صفحه 17 از 60 نخست ... 71415161718192027 ... آخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 598

موضوع: حق بازی در کنار سهامداری

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed89 نمایش پست ها
    اقای بابد اولا خسته نباشید
    یه سوال هم داشتم حق ارین چقدر طول میکشه تا به سهم تبدیل بشه؟ من 25 درصد تو ضررم! دیگه باید بمونم باهاش

حامد جان عدم ثبات رفتاری بانک مرکزی در مورد افزایش سرمایه بانکها میتونه کمی بازی را عوض کنه
    نظر من به دوستانی که توی ضررند مثل خودم تو این حق اینه
    تا حد ممکن ممکن میانگین را پایین بیاورید
    اما پول را نریزید
    اما به میزان حق های خود کمی بیشتر پول برای واریز نگه دارید تا به وفتش بگم چکار کنید
    البته تا اون زمان میتونید با این پول کار کنید
    به وفتش اعلام میکنم چه طور میشه به حقوقی رو دست زد

همیشه عقل ادمیزاد از هر تیغی تیزتره

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Hossein4000 آواتار ها
    تشکر شده 384 بار در 97 ارسال
    سلام
    من خودم هنگام باز شدن حقهای استفاده نشده ورورد خواهم کرد ولی یه مشکل هست واون ممکنه وقت باز شدن تا بجنبیم صف سنگین بزارن و برای ما که انلاین هستیم دیر شه؟؟
    شایدم من اشتباه میکنم

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Hossein4000 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned باربد آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط باربد نمایش پست ها
    اینجا بود که همگان فکر کردند دیگه بایدسهم برگرده
    اما بازی خیلی پیچیده تر بود به طوری که تا 41 هم افت کرد
    همان جایی که منم اشتباه کردم وارد شدم

اما این اشتباه از سهم یا نوع معاملات نبود بلکه از بازی بد بازی گردان بود

تا اینجا را داشته باشید تا برگردم.....
    خوب حالا دو تا بحث داریم
    دعوای فروشنده و خریدار
    گروهی که از روز اول این بانک را پذیره نویسی کرده اند که در هر قیمتی کهسهم باشد انها در سودند
    اما گروه دوم کسانی هستند که از قیمتهای بالا خریدار بودخ اند تا 140
    طبیعیه که این گروه در هر قیمتی خرید کرده باشند الان در حال دیدن اب شدن سرمایه خود هستند
    در غالب سهامداران بالای 1 درصدی که نگاه میکنیم عموما هیچ خریدی از بازار نداشته اند (در خود سهم)
    اما در نماد حق تقدم این امر قابل رویت نیست
    این یعنی همه سهامداران که در غالب یک یا چند مجموعه هستند سهم را برای بلند مدت و یا کرسی خرید نموده اند
    که گاها شاهد جابجایی سهم بین سهامدار حقیقی و شرکت وابسته بو ده ایم

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

Banned باربد آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein4000 نمایش پست ها
    سلام
    من خودم هنگام باز شدن حقهای استفاده نشده ورورد خواهم کرد ولی یه مشکل هست واون ممکنه وقت باز شدن تا بجنبیم صف سنگین بزارن و برای ما که انلاین هستیم دیر شه؟؟
    شایدم من اشتباه میکنم
    اولا بعید میدونم انلاین بتونید انجام بدید
    در ثانی حق استفاده نشده بعیده در یک روز تمام بشه
    و در اخرشما چه سناریویی برای سهم تا چه زمانی چیده اید
    خوشحال می شوم بیان کنید

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 123 بار در 44 ارسال
    باربد جان فکر کنم از آنجا که حق استفاده نشده قابل فروش نیست وپرداخت آن بعده کارگزاری است هنگام خرید آنلاین معدل 100تومان از حساب کاربر بابت هرسهم بلوکه شود.

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید abdi از ایشان تشکر کرده اند:

Banned باربد آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط abdi نمایش پست ها
    باربد جان فکر کنم از آنجا که حق استفاده نشده قابل فروش نیست وپرداخت آن بعده کارگزاری است هنگام خرید آنلاین معدل 100تومان از حساب کاربر بابت هرسهم بلوکه شود.
    دقیقا احسنت به شما دوست عزیز

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Hossein4000 آواتار ها
    تشکر شده 384 بار در 97 ارسال
    سلام
    تو این چند روز به این نتیجه رسیدم که اگر تو مدت باقی مونده حق ارین به قیمت دلخواه برسد (خدا شاهده حاضر به ضرر دوستان نیستم) و به نظر من زیر30 تومن خواهد رفت و به سهم ورود کنم و بانک ملت و کچادمو با ارینح تعویض کنم و به نظر من با پایان رسیدن زمان حقها و بسته شدن ان خود سهم رشد خواهد کرد و با اینکه بسیاری از دوستان خرید سهم را به حق در حال حاضر ترجیح میدهند اما به نظر شما علت خریدهای سنگین در این قیمتها چیست؟
    ولی سهامداران عمده نیز بسیار مهم هستند که در این بانک سهامداران حقیقی خودنمایی میکنند(مثبت) و بر عکس انچه بیشتر افراد فکر میکنند سهامداران عمده حقیقی بانکها معمولن و همیشه و همیشه از سهامداران وفادار بانکها هستندو هیچ وقت به فکر فروش سهم چه بصورت خرد یا بلوکی نیستند (بانک کار افرین نمونه یک بانک موفق و تعدادی از سهامداران قدیمی ان را از نزدیک میشناسم)
    به نظر من اگر بانکی سهامداران عمده ان از افراد حقیقی باشد تا حقوقی نوسان ان کمتر ولی پیشرفت و رشد ان مستمر و در بیشتر مواقع تمامی انها با هم هماهنگ هستند
    به نظر من چرا در حال حاضر با اینکه حق همچنان منفی میشود باز هم تعداد معاملات ان بالا میباشد ؟ چون همگی با هم هماهنگ هستند و در ضمن مثل ما هم احتیاج به نقدینگی ندارند تا روی سهم مانور بدهند
    از انجایی که خبر بسیار بسیار موثق دارم که گروه بهمن به درو دیوار میزند تا سهم رو به هر نحوی جمع کند و جمع هم میکند و بسیار خبر های دیگری
    که در اولین فرصت ادامه خواهم داد.....

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Hossein4000 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned باربد آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein4000 نمایش پست ها
    سلام
    تو این چند روز به این نتیجه رسیدم که اگر تو مدت باقی مونده حق ارین به قیمت دلخواه برسد (خدا شاهده حاضر به ضرر دوستان نیستم) و به نظر من زیر30 تومن خواهد رفت و به سهم ورود کنم و بانک ملت و کچادمو با ارینح تعویض کنم و به نظر من با پایان رسیدن زمان حقها و بسته شدن ان خود سهم رشد خواهد کرد و با اینکه بسیاری از دوستان خرید سهم را به حق در حال حاضر ترجیح میدهند اما به نظر شما علت خریدهای سنگین در این قیمتها چیست؟
    ولی سهامداران عمده نیز بسیار مهم هستند که در این بانک سهامداران حقیقی خودنمایی میکنند(مثبت) و بر عکس انچه بیشتر افراد فکر میکنند سهامداران عمده حقیقی بانکها معمولن و همیشه و همیشه از سهامداران وفادار بانکها هستندو هیچ وقت به فکر فروش سهم چه بصورت خرد یا بلوکی نیستند (بانک کار افرین نمونه یک بانک موفق و تعدادی از سهامداران قدیمی ان را از نزدیک میشناسم)
    به نظر من اگر بانکی سهامداران عمده ان از افراد حقیقی باشد تا حقوقی نوسان ان کمتر ولی پیشرفت و رشد ان مستمر و در بیشتر مواقع تمامی انها با هم هماهنگ هستند
    به نظر من چرا در حال حاضر با اینکه حق همچنان منفی میشود باز هم تعداد معاملات ان بالا میباشد ؟ چون همگی با هم هماهنگ هستند و در ضمن مثل ما هم احتیاج به نقدینگی ندارند تا روی سهم مانور بدهند
    از انجایی که خبر بسیار بسیار موثق دارم که گروه بهمن به درو دیوار میزند تا سهم رو به هر نحوی جمع کند و جمع هم میکند و بسیار خبر های دیگری
    که در اولین فرصت ادامه خواهم داد.....
    از اینگونه مشارکتها کاملا استقبال میکنم

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 125 بار در 30 ارسال
    سلام بر همگی عزیزان:
    برای قیمت حقهای استفاده نشده 3 سناریو وجود دارد که هر سناریو بدیهی است که با توجه به قیمت سهم در روز حراج حق تقدم ها اتفاق می افتد:
    سناریو اول: این حالت بهترین حالت می باشد که در آن قیمت سهم حدودا بیشتر از 150 تومان باشد که مسلما قیمت حقهای استفاده نشده بالاتر از 40 تومان خواهد بود و در این حالت ریسک آنچنانی متحمل نشده ایم.
    سناریو دوم:این سناریو بیشترین احتمال تحقق را دارد که قیمت سهم در روز حراج همین حوالی باشد و بالطبع قیمت حق تقدم استفاده نشده بین 30-40 خواهد بود و شما در این مدت پولتان خوابیده است
    سناریو سوم:قیمتهای سهم در روز حراج به قیمتهای 110-120 برسد که بدترین حالت ممکن است و شما زیان کرده اید =خواب پول + کاهش قیمت
    اما اگر حالت سوم اتفاق افتاد چه کار کنیم؟
    همان روز ما به تعداد حق تقدمهایی که داریم خرید می کنیم ولی باید بدانید که در آن روز همزمان با قیمت حق تقدم باید 100 تومان را هم به حساب کارگزاری واریز کنید!
    در کل به نظر بنده سرمایه گذاری در حق آرین با این قیمتها منطقی است و ارزش ریسک کردن را دارد البته نهایتا 20 تا 30 درصد سبد و موجودی!
    پس ما حقهایی را که خریده ایم به استفاده نشده تبدیل خواهیم کرد چون در این حالت 100 تومان را نمی ریزم و چند ماه صبر کنیم تا تبدیل به سهم شود

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بروکر001 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned باربد آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط بروکر001 نمایش پست ها
    سلام بر همگی عزیزان:
    برای قیمت حقهای استفاده نشده 3 سناریو وجود دارد که هر سناریو بدیهی است که با توجه به قیمت سهم در روز حراج حق تقدم ها اتفاق می افتد:
    سناریو اول: این حالت بهترین حالت می باشد که در آن قیمت سهم حدودا بیشتر از 150 تومان باشد که مسلما قیمت حقهای استفاده نشده بالاتر از 40 تومان خواهد بود و در این حالت ریسک آنچنانی متحمل نشده ایم.
    سناریو دوم:این سناریو بیشترین احتمال تحقق را دارد که قیمت سهم در روز حراج همین حوالی باشد و بالطبع قیمت حق تقدم استفاده نشده بین 30-40 خواهد بود و شما در این مدت پولتان خوابیده است
    سناریو سوم:قیمتهای سهم در روز حراج به قیمتهای 110-120 برسد که بدترین حالت ممکن است و شما زیان کرده اید =خواب پول + کاهش قیمت
    اما اگر حالت سوم اتفاق افتاد چه کار کنیم؟
    همان روز ما به تعداد حق تقدمهایی که داریم خرید می کنیم ولی باید بدانید که در آن روز همزمان با قیمت حق تقدم باید 100 تومان را هم به حساب کارگزاری واریز کنید!
    در کل به نظر بنده سرمایه گذاری در حق آرین با این قیمتها منطقی است و ارزش ریسک کردن را دارد البته نهایتا 20 تا 30 درصد سبد و موجودی!
    پس ما حقهایی را که خریده ایم به استفاده نشده تبدیل خواهیم کرد چون در این حالت 100 تومان را نمی ریزم و چند ماه صبر کنیم تا تبدیل به سهم شود
    بروکر جان سلام
    در ابتدا از اینکه نقل ارین در تاپیک بنده مشارکت شما بزرگان را در این تاپیک فراهم کرده بسیار خوشحالم

از انجا که شما مخلص کلام را گفتید به همان نتیجه رسیدید که بنده فصد داشتم بعد از 7 تیر ان را عنوان کنم
    ولی بحثم را تا فردا شب جمع میکنم
    فقط خریدار حق ارین با دید 4 تا 5 ماهه محاله ضرر کنه

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 17 از 60 نخست ... 71415161718192027 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)