صفحه 59 از 134 نخست ... 9495657585960616269109 ... آخرین
نمایش نتایج: از 581 به 590 از 1335

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

عضو عادی
    تشکر شده 455 بار در 126 ارسال
    آقای درخشانی به نظر بنده شما یکی از بهترین تکنیکال های کشور عزیزمونی . بنده از ابتدای ورودتون به بورکس و سایت وزین بورسی خواننده مطالب شما بوده و هستم ان شا... همیشه همه جا شاد وسلامت باشی و یه سوال داشتم بنده جدیدا با نرم افزار Advanced GET آشنا شدم و می خوام مطالب تکنیکال رو به امید خدا یاد بگیرم می خواستم شما راهنماییم کنید که ابتدا از کجا شروع کنم و اصلا خودتون چند ساله کار می کنید و از چه نرم افزاری استفاده می کنید از کجا شروع کردید در کل اقا سعید به مام یاد بده چطور ماهیگیری کنیم . خداخیرت بده

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد1979 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی شاهرخ اسلام پور آواتار ها
    تشکر شده 1,121 بار در 102 ارسال

Post ادامه وضعیت تکنیکی سایپا

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهرخ اسلام پور نمایش پست ها
    با بررسی امواج الیوت احتمالا موج پنجم نزولی سهم به اتمام رسیده و سهم آماده استارت و شروع روند صعودی می باشد تنها نکته ای که بایستی به آن توجه نمد خط روند نزولی سهم می باشد
    که با ترکیب آن با خط روند 2-4 امواج الیوت از اعتبار بسیار زیادی برخوردار می باشد که اگر بتواند خط فوق را درهم بشکند که با استارت امروز و تشکیل یک الگوی خوشگل ستاره صبح گاهی بنظرم
    در کوتاه مدت میسر خواهد شد در محدوده پیوت موج چهارم و محدوده روانی 2100 ریال درگیری احتمالی دیگری ممکن است اما در صورت عبور پر قدرت سیگنال آشکار خریدی از لحاظ تکنیکال برای
    شخص من بوجود خواهد آورد که اولین هدفش تراز های فیبو ریتریس 127.2 در قیمت 2544 و فیبو ریتریس 38.2 در قیمت 2557 خواهد بود البته اهداف بالاتری نیز وجود دارد که بعد ها بدان اشاره
    خواهد شد .
    در اکثر اوسیلاتورها و اندیکاتور های پیرو روند واگرایی مثبت معمولی مشاهده می شود.
    امروز نمودارش رو از جهت امواج ولفی بررسی کردم و به یک موج ولفی رسیدم که اگه قیمت تا تراز های 127.2 درصد (1652 ) وتراز 161.8 درصد فیبو(1528) برسه و برگرده از لحاظ امواج ولفی خیلی ایده ال خواهد شد ضمنا تارگتش همون طور که توی نمودار رسم کردم حدود 2100 الی 2200 توی میان مدت می تونه باشه مورد بعدی که می تونه با اتمام موج پنجم ولفی تقارن داشته باشه اتمام موج پنجم نزولی و یا اتمام موج B
    از موج چهارم نزولی (و صعود برای موج C ) سهم از لحاظ شمارش امواج الیوته بهرحال ریزش بیشتر از 1489 (تراز 100% فیبو برای تکمیل پترن ab=cd ) و 1528 براش متصور نیستم به دوستان اکیدا پیشنهاد می کنم این الگو رو زیر ذره بین داشته باشن .
    ویرایش توسط شاهرخ اسلام پور : 2012/02/01 در ساعت 22:34
    سه قدرت برجهان حكومت مي كند : ترس حرص حماقت
    آلبرت انیشتن

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 185 بار در 77 ارسال
    جناب درخشاني من هم مثل شما ثشرق و آ اس پ و بجاي كمرجان شما كسرا دارم
    ثشرق و آ اس پ را تا كجا نگهدارم و شما در چند فروشنده هستيد
    در مورد كسرا و اهدافش نظري داريد
    با تشكر از شما ممنون

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید green از ایشان تشکر کرده اند:

Post وضعیت تکنیکی پتروشیمی آبادان (شپترو)

داخلش دو تا الترناتیو مختلف از پترنهای هارمونیک دیده میشه الگوی هر دو تا الگو در اولویت اول می تونن یه پروانه باشن البته اگه الگو پیشرفت زیادی بکننه می تونه تبدیل به خرچنگ بشه
    نکته دیگه منطقه PRZ سهم است که در شکل با رسم تمام خطوط محتمل فیبوناچی رسم شده البته اونطور که مشخصه یه بازه تقریبا بزرگ رو از جهت قیمتی پوشش داده (2732 الی 3335 )

نکته بعدی که در آلترناتیو دوم خودنمایی می کنه تشکیل یک الگوی AB =CD هستش که تراز 100درصد APP در قیمت 2976 هستش اوسیلاتور RSI در داخل منطقه اشباع فروش قرار گرفته
    که باتوجه به اینکه توی یک روند نزولی هستیم طبیعیه این الگوی پایینی هارمونیکتر و شکیل تر بنظر می رسه و ناحیه PRZ تقریبا مشترکی با الگوی بالایی داره.

از لحاظ شمارش امواج الیوت محتملترین آلترناتیو اتمام یک موج پنجم نزولی گسترش یافته رو نوید می ده اما ممکنه در حال اتمام یک زیگزاگ اصلاحی (5-3-5) باشیم که ترکیبش با AB=CD
    معناشو چند برابر می کنه احتمال بسیار کمتر اینست که اکنون در داخل موج سوم نزولی باشیم که بایستی خودش رو به هدف 161.8 درصد APP موج یکم برسونه (رنگ صورتی)

نتیجه گیری : با توجه به منطقه پتانسیل برگشتی الگوهای هامونیک که رسم شده اند و ترکیب آنها با محتملترین گزینه امواج الیوت یعنی اتمام موج پنجم نزولی سهم با رسیدن قیمت
    به اهداف ذکر شده ممکن است قیمت برگردد البته با توجه به اینکه در داخل یک روند نزولی فرسایشی بوده ایم بایستی با تائید اندیکاتورهای مختلف و شکست خط روند و گذر قیمت
    از یکی از پیوت های معتبر سهم به سمت بالا وارد شویم من خودم اوردرهام رو روی پیوتهای معتبر بصورت تریلینگ با سهم حرکت می دم تا وقتی برگشت وارد پوزیشن بشم که
    حد ضرر رو هم زیر حداقل قمتی و تراز های فیبو می گذارم.
    آلبرت انیشتن

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 109 بار در 35 ارسال
    راستش چند روز پيش خدمت يه استادي رسيدم كه دانش بسيار بالايي داشت وقتي اسموشون رو از دوستان جويا شدم اينجور كه مي گفتن اقاي سعيد درخشان بودند و دنبال تاپيكي مي گشتم تا از اين طريق تشكري بكنم چون به خصوص تو مبحث طلا و ارز دانشي داشتند كه واقعا براي خوده بنده بسيار جالب و شنيدني بود و بنده خوشحالم از زيارت ايشون .

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ayda saharkhiz از ایشان تشکر کرده اند:

Post وضعیت تکنیکی پتروشیمی فناوران (شفن)

با نگاهی به نمودارش متوجه یک الگوی پروانه نزولی شدم که اولین ناحیه PRZ محدوده قیمتی 10864 الی 10944 می باشد و دومین منطقه پر پتانسیل برگشتی در محدوده قیمتی 11435 الی 12038 می باشد که با ترازهای فیبوناچی در شکل مشخص
    می باشند البته شاید بنظر برسد محدوده اول پر پتانسیل خود را رد کرده است اما برای بنده هنوز مسجل نشده است .

نکته بسیار مهم دیگری که به الگوی بالا اعتبار بسیار زیادی می بخشد اینست که از دیدگاه موج شماری امواج الیوت با احتمال بالایی در داخل ریز موج سوم صعودی از یک موج 3 صعودی بزرگتر هستیم که بازار بنظرم بایستی برای تکمیل ریزموج چهارم
    یک ریزش کوتاه و سپس صعود برای تکمیل ریزموج پنجم صعودی را داشته باشد و سپس یک ریزش پیچیده برای ساختن موج چهارم نزولی از درجه موج سوم صعودی را ببینیم و سپس بازار برای ساختن موج پنجم صعود کند که ریزش برای موج چهارم
    می تواند متقارن با تاثیر الگوی پروانه نزولی باشد.
    آلبرت انیشتن

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

Post وضعیت تکنیکی فولاد مبارکه

یک عدد مثلت افزایشی (Ascending Triangle) در چند روز کاری اخیر در نمودار سهم مشاهده می شود که با شکست خط بالایی مثلث ( همان مقاومت کوتاه مدت سد راه رشد سهم) ,سهم به اندازه تقریبی قائده مثلث رشد خواهد کرد که این
    بنظر با اتمام موج سوم یا پنجم صعودی سهم متقارن خواهد شد بنابراین بنظرم تا قیمت 3350 جای رشد دارد نکته بعدی کاهش نسبی حجم معاملاتی داخل الگو می باشد که در حالت ایده ال می بایست شکست ضلع بالایی مثلث با تائید حجم
    بالایی همراه باشد مقاومت بسیار محکم سهم روی قیمت 3476 ریال می باشد نکته ریز و جالب نمودار همراه شدن نسبت 61.8 در صد فیبوناچی از دو پیوت ماژور سقف و کف قبلی با خط مقاومت بالایی مثلث می باشد.
    آلبرت انیشتن

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

Thumbs up ادامه تحلیل تکنیکی پتروشیمی اراک (شاراک)

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهرخ اسلام پور نمایش پست ها
    با نگاهی به چارتش متوجه یه الگوی خفاش نزولی (Bearish BAT) شدم که از لحاظ ترازهای فیبو یه الگوی ایده ال محسوب می شود با رسیدن به منطقه پر ترافیکی که با چهار تراز فیبو نمایش داده شده وبا در نظر گرفتن اینکه احتمالا در داخل موج سوم می باشیم هردوعامل ذکر شده موجب می شود قیمت برای ساختن موج چهارم نزولی ریزش کرده و پس از کسب انرژی مجدد صعود نمایدالبته یه واگرایی نزولی معمولی تو مک دی دیدم که سناریوی ریزش رو خیلی کمک میکنه.

حالا اگه قیمتش ریزش کنه به اهدافی که توی چارت از ترکیب اهداف یک خفاش نزولی و پایان موج چهارم نزولی رسم شده برخورد وبااحتمال بسیار بالایی صعود خواهد کرد اولویت اهداف از نظر من بترتیب 1 3 2 4 وکمترین احتمال PRZ 5 می باشد.

اگر هم قیمت بتونه پیوت ماژور در قیمت 6154 ریال رو رد کنه کل تحلیل باطله علی رغم اینکه از نظر من خیلی بعده
    بنظر می رسه الگوی خفاش نزولی داره اثر می کنه و قیمت بایستی یک اصلاحی بکنه بیاد پایین و با کسب انرژی مجدد بره در اولین مرحله به پیوت 5913 و در مرحله بعدی به 6154 حمله کنه اهداف یک الگوی خفاش نزولی رسم شده بودند و کماکان
    معتبرند اما اگه قیمت به اونها نرسه و به یکباره برگرده پیوت 5913 رو بزنه نشانه اینه که روند صعودی محکم و قدرتمندی داره, من بشخصه اوردر خریدم رو بالای پیوت 6154 قرار می دم شد شد نشد نشد
    آلبرت انیشتن

16. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 791 بار در 225 ارسال
    جناب شاهرخ خان اسلام پور
    دوست عزیز ضمن تشکر از تحلیلهای غنی شما اگر فرصت کردید تحلیلی هم از وپترو به همراه موجشماری بفرمایید ممنون میشم

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید حبیب از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    تشکر شده 5,400 بار در 293 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط جواد1979 نمایش پست ها
    آقای درخشانی به نظر بنده شما یکی از بهترین تکنیکال های کشور عزیزمونی . بنده از ابتدای ورودتون به بورکس و سایت وزین بورسی خواننده مطالب شما بوده و هستم ان شا... همیشه همه جا شاد وسلامت باشی و یه سوال داشتم بنده جدیدا با نرم افزار Advanced GET آشنا شدم و می خوام مطالب تکنیکال رو به امید خدا یاد بگیرم می خواستم شما راهنماییم کنید که ابتدا از کجا شروع کنم و اصلا خودتون چند ساله کار می کنید و از چه نرم افزاری استفاده می کنید از کجا شروع کردید در کل اقا سعید به مام یاد بده چطور ماهیگیری کنیم . خداخیرت بده
    ممنون از لطف شما . برای یاد گیری تکنیکال بهتره در مرحله اول کتاب " تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه " نوشته جان مورفی که در ایران نیز توسطه دو دوست عزیزمون اقایان قاسمیان و فراهانی ترجمه شده بخونید . در مراحل بعدی میتونید از فضای سایتها و یا کتب بیشتر هم کمک بگیرید . من بیشترین کمک رو از فضای اینترنت گرفتم .

20. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع