صفحه 2 از 158 نخست 123451252102 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 1577

موضوع: جذابیت های تلفیق تکنیکال و فاندامنتال

عضو فعال
    تشکر شده 6,500 بار در 922 ارسال
    از همه دوستان عزیز به خاطر خوش آمد گویی گرمشان متشکرم و همینطور از مدیریت سایت امیدوارم همانطور که گفتید در جوی آرام و بدون تنش بهترین عملکرد را با همکاری همگی داشته باشیم
    از همه دوستان میخواهم در این تاپیک مشارکت نمایند

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    قبل از هر چیز مطلبی را باید بگویم اینکه متاسفانه من دیتای همه شرکتها را ندارم و تهیه دیتا با توجه به اعمال افزایش سرمایه برای همه شرکتهای فعال کار سختیست بنابراین نمی توانم در مورد همه سهمها تحلیل تکنیکال داشته باشم یا اینکه ممکن است پاسخ طول بکشد. به خاطر همین از قبل عذرخواهی می کنم .امیدوارم سایر دوستان و تکنیکالیست های عزیز در این زمینه همکاری داشته باشند. مطمئنا کار گروهی نتیجه بهتری خواهد داشت مثل کاری که قبلا با تعدادی از دوستان در تاپیک موشکافی تکنیکالی انجام میدادیم .

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی پر ریسک آواتار ها
    تشکر شده 269 بار در 66 ارسال
    خانم راشین با سلام ................
    من هم به نوبه خودم به شما خوش امد میگم واز زحمات شما بزرگوار تشکر می کنم..............
    باشد که ما قدر این دوستان رو بدانیم

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید پر ریسک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط اراك_بورس نمایش پست ها
    جناب نظري و راشين عزيز سلام
    سلام
    نظرتون در مورد تركيب سدم بنده به صورت زير چيست:
    خبهمن20%
    فولاد 10%
    پاسا 10%
    وبصادر 5%
    حفاري 15%
    وساخت 10%
    خزاميا 15%
    ولغدر 5%
    بقيه هم نقد ام كه به نظرتون چه سهم هايي را اضافه كنم باهاش؟
    ممنونم
    سلام دوست عزیز
    ای کاش قیمت خریدتان را هم می گفتید
    خبهمن:سطح حمایتی بسیار خوبی در 248 تومان دارد از طرفی رند مثبت کوتاه مدت خود را شکسته و این خط اکنون به مقاومت در قیمت حدود 285 تبدیل شده مقاومت بسیار محکم بعدی 307 تومان است اما به نظر من در میان مدت توانایی رسیدن به حدود 365 و بلند مدت 430 تومان را دارد اما در نظر داشته باشید که صد درصد در این مسیر افت و خیز همراه خواهد بود
    در مورد فولاد فعلا آپ دیت نیستم
    دیتای یاسا و وبصادر را هم متاسفانه ندارم
    حفاری میان مدت و بلند مدت سهم به نظرم من عالیست اما اینکه چه زمانی از این وضعیت خارج خواهد شد را نمی دانم در همین هفته تحلیل دیگری برای سهم می گذارم هرچند هر بار سهم حفاری را تحلیل کردیم سنگ روی یخمان کرد
    وساخت در بورکس گفته بودم 170 مقاومت بسیار محکم سهم است من که حدود 162 فروختم اما چهارشنبه برای خرید عالی بود به نظر من حمایت بسیار خوبی در 133 دارد در واقع یک باند حمایتی عالی بین 130-136 دارد در بد بینانه ترین حالت نهایتا تا 124 جای افت دارد و مقاومت 170 تومانی همچنان به قوت خود باقیست
    حمایتهای بسیار خوب ولغدر هم 86،89و 82 تومان هستند که به هم نزدیکند مهمترین مقاومت 95 و با عبور پر حجم ازاین قیمت میتوان منتظر 105 تومان بود آنجا نیازمند بررسی مجدد است من باشم خارج شده و منتظر عکس العمل می مانم

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط راشین نمایش پست ها
    مطابق چنگال اندروی رسم شده ضلع پایینی چنگال منطبق است بر قیمت حدود 260 تومان ،فیبوی 61.8 درصد اصلاحی هم منطبق بر 250 تومان است از طرفی یک خط حمایت هم در قیمتهای حدود 242 تومان از سهم حمایت می کنه بنابراین میشه گفت یک باند حمایتی قوی حدود 250 برای سهم تشکیل شده قبل از بسته شدن دقیقا روی ضلع پایینی چنگال که منطبق بر فیبوی 61.8 هم بود با حجم معاملات خوبی از سهم استقبال شد و قیمتش را تا 285 بالا برد انتظار ما این بود که قیمت تا محدوده 320 رشد کند که متاسفانه باز شدن سهم در جو بسیار منفی باعث سوخت شدن تعدیل مثبت سهم گردید اما سهم همچنان پتانسیل رسیدن به هدف ذکر شده را دارد
    ممنونم راشين جان پس از ديد تكنيكال ميتوان در قيمتهاي فعلي سهم را خريداري كرد؟
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط apple نمایش پست ها
    ببخشید من فکر کنم این رو باید اینجا می نوشتم :

سلام

می تونم بپرسم که چه اتفاقی در صنعت شیر افتاده که شما به شرکت های این صنعت علاقه مند شدید ؟ حجم قابل توجهی از محصولات مثلا پگاه خراسان قبلا آزاد بود که تغییری در قیمت شان نداشته ایم . کلا ممنون می شوم اگر بهم بگوببد چه در این صنعت یا شرکت دیده اید. قیمت شیر آزاد تغییری کرده است ؟

صرف نظر از مسایل تکنیکی من قانع نشده ام که این شرکت از نظر بنیادی می ارزد. البته منظورم این نیست که نمی ارزد منظورم این است که من هنوز قانع نشده ام.
    دوست عزيز در پگاه اصفهان با توجه به پوشش بالاي 90 درصدي سود 9 ماهه سال جاري امكان تعديل مثبت را بسيار افزايش داده است پي بر اي اين گروه نيز نسبتا در سطح پاييني قرار دارد سود سال 90 نيز به نظر با توجه به روند توليد و فروش شركت با رشد و تعديل مواجه خواهد شد
    اما پگاه خراسان براي سال جاري با توجه به گزارش 9 ماهه خود با تعديل عايدي 10 درصدي مواجه ميباشد شركت زميني را در اختيار دارد كه در سال 90 به فروش خواهد رساند با فروش زمين سود غير عملياتي بسيار بالايي را شناسايي خواهد كرد اين شركتها در برخي محصولات خود شاهد نرخ گذاري دستوري بودند مانند شيرهاي يارانه اي كه در سال 90 اين بخش از محصولات شركتها با رشد شديد نرخ مواجه شده اند همچنين طبق برخي پرس و جو هاي انجام گرفته در غشان در سال 90 محصولاتي با حاشيه سود بالاتر توليد خواهد شد كه سود شركت را بيش از پيش افزايش خواهد داد در ضمن سود سال 90 غشان بسيار بالاتر از اين بوده است اما به دليل فشار بورس هزينه هاي عمومي و اداري و مالي را افزايش داده اند تا سود خود را دست پايين اعلام نمايند

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط apple نمایش پست ها
    در مورد غشان

1) آقا محسن من راستش نمی فهمم سود غیر عملیاتی بسیار بالایی شناسایی خواهد کرد یعنی چقدر. سهمی 20 تومان ؟ سهمی 200 تومان؟ سهمی 2000 تومان؟ سهمی 20000 تومان و...
    این زمین در کجا واقع شده است ؟ بهای تمام شده اش چقدر است ؟

2) ببینید من اعلامیه های شرکت همین الان جلو باز هست خیلی لططف می کنید اگر به من بگویید دقیقا کدام محصول شرکت با رشد قیمت مواجه شده است ؟ راستش من هرچه می گردم پیدا نمی کنم .
    راستش من به صنایع شیر و زیر مجموعه هایش علاقه مند شده ام ولی می خواهم دلایل خوب و منطقی پیدا کنم .

3) در مورد هزینه عمومی اداری. راستش اینکه شرکتی هزینه های عمومی و اداری اش را از 2 میلیارد تومان به 3 میلیارد تومان برساند. آنهم شرکتی که 300 نفر کارگر دارد. خیلی عجیب نیست. هست؟ یعنی می خواهم بگویم اگر بدبینی هم شده. در حد 100 یا 200 میلیون شده است .

4) هزینه مالی شرکت فکر کنم به دلیل پروژه نیروگاه رشد کرده است .

5) کل افزایش هزینه ها 1.4 میلیارد تومان حدود 18 تومان به ازای هر سهم است که به نظر من حداقل 15 تومان آن واقعی و قابل قبول است .

6) مرسی از حوصله تان.
    1-دوست عزيزم درباره زمين شركت طبق نظر يكي از مسئولين شركت به تازگي و در سال 89 اخذ سند شده است و در سال 90 قصد فروش زمين را دارند اما هنوز قيمت فروش كارشناسي نشده است مثل اينكه اگر اشتباه نكنم تقريبا 50 تومان سود غير عملياتي براي سهم رقم خواهد زد
    2-درباره افزايش نرخ در فروش شير و محصول شيرهاي يارانه اي افزايش نرخ شديد داشته است كه اين را در بازار نيز ميتوانيد مشاهده نماييد
    در مورد هزينه هاي اداري عمومي چطور هزينه 2.1 ميليارد توماني به يك دفعه 50 درصد افزايش پيدا ميكند و ميشود 3.1 ميليارد تومان؟؟
    اگر 30 درصد هم هزينه ها افزايش پيدا كند و 600 ميليون افزايش يافته و تنها 400 ميليون تومان از هزينه ها كاسته شود هر سهمي تقريبا8-10 درصد تعديل مثبت ميشود
    سود سال 90 شركت 60 تومان است به نظر بنده در بدبينانه ترين حالت 65 تومان محقق خواهد شد با اعمال پي بر اي متوسط 5 قيمتي سهم ميشود 330 تومان الان قيمت سهم 275 تومان است يعني در بدترين حالت ممكنه ميتوان شاهد بازدهي 20 درصدي شركت بود حال پتانسيل فروش زمين و محصولات جديد و غيره بماند...

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

جناب نظري و راشين خانم عزيز شبتون بخير
    غير از غشان روي سهم ديگه اي براي خريد نظر نداريد؟
    قشكر را چگونه مي دانيد؟
    دوست عزيزم نظر بنده بر روي دو سهم بسيار مثبت است فملي و پست كه پست را انشالله در هفته اتي زماني كه به تعادل برسد با حجم بالايي براي دوستان وارد خواهيم شد خودم تك سهمم بنا دارم 30 درصد سبد دوستان را نيز به پست اختصاص بدهم

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    جناب نظري فملي را با چه قيمتي مناسب مي دانيد براي وارد شدن؟ و به نظر شما فملي از هر جهت بهتر از وپست نيست؟
    وپست را با چه قيمتي خريد كرده بوديد.؟
    يادمه وقتي وپست 500 بود و متعادل معامله ميشد يكي از دوستانم در يك شركت سرمايه گزاري به من پيشنهاد خريدش را داد و من ترسيدم. افسوس
    همين فملي را هم روي 800 پيشنهاد داد و من زود فروختم
    الان هم همراه اول و فولاد را قبول دارد. ولي كو گوش شنوا
    ویرایش توسط arak_bourse : 2011/03/04 در ساعت 00:16
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

جناب نظري فملي را با چه قيمتي مناسب مي دانيد براي وارد شدن؟ و به نظر شما فملي از هر جهت بهتر از وپست نيست؟
    وپست را با چه قيمتي خريد كرده بوديد.؟
    يادمه وقتي وپست 500 بود و متعادل معامله ميشد يكي از دوستانم در يك شركت سرمايه گزاري به من پيشنهاد خريدش را داد و من ترسيدم. افسوس
    همين فملي را هم روي 800 پيشنهاد داد و من زود فروختم
    الان هم همراه اول و فولاد را قبول دارد. ولي كو گوش شنوا
    دوست عززيم سبد شخصي خودم تك سهم هستم با قيمت 1070 تومان
    اما قصد دارم زماني كه متعادل شد بخشي از سبد دوستان را نيز به اين سهم اختصاص بدهم
    فرق فملي با پست در يك چيز است فملي سهم كم ريسكتر و احتمال بازدهي كمتر ولي پست سهمي پر ريسك با بازدهي بيشتر ميباشد خريد فملي در قيمتهاي فعلي با اهداف قيمتي 1300 و 1500 تومان به نظر بنده مناسب است

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 158 نخست 123451252102 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع