای بورس و فرابورس و پایه را داخل یک جدول اکسل وارد کردم . وقتی همه سهمها در جدول اکسل آورده می شود و سورت و مرتب می شود لزومی ندارد که سهمهای بازار پایه آنها حذف شوند . در ضمن من سهمهای آبی رنگ را که به نظر خودم سهمهای بهتری بودند مشخص کرده بودم .
    3. لزومی به اظهار نظرشما در این تاپیک نبود . اون زمانی که من روی 400 تومان تک سهم کتوکا بودم کجا بودید؟ آن زمانی که تک سهم کفرا بودم و شکربن روی قیمتهای زیر 400 تومان کجا بودید! چرا قبلا جرات نداشتید نسبت به جداولی که در ابتدای این تاپیک تهیه کرده بودم خرده بگیرید ؟ اونها اتفاقا تحلیل بودند که قیمتی که در نهایت امکان داشتند به آنها برسند در جدول آورده شده بود .
    4. شما اگر کل جدول را گذاشته بودم متوجه می شدید که از 578 سهم نزدیک به 140 سهم بالای 400 درصد رشد قیمتی داشتند و 350 سهم بالای 200 درصد رشد قیمتی داشتند . پس 110 درصد رشد عدد بالایی نیست.

شما سهم بخر توی این اوضاع سیاسی و از بازار کمال استفاده را ببر . اتفاقا فردا سه شنبه شاید بازار سبزباشد. شما سهام بخر ببینم شما در کوتاه مدت برنده خواهی شد یا فردی که سیو سود می کند و در صورت فرصت از بازار خارج می شود .

من به کلیه اعضاء توصیه می کنم که در صورت نقد بودن فعلا هیچ سهمی نخرید و حتی در صورت فرصت از بازار خارج شوید چون در کوتاه مدت بازار هیچ بالایی ندارد.

من از شما تمنا نکردم که از این جداول استفاده کنید! کسی که فرق تحلیل با یک جدول آماری ساده را نمی داند ، از این بهتر نمی توانست اظهار نظر کند!
    حیف وقتی که برای پاسخ به شما گذاشتم چون اصلا لایق اختصاص این زمان هم نبودید.

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا نمایش پست ها
    جناب بابک 52 عزیز

با سلام و عرض ادب

با تشکر از شما، اگر امکان داره تصویر با وضوح بالاتری بگذارید، چرا که وقتی تصویر را زوم میکنیم، جدول واضح نیست.
    یک سوال هم داشتم ملاکتون برای این سهمها ، سهمهایی است که گزارشات 6 ماهه شان آمده، یا ....؟ اگر امکان دارد بیشتر توضیح دهید که این سهمها بر اساس چه ملاکی در لیست قرار گرفته...

اگرچه نتونستم هنوز جدول رو واضح ببینم ولی نفس کار ارزشمنده....درود

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا نمایش پست ها
    زنده باشی عزیز

تشکر از زحماتی که میکشید. (البته برای تصویر خودتان را به زحمت نیاندازید. اگر نشد مهم نیست از روی همین تصویر هم میشه تشخیص داد فقط کمی واضح نیست)

در پناه خداوند موفق باشید.

13. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

با سلام و احترام و با عرض شرمندگی از تاخیر در جواب شما که به زودی دلیل آن را در تاپیک خودم و تا دقایق دیگر اعلام میکنم ، به استحضار جنابعالی می رسانم که اتفاقا اینجانب با سابقه حدود 18 ساله در بورس بسیار بسیار ریسک می کنم و همیشه و همیشه تک سهم هستم با اینکه خطرات فراوانی دارد و خطر تک سهم شدن را پس از اطمینان از سهم مورد نظرم، به جان خریدارم .

این صحبت شما را اصلا قبول ندارم و به نظر من نوسانگیری حتی 10 درصدی در چنین وضع سیاسی ارزش ندارد و عقلانی و منطقی نیست . چون این دیگر ریسک نیست بلکه در چنین وضع سیاسی بنده چنین ریسکی نمیکنم . در حالیکه ریسک تک سهم شدن و خیلی خیلی ریسکهای دیگر را قبول می کنم . بنده اتفاقا با اینکه تحلیل تکنیکال بلد نیستم ، ولی حس بازار خوانی بسیار بسیار عالی دارم و اکثرا در مسابقات اول می شدم ، تعداد بالایی از ستاره های اینجانب وقتی مدت مدیدی از این سایت رفته بودم ، بابت شرکت نکردن در مسابقات حذف شدند و بدون ستاره مجددا" به سایت وارد شدم.

حالا بحث ستاره اصلا مطرح نیست خواستم عرض کنم که بنده علاوه بر آنکه کلا آدم بسیار ریسک پذیری هستم ولی نه در چنین شرایطی، بازار خوانی خوبی هم دارم و من همین الان هم با وجود حمایتهایی از تعدادی از سهام،
    مجددا
    " می گویم که
    در هر گونه امکان فروش سهمتان و امکان نقد شدن ، لحظه ای درنگ نکنید و بازار در کوتاه مدت هیچ بالایی نخواهد داشت و بیایید و منطقی باشید . میشه به راحتی 10 الی 20 درصد بالاتر و در شرایط پایدار به بازار بورس ورود کرد و سود کسب گرد .

اگه نظرات استاد سجاد ملقب به orumbourse در در صفحه 42 تاپیکشان را هر فردی به درستی مطالعه کرده بود متوجه می شد که شاخص در 380000 واحد مقاومت سنگینی دارد !! و حتی نقد شده بود !! شاخص باید می ریخت به دلیل این مقاومت و این همه رشد که ریخت !

درود فراوان بر استاد سجاد عزیز که همیشه و همیشه نظراتشان به واقعیت پیوسته است ، چه پیشبینی هایشان توی قیمت سهام و چه شاخص کل

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3988&page=42
    با سلام خدمت بابک عزیز
    خیلی خیلی عذر می خواهم و امیدوارم پوزش بنده را بپذیرد
    راستش روزی که پست را گذاشتم در شرایط روحی بدی قرار داشتم....همه سبدم صف سنگین بود و فرصت خروج هم نداشتم
    لطفا بی ادبی بنده را به بزرگی خود ببخشید
    بنده در طول این 8 سال تا حالا با کسی درگیری نداشتم و پست تند نگذاشته بودم

باز هم پوزش میخوام
    ویرایش توسط کریس گاردنر : 2020/01/06 در ساعت 20:30

15. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    با سلام خدمت بابک عزیز
    خیلی خیلی عذر می خواهم و امیدوارم پوزش بنده را بپذیرد
    راستش روزی که پست را گذاشتم در شرایط روحی بدی قرار داشتم....همه سبدم صف سنگین بود و فرصت خروج هم نداشتم
    لطفا بی ادبی بنده را به بزرگی خود ببخشید
    بنده در طول این 8 سال تا حالا با کسی درگیری نداشتم و پست تند نگذاشته بودم

باز هم پوزش میخوام

با سلام و احترام خدمت جناب آقای کریس گاردنر

مزاح نفرمایید قربان . معذرت خواهی برای چی؟ مگر ما درگیری با هم داشتیم ؟ بنده ارادت خاص دارم .

شما تصور کردید اگر من به همه اعضاء توصیه به نقد شدن می کنم از این وضعیت راضی ام؟ از این اوضاع سیاسی راضی ام؟

بهترین دوستانم که همانند خانواده ام هستند که فقط توی بورس فعالیت می کنند ، الان همشون به علت اوضاع سیاسی پیش آمده استرس دارند.
    فردی که فقط و فقط همین شغل سهامداری را دارد واقعا استرس بسیار زیادی را تحمل میکند.

این اوضاع دقیقا زمان شروع جنگ سوریه هم بود . ولی الان در صورت وقوع جنگ به مراتب اوضاع بدتری خواهد داشت

دیدم سوال پرسیده بودید در خصوص بازار فردا؟

فردا سه شنبه به نظر بنده بازار مثبت خواهد بود

سهمهایی چون فولاد ، شبندر ، اخابر ، همراه ، فارس ، کلیه فولادی ها را حمایت بسیار قوی خواهند کرد و بازار مثبت خواهد شد . ولی در هر صورت فشار فروش هم هست به دلیل خروج ایران از برجام و تهدیدهای هر دو طرف. حتی نوسانگیران خود فشار فروش ایجاد می کنند طرف توی منفی 5 میخره و مخفی میذاره تو صفر تابلو ! این خودش موجب ریزش می شه

اونهایی که جگرش را دارند بسم الله بخرید

در هر صورت خروج از بازار و منتظر بودن هم یک نوع استراتژی هست

هر فردی استراتژِی مربوط به خود را دارد:

1) یکی می دانسته شاخص روی 380 هزار مقاومت داره و اصلا هفته گذشته نقد شده بوده .
    2) یکی طی روزهای شنبه و یکشنبه اگر فرصت خروج داشته از بازار خارج شده.
    3) یکی شاید اصلا روزهای شنبه و یکشنبه نقد بوده و خرید هم کرده .
    4) یکی هم فول سهم هست و بازار را ترک نکرده و فول سهم هم باقی می ماند.

همه اینها استراتژی های متفاوت با دلایل و عقیده های متفاوت هست .

نظر هر فردی هم برای خودش محترم هست.

شما را نمی گویم ها ولی چرا باید اصلا نظرات دیگران را بکوبیم؟ همیشه می توان نظر داد ولی طریقه بیان نظر مهم هست .

بنده از خدامه که همه دوستان و عزیزان در بازار سود کنند .

به حرف بنده نه بازار صعود می کند و نه نزول .نظر من هم یکی از 4 نظر فوق هست .

و نظر من این هست که هر موقعیتی فقط فرصت فروش هست و خروج از بازار تا نتیجه اقدام ایران که مدت زیادی زمان نخواهد برد . اصلا شما 10 الی 20 درصد هم سود کردید؟ با این استرس فعلی آیا ارزش دارد؟

به امید ایجاد آرامش در بازار بورس و اوج برگشت روزهای خوب اقتصاد برای کشور عزیزمان ایران
    ویرایش توسط بابک 52 : 2020/01/06 در ساعت 22:27

17. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 371 بار در 91 ارسال

1. فردی که فقط سه دوست دارد که یکی از دوستانش کاربر arman36 هست که جز توهین به دیگر کاربران چیزی بلد نیست، مشخص هست که از نوشتن این دری وری ها در تاپیک اینجانب چه قصدی دارد . مشخص هست که بهت خط داده شده که اینجا بنویسی! برو اول معنی تحلیل را یاد بگیر بعد بیا توی تاپیک اظهار فضل کن! افرادی همانند شما مشخص هست که اصلا شخصیت ندارند . وگرنه طریقه بیان کردن هر نظری می تواند به مراتب مودبتر از این باشد! تحلیلی آبکی!! اصلا این جدول تحلیل بود؟؟؟؟؟؟؟این جدول تحلیل نیست !! شما اصلا می دانید تحلیل یعنی چی؟ این فقط یک جدول اکسل هست که آمار سهمهایی که طی یکسال گذشته رشد آنچنانی هستند را نشان می دهد . اگر تحلیل من آبکی هست چرا جناب توسکا که بسیار بسیار محترم هستند و یکی دیگر از دوستان شماست، در ابتدای همین تاپیک از جداولی که گذاشتم ظی پستی های جداگانه تشکر کرده؟
    2. این جداول فوق، فقط و فقط برای بررسی دوستان بود که بدانند چه سهمهایی از سال گذشته تا حالا از 578 سهم موجود در بازار کمتر رشد کرده اند . اونوقت شما میگید یک سری سهم بازار پایه !!! من کل سهام همه بازارهای بورس و فرابورس و پایه را داخل یک جدول اکسل وارد کردم . وقتی همه سهمها در جدول اکسل آورده می شود و سورت و مرتب می شود لزومی ندارد که سهمهای بازار پایه آنها حذف شوند . در ضمن من سهمهای آبی رنگ را که به نظر خودم سهمهای بهتری بودند مشخص کرده بودم .
    3. لزومی به اظهار نظرشما در این تاپیک نبود . اون زمانی که من روی 400 تومان تک سهم کتوکا بودم کجا بودید؟ آن زمانی که تک سهم کفرا بودم و شکربن روی قیمتهای زیر 400 تومان کجا بودید! چرا قبلا جرات نداشتید نسبت به جداولی که در ابتدای این تاپیک تهیه کرده بودم خرده بگیرید ؟ اونها اتفاقا تحلیل بودند که قیمتی که در نهایت امکان داشتند به آنها برسند در جدول آورده شده بود .
    4. شما اگر کل جدول را گذاشته بودم متوجه می شدید که از 578 سهم نزدیک به 140 سهم بالای 400 درصد رشد قیمتی داشتند و 350 سهم بالای 200 درصد رشد قیمتی داشتند . پس 110 درصد رشد عدد بالایی نیست.

شما سهم بخر توی این اوضاع سیاسی و از بازار کمال استفاده را ببر . اتفاقا فردا سه شنبه شاید بازار سبزباشد. شما سهام بخر ببینم شما در کوتاه مدت برنده خواهی شد یا فردی که سیو سود می کند و در صورت فرصت از بازار خارج می شود .

من به کلیه اعضاء توصیه می کنم که در صورت نقد بودن فعلا هیچ سهمی نخرید و حتی در صورت فرصت از بازار خارج شوید چون در کوتاه مدت بازار هیچ بالایی ندارد.

من از شما تمنا نکردم که از این جداول استفاده کنید! کسی که فرق تحلیل با یک جدول آماری ساده را نمی داند ، از این بهتر نمی توانست اظهار نظر کند!
    حیف وقتی که برای پاسخ به شما گذاشتم چون اصلا لایق اختصاص این زمان هم نبودید.

اولا نظرات دوستان هم ممکنه خلاف هم باشه
    در ثانی سابقه شما در این تاپیک مشخصه و سهامهایی که معرفی کردید
    انتقاد پذیر باشید
    و انشاالله موفق

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید کیان67 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 15 از 35 نخست ... 51213141516171825 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)