نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2184 از 5220 نخست ... 11841684208421342174218121822183218421852186218721942234228426843184 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21,831 به 21,840 از 52196

موضوع: اخبار

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,307 بار در 4,846 ارسال
    دانشجویان شورای هماهنگی حزب الله آذربایجانشرقی:

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    صنعت خودرو در بلاتکلیفی
    وزیر صنعت خواستار کناره گیری شورای رقابت از قیمت گذاری خودرو شد

باسلام واقعا خودشان گیج نمی شوند از این گونه حرف ها بیان می کنند
    1 ریس جمهور می گوید شورای رقابت مسول تعین قیمت خودرو می باشد
    2 وزیر ریس جمهور می گوید که شواری رقابت باید از تصمیم گیری بر کنار شود این 2 ماه هم تمام شود تا مردم یک نفس راحت بکشند واقعا که دیگه آخرشه
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

3. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال homework آواتار ها
    تشکر شده 3,130 بار در 655 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOSTAFA نمایش پست ها
    اخوی عزیز ایت الله مصباح از قبل از انقلاب مرید امام بودند و حضرت امام هم به ایشون به خاظر نبوغ فکری-فلسفی و دینی علاقه داشتند و همچون از شاگردان خاص علامه طباطبایی بودند .
    علامه در وصف نبوغ ایشون فرمودن که :فکر ایشون (آیت الله مصباح ) مثل انجیر است که دور ریختنی ندارد.
    در ضمن حتما موسسه ی در راه حق رو شنیدین .این موسسه از همان ابتدای انقلاب با طرح ریزی علامه مصباح خدمت امام مطرح شد و امام هم بسیار استقبال کردند و بودجه ی آنرا حتی در زمان جنگ پرداخت میکردند. تشکیل آن موسسه و موسسه ی امام خمینی کنونی جریان جالبی دارد که خاستید براتون میگم.
    در ضمن فکر نکنم حوزوی تر از رهبر پیدا بشه که به علامه مصباح عنوان مطهری زمان را دادند( شهید مطهری هم مطرود بعضی از حوزیان متحجر بودند)
    بله
    به هر حال بنده در دفاع و تبیین مقام علمای راستین و مسایل عقیدتی همچنان پاسخگو ام
    با اینکه قرار بود اینجا بحثی نشه اما گاهی سخنان شما آقا مصطفی عزیز باعث میشه
    هرکاری میکنم جلوی خودمو نتونم نگه دارم ...
    آقای عزیز شما فقط یک درصد احتمال بدهید کسانی اینجا مطالب رو دنبال میکنن که خودشون
    دروز از آبادی نیستند و خیلی بیشتر از شما - تاکید میکنم خیلی بیشتر از شما - دلسوز اسلام هستند .
    خواهش می کنم از عمق وجودم به عنوان برادر کوچک شما از صمیم قلب خواهش میکنم از شما
    انقد دفاع های بیجا و ناپخته ی خود از بعضی از اشخاص را به پای دفاع از اسلام و اعتقادات دین مبین
    اسلام نگذارید ... خواهشا زین پس بگویید :
    به هر حال بنده در دفاع و تبیین مقام آقای مصباح و اعتقادات ایشان همچنان پاسخگو ام

شما در مغالطه ید طولانی دارید و در جدل بی فضل نیستید ... مرد مومن توصیف شخصی در مقام علمی فلسفی
    چه دخلی به تبحر در امور سیاسی و غیره دارد .. واقعا در بین علمای کنونی و مراجع حوزوی تر از رهبر نداریم ؟؟؟؟؟
    صحبت از ول خرجی ها و ناعدالتی های موسسه امام خمینی در بورسیه کردن طلاب خارج کشور را به وجه تاسیس موسسه در راه حق جواب می دهید ؟؟؟
    صحبت از رانت و پارتی را ... آقای عزیز چه باید به شما گفت ... البته در رفتن از جواب و متمرکز کردن مخاطب در امور دیگر یگی از شگردهای بحاث بودنه!

شما میگویید ما فکر مادی نداریم و الا مانند اروپایی ها به بیرون می رییختیم
    همان تفکر و ایده پردازی های فلسفه ی که نشخوار یونان است مملکت مارو به چنین ویرانه ای مبدل کرده !
    و الا گر اسلام اهل بیتی در ممکلت گفته میشد ومهتر از ان رعایت میشد ... انقد جوانان ما از اسم اسلام دلگیر و زده و دلخور نبودن

آخر کلام دوست عزیز شما و تمام افرادی که همفکر شما هستند و شما سنگ انها رابه سینه می کوبید
    فردای قیامت در قبال این اسلامی که تعریف کرده اید و عده ای زیادی را نسبت به ان رویگردان کرده اید مسئولین ...
    کاش لحظه ای درنگ و تامل به خرج دهید .
    دنیا دو روز است ... روزی برای تو ، روزی علیه تو

5. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید homework از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,363 بار در 334 ارسال
    بله
    به هر حال بنده در دفاع و تبیین مقام علمای راستین و مسایل عقیدتی همچنان پاسخگو ام
    از مقام والا و راستین علمای شما همین بس که وقتی که سمبه را پر زور میبینند با کلاه شرعیهایی مثل تقیه و ...... زبان در کام میکشند و .........

از علمای دیگر شما آقای فلسفی بود - در زمان قبل از انقلاب - و گفته معروفشان که: زنبور ملکه دارد و چرا ما که انسانیم نباید شاه داشته باشیم . البته بعد از انقلابشان را هم دیدیم که ..............

این آقای مصباح هم که نیازی به نقل قول ندارند و ...........

والله که باید به شیطان تعظیم کرد و آن را ستود . حداقل اینکه وقتی که نخواست به آدم تعطیم کند دروغ نگفت و پای حرفش ایستاد و .....
    ویرایش توسط Moradad : 2013/04/26 در ساعت 17:36

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Moradad از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال homework آواتار ها
    تشکر شده 3,130 بار در 655 ارسال
    اخوی عزیز ایت الله مصباح از قبل از انقلاب مرید امام بودند و حضرت امام هم به ایشون به خاظر نبوغ فکری-فلسفی و دینی علاقه داشتند و همچون از شاگردان خاص علامه طباطبایی بودند .
    علامه در وصف نبوغ ایشون فرمودن که :فکر ایشون (آیت الله مصباح ) مثل انجیر است که دور ریختنی ندارد.
    در ضمن حتما موسسه ی در راه حق رو شنیدین .این موسسه از همان ابتدای انقلاب با طرح ریزی علامه مصباح خدمت امام مطرح شد و امام هم بسیار استقبال کردند و بودجه ی آنرا حتی در زمان جنگ پرداخت میکردند. تشکیل آن موسسه و موسسه ی امام خمینی کنونی جریان جالبی دارد که خاستید براتون میگم.
    در ضمن فکر نکنم حوزوی تر از رهبر پیدا بشه که به علامه مصباح عنوان مطهری زمان را دادند( شهید مطهری هم مطرود بعضی از حوزیان متحجر بودند)
    بله
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moradad نمایش پست ها
    از مقام والا و راستین علمای شما همین بس که وقتی که سمبه را پر زور میبینند با کلاه شرعیهایی مثل تقیه و ...... زبان در کام میکشند و .........

والله که باید به شیطان تعظیم کرد و آن را ستود . حداقل اینکه وقتی که نخواست به آدم تعطیم کند دروغ نگفت و پای حرفش ایستاد و .....

آقا Moradad عزیز بین علمای اسلام و عالمانی که آقا مصطفی دم از اونها میزنه تفکیک قایل بشین و همه رو به یک چوب نرونین ...
    و در مورد تقیه عرض کنم خدمت شما ... تقیه دروغ نیست و نوعی اطهار خلاف واقع جلوه دادن است ... و همانطور که گاهی برای نجات جان یک شخص
    دروغ گفتن در نزد عقلا نه تنها قبیح نیست بلکه مورد ستایش است ، تقیه نیزاز احکامی است که شرایط خاص خود را دارد
    و اگر کسی نا به جا انرا استفاده نموده دلیل نمیشود که این حکم الهی تمسخر امیز باشد ...
    دنیا دو روز است ... روزی برای تو ، روزی علیه تو

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید homework از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال رضاکریمی آواتار ها
    تشکر شده 1,091 بار در 254 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط homework نمایش پست ها
    با اینکه قرار بود اینجا بحثی نشه اما گاهی سخنان شما آقا مصطفی عزیز باعث میشه
    هرکاری میکنم جلوی خودمو نتونم نگه دارم ...
    آقای عزیز شما فقط یک درصد احتمال بدهید کسانی اینجا مطالب رو دنبال میکنن که خودشون
    دروز از آبادی نیستند و خیلی بیشتر از شما - تاکید میکنم خیلی بیشتر از شما - دلسوز اسلام هستند .
    خواهش می کنم از عمق وجودم به عنوان برادر کوچک شما از صمیم قلب خواهش میکنم از شما
    انقد دفاع های بیجا و ناپخته ی خود از بعضی از اشخاص را به پای دفاع از اسلام و اعتقادات دین مبین
    اسلام نگذارید ... خواهشا زین پس بگویید :
    به هر حال بنده در دفاع و تبیین مقام آقای مصباح و اعتقادات ایشان همچنان پاسخگو ام

شما در مغالطه ید طولانی دارید و در جدل بی فضل نیستید ... مرد مومن توصیف شخصی در مقام علمی فلسفی
    چه دخلی به تبحر در امور سیاسی و غیره دارد .. واقعا در بین علمای کنونی و مراجع حوزوی تر از رهبر نداریم ؟؟؟؟؟
    صحبت از ول خرجی ها و ناعدالتی های موسسه امام خمینی در بورسیه کردن طلاب خارج کشور را به وجه تاسیس موسسه در راه حق جواب می دهید ؟؟؟
    صحبت از رانت و پارتی را ... آقای عزیز چه باید به شما گفت ... البته در رفتن از جواب و متمرکز کردن مخاطب در امور دیگر یگی از شگردهای بحاث بودنه!

شما میگویید ما فکر مادی نداریم و الا مانند اروپایی ها به بیرون می رییختیم
    همان تفکر و ایده پردازی های فلسفه ی که نشخوار یونان است مملکت مارو به چنین ویرانه ای مبدل کرده !
    و الا گر اسلام اهل بیتی در ممکلت گفته میشد ومهتر از ان رعایت میشد ... انقد جوانان ما از اسم اسلام دلگیر و زده و دلخور نبودن

آخر کلام دوست عزیز شما و تمام افرادی که همفکر شما هستند و شما سنگ انها رابه سینه می کوبید
    فردای قیامت در قبال این اسلامی که تعریف کرده اید و عده ای زیادی را نسبت به ان رویگردان کرده اید مسئولین ...
    کاش لحظه ای درنگ و تامل به خرج دهید .
    آخ که حرف دل من رو زدی
    همینا بودن که اشخاصی مثل بازرگان رو که تحصیل کرده بودن اول انقلاب کنار گذاشتن و مملکت رو دادن دست یه عده روحانی که فقط سواد دینی داشتن
    حالا هم نمیدونم چرا فکر میکنن دفاع از اشخاصی که اکثر گرفتاریهامون زیر سر اوناست دفاع از اسلامه
    البته بازرگان فقط یه مثال بود
    بعضي‌ها ريش بلندی ندارند اما يک دنيا محاسن دارند

عضو فعال
    تشکر شده 1,363 بار در 334 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط homework نمایش پست ها
    آقا Moradad عزیز بین علمای اسلام و عالمانی که آقا مصطفی دم از اونها میزنه تفکیک قایل بشین و همه رو به یک چوب نرونین ...
    و در مورد تقیه عرض کنم خدمت شما ... تقیه دروغ نیست و نوعی اطهار خلاف واقع جلوه دادن است ... و همانطور که گاهی برای نجات جان یک شخص
    دروغ گفتن در نزد عقلا نه تنها قبیح نیست بلکه مورد ستایش است ، تقیه نیزاز احکامی است که شرایط خاص خود را دارد
    و اگر کسی نا به جا انرا استفاده نموده دلیل نمیشود که این حکم الهی تمسخر امیز باشد ...
    من در همان جمله اولم تفکیک قادل شدم . منظور من همان علما هستند که چشم به الطاف حکومتی دارند و ردیفهای بودجه ای و رانتهای موسسه ای و .....

دروغ دروغ است ، در ضمن اینکه تقیه حکم الهی است را تا به حال نشنیده بودم. شاید هم سواد من کم است.

نقل است که یکی از شاگردان ممتاز خواجه عبدا... انصاری پرسید :
    ای خواجه من در بلاد مختلف رفت و آمد کرده و با پیروان ادیان مختلف بوده ام . چگونه است که با وجود اینهمه دستورات و حجتها در اسلام ، ما مسلمانان در گفتار و کردار با آنها برابری نمیکنیم و . ........
    خواجه فرمود : چون تو شاگرد بلند مرتبه هستی این را به تو میگویم . اشکال از دین و آین ما نیست ، بلکه اشکال از آنجاست که ما برای هر دستوری یک اما هم داریم
    مثلا همین دروغ بزرگترین گناهان است آممماااا نگفتن واقعیت (کامل) و یا .... و همین برداشتهای ماست که ...........

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Moradad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال m.r_moradi آواتار ها
    تشکر شده 16,670 بار در 2,579 ارسال
    اقا یواش
    چه خبرته اخوی
    اول بخون ببین چی میگن ایشون
    بعدا بحرف

اقای مصباح درست میگن
    اول ایمان و فکر ادم باید خدایی بشه و گرنه اگه شعار ما رفع گرسنگی و بیکاری باشه که با مادیگراها چه فرقی داریم؟!!
    ایشون رفع مشکلات اقتصادی رو نفی نکرد
    چشاتو باز کن میفرماید درجه دوم
    مگه پیامبر با شعار اقتصادی اسلام رو بنا کرد ؟!
    مگه امام با شعار رفع بیکاری اومد؟!
    اول و آخر خدا با بنا نهادن افکار اسلامی کار میاد بیکاری میره ظلم میره عدالت میاد صلح میاد قناعت میاد سخت کوشی میاد

اما اگه مبنای فکری اسلامی نباشه اون وقت میشیم مثل کشورهای غربی که تا یکمی اب و نونشون کم شد همه تظاهرات و اعتراض میکنن اما کی اونجا به خاطر ازادی همجنس بازی قیام کرد و اعتراض کرد؟؟؟؟!!!!
    شکم گرسنه دین و ایمان نداره...اینو از قدیم گفتن

ضمن اینکه خودت خوب جواب خودت رو دادی،همین یک دو روز پیش بود که کل فرانسه تظاهرات میکردن در اعتراض به تصویب مجاز شدن ازدواج همجنسگراها...

در ضمن ایشون همون کسیه که اوایل دولت احمدی نجااااات رو معجزه میدونست و لطف الهی،حالا اخ و تف و پیف....حناش دیگه رنگی نداره اخوی...من موندم شما چه جوری روت میشه از امثال این اقا دفاع کنی!!!اصلا جایی برای دفاع باقی گذاشتن؟!!!!
    تمام سال من بی تو...

14. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,119 بار در 824 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.r_moradi نمایش پست ها
    شکم گرسنه دین و ایمان نداره...اینو از قدیم گفتن

ضمن اینکه خودت خوب جواب خودت رو دادی،همین یک دو روز پیش بود که کل فرانسه تظاهرات میکردن در اعتراض به تصویب مجاز شدن ازدواج همجنسگراها...

در ضمن ایشون همون کسیه که اوایل دولت احمدی نجااااات رو معجزه میدونست و لطف الهی،حالا اخ و تف و پیف....حناش دیگه رنگی نداره اخوی...من موندم شما چه جوری روت میشه از امثال این اقا دفاع کنی!!!اصلا جایی برای دفاع باقی گذاشتن؟!!!!

این همه مسلمان در صدر اسلام و صدر انقلاب و دفاع مقدس با اون همه ایمانهای پولادین رو مرورکن.
    نمونه ی بارزش شعب ابی طالب
    یا خودمون که در خوزستان خط مقدم جبه ها بودیم ...اینا که دیگه تاریخ خواندن و بحث نداره ...
    هر چه رفاه بیشتر شده ایماانها کمتر شده
    در ضمن بازم با دقت بخون اولویت ها رو در کلام ایشون ببین.

و همچنین به نظرم زبیر بهترین مثال باشه .رسول خدا به زبیر عنوان سیف الاسلام رو داده بودن یعنی تا آخر حتی زمانی که مقابل امام زمانش ایستاد باید سیف الاسلام باشه ؟ به قول تو حالا اخ شد؟!!
    ملاک افراد زمان حالشونه . یه دوره انسان شناسی بخون عزیزم انسان یک انسان متغیره یا صعودی یا نزولی . انسان ثابت از لحاظ روانشناسی و علم النفس وجود نداره

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید MOSTAFA از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 3,119 بار در 824 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moradad نمایش پست ها
    دروغ دروغ است ، در ضمن اینکه تقیه حکم الهی است را تا به حال نشنیده بودم. شاید هم سواد من کم است.

ن..
    بحثای دیگت یک طرف این حرف قشنگت یک طرف
    آفرین به کسی که اشتباهشو راحت میپذیره ..
    نبود یا کمبود اطلاعات و سواد دینی خیلی جاها میزنه خراب میکنه اساسی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 60 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 60 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها