صفحه 173 از 667 نخست ... 73123163170171172173174175176183223273 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,721 به 1,730 از 6663

موضوع: i!i!i! تاپيک تحليلهاي تکنیکال (i!i!i! (SMJ13

عضو فعال bnz آواتار ها
    تشکر شده 1,393 بار در 364 ارسال

پاسخ : i!i!i! تاپيک تحليلهاي تکنیکال (i!i!i! (SMJ13

باسلام خدمت دوستان نظرتون درمودر سمگا بفرمایید متشکرم

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید bnz از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال za_trader آواتار ها
    تشکر شده 6,518 بار در 1,419 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Spica نمایش پست ها
    در مورد اهداف خبهمن بنویسید جناب za-trader عزیز
    راستش اصلا من رو خودرویی ها کار نمیکنم ، چون برا من توجیه خرید نداره ، همشون زیانده بودن ، درست الان اقبال بازار رو خودرویی ها است اما برا من توجیه نداره و هیچ نظری راجع بهش ندارم.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید za_trader از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan30 نمایش پست ها
    سلام جناب za چند روز پیش در مورد شاوان گفتید که خرید روی 2700-2600 مناسب میباشد. با توجه به اینکه بلوک امروز شاوان بدون مشتری ماند من فکر میکنم شاوان این قیمتها را فردا خواهد دید آیا هنوز خرید شاوان را در این قیمتها مناسب میبینید
    بله شاوان رو حوالی 2600 از نظر من توجیه خرید داره و ریسکشم پایین هستش.
    تصمیم با خودتان

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید za_trader از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط SmartGolabi نمایش پست ها
    دو تا سهم شدوص 778و آكتنور1620 منو گيج كردن، هر دو هم تو ضررند.
    Za جان لطف ميكني اگه تو تصميم گيرى كمكم كنى!
    در ضمن يه لطفى كن سيگنال خريد ميذارى تارگت احتمالى رو هم بذار، ممنون!
    کف شدوص 700 تومان هستش و همه بازی ها به خاطر حق تقدم هستش ، شدوص سهم خوبیه .
    آکنتور حمایت 1500 تومان براش مهمه اگر بشکنه برای سهم خوب نیست.
    چند تا سهم معرفی شده. چند صفحه قبل رو نگاه کنید میبینید ،تصمیم با خودتان.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید za_trader از ایشان تشکر کرده اند:

پاسخ : Re: پاسخ : i!i!i! تاپيک تحليلهاي تکنیکال (i!i!i! (SMJ13

نقل قول نوشته اصلی توسط vet نمایش پست ها
    عزیز بذار بیاد پایین با هم برداریم
    عجله نکنن دوستان لطفا
    دعوا وبیمه به خاطر مجمع هستش ، تو چند روز آینده به نظر من تجمیع کد میشه و یه حقوقی میاد بالای 1 درصد ، برا من تو این قیمت ها توجیه خرید داره ، حالا یا اشتباه میکنم یا درست میگم ، احتمالا بعد از مجمع با قیمت 300 به بالا باز بشه .امروز باز وبیمه اضافه کردم ،پایین آنچنانی براش متصور نیستم ، فکر کنم فردا صف باشه، انشاالله نباشه باز اضافه کنیم.من خودم تک سهم وبیمه هستم، پدرم 50% وبیمه - 50% بشهاب هستش.بشهاب هدف اول 2000 یکم استراحت بعد 2800.

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید za_trader از ایشان تشکر کرده اند:

روند وملت صعودی هستش ، بازار امروزم به خاطر عرضه فردا یکم منفی شد ، احتمالا فردا اول صبح فشار فروش زیاد باشه بعد از عرضه اولیه بازار متعادل بشه.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید za_trader از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 841 بار در 206 ارسال

بازار روز

پلاسک

شکستن مقاومت 270 میتواند رشد سهم تا 300 را سبب شود .
    سهم اخیرا با تشکیل الگوی پرچم هدف اولیه 340 را نشانه رفته است .
    صدور سیگنالهای مثبت از اندیکاتورهای مختلف موید رشد سهم میباشد و خرید سهم با رعایت
    حد ضرر 270 میتواند مناسب باشد .

شنیده شده شرکت میدکو 17 طرح در بخش صنعت فولاد و مس را دردست اجرا دارد. تاکنون 3 طرح ازجمله تولید کنسانتره‌های سنگ آهن، تولید کنسانتره ذغال به بهره برداری رسیده است و در سال جاری بهره‌برداری طرح احیاء مستقیم فولاد، كارخانه كك‌سازی و تولید فروسیلیسیم دنبال شده و 5 طرح فولادی و مسی در سال 93 به بهره‌برداری می‌رسند.

میدکو زنجیره معدن از اکتشاف تا فرآوری و تولید ماده معدنی باارزش افزوده را به طور کامل در اختیار دارد. ظرفیت تولید فولاد خام میدكو تا پایان سال 95 با تکنولوژی‌های روز دنیا به 4.2 میلیون تن در سال می‌رسد.

و اما تعیین عوارض بر روی صادرات سنگ آهن، تولید فولاد را کاهش نخواهد داد. سود هر سهم در سالجاری 167 ریال اعلام شده ولی میدکو سهمی است که توانایی تحقق سود 1000 ریالی در سال 93 و 1800 ریالی در سال 94 را دارد.

فردا ( سه شنبه ) عرضه اولیه 10% مفاخر انجام می شود.
    سهمیه کارگزاران 11.8 میلیون سهم و سهمیه معامله گران برخط 5.2 میلیون سهم است. بدین ترتیب سهم معامله گران برخط از 30% فراتر رفت.

انتظار می رود حداقل 300 و حداکثر 700 سهم به معامله گران برخط اختصاص یابد.

شرکت خگستر در شفاف سازی خود اعلام کرد که هیچ گونه طرح یا مصوبه ای برای فروش بلوک پارسیان در شرکت ندارد و دستور یا ابلاغی از شرکت ایران خودرو نیز دریافت نکرده است.

"فاراک" با شکست روند نزولی در 790 تومان احتمال رشد بین 900 تا 950 تومان دارد و مهمترین مقاومت مسیر 856 تومان است . در صورت عدم عبور از این مقاومت و اصلاح تا حدود 770-760 می توان اقدام به خرید با حد ضرر 720 تومان نمود.

بانک ملت

بانک ملت در 290 تومان با کف کانال صعودی 3 ماهه خود برخورد کرده انتظار داریم از این حدود شاهد برگشت روند و رشد تا سقف کانال در حدود تقریبی 360 تومان باشیم.

در صورت برگشت مهمترین مقاومت 320 تومان است که در بدترین سناریودر کوتاه مدت ممکن است بار دیگر این مقاومتقیمت را تا 280 تومان کاهش دهد و سپس موج صعودی اصلی با هدف 360 تومان آغاز شود

اما اگردر همین مرحله موفق به شکست مقاومت مذکور گردد، در کوتاه مدت(بین دو هفته تا یک ماه) تا حدود 360 رشد خواهد کرد.

حد ضرر کوتاه مدت شکست حمایت در 285 تومان و تثبیت کمتر از آن می باشد در صورت فعال شدن حد ضرر به هنگام پول بک از سهم خارج شده و منتظر اصلاح بیشتر و یا تثبیت موقعیت سهم بمانید.

نماد
    توضیحات
    تارگت
    کوتاه مدت
    تارگت
    میان مدت
    کف حمایتی
    قیمت
    پیشنهادی ورود
    شراز
    شکل گیری الگوی برگشتی
    2400ت
    2800ت
    2000ت
    2000ت
    شپارس
    ورود در دامنه منفی سهم
    1530ت
    1530ت
    1170ت
    1170ت

مجوز افزایش سرمایه 146 درصدی ومعادن صادر شد

ومعادن مجوز افزایش سرمایه 146 درصدی را گرفت که قرار است 46 درصد آن از طریق انباشته و 100 درصد از اورده و مطالبات تامین شود. این خبر سهم را جذاب خواهد کرد.

صادرات شمش و محصولات فولادی آزاد شد فولاد نیوز: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: صادرات شمش و محصولات فولادی بدون محدودیت، میزان و نوع محصول تا پایان خرداد ماه 1393 آزاد شد. واحدهای فولادسازی کشور در هشت ماهه نخست امسال بالغ بر10 میلیون و 549 هزار و 191 تن فولاد خام تولید کرد که این میزان نسبت به دوره مشابه سال 91 رشد 9 درصدی را نشان می دهد. شرکت های فولادسازی کشور طی دوره مورد بررسی میزان شمش فولادی خام خود را به 9 میلیون و 655 هزار و 102 تن رساندند. مجتمع فولاد مبارکه اصفهان در بین تولیدکنندگان این بخش با تولید سه میلیون و 861 هزار و 401 تن رتبه نخست را به خود اختصاص داد. فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان نیز به ترتیب با دو میلیون و 462 هزار و 57 تن و یک میلیون و 386 هزار و 995 تن جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

کمیسیون صنایع قیمت گاز پتروشیمی‌ها را ۳ سنت کاهش داد
    عضو کمیسیون صنایع با بیان اینکه در جلسه قبل کمیسیون صنایع قیمت خوراک پتروشیمی‌ها 18 سنت تصویب شده بود، گفت: کمیسیون تصمیم گرفت برای دادن فرصت به پتروشیمی‌ها در مصوبه قبلی بازنگری شود و قیمت 15 سنت در هر متر مکعب تصویب و در کنارآن وضع عوارض صادراتی و نحوه هزینه‌کرد درآمدهای حاصله نیز معین شد.

افزایش 10 درصدی سود شرکت جم در سه ماهه پایان سال
    رئیس امور سهام و تحلیلگری اقتصادی این شرکت نيز با بیان اینکه عرضه مستقیم کالاهای شرکت پتروشیمی‌جم توسط خود شرکت در بورس کالا فرصتی بهینه برای این شرکت محسوب می‌شود، گفت: این امر منجر به افزایش 10 درصدی سود در سه ماهه پایان سال 1392 خواهد شد. ملیحه علیفری افزود: این در حالی است که سابقا شرکت دیگری مسوولیت عرضه محصولات پتروشیمی ‌جم را برعهده داشت که ورود این شرکت بعضا سبب تاخیر در تحویل کالا و ایجاد نارضایتی مشتریان شده بود

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mahtab.gh441 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی Spica آواتار ها
    تشکر شده 273 بار در 63 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط za_trader نمایش پست ها
    راستش اصلا من رو خودرویی ها کار نمیکنم ، چون برا من توجیه خرید نداره ، همشون زیانده بودن ، درست الان اقبال بازار رو خودرویی ها است اما برا من توجیه نداره و هیچ نظری راجع بهش ندارم.

خبهمن یه سرمایه گزاری با پرتفوی متنوع هست که اصلا زیانده نیست و با p/e حدود 7 در حال معامله است .

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Spica از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط Spica نمایش پست ها

خبهمن یه سرمایه گزاری با پرتفوی متنوع هست که اصلا زیانده نیست و با p/e حدود 7 در حال معامله است .
    شرمنده ، حق با شماست من با یه سهم دیگه اشتباه گرفتم ، اونقدر این روزا سرم شلوغه خدا میدونه ، 2 اسفند هم امتحان کارگزاری دارم مشغول خوندن دروس امتحان هستم ، هر از گاهی هنگ میکنم.
    به نظر من سهم واگرایی داده ، و برای خرید مناسب نیست ، اگر rsi بتونه خط زرد رو بشکونه سیگنال خرید صادر میشه.
    ویرایش توسط za_trader : 2014/01/07 در ساعت 09:22

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید za_trader از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی Spica آواتار ها
    تشکر شده 273 بار در 63 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط za_trader نمایش پست ها
    شرمنده ، حق با شماست من با یه سهم دیگه اشتباه گرفتم ، اونقدر این روزا سرم شلوغه خدا میدونه ، 2 اسفند هم امتحان کارگزاری دارم مشغول خوندن دروس امتحان هستم ، هر از گاهی هنگ میکنم.
    به نظر من سهم واگرایی داده ، و برای خرید مناسب نیست ، اگر rsi بتونه خط زرد رو بشکونه سیگنال خرید صادر میشه.
    اتفاقا من هم 2 اسفند امتحان دارم ! منبعی که مطالعه میکنید چی هست ؟ من کتاب اصول بازار سرمایه از انتشارات اریانا رو مطالعه میکنم .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع