صفحه 71 از 134 نخست ... 21616869707172737481121 ... آخرین
نمایش نتایج: از 701 به 710 از 1335

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

کاربر ویژه بورسی شاهرخ اسلام پور آواتار ها
    تشکر شده 1,121 بار در 102 ارسال

Question یک پیشبینی از ايران ترانسفو ( بترانس )

اگه قیمت تا محدوده 2877 الی 2887 بریزه یه الگوی خفاش نوع 2 می سازه چند روزی بود زیر نظر دارمش هنوز روی 3000 ریال ساپورت میشه بهرحال این الگو رو به خاطر بسپارین از جهت دیگه اگه تا تراز 113 درصدی بریزه و RSI از زیر منطقه
    اشباع فروش به سمت بالا خط 30 رو کراس کنه با استراتژی RSI BAMM میشه وارد شد.(اینها که گفتم وقتی معتبر میشه که قیمت بیاد زیر 3000 و بالای 2900 )

عکس با کیفیت بالاتر http://129.7.img98.net/out.php/i229954_iran-transfo.jpg
    سه قدرت برجهان حكومت مي كند : ترس حرص حماقت
    آلبرت انیشتن

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی استیو جابز آواتار ها
    تشکر شده 125 بار در 17 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهرخ اسلام پور نمایش پست ها
    با درود بر دوست عزیزم آواتار زیبات منو یاد اسمی بنام دایی مهدی توی تالار گفتگوی farabourse.net انداخت یادش بخیر
    بهرحال خلاصه ولی مفید میگم این سهم یک روند نزولی با خط روندی بسیار معتبر داره توی این مواقع بشخصه منتظر شکست خط روند - تائید شکست - حجم مناسب هنگام شکست می نشینم بعدش اگه شد تازه با استفاده از اوردر تریگر
    ترجیحا بالای یک پیوت ماژور وارد می شم در این سهم ماشه رو بالای قیمت 1506 می چکانم البته در اینگونه موارد شکست خط روند معمولا با یه الگوی سروشانه معکوس همراه میشه که سرو شانه چپ مشخصن مونده شونه راست
    که اگه اتفاق بیفته موقعیت بسیار مناسبی از دو جهت مهیا می شه.

عکس با کیفیت بالا http://129.7.img98.net/out.php/i2289...a-maadan-1.jpg

مورد بعدی که بشخصه توی شکار اونها خبره هستم امواج ولفی است توی شکل یک سری موج ولفی صعودی مشخص هستند همگی حداقل تا تراز 127.2 درصد فیبو باید می ریختن که ریختن صعود تا حدود 1800 الی 2000 ریاله البته اگه بتونه
    پیوت های ماژور قبلی رو بزنه (شکلش گویای مطالب است).

عکس با کیفیت بالا http://129.7.img98.net/out.php/i2289...a-maadan-2.jpg

شاهرخ جان سلام
    ولصنم یه افزایش سرمایه تو اون نقطه ای که فلش قرمز گذاشتم داشته
    ولی به نظر من هم یا در حال شروع 1 از 3 است یا در حالت بدبینانه در مراحل آخر تکمیل موج C با ریزموج 4 است

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید استیو جابز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی استیو جابز آواتار ها
    تشکر شده 125 بار در 17 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید درخشانی نمایش پست ها
    درود بر شما

در گروه ساخاتمان همانطور که روز شنبه در روزنامه دنیای اقتصاد نیز گفته بودم شاخص صنعت ساختمان هنوز به تارگت خود نرسیده و چه بسا راه زیادی تا رسیدن به اهداف خود دارد .

همچنین وپترو سهمیست که بنده از 65 دارم میخرم و تارگتی که مد نظرم هست خیلی بالاتر از سطوح فعلیست . در مرحله اول به 110 تومان یعنی تارگت سر و شانه کف خواهیم رسید و سپس تارگتهای بعدی ..

همچنین فکر میکنم صنعت بعدی گروه روی باشد به همین دلیل طی روزهای گذشته از سهام شرکتهای گروه روی خریده ام و باز هم در حال خرید هستم . در بسیاری از این شرکتها بازدهی های بالای 100 درصد رو انتظار دارم و در برخی حتی خیلی بیشتر .

شاد و موفق باشید
    سعید جان دیگه از اون موج شماریهای قشنگت نمیزاری؟
    یکی دو تا از این ساختمانیها مثل ثنوسا و وساخت رو اگه تحلیل داشته باشی ممنون میشم

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید استیو جابز از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی شاهرخ اسلام پور آواتار ها
    تشکر شده 1,121 بار در 102 ارسال

Post وضعیت تکنیکی كالسيمين ( فاسمين )

امروز خوب درگیر شد یه الگوی خوب هارمونیک چندروزی بود توی ذهنم بود امروز که به منطقه مورد نظرم رسید دیگه وقتش بود تحلیلش رو ارائه کنم اسم این الگوی هارمونیک که اسکات کارنی دوسال پیش معرفی کرد BAMM می باشد که بیس
    کار روی الگوی خفاشه بهرحال طبق این تئوری اگه متوجه ساخته شدن الگوی خفاش شدیم می تونیم روی فراکتال در تراز 50% بازوی XA اوردر بزاریم بصورت مغناطیسی تراز 88.6 درصد و تراز 161.8 درصد قیمت رو به سمت خودشون می کشن
    توی این سهم امروز با فراکتال 50درصد توی قیمت 6780 درگیر شد اگه روزکاری بعدی هم بتونه بالاش قیمت رو تثبیت کنه میره تا تراز 88.6درصد بازوی XA درقیمت 7119 و تراز 161.8درصد فیبو EXT بازوی BC توی قیمت 7105 و تراز
    127.2AB =CD در قیمت 7093 باتوجه به همگرایی بسیار نزدیک ترازها یه منطقه PRZ بسیار قوی توی این قیمت وجود داره که احتمال ریزش و اصلاح قیمتی رو توی این منطقه بشدت تقویت می کنه .

تصویر با کیفیت بالا http://129.7.img98.net/out.php/i231100_calcimin-5.jpg
    سه قدرت برجهان حكومت مي كند : ترس حرص حماقت
    آلبرت انیشتن

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 26,301 بار در 6,124 ارسال
    نوشته اصلی توسط سعید درخشانی
    درود بر شما

در گروه ساخاتمان همانطور که روز شنبه در روزنامه دنیای اقتصاد نیز گفته بودم شاخص صنعت ساختمان هنوز به تارگت خود نرسیده و چه بسا راه زیادی تا رسیدن به اهداف خود دارد .

همچنین وپترو سهمیست که بنده از 65 دارم میخرم و تارگتی که مد نظرم هست خیلی بالاتر از سطوح فعلیست . در مرحله اول به 110 تومان یعنی تارگت سر و شانه کف خواهیم رسید و سپس تارگتهای بعدی ..

همچنین فکر میکنم صنعت بعدی گروه روی باشد به همین دلیل طی روزهای گذشته از سهام شرکتهای گروه روی خریده ام و باز هم در حال خرید هستم . در بسیاری از این شرکتها بازدهی های بالای 100 درصد رو انتظار دارم و در برخی حتی خیلی بیشتر .

شاد و موفق باشید
    یکی دو تا از این ساختمانیها مثل ثنوسا و وساخت رو اگه تحلیل داشته باشی ممنون میشم

با تشکر از جنابعالي و استاد درخشاني
    وپترو شنبه تو گره 12 درصد مي افته.وساخت و ثنوسا رو چند روز خراب کردند تا وپترو را تو گره 12 درصد کلي خريد کنند ولي اين اخر بازي وپترو نمي تونه باشه قطعا رو گره 12 درصد دوباره بايد صف خريد بشه.
    تو نماد ثنوسا نام زيباي دانايان پارس بعنوان سهامدار بالاي 1 درصد امروز درخشيدن گرفت دانايان پارس جز سهامداران خوش نام هست که وقتي اسمش تو يک نمادي مي ايد اون سهم مستحکمتر ميشه.احتمالا بزودي تو وساخت هم بايد اسمش ظاهر بشه.
    بتصورم بزودي وپترو مقاومت 120 تومان را در خواهد نورديد و ثنوسا450 و وساخت 400 تومان را.
    بتصورم از شنبه بازار مي ايد رو ساختمانيها و کاشيها.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,784 بار در 12,927 ارسال
    جناب اسلام پور میتونید لطف کنید و دیتای txt شرکتها رو برام بزارید توی سایت ؟؟؟
    من چند وقته نمیتونم دیتاهام رو آپدیت کنم
    اگه افزایش سرمایه ها هم اعمال شده باشه که دیگه خیلی شرمنده ام میکنید
    باتشکر

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 58 بار در 14 ارسال
    جناب آقای درخشانی
    بسیار سپاسگذارم از زحمات شما نظرات ارزشمندی دارید واقعا ممنونم .من یک پیام براتون فرستادم ممنون می شم اگر مطالعه بفرمایید و بنده رو از نظرات مفید تون بهره مند کنید. شاد و پر سود باشید

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید behnam2 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 26,301 بار در 6,124 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کيانوش نمایش پست ها
    نوشته اصلی توسط سعید درخشانی
    درود بر شما

شاد و موفق باشید

با تشکر از جنابعالي و استاد درخشاني
    وپترو شنبه تو گره 12 درصد مي افته.وساخت و ثنوسا رو چند روز خراب کردند تا وپترو را تو گره 12 درصد کلي خريد کنند ولي اين اخر بازي وپترو نمي تونه باشه قطعا رو گره 12 درصد دوباره بايد صف خريد بشه.
    تو نماد ثنوسا نام زيباي دانايان پارس بعنوان سهامدار بالاي 1 درصد امروز درخشيدن گرفت دانايان پارس جز سهامداران خوش نام هست که وقتي اسمش تو يک نمادي مي ايد اون سهم مستحکمتر ميشه.احتمالا بزودي تو وساخت هم بايد اسمش ظاهر بشه.
    بتصورم بزودي وپترو مقاومت 120 تومان را در خواهد نورديد و ثنوسا450 و وساخت 400 تومان را.
    بتصورم از شنبه بازار مي ايد رو ساختمانيها و کاشيها.
    [ ttp://old.bourexpro.com/viewtopic.php?t=17063&start=405
    جابر در بورکس مي گويد.
    چه اتفاقي براي وپترو در حال رخدادن است كه اليوت هدف موج 3-3 را 160 و 180 تومان نشان ميدهد ؟؟

جوابش اين هست.وساخت تو دل وپتر

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    تشکر شده 5,400 بار در 293 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید درخشانی نمایش پست ها
    درود بر شما

شاد و موفق باشید
    علاوه بر اینکه ساختمان به رشد خود ادامه میدهد و وپترو فردا گره 12 را هم خواهد دید ؛ گروه روی نیز به راه افتاده . تبریک به سهامداران گروه روی ؛ امروز خبر واگذاری معدن انگوران هم امد .

در شرکتهای گروه روی همانطور که قبلا هم گفتم انتظار بازدهی حداقل 100 درصدی را برای همه شان دارم و برخی مثل کرویح یا باما میتوانند خیلی بیشتر هم بدند .

18. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 718 بار در 210 ارسال
    با سلام خدمت آقای درخشانی و تکشر بابت تحلیل های زیبایتان
    اگر لطف کنی نموداری از باما بزنیدو اهداف آن را مشخص نمائید تشکر وِیژه دارم

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mane1659 از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع