صفحه 2 از 36 نخست 1234512 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 360

موضوع: بسته‌ بندي‌ ايران‌ (فبيرا)

عضو فعال
    تشکر شده 24,063 بار در 4,276 ارسال

پاسخ : بسته‌ بندي‌ ايران‌ (فبيرا)

تا ابد که نمیتوانی بازی بدی.....صبر ما زیاد...سهم شما اندک....اشرار .س. ملی
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,310 بار در 644 ارسال

سلام جناب مي عزيز ......طاعات و عبادات تان قبول درگاه الهي ........ممنون بابت اين كه اطلاعات خودتان را به اشتراك مي گذاريد ......به نظرتان چرا نحوه معاملات اين سهم اين قدر فرسايشي است به نظرتان كماكان توصيه به نگهداري اين سهم داريد ممنون ميشوم راهنمايي كنيد

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید baran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط baran نمایش پست ها
    سلام جناب مي عزيز ......طاعات و عبادات تان قبول درگاه الهي ........ممنون بابت اين كه اطلاعات خودتان را به اشتراك مي گذاريد ......به نظرتان چرا نحوه معاملات اين سهم اين قدر فرسايشي است به نظرتان كماكان توصيه به نگهداري اين سهم داريد ممنون ميشوم راهنمايي كنيد
    سلام...ارادتمند...دادا....خودم ..هم..نمیدونم....450..اضافه کردم...تا اینجا که رفته تو پاچمون...شدم.مثل دیوی..هر سهمی..که تازگیا میخرم..میرم..تو ضرر....ولی تجدید دارایش را خود هیات مدیره اعلام..کرده...زمین هایش هم...مشخصه...فعلا سهامداری میکنم...ببینم..چه میشه...روزی که بالا 450 رفت..حقیقی درصدی...نفس سهم را گرفت.....بلانسبت..مثل خر اسیابان دور خودم ..میچرخم...
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    سلام...ارادتمند...دادا....خودم ..هم..نمیدونم....450..اضافه کردم...تا اینجا که رفته تو پاچمون...شدم.مثل دیوی..هر سهمی..که تازگیا میخرم..میرم..تو ضرر....ولی تجدید دارایش را خود هیات مدیره اعلام..کرده...زمین هایش هم...مشخصه...فعلا سهامداری میکنم...ببینم..چه میشه...روزی که بالا 450 رفت..حقیقی درصدی...نفس سهم را گرفت.....بلانسبت..مثل خر اسیابان دور خودم ..میچرخم...
    نفرماييد قربان حتما حكمتي هست ، بنده هم 459 تومان 2 روز پيش 10 هزار سهم خريدم ولي نحوه معاملاتش بيانگر اين است كه خريداران از قدرت زيادي برخوردار نيستند بايد از شركت پيگير باشيم تا در خصوص افزايش سرمايه و خروج از ماده 141 شفاف سازي كنند كه در چه مرحله ايي است اگر شماشماره تلفن مديران شركت را داريد لطفا به اشتراك بگذاريد پيگير باشيم

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید baran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نفرماييد قربان حتما حكمتي هست ، بنده هم 459 تومان 2 روز پيش 10 هزار سهم خريدم ولي نحوه معاملاتش بيانگر اين است كه خريداران از قدرت زيادي برخوردار نيستند بايد از شركت پيگير باشيم تا در خصوص افزايش سرمايه و خروج از ماده 141 شفاف سازي كنند كه در چه مرحله ايي است اگر شماشماره تلفن مديران شركت را داريد لطفا به اشتراك بگذاريد پيگير باشيم
    66184380.....به بنده درست جواب ندادن..
    اگر اشنا ..پیش دیلمی پور داری...از انجا راحت تر میتوانی امار در بیاری...

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ممنون ، پيگيري ميكنم اميد بخدا

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید baran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

گويا حوصله خريداران سهم سر رفت ديدند رو منفي نميتوانند تعداد بر دارند قيمت خريدشان را بالا آوردند

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید baran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

فکر کنم حقیقی مزاحم تمام..کرد..تقریبا بیش از 200 هزار سهم.کار یه نفر بود...هر چقدر تا 420 رنج کشید..بازار ازش خرید...معاملات فردا بنظرم بهتر..میشه...
    کفش همین حدود بسته شده...سهمی که به وضوح انجام تجدید دارایی را اعلام..کرده..و دارایی هایش..به صورت...مستند و کدالی...برای بیش از 2000 درصد افزایش سرمایه کفایت..میکنه..در این قیمتها نخواهد ..ماند....سهم از حدود 700 رسیده به این قیمتها ...
    در برنامه هیات مدیره...ارتقائ شرکت..و برنامه ریزی برای پذیرش در بورس ذکر شده..
    بنظرم.فبیرا در این قیمتها فروش نداره...البته بازره و هزار اما و اگر..

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

سلام جناب مي عزيز ...............ممنون از اين كه اطلاعات خودتان را به اشتراك مي گذاريد.....معاملات چند روز گذشته فبيرا واقعا روي اعصاب بود مثل معاملات كسرا .......اميدواريم با ورود بازيگران جديد به سهم و رونمايي اخبار افزايش سرمايه از سوي مديران شركت اقبال به اين سهم هم افزايش يابد

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید baran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

سلام جناب مي عزيز ...............ممنون از اين كه اطلاعات خودتان را به اشتراك مي گذاريد.....معاملات چند روز گذشته فبيرا واقعا روي اعصاب بود مثل معاملات كسرا .......اميدواريم با ورود بازيگران جديد به سهم و رونمايي اخبار افزايش سرمايه از سوي مديران شركت اقبال به اين سهم هم افزايش يابد
    ..سلام..اطلاعات بنده..نیست...اطلاعاتیست..که شرکت در کدال ارائه نموده..ارادتمند

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 36 نخست 1234512 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)