نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 76 از 5202 نخست ... 266673747576777879861261765761076 ... آخرین
نمایش نتایج: از 751 به 760 از 52011

موضوع: اخبار

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    ضربه های یک انقلاب خام
    در پایتخت مضطرب سوریه "دمشق"
    نادژدا کروکوا- گزارشگر روس تلویزیون RT (ترجمه پیک نت)

رسانه های غربی می گویند که تظاهرات در سراسر سوریه گسترده شده است. بیش از یک هزار کشته از اواسط ماه مارس تا کنون گزارش شده است.

من دو هفته پیش از دمشق بازگشتم. آنچه من دیدم چیزی شبیه یک انقلاب هنوز قطعی نشده بود. وضع حتی در دمشق نیز غیر عادی است. برای رسیدن به قدیمی ترین مسجد دمشق ، شما باید از بازار عبور کنید. در کنار مسجد پلیس مستقر شده است. صبح روز جمعه است. همه مغازه ها تعطیل اند. نه تنها بازار بزرگ دمشق تعطیل است، بلکه همه مغازه های شهر تعطیل اند.

بندرت در خیابان اتومبیلی عبور می کند. آشکارا شمار آنها به نسبت روزهای دیگر هفته کم است. در گذرگاه ها گروه های پنج تا شش نفره سرباز مسلح بالا و پائین می روند. در مقابل ساختمان های دولت نیز سرباز مستقر شده است. حتی در حوالی ساختمان های دولتی شما می توانید به آسانی مامورانی را در لباس غیر نظامی ببینید که سلاح زیر لباس خود پنهان کرده اند.

من شاید تنها روزنامه نگار خارجی در دمشق باشم که البته اجازه رسمی هم ندارم و به همین دلیل نیز هر بار که خواسته ام عکسی بگیرم و یا با مردم صحبت کنم پلیس مانع شده است.

در کوچه های تنگ وضع به گونه ای دیگر است و من می توانم با عجله و سرعت از آنها عبور کرده و حتی با مردم صحبت کنم. راننده تاکسی به شرطی حاضر است مرا تا کنار مسجد بزرگ و قدیمی شهر ببرد که اجازه ورود به مسجد را داشته باشم. اما من نه مسلمانم و نه شبیه آسیائی ها و همین کارم را دشوارتر می کند. البته میدانم که مسیحیان و مسلمانان هزار سال در کنار هم در همین شهر و حتی در حاشیه همین مسجد با هم بدون برخورد زندگی کرده اند. ، اما این دیگر را تحت تاثیر قرار هر کسی در اینجا. مسجد Omayad تا به هر دو مسیحیان و مسلمانان برای 1،000 سال گذشته دیده می شود. سر جان باپتیست استوار در صلح در وسط مسجد

خارجی ها بندرت در شهر دیده می شوند. حتی در بخش قدیمی شهر که معمولا توریست ها در آنجا پرسه می زدند. آنها بیش از مردم سوریه در اضطراب اند. مردم بصورت پنهان از کانال های تلویزیونی غرب اخبار کشورشان را دنبال می کنند.

یک بعد از ظهر، در حالیکه بطری های پلاستیکی کوکاکولا در کوچه های باریک بخش قدیمی شهر با وزش باد اینسو و آنسو می شدند، ناگهان صدا پسر بچه های کم سن و سالی بلند شد که پس از یک مسابقه فوتبال به خیابان آمده بودند. سکوت یکباره شکست. از هر طرف فریاد ها بلند شد. مردان به این جمع کم سن و سال پیوسته بودند. هیچ اثری از لبخند بر لب های آنها ندیدم. خواستم از آنها عکس بگیرم، اما چند مرد پیش آمده و مانع شدند. حتی نتوانستم با دوربین کوچک تلفن همراهم عکس بگیرم، دوربینی که پیشتر با آن توانسته بودم از ورودی مسجد قدیمی شهر عکس بگیرم.

نمی دانم آن مردان تظاهر کننده بودند و یا مامور مخفی. اما هرچه بودند توانستند مانع عکسبرداری من شوند. یکی از زنانی که در میان تظاهر کنندگان بود خواست به من کمک کند که عکس بگیرم اما او نیز چون من ناکام ماند.

بازی در نقش توریست، کم خطر تر از انجام وظیفه بعنوان یک خبرنگار نیست.

روز بعد رفتم به مسجد قدیمی و بزرگ شهر. برای رسیدن به آن باید از میله های آهنی که دولت دستور نصب آن را در فاصله ای نسبتا دور از مسجد کار گذاشته عبور کرد. به من گفتند که باید بلیت ورود به مسجد تهیه کنی. پذیرفتم اما خنده دار بود که دفتر فروش بلیت بسته بود. از آنها اجازه خواستم تا لااقل بگذارند تا داخل حیاط مسجد پیش بروم. گفتند وقت نماز است و مسلمانان مشغول عبادت، بعد از نماز اجازه می دهیم. به این وعده خودشان عمل کردند. چند زن به همراه فرزندانشان در حیاط مسجد جمع بودند.

زنها کنار یک پله نشسته بودند و من را در کنار خودشان جای دادند. زن جوانی به من نزدیک شد. حجاب سیاه و سفید داشت. من را به دلیل سفر به سوریه و سماجتی که برای ورود به مسجد از خود نشان داده بودم شجاع خواند. پرسید "میدانی چه خطری را پذیرفته ای؟"

نگاهش کردم و او اضافه کرد: تا حالا 800 نفر کشته شده اند. عده زیادی اعدام شده اند. میدانی که بعد از نماز ممکن است تظاهرات شروع شود و تو هم دستگیر شوی؟ ماموران سرویس مخفی را در میدان روبروی مسجد دیدی؟

تعداد آنها که هنوز از داخل مسجد سرگرم نماز و نیایش اند، چندان زیاد بنظر نمی رسد. مردم وحشت دارند، اما وقتی تظاهرات شروع می شود از هر طرف جمعیت سرازیر می شود.

همان زن می گوید: مردم خواهان آزادی اند. یک انتخابات آزاد. دولت خطر اسرائیل را بهانه کرده و جلوی آزادی را گرفته است.

من به او یادآوری می کنم که وضع در سوریه بهتر از بسیاری از کشورهای دیگر همسایه است. می گویم که کشورهای دیگر منطقه را هم دیده ام و سوریه را با آنها مقایسه می کنم.

به او می گویم که دولت زیر فشار است. نیم میلیون فلسطینی در کشور شما پناه گرفته اند. یک میلیون لبنانی در سوریه زندگی می کنند. یک و نیم میلیون عراقی در سوریه پناهنده اند.

آنچه را می گویم تائید می کند. می گوید همه مردم سوریه اینها را می دانند. اعتراض مردم به اینها نیست. اعتراض به نداشتن آزادی است.

ما هنوز کنار پله ها سرگرم گفتگو هستیم و زنان دیگری که دور ما جمع شده اند بدقت گوش می کنند که ناگهان فریادها از سمت در خروجی مسجد شروع می شود. تظاهرات شروع شد. زنان به من توصیه کردند که از مسجد بیرون نروم و کنار بچه ها بمانم، و خودشان به سمت خروجی مسجد راه افتادند. زنی که با من صحبت می کرد گفت: باید بروم. من در تظاهرا همیشه با شوهرم هستم.

چیزی در حال تغییر است. این را به آسانی می توان در سوریه احساس کرد. ماموران مساجد را تحت کنترل گرفته اند، اما وقتی جمعیت به خیابان می رسد، کنترل آن به آسانی کنترل همین جمعیت در مساجد نیست.

گروه های کوچک برای نماز به مسجد می آیند، اما وقتی تظاهرات شروع می شود، این گروه های کوچک خیلی بزرگ می شوند. مردم از آنها حمایت می کنند و به آنها می پیوندند. من در طول اقامت و سفر به سوریه با خیلی از مردم صحبت کردم. با افرادی که عقاید متفاوت داشتند و عجیب آن بود که با همه تفاوت عقیده ای که باهم دارند در تظاهرات شرکت می کنند.

پس از غروب آفتاب، دوباره به همان محل که مسجد بزرگ و قدیمی دمشق در آن واقع است بازگشتم. چشمم می دیدی اما خودم باور نمی کردم. همه مغازه باز بودند و خیابان ها پر از مردم. اگر بخواهم در یک جمله آنچه را دیدم بنویسم آن جمله اینست "دمشق زیر ضربه های یک انقلاب خام"

پنج روز پس از بازگشت از دمشق، رسانه های جهان از تظاهرات عمومی 22 ماه مه گزارش دادند و من در اینجا، دور از دمشق به سوریه و آینده آن می اندیشم. به مردمی از رنگ و نژاد و مذهب مختلف، با لباس ها و پوشش های متفاوت که با هم دوست اند و ایده های مشترکی دارند. اما سرانجام کار به کجا خواهد انجامید؟
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

دفاع رحیم مشائی از خودش
    حرف دلتان را بزنید
    می خواهید احمدی نژاد را بزنید
    من را دراز کرده اید!

جرات ندارید حرف دلتان را بزنید، لذا به من میتازید. پشت سر هم جلسه گذاشتید و گفتید که با رئیس جمهور نمیشود در افتاد، من را انتخاب کردید. گفتید چون نمیشود با رئیسجمهور در افتاد، اگر مشایی را بزنیم، خود به خود به رییسجمهور هم ضربه زدهایم.

مشائی رئیس دفتر احمدی نژاد، روز گذشته کارکنان خبرگزاری جمهوری اسلامی "ایرنا" را جمع کرده و برای آنها سخنرانی کرد. مضمون این سخنرانی دفاع از خود بود، اما در آن به نکاتی نیز اشاره شد که خواندنی است. خواندنی است، زیرا تا حدودی خبری است. از جمله این که به چه دلیل گریبان مشائی را گرفته اند و گریبان احمدی نژاد را رها کرده اند!

مشائی ابتدا خطاب به سرلشگر فیروز آبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و نویسنده نامه (چند هفته پس از کودتای 22 خرداد) به امام زمان گفت:

بسیاری از افراد به خود زحمت نمیدهند که حتی یکبار حرفهای مطرح شده را به طور مستقیم بشنوند، موضوع بحث را بفهمند و مخاطب را بشناسند.

آقای فیروزآبادی بر اساس تحلیل ذهنی خود و برداشتی که از حرفهای من داشت، اینگونه تحلیل کرده که مثلا حرفهای من وحدت جهان اسلام را به هم میزند. اگر شما چنین فکری داشتید، باید با من در میان میگذاشتید، با من بحث میکردید. اما احساس کردید که باید یک حرفهایی بزنید و حرفهایتان را زدید، اما این کار شما درست نبود. لازم است این نکته را روشن کنم که ملت و دین دو موضوع متفاوت از یکدیگر هستند. اسلام یک دین جهانی و برای همه ملتها است.

من درباره عظمت و نقش تاریخی ملت ایران سخن گفتم. از سهم ملت ایران در تاریخ برای توسعه توحید، ادبیات انسانی، عشق و محبت صحبت کردم. اسلام ایرانی و اسلام ایرانیان را اسلام حقیقی و ناب دانستم.

تبلیغات وسیعی در دنیا در حال انجام است تا چهره مخدوشی از اسلام به افکار عمومی جهان عرضه شود، کوچههای خاکی و پر از آشغال و سنگ و کلوخ، بچههای بدون کفش و لباسهای تیره و خاکی با موهای ژولیده و چهرههای عبوس و نگاههای ناامید، تصویری است که غرب از اسلام به دنیا ارایه میدهد. از آنجا که دنیا ایران را میشناسد، ما باید به دنیا بگوییم که این تصویر درست نیست و به آنها اعلام کنیم که ایران مرکز تمدن عالم و پایه گذار اصلی فرهنگ و تمدن اسلام است و اگر میخواهند اسلام را جست و جو کنند، به ایران بیایند.

من از عظمت ایران سخن گفتم تا دنیا بداند ملت بزرگ و متمدن ایران با پیشینه تاریخی، اسلام را با عشق پذیرفت نه با لشکر کشی! اینها، مرا تا مرز شرک و کفر بردند و گفتند که کفر گفته و دین اسلام را کنار گذاشته و دین جدیدی آورده است. کمی انصاف داشته باشید.

جرات ندارید حرف دلتان را بزنید لذا به من میتازید. پشت سر هم جلسه گذاشتید و گفتید که با رئیس جمهور نمیشود در افتاد من را انتخاب کردید. گفتهاند چون نمیشود با رئیسجمهور در افتاد، اگر مشایی را بزنیم، خود به خود به رییسجمهور هم ضربه زدهایم. این گروه مرتب در حال تبلیغ است که همه کارها دست مشایی است و با این کار به نتیجه دلخواه خود که همان ضربه زدن به مشایی برای ضربه زدن به رئیسجمهور است، میرسند.

آنها تا جایی پیش رفتند که گفتند مشایی رییسجمهور را سحر کرده است؟ برخی از این آقایان که مسئولیت هم دارند، نزد من آمدند و گفتند که پیش از ملاقات با شما به ما توصیه شده که مراقب باشیم زیرا مشایی سحر و جادو میکند.

عده ای سعی دارند من را ساحر معرفی کنند. میگویند فلانی نزد یک مرتاض ‪ ۴۰۰ساله در هند میرود؟ حتی یکی از سایتها که در نوشتن مطلب علیه من تخصص دارد، در این زمینه نوشته بود که آن فرد هندی جز مشایی، هیچ مقامی از دولت ایران را نمی پذیرد!

نوشتهاند فلانی در یک مسیر به راننده و محافظان گفت که بایستید، پیاده شد، لابه لای درختها رفت بعد از مدتی لا به لای درختها گشت و سپس با حالتی آنچنانی داخل ماشین نشست و گفت که خدمت امام زمان رسیدم و با ایشان گفت و گو کردم. حتی یکی از نمایندگان مجلس که آدم خوبی است و تحصیلات دانشگاهی هم دارد ، در زمان حضور من در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از مدیر امور مجلس سازمان پرسیده بود که آیا ماجرای مرتاض ‪ ۴۰۰ساله واقعیت دارد؟

چرا برخی از مخالفان به من نسبت سحر و جادو میدهند، اینها میگویند چون هرچه علیه مشایی به رییسجمهور میگوییم، احمدی نژاد گوش نمیکند پس مشایی او را جادو کرده و مراد او شده است. البته چون احمدی نژاد یک شخصیت برجسته اصولگرا، متدین، در اوج تقوا و مبارزه و عدالت و خدمت است، نمیتوانند علیه او کاری کنند و هرچه دارند علیه مشایی میگویند، اما احمدی نژاد به آنها گفته است که در اشتباه هستند و مشایی مورد اعتماد اوست.

اگر اینها علیه احمدینژاد سخن بگویند، همه چیز را از دست میدهند زیرا خودشان هم بواسطه احمدینژاد سر کار هستند و گرنه چه کسی اینها را انتخاب میکرد. اینها مرهون دوره مدیریت احمدینژاد در شهرداری و دولت نهم هستند.

اگر احمدینژاد از جریان اصولگرایی حذف شود چیزی در صحنه نمیماند، احمدینژاد پشتیبان رهبر عزیز در عرصه سیاست و مدیریت کشور است. رهبر معظم انقلاب در نقد منتقدین دولت در یکی از افطارهای ماه رمضان فرمودند: شما که انتقاد میکنید، قبلا امتحان خود را پس دادهاید.

کفار به همه اعضای خانواده و مردم میگفتند گرد خانه محمد(ص) جمع نشوید چون او سحر میکند.

شما چرا اگر مشایی سحر میکند، آن را باطل نمیکنید و چرا میترسید؟ یعنی بین شما یک نفر هم پیدا نمیشود بتواند سحر مشایی را باطل کند و احمدی نژاد را از سحر نجات دهد؟ پس در همه این سالها چه کار میکردید؟ چه خواندید؟ چقدر عبادت کردید؟

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

مصاحبه رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک
    دفترخانه ها
    صیغه برای مشتری پیدا می کنند!

ازدواج در سه سال گذشته دو دهم درصد در ایران کاهش یافته و آمار طلاق 14 درصد رشد کرده است.

این آماری است که رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک جمهوری اسلامی در یک مصاحبه خبری بمناسبت یکصدمین سال تاسیس سازمان ثبت اعلام داشت.

او گفت که سال گذشته 819 هزار و 687 ازدواج در ایران ثبت شده و 129 هزار و 966 طلاق. یعنی از هر 6 ازدواج یکی به طلاق ختم می شود.

در همین مصاحبه، خبرنگاران در باره دلیل تجمع اعتراضی اخیر 400 دفتردار ازدواج و طلاق پرسیدند.

رئیس سازمان ثبت احوال که "تویسرکانی" نام دارد، در پاسخ گفت: سردفتران عزیر جمع شده بودند و خواهان افزایش قیمت ثبت طلاق و ازدواج را داشتند. ما قبلا 45 هزار تومان قیمت ثبت ازدواج و طلاق را 70 هزار تومان کرده بودیم. یعنی 25 هزار تومان اضافه کرده بودیم اما سردفترداران عزیز با این افزایش هم موافق نیستند و خواهان 130 هزار تومان برای هر ثبت ازدواج و طلاق هستند. با این درخواست موافقت نشد و مسئله همچنان حل نشده باقی مانده است.

از رئیس ثبت احوال و اسناد در باره پیامک های صیغه پرسیدند که توسط دفاتر اسناد فرستاده می شود.

تویسرکانی گفت:

اين كارخلاف قانون است وبرخورد جدي صورت خواهد گرفت. البته موردی به ما گزارش نشده اما گاهی دفترخانههايی چنين اقداماتی می کنند! یعنی افراد می آیند اطلاعات خودشان را میدهند و دفترخانه همسریابی می کنند!

تاکنون باهزار و 946 متخلف اعم ازدفتريار و سردفتر در این ارتباط برخورد شده است.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2) negar آواتار ها
    تشکر شده 2,586 بار در 513 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آمن نمایش پست ها
    مشایی: آقای جنتی تا دو سال دیگر زنده نیست که صلاحیت مرا رد کند...

آیت الله عبدالنبی نمازی امام جمعه کاشان طبق آنچه وبسایت نزدیک به وی منتشر کرده گفته است:

به آقای مشایی گفتند شما که می خواهی رئیس جمهور شوی صلاحیت شما را شورای نگهبان باید تأیید کند و آیت الله جنتی بسیار قاطع است و شما را رد صلاحیت می کند که مشایی گفته تا دو سال دیگر آیت الله جنتی نیست و [...] هم نیست که باعث رد صلاحیت بشوند. حالا نمی دانیم در ارتباط با جن، این چیزها را فهمیده اند یا چیز دیگری است.

وی افزوده است:

اشتباه اینها و شخص رئیس جمهور این است که فکر می کنند آراء 24 میلیونی مال خودشان است و حتی در جلسه ای گفته بوده است که شش میلیون از آراء من به خاطر حمایت آقا کم شده است و الا آراء من سی میلیون بوده است. اصل تبیین این توطئه ای که در کار است این است که ما در این زمان احتیاجی به حلقه وصل بین امام زمان و مردم نداریم و خودمان می توانیم ارتباط برقرار کنیم و حذف جایگاه روحانیت و ولایت فقیه از مقاصد این جریان است.
    در مورد اول جنگیر اشتباه کرده چون اقای جنتی اهل مرگ نیست میگویند از خدا پرسیدند جنتی را کی افریدی فرمود نمیدانم من امدم این بود!!!(خدا جون این جوکه نعوذ باا...)
    در مورد حلقه وصل چی پگم که زبان سرخ تبدیلت میکنه به جریان انحرافی

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید negar از ایشان تشکر کرده اند:

یک نماینده به وزیر کشور: مراقب باشید!
    وی خطاب به مصطفی محمدنجار افزود: مراقب باشید، برخی بدون اطلاع شما این کارها را می​کنند تا وجهه شما در میان نمایندگان خراب شود و مجلسی که به شما رای اعتماد داده، شما را به استیضاح بکشاند. همه این کارها را می​کنند تا بعد وزارت کشور را هم با سرپرستی خودشان اداره کنند و در انتخابات آتی هرچه خواستند بکنند.
    یکی از نمایندگان اصولگرای مجلس از دسیسه​هایی برای برکناری وزیر کشور خبر داد و گفت که برخی دلشان می خواهد که سرپرستی این وزارتخانه را در آستانه انتخابات به دست بگیرند.

به گزارش خبرآنلاین، محمدعلی بزرگواری در نطق امروز خود رعایت حرمت و جایگاه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را یکی از خط قرمزهایی نظام خواند و گفت: به سردار نجار اعلام می کنم نباید اقتدار سپاهی خود را نادیده بگیرید، شما با رای نمایندگان مجلس به این جایگاه رسیده اید، چرا استانداران شما با نمایندگان ملت برخوردهای ناشایست دارند و مسئولان شهرستانی و استانی را از همراهی با نمایندگان مردم منع می کنند.

وی خطاب به مصطفی محمدنجار افزود: مراقب باشید، برخی بدون اطلاع شما این کارها را می​کنند تا وجهه شما در میان نمایندگان خراب شود و مجلسی که به شما رای اعتماد داده، شما را به استیضاح بکشاند. همه این کارها را می​کنند تا بعد وزارت کشور را هم با سرپرستی خودشان اداره کنند و در انتخابات آتی هرچه خواستند بکنند.

بزرگواری همچنین گفت: درخانه ملت هشدار می دهم که معضل بیکاری به اوج انفجارخود رسیده است و با وعدههای دروغین و تولید شغلهای کاذب میلیونی نمی توانیم جلوی این انفجار را بگیریم، تا دیر نشده دولت و مجلس به فکر را هکارعملی باشند و از سر خوردگی و افسرگی و حتی خودکشی جوانان جلوگیری نمایند.

وی با ابراز تاسف از نابهسامانی و از هم گسستگی های به وجود آمده در وزارتخانههای کشور گفت: این نابهسامانی را چگونه تفسیر می کنید، شأن اقتدار مجلس کجا رفته است، در وزارت نفت که ۶۵ تا ۷۰ درصد بودجه و اقتصاد ما به آن بستگی دارد، چرا این وضعیت پیش آمده که در تمام مناطق نفت خیز کارکنان و زیر مجموعه های نفت سرگردان مانده است. وضعیت ما در مقوله نفت و گاز با کشور هایی مانند ژاپن و کره جنوبی فرق دارد چرا که آن کشور ها وارد کنند نفت و گاز هستند و می توانند یک وزارتخانه به نام انرژی داشته باشند تا برق، گاز، نفت و آب مردمش را تأمین کند.

بزرگواری با بیان این که کشور ما صادر کننده نفت است، تصریح کرد: نمایندگان باید مخالفت خود را قاطعانه با ادغام وزارت نفت اعلام کنند.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,363 بار در 334 ارسال
    چگونه یك پیك، خزانه دار جریان انحرافی شد؟

در حالی كه طی هفته های اخیر اخبار گوناگونی درباره جریان انحرافی مطرح می شود، خبرنگار «آینده» اطلاعات جالبی درباره یكی از اعضای آن به دست اورده است.
    به گزارش خبرنگار «آینده»؛ فرد مذكور كه پیش از انتصاب آقای خاص به عنوان رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به عنوان پیك این سازمان فعالیت می كرد، با ایجاد آشنایی با این جریان پله های ترقی را آنچنان به سرعت طی كرد كه ظرف كمتر از 6 سال به مدیركلی یك نهاد ارتقا پیدا كرد و در اسفند 88 كرسی معاونت همان نهاد كلیدی را دریافت كرد.
    وی ابتدا هم در اتاق خلوت فرهنگی و تاریخی این عده یك پست مدیریتی دریافت كرده بود.
    تابعیت محض وی از سرحلقه جریان انحرافی و پذیرش دستورات در زمینه مبادلات مالی به نحوی رقم خورد كه وی را كه پیش از این با ارقام چندهزار تومانی سروكار داشت، به ارتباط با ارقام میلیاردی خرانه داری و... كشاند.

گفته می شود با آغاز برخورد با جریان انحرافی و دستگیری تعدادی از اعضای این جریان، فرد مذكور دیده نشده است.

کی میگه آمریکا سرزمین فرصتهای طلایی است ؟؟؟؟ بیا این هم یک نمونه .......

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Moradad از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    پیکر هاله سحابی «با اجبار نیروهای امنیتی» شبانه به خاک سپرده شد

شاهدان عينی می گويند، نيروهای امنيتی جمهوری اسلامی خانواده هاله سحابی، فعال سياسی و مدنی و فرزند عزت الله سحابی، را مجبور کرده اند تا برخلاف ميلشان جنازه وی را شامگاه چهارشنبه به خاک بسپارند.

منبع:رادیو فردا
    to continue, please follow me on my page

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ناهید آواتار ها
    تشکر شده 8,901 بار در 1,437 ارسال
    ادغام وزارت نفت و نیرو منتفی شد
    اکونیوز:سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از احتمال منتفی شدن ادغام وزارت نفت و نیرو خبر داد.

سید عماد حسینی "با بیان اینکه امروز چهارشنبه در مجلس شورای اسلامی با ادغام سه وزارت مسکن و شهرسازی، راه و ترابری و اطلاعات و فناوری ارتباطات، وزارت جدیدی تحت عنوان وزارت امور زیربنایی در کشور شکل خواهد گرفت، گفت: همچنین مجلس نظر دارد تا وزارتخانههای رفاه، کار و تعاون ادغام شوند و وزارت جدیدی در این راستا تشکیل شود.
    وی افزود: همچنین براساس تصمیم دولت وزارت صنایع و بازرگانی در یکدیگر ادغام خواهند شد.
    سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: در صورتی که این ادغام ها صورت گیرد، 8 وزارتخانه ادغام و سه وزارتخانه جدید تشکیل می شود بنابراین با تشکیل وزارت ورزش و جوانان ما کلا 17 وزارتخانه در کشور خواهیم داشت.
    حسینی گفت: براساس قانون برنامه پنجم توسعه دولت مکلف بود تا با ادغام برخی وزارتخانه ها تعداد وزارتخانه ها را به 17 مورد برساند پس در این صورت دولت دیگر حق ادغام وزارتخانه دیگری و حتی ادغام وزارت نفت و نیرو را نخواهد داشت و این ادغام منتفی خواهد شد.
    حضورهیچ کس در زندگی ما اتفاقی نیست !
    خداوند در هر حضور جادویی نهان کرده برای کمال ما
    خوشا آن روزی که در یابیم جادوی حضوریکدیگر را

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ناهید از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 13,005 بار در 1,466 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناهید نمایش پست ها
    ادغام وزارت نفت و نیرو منتفی شد
    اکونیوز:سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از احتمال منتفی شدن ادغام وزارت نفت و نیرو خبر داد.

سید عماد حسینی "با بیان اینکه امروز چهارشنبه در مجلس شورای اسلامی با ادغام سه وزارت مسکن و شهرسازی، راه و ترابری و اطلاعات و فناوری ارتباطات، وزارت جدیدی تحت عنوان وزارت امور زیربنایی در کشور شکل خواهد گرفت، گفت: همچنین مجلس نظر دارد تا وزارتخانههای رفاه، کار و تعاون ادغام شوند و وزارت جدیدی در این راستا تشکیل شود.
    وی افزود: همچنین براساس تصمیم دولت وزارت صنایع و بازرگانی در یکدیگر ادغام خواهند شد.
    سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: در صورتی که این ادغام ها صورت گیرد، 8 وزارتخانه ادغام و سه وزارتخانه جدید تشکیل می شود بنابراین با تشکیل وزارت ورزش و جوانان ما کلا 17 وزارتخانه در کشور خواهیم داشت.
    حسینی گفت: براساس قانون برنامه پنجم توسعه دولت مکلف بود تا با ادغام برخی وزارتخانه ها تعداد وزارتخانه ها را به 17 مورد برساند پس در این صورت دولت دیگر حق ادغام وزارتخانه دیگری و حتی ادغام وزارت نفت و نیرو را نخواهد داشت و این ادغام منتفی خواهد شد.
    ممنون ناهید جان این بهترین خبری بود که می شد شنید
    من نمی فهمم ما این همه وزارت خونه داریم که اهمیت خیلی زیادی ندارن و استراتژیک نیستند و اونوفت باید دو وزارت خونه استراتژیک با دو گرایش صد در صد متفاوت رو ادغام کنیم ؟
    من خودم در زمینه نیرو نخصص دارم و سالها کار کردم ولی واقعا از نفت چیزی نمی دونم مگر این که به بخش نیروشون مربوط بشه که تو پروژه های نفتی بخش نیرو مثل یک سوژن هست در انبار کاه چه به لحاظ قیمتی و چه به لحاظ بزرگی کار
    جالبه خیلی جالبه پمپاژ پول مملکت وزارت نفته و همینجوریشم کلی پول این وسط نیست و نابود می شه و یه بخشیشم که به صندوق ذخیره ارزی می ره بعد از مدتی ناپدید می شه اونوقت در این نابسمانی این ادغام خودش نوبره والا
    از طرف زمزمه های پروژه های میلیارد دلاری خارجی وزارت نیرو که در حال حاضر نمی تونم بازش کنم هست و باز هم این ادغام؟
    اصلا خس و خاشاک و چه به نظر دادن رو مسائل مملکتی بزرگتراش نظر می دن با این سوال مواجه می شن که ایا این حکم حکومتی هست یا خیر ؛ ما باید بریم تو بورس و اگه خیلی کارمون درسته ببینیم که می تونیم سر از شاخصمون در بیاریم یا نه و خیلی هنر کنیم بفهمیم که چرا نهاد زیر نظر وزارت اقتصاد که همون دولته یعنی خصوصی سازی صف فروش درست می کنه و بازار و می ریزه
    بله.....

انشالله که اینجا هم همون طور که در مورد وزارت اطلاعات تیرشون به سنگ خورد شکست خواهند خورد

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بوف کور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,363 بار در 334 ارسال
    هاشم صباغیان هم درگذشت

مرحوم صباغیان وزیر كشور دولت موقت بود و سابقه عضویت در نهضت آزادی را داشته است.
    هاشم صباغیان از اعضای گروه ملی مذهبی شب گذشته در سن 85 سالگی درگذشت.
    به گزارش مهر، هاشم صباغیان كه روز گذشته در جریان تشییع عزت اله سحابی دچار ایست قلبی شده بود، شامگاه دیشب در یكی از بیمارستانهای تهران درگذشت.
    مرحوم صباغیان وزیر كشور دولت موقت بود و سابقه عضویت در نهضت آزادی را داشته است.
    لازم به ذكر است روز گذشته در جریان تشییع عزت اله سحابی، هاله سحابی دختر وی نیز به دلیل سكته قلبی دار فانی را وداع گفت.

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Moradad از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 62 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 61 مهمان ها)

1. mahdi20

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها