صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

موضوع: چگونه تو بازار بورس ثروتمند شویم؟

Banned
    تشکر شده 8,428 بار در 1,179 ارسال

چگونه تو بازار بورس ثروتمند شویم؟

دوستان گلم سلام .
    امروز از ساعت 12 تا الان خودمو سرزنش میکردم که چرا تو 2 ماه گذشته نتونستم 40 درصد از کل سرمایم سود کنم و شب عیدی برم صفا سیتی.
    کپشیر و فنورد به تنهایی 40 درصد را دادند. ( کپشیر یبار تا 235 رفت و اومد پایین تا 170 تومان، فنورد هم از 140 رفت بالا و انشالله بتونه بالای 250 باز بشه.) کهرام و کسعدی و ک... هم هر کدوم براحتی با چند تا نوسان بالای 40 درصد دادند.

به یه نیمچه نتیجه ای رسیدم که الان میگم، اما دوست دارم شما هم فقط خواننده نباشید و نظراتتون و تجربیاتتون را بگید تا بتونیم بهتر عمل کنیم.
    یکی از علتهاش به ذهنم این اومد که سرمایمو تقسیم کردم تو بیش از 7 یا 8 سهم! به قول یارو، ترشی هفته بیجار گذاشتم!!
    تو یکی 2 روز اینده، انشالله میخوام یه سهام تکانی اساسی کنم و سرمایمو به نهایت 3 قسمت تقسیم کنم.
    فکر کنم اینجوری بهتر بتونم رو سهامم تمرکز داشته باشم.

2. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    يكي از مشكلاتي كه نمي تونيم ببريم اينه كه جايي كه بايد نترسيم ميترسيم روزي كه سفارت انگليس اشغال شد تا به الان 70 درصد بازار 50 درصد داده من خودمم با تعداد سهام زياد موافق نيستم ولي اگر تعداد سهام هم تو اين مدت بالا بود باز هم ميتوانستيم ببريم به نظرم كار از جاي ديگه ايراد داره نه تعداد سهام

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال esi_mohammadi آواتار ها
    تشکر شده 6,975 بار در 1,056 ارسال
    من علت اصلی ضرر اشخاص در بورس و هر بازار مالی را خلاف روند معامله کردن می بینم .
    وقتی روند سهمی نزولی هست مثاله باران خنجری هست که از آسمان بر زمین فرو می بارد .
    به امید ارزان خریدن در روند نزولی سهمی را نخرید. چون بعدا می بینید که گرون تر از همه خریدید .
    موفق باشید
    یا حق
    (رابرت کیوساکی ) : مهم نیست چه مقدار سود کسب می کنی، مهم این است که چه مقدارش را حفظ می کنی.
    (ژورف کندی ) : اصرار بر بالاترین قیمت ، کار احمق هاست . فقط یک احمق به انتظار اوج قیمت جنسش می نشیند.
    (قانون پارکینسون) : هر کاری تا آنجا طول می کشد که زمانی را که برایش در نظر گرفتید پر کند.

امواج زندگی را بپذیر ، حتی اگر گاهی تورا به عمق دریا ببرند. آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی مرده است.

6. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید esi_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    مشكل بعدي به نظرم تعيين نكردن حد ضرر ميباشد كه اين عامل هم باعث ميشه علاوه بر اينكه پولمون قفل كنه از مابقي سهام بازار هم جا بمانيم

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط تصمیم کبری نمایش پست ها
    دوستان گلم سلام .
    امروز از ساعت 12 تا الان خودمو سرزنش میکردم که چرا تو 2 ماه گذشته نتونستم 40 درصد از کل سرمایم سود کنم و شب عیدی برم صفا سیتی.
    کپشیر و فنورد به تنهایی 40 درصد را دادند. ( کپشیر یبار تا 235 رفت و اومد پایین تا 170 تومان، فنورد هم از 140 رفت بالا و انشالله بتونه بالای 250 باز بشه.) کهرام و کسعدی و ک... هم هر کدوم براحتی با چند تا نوسان بالای 40 درصد دادند.

به یه نیمچه نتیجه ای رسیدم که الان میگم، اما دوست دارم شما هم فقط خواننده نباشید و نظراتتون و تجربیاتتون را بگید تا بتونیم بهتر عمل کنیم.
    یکی از علتهاش به ذهنم این اومد که سرمایمو تقسیم کردم تو بیش از 7 یا 8 سهم! به قول یارو، ترشی هفته بیجار گذاشتم!!
    تو یکی 2 روز اینده، انشالله میخوام یه سهام تکانی اساسی کنم و سرمایمو به نهایت 3 قسمت تقسیم کنم.
    فکر کنم اینجوری بهتر بتونم رو سهامم تمرکز داشته باشم.

من هم کاملا" با این روند موافقم :

1) به علت وجود صندوقها و اینکه دیگه اکثر کاربرها با سیستم آنلاین کار می کنند همه نوسانگیر شده اند

تا یه سهمی 4 درصد میخوره با ماگزیمم 8 درصد یک هو کلی فروشنده پیدا میشه

کجاست سهمی همانند سال 89 و قبلتر که مدام صف خرید بود و حجم مبناشم میدادن؟

کجاست حمایتهای وساپا از خساپا و .....

2) حتما" حتما" دوستان سعی نمایند اگر هم نمی توانند نوسانگیری نمایند و مدام در بازار باشند حداکثر 2 یا سه سهم داشته باشند

به خدا داشتن سبد با 7 الی 15 سهم مربوط به صندوقها و شرکتهای سرمایه گذاریه

باید حداکثر 3 سهم داشته باشید و بهتر از آن نوسانگیری روزانه است یعنی صبح اول وقت خرید و شکار سهمهای خوب و فروش آنها در همان روز

موفق و سلامت و پیروز باشید

به امید سود آوری همه شما دوستان عزیز و گرامی

10. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    الان به ذهنم رسید و رفتم حسابهامو چک کردم و دیدم که سینا چه گلی کاشته!!!
    حدود 13 درصد از کل سرمایمو تو این 2 ماه گذشته، هزینه کارگذار دادم. ای داد بیداد!

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شهروز1365 آواتار ها
    تشکر شده 534 بار در 163 ارسال
    به نظرمن یکی از علتهایی میتونه باعث بشه نتونیم سود دلخاهمون رو بدست بیاریم اینه که نمیتونیم روندهارو تشخیص بدیم....
    من خودم به این نتیجه رسیدم بعد 8 سال که نباید از این شاخه به اون شاخه بپریم و در گروهی که پیشرو هست سرمایه گذاری کنیم و باهاش سهامداری کنیم تا بتونیم سود دلخاهمون رو بدست بیاریم....
    برای خودمون هدف داشته باشیم و با برنامه حرکت کنیم.....
    از شناسایی ضرر و قبول اشتباه نترسیم....
    و اینکه سبد 7 یا 8 سهمه برای سرمایه های بالا خوبه و این روش برای سرمایه کم خوب نیست چون نمیشه سود خوبی رو شناسایی کرد میشه گفت میشیم گنجشک روزی(البته ضرر تک سهمی هم زیاده و تلخ)....

14. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید شهروز1365 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ata007 آواتار ها
    تشکر شده 31,931 بار در 5,976 ارسال
    به نظر من یکی باید این معاملات احساسی رو گذاشت کنار هرچند خودم با اینکه تمرین میکنم کاهش بدم
    یکیشم این غرور کاذب را باید کشت،وقتی بعد یه معامله ای یه سودی میکنی این غرور کاذب وجودتو فرا میگره و با خودت میگی من دیگه یه سهامدار حرفه ای هستم من ضرر نمیکنم ولی ای دل غافل اون کسی که ضرر میکنه خود تویی

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ata007 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی سنگ صبور آواتار ها
    تشکر شده 269 بار در 69 ارسال
    دوست عزيز با تشكرازراهنمايي ها وزحمات شما در اين سايت
    اگر بخواهيم براي اين اما واگر ها وسئوال شما جواب پيدا كنيم يكي دوتا نيست...فاكتورها ي زيادي هستند كه مثل حلقه هاي زنجير به همديگر وصل ميباشند...مقدار سرمايه...مديريت سرمايه...شناختن وتحليل درست سهم...نقطه ورود وخروج...موقعيت بازار...جورواني بازار وسهامدار ...صبروشكيبايي...پيشامدهاي پيش بيني نشده وووووو
    من درفروردين89 همين فكري كه شما امروز كرده ايد را كرده بودم رانفورخريدم1470پاسا474 ...كنتور ..شلعاب بترانس...بكام 106 ووو كه اتفاقي پدرم فوت كرد ومجبور شدمدر عرض15دقيقه چوب حراج بزنم بعداز 2ماه حساب كردم ديدم اگر اين اتفاق نمي افتاد 200درصدسود ميكردم كه هنوز هم از تتمه ان وچند اتفاق ديگر كه برام افتاد خلاص نشده ام
    ادب .ویزای ورودبه دایره انسانیت است

18. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید سنگ صبور از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    خدا پدر عزیز شما را بیامرزد، واقعا تسلیت میگم.
    ویرایش توسط Captain Nemo : 2023/12/14 در ساعت 21:25

20. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)