صفحه 89 از 1061 نخست ... 39798687888990919299139189589 ... آخرین
نمایش نتایج: از 881 به 890 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو عادی malavan آواتار ها
    تشکر شده 1,629 بار در 297 ارسال
    جناب آقای پناهی با دورد و خسته نباشید

شما در رابطه با اعمال افزایش سرمایه و dps در نمودار ها چه نظری دارید
    به نظر شما مزایای آن به خصوص اعمال افزایش سرمایه به دردسر محاسبه و اعمال کردنش می ارزد
    من با چندین دوست تکنیکال ارتباط دارم و هیچ کدام یک نظر درست و حسابی و محکم در رابطه با این قضیه ندارند
    خود من در زمینه تکنیکال استاد حضوری نداشتم که این قضیه را با ایشان در میان بگذارم و کلیه آموزشهام بیشتر خود آموز بوده است
    به همین بهتر دیدم این قضیه را مستقیما خودم با چند نفر از اساتیدی که در فروم ها فعالیت دارند در میان بگذارم تا سر آخر به یک جمع بندی برسم
    ممنون
    بی چیز باش***ناچیز نباش[/COLOR]

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط iq_son نمایش پست ها
    آقا بابک عزیز نظرتون راجع به شفارس کسعدی و سهم ثاخت چیست؟
    با تشکر
    در مورد ثاخت الگوی اصلاحی مورد نظر بیشتر شبیه Running Flat هست.محدوده 245 تا 250 احتمال برگشت سهم وجود داره.اگر از این سطح برگرده و سقف کانالم به بالا بشکافه + یه چیزهای دیگه که در آینده توضیح میدم میتونیم بگیم وارد موج جدیدش شده

3. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mohseni1353 نمایش پست ها
    استاد اين پكوير را من هرچه با نرم افزار مبنا روي ويكلي ميزارم با نمودار شما جور در نمياد امكانش هست منو راهنمايي كنيد
    نمودار مبنا پراشتباهترین نرم افزاریه که من تا حالا دیدم چند تا تحلیلگر داره که اونا فرمول اعمال سود و افزایش سرمایه رو دادن که متاسفانه بکل غلطه!!!
    من یه زمانی خریدم ولی بیشتر از 1 هفته استفاده نکردم همونطور انداختمش دور

5. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط malavan نمایش پست ها

به نظر شما مزایای آن به خصوص اعمال افزایش سرمایه به دردسر محاسبه و اعمال کردنش می ارزد
    من با چندین دوست تکنیکال ارتباط دارم و هیچ کدام یک نظر درست و حسابی و محکم در رابطه با این قضیه ندارند
    خود من در زمینه تکنیکال استاد حضوری نداشتم که این قضیه را با ایشان در میان بگذارم و کلیه آموزشهام بیشتر خود آموز بوده است
    به همین بهتر دیدم این قضیه را مستقیما خودم با چند نفر از اساتیدی که در فروم ها فعالیت دارند در میان بگذارم تا سر آخر به یک جمع بندی برسم
    ممنون
    متاسقانه فعلا مجال بحث نیست ولی ایشاا... فردا مفصلا در موردش بحث علمی خواهیم کرد و من نظرات شخصیمو که شاید بکل غلط! باشه خدمتتون ارائه خواهم داد.

تا فردا خدانگهدار همگی

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 3,346 بار در 852 ارسال
    استاد پسهند رو هم ملاحظه بفرماييد بنظر شما سيگنال خريد داده ؟باتشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط malavan نمایش پست ها

ممنون
    ما 4 نوع نمودار برای 1 سهم داریم:
    1-نمودار خام و بدون اعمال افزایش سرمایه و دی پی اس
    2-نمودار با اعمال افزایش سرمایه
    3-نمودار با اعمال دی پی اس
    4-نمودار با اعمال افزایش سرمایه و سود تقسیمی یا همون دی پی اس

لازم به ذکره که در نمودارهایی که افزایش سرمایه اعمال میشه نحوه اعمال فرق میکنه.3 نوع افزایش سرمایه داریم:
    1-آورده
    2-اندوخته
    3-آورده و اندوخته با هم
    که نحوه اعمال برای هر سه حالت هم با هم فرق میکنه

من به شخصه از چهار حالت بالا حالتهای 1 و 2 و4 را انتخاب میکنم و تحلیل میکنم ( البته اگه بخوام تحلیلم کامل باشه )
    شما وغدیر یه نگاهی به چارتش بندازید میبینید که اگر با حالت 1 بررسی بشه سطح 300 و 312 رو مشاهده میکنید که به عنوان سطوح بسیار مهم حمایتی و مقاومتی نقش غیرقابل انکاری در روند آتی سهم بوجود آورده بودند در حالیکه شاید این سطح در حالت تعدیل شده نمودار دیده نمیشد!برعکسشم صادقه شاید سطحی در نمودار تعدیل شده باشه که در حالت خام دیده نشه.شاید واگرائی در حالت 2 باشه که در حالت 4 نباشه و ...یا برای مثال الگوی سرشونه در نمودار خام میبینم که دقیقا الگو به هدفش میرسه که شاید این الگوی سرشونه در حالتهای دیگه دیده نشه و شاهد الگویی غیر از سرشونه باشید که اتفاقا اونم شاید الگوی شناخته شده ای باشد و آینده قیمتی سهمو پیشبینی کنه!

ولی بطور کلی برای موج شماری الیوتی بهترین و درستترین حالت حالت چهارمو میبینم.

در نمودار نرم افزار مبنا هم این تعدیل سود به هیچ وجه به درستی اعمال نشده

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mohseni1353 نمایش پست ها
    استاد پسهند رو هم ملاحظه بفرماييد بنظر شما سيگنال خريد داده ؟باتشكر
    فعلا نخیر من هیچ سیگنال خرید یا فروشی نمیبینم شاید یه مدت روند سهم خنثی باشه

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 426 بار در 132 ارسال
    نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش ارسال ها
    دوست عزيزم افزايش سرمايه بستگي به پارامترهاي مختلفي دارد اول گزارش توجيهي افزايش سرمايه و اينكه افزايش سرمايه صرف چه كاري خواهد شد و دوم اينكه نرخ بازده افزايش سرمايه چقدر است و سايرپارامتر هاي ديگر
    اما افزايش سرمايه 50 درصدي گرجي با توجه به اينكه صرف احداث خطوط توليدي جديد خواهد شد و پس از افزايش سرمايه نيز قرار است سود خوبي اعلام شود شركت در افزايش سرمايه با ديد ميان مدت گزينه بسيار مناسبي است خود بنده يكي از سهامي كه دنبال ميكنم همين گرجي ميباشد
    اما افزايش سرمايه اگر از محل سود انباشته باشد به صورت خودكار بر روي سهام قبلي شما اعمال خواهد شد در غير اينصورت با اعلام ادرس خود به امور سهام شركت حق تقدم ها براي شما ارسال خواهد شد نيازي به اثبات سهامداري خود نميباشد خود شركت ليست سهامداران شركت كرده در مجمع را از سازمان بورس گرفته و دارد
    در صورت پذيره نويسي حق تقدم ها معمولا 4-6 ماه زمان ميبرد تا حق تقدم ها به سهام تبديل شود
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_lok نمایش پست ها
    پس شما توصیه به خرید گرجی می کنید برای افزایش سرمایه ای که مجمعش 15 فروردین برگزار می شود؟
    از چه زمانی خرید سهام می تواند به افزایش سرمایه منجر شود؟(مثلا اگر 15 فروردین مجمع باشد من در روز 14 ام سهم خریداری بکنم کفایت می کند؟)
    و اگر 16 فروردین سهام رو بفروشم باز در حق تقدم سهیم هستم؟
    با سپاس فراوان
    اقا بابک میشه شما منو راهنمایی کنید؟

عضو فعال iq_son آواتار ها
    تشکر شده 3,711 بار در 691 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها
    در مورد ثاخت الگوی اصلاحی مورد نظر بیشتر شبیه Running Flat هست.محدوده 245 تا 250 احتمال برگشت سهم وجود داره.اگر از این سطح برگرده و سقف کانالم به بالا بشکافه + یه چیزهای دیگه که در آینده توضیح میدم میتونیم بگیم وارد موج جدیدش شده

ممنون از بابک عزیز لطف کردی داداش
    سروران گرامی اگر اظهار نظری می شود صرفا انعکاس نظرات شخصی اینجانب بوده و هیچ توصیه ای به خرید و فروش نیست!

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید iq_son از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_lok نمایش پست ها
    اقا بابک میشه شما منو راهنمایی کنید؟
    وحید جان شما 1 روز قبل از بسته شدن هم خریداری کنید افزایش سرمایه شامل حال شما میشه ولی بطور کلی من همیشه با رفتن به مجمع برای تقسیم سود و افزایش سرمایه مخالف بودم چون سرمایتون میخوابه و معلومم نمیشه که چند باز میکنند!مثلا سهمی 200 تومنه آره پی ایش 2 باشه و 100 تومنم تقسیم کنه میخرم ولی سهمی مثلا 500 باشه این بیاد 100 تومن تقسیم کنه نمیرم مجمعش چون احتمال زیاد هست که تو همون 400 باز کنه که خوب همون 400 میخرم پولمم تو حساب شرکت بلوکه نمیشه...این بلوکه شدن پول برای من یکی خیلی مهمه

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 25 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 25 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع