صفحه 59 از 151 نخست ... 9495657585960616269109 ... آخرین
نمایش نتایج: از 581 به 590 از 1504

موضوع: شما بگویید... (ارتباط با مدیران)

ادمین سایت
    تشکر شده 2,068 بار در 182 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آیدغمیش نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید

در صورت امکان نام کاربری بنده از آیدغمیش به A-Mohammadi تغییر پیدا کند.

با تشکر
    سلام

بابت تاخیر در پاسخ به این درخواست عذر خواهی میکنم.
    نام کاربری شما تا دقایقی دیگر به نام مورد نظر تغییر داده خواهد شد.

موفق باشید

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Admin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 80 بار در 26 ارسال
    با سلام

درصورت امکان تاپیکی ایجاد کنید که در آن سیگنال خرید سهام به صورت روزانه به همراه محدوده قیمت و حد ضرر معرفی شود.

با تشکر از زحمات شما

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید roz_1221 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 381 بار در 118 ارسال
    ضمن عرض سلام و تشکر بخاطر زحمات شما عزیزان چنانچه بتوانید نمودار روزانه طلا مس روی و نفت را نیز در سایت بگنجانید بسیار مثمر ثمر خواهد بود.با تشکر

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید حجازی از ایشان تشکر کرده اند:

مسئول ارتباطات مدیر روابط عمومی آواتار ها
    تشکر شده 81 بار در 20 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط roz_1221 نمایش پست ها
    با سلام

درصورت امکان تاپیکی ایجاد کنید که در آن سیگنال خرید سهام به صورت روزانه به همراه محدوده قیمت و حد ضرر معرفی شود.

با تشکر از زحمات شما
    با سلام

ایجاد تاپیک ها توسط کاربران صورت میگیرد.
    بنابراین امیدوارم با ایجاد تاپیک مورد نظرتون در انجمن ایجاد تاپیک جدید در"]http://forums.boursy.com/forumdisplay.php?f=32در"]"]در این لینک[/url] شاهد فعالیت چنین تاپیکی باشیم.

موفق باشید

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مدیر روابط عمومی از ایشان تشکر کرده اند:

مسئول ارتباطات مدیر روابط عمومی آواتار ها
    تشکر شده 81 بار در 20 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط حجازی نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام و تشکر بخاطر زحمات شما عزیزان چنانچه بتوانید نمودار روزانه طلا مس روی و نفت را نیز در سایت بگنجانید بسیار مثمر ثمر خواهد بود.با تشکر
    با سلام و تشکر از مشارکت شما
    در حال حاضر علاوه بر نمودار روزانه, هفتگی, ماهیانه و .... فلزات گرانبها (طلا و نقره و و...) نمودار سایر فلزات هم در سایت قرار داره که برای انتخاب و مشاهده این نمودار ها میتونید از منوی مربوطه در بالای صفحات سایت استفاده کنید (منوها در شکل زیر نشان داده شده است).

با تشکر

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مدیر روابط عمومی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,871 بار در 3,840 ارسال
    سلام جناب ادمین،
    سه مطلب هست که لازم میدونم ابراز کنم:
    1. به گمان من اخیرا برخی از تاپیک ها مبدل به شبکه های تبلیغاتی و چتی شده اند که هیچ وجهه ی خوبی برای انجمن نخواهند داشت و باعث تسری اینگونه نوشتار خواهند شد. خواهشمندم راه حلی برای این معضل پیدا کنید.
    2.اگر شفافسازی مبنی بر سابقه ی تحصیلی و یا فعالیت بورسی تحلیلگرانتون ارائه بدین خیلی به فروم کمک خواهد کرد. این امر سوای از صندلی داغه...بعضا مشاهده میشود برخی از دوستان که ملقب به تحلیلگر هستند، حتی بیش از اعضای عادی به تبلیغ سهمی میپردازند و صد البته افرادی که تازه وارد هستند با اتکا به عبارت "تحلیلگر" و یا "کاربر ویژه" اقدام به خرید و فروش میکنند. غرض این نیست که بگم مسئولیت خرید با آقا و یا خانم ایکس و ایگرگ تحلیلگره، بلکه غرضم اینه که مسئولیت تحلیل دستکم با کسیست که تحلیل ارائه میده...و الا لزومی به تفکیک اعضا به تحلیلگر و غیر تحلیلگر نبوده و نیست. مسلما دانستن سابقه و یا تحصیلات و حتی کمی سختگیرانه نام واقعی افرادی که تحلیل ارائه میدهند بسیار بر کیفیت کاری فروم و همچنین اعتماد کاربران کمک خواهد کرد. برای مثال، من با مطالعه ی فروم دقت کردم کاربران بیشتر به کاربران ستاره دار اتکا و اعتماد میکنند چرا که عملا صلاحیت نظر دهی خودشان را روی ارائه ی تحلیل اثبات کردند(منظورم کاربرانی با چند ستاره است). در نهایت اگرچه مسئولیت خرید و فروش با خود شخص است، اما آیا مسئولیت تحلیل با تحلیلگر نیست؟ و اگر نیست چرا فروم باید تمایزی بین ایشان و دیگر اعضا قائل باشد؟
    3.مطلب آخر حذف تاپیک های موازی است که به کارآمدی فروم کمک بهینه میکند.برای مثال ، تاپیک "تاثیر جنگ در سوریه" مبدل به چتخانه و صفحه ی موازی اخبار شده است! حذف این تاپیک راهگشاست! ایضا، این تاپیک مقر "مرگ بر آمریکا"! "مرگ بر انگلیس"! و" آمریکا توان مقابله با سوریه را ندارد" شده است....که به گمانم از کیفیت فروم میکاهند.
    بابت وقتی که صرف خواندن متن طولانی من کردید ممنونم
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 381 بار در 118 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط حجازی نمایش پست ها
    البته یه چیزی تو مایه های سایت بورکس

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید حجازی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال alireza51 آواتار ها
    تشکر شده 2,191 بار در 872 ارسال
    سلام
    جهت بهبود سیاست فعلی سایت پیشنهاد می شود :

تحت هر شرایطی مهمترین امر حسن گفتار و رفتار در تمام سطوح حتی نوشتاری است.
    متاسفانه ظرفیت برخی افراد در سایت به حدی است که در جواب دوستان و ابراز نظر از نوشتاری خارج از عرف و ادب استفاده می کنند.
    خواسته یا ناخواسته به صورت نوشتاری بی احترامی و هتک حرمت می کنند.
    اگر این اصل را در صدر امور بدانیم بایستی با هر نوع نوشتار بد و خارج از ادب برخورد شود ، هر چند که طرف نویسنده از سابقه یا سمتی برخوردار باشد.

در ضمن اگر صلاح بدانید در تایپیک ها اگر صحبتی خارج از موضوع شود و یا به صورت چت روم درآید(خارج از موضوع) و یا قربون صدقه همدیگر بروند و یا هر موضوع خارج از بحث اخطار داده شود.

موفق و موید باشید.
    عمر خیلی کوتاه است.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید alireza51 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی AMIR2000 آواتار ها
    تشکر شده 341 بار در 137 ارسال
    ضمن عرض سلام و ادب
    با توجه به اينکه تمام اعضا سهامدار يک سهم يا بيشتر هستند و براي خواندن مباحث جديد بايد به تاپيک سهام مربوطه مراجعه کنند و پيدا کردن تاپيک سهم مورد نظر به علت ازدياد تاپيک ها بايستي زمان زيادي را صرف يافتن تاپيک مورد نظر کنند پيشنهاد مي شود منويي ايجاد شود که هر يک از اعضا بتوانند سهام مورد نظر خود را در آن جا به صورت يکجا داشته باشند . يعني اين امکان وجود داشته باشد که بعنوان مثال بنده بتوانم سهم هر شرکتي را که دارم يا مايل به پيگيري مطالي آن هستم بتوانم در يک فولدر قرار داده و نام مورد نظرم را هم برايش بگذارم تا هر زمان که به اين سايت مراجعه ميکنم سهام مورد نظرم به سهولت در دسترسم باشند و مجبور نباشم تمام صفحات را براي يافتن آن سهم جستجو کنم . اميدوارم توانسته باشم درخواست مورد نظرم را بيان کنم. با تشکر از شما عزيزان

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید AMIR2000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال eslami آواتار ها
    تشکر شده 2,693 بار در 683 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR2000 نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام و ادب
    با توجه به اينکه تمام اعضا سهامدار يک سهم يا بيشتر هستند و براي خواندن مباحث جديد بايد به تاپيک سهام مربوطه مراجعه کنند و پيدا کردن تاپيک سهم مورد نظر به علت ازدياد تاپيک ها بايستي زمان زيادي را صرف يافتن تاپيک مورد نظر کنند پيشنهاد مي شود منويي ايجاد شود که هر يک از اعضا بتوانند سهام مورد نظر خود را در آن جا به صورت يکجا داشته باشند . يعني اين امکان وجود داشته باشد که بعنوان مثال بنده بتوانم سهم هر شرکتي را که دارم يا مايل به پيگيري مطالي آن هستم بتوانم در يک فولدر قرار داده و نام مورد نظرم را هم برايش بگذارم تا هر زمان که به اين سايت مراجعه ميکنم سهام مورد نظرم به سهولت در دسترسم باشند و مجبور نباشم تمام صفحات را براي يافتن آن سهم جستجو کنم . اميدوارم توانسته باشم درخواست مورد نظرم را بيان کنم. با تشکر از شما عزيزان
    اگه براي هر گروه يه تالار ايجاد بشه و در اون تالار تاپيكهاي مربوط به سهم ايجادبشه.بسيار عاليست.
    البته سرچ سايت بورسي بسيار بسيار عالي كار ميكنه.......
    اگه از سرچ سايت استفاده كنيد 3 سوت ميريد رو خود تاپيك مورد نظر و نيازي به گشتن نيست........كه از اين نظر فروم بورسي بسيار عاليه!!!
    ویرایش توسط eslami : 2013/09/10 در ساعت 14:23

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید eslami از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)