صفحه 11 از 78 نخست ... 8910111213142161 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سلطان زمان نمایش پست ها
    سلام جناب هالي
    بنده را نيز از امروز به شاگردي قبول كن در حد صفر و صفر
    كه هيچ گونه اشنايي به تكنيكال نداشته و ندارم و چند سالي ميشه تو بورسم
    پايين خريدم بالا فروختم بعضي از سهام هم گير كردم . و با ضرر فروختم با مشورت دوستان. ولي از امروز تصميم به يادگيري گرفتم
    واقعيت تو اين بازار يه جوري گيج شدم ( بازار فعلي )و اكثر سهام سبد رو فروختم با 27 م ضرر و يه مقدار از فملي و كالسمين و صدرا و سايپا موند
    به شاگردي قبولم ميكني؟ اينم همين اول بگم صفر صفرم و ممكنه زياد بپرسم
    سلام بر سلطان زمان عزیز
    قربان بنده دنبال استاد میگشتم که شما تشریف آوردین ،جنابعالی استاد بنده هستین ...
    اگر در زمینه تکنیکال چیزی بدونم که بتونه کمک کننده باشه ،مطمئن باشین خوشحال خواهم شد در خدمتتون باشم .
    براتون آرزوی توفیق دارم و سود

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط باربد نمایش پست ها
    هالی عزیز سلام
    اقا الان که پاسی از شب گذشته همچنان منتظر تحلیل شما از شخارک هستم
    در مغز کوچک خودم وتحلیل ناقص خودم هر چه گشتم به عددهایی چون 1850 و 2000 و 2100 رسیدم و دوست دارم استادی چون شما غلط هایم را در اورد و کمکی باشد
    البته ناگفته نماند یک خبر رانتی دارم که بزودی شخارک میبنده برای تعدیل .....
    از نیت خریدار که میشه فهمید چرا میخره
    اما در عجبم از فروشنده
    درود و سلام بر باربد عزیز
    باربد عزیز شما خودتون استاد هستیم و حتما بهتر از بنده به نتیجه میرسین ،
    اما چون دستور دادین چشم ، الان خدمتتون پی ام میکنم
    ارادتمندم

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    از اينجا شروع ميكنم كه ويندوز بنده اكس پي سرويس پك 3 و امي بروكر رو دانلود و نصب كردم و فريم گت 3.5 دانلو و نصب شده و
    تي اس اي كلاينت دانلود كردم ولي نصب نميشه ؟
    سلطان زمان عزیز
    در این لینک
    http://forums.boursy.com/showthread....B2%D8%B4%DB%8C
    پست شماره 5 یک لینک دیگه هست که جناب حجت عزیز مراحل نصب رو کامل فرمودند ،یک امتحان بفرمایین امیدوارم مشکل حل بشه

سلام مجدد پس قبول كردين كه شاگرد جديد داشته باشين انشاالله هميشه سالم باشيدو تندرست
    والا شاگرد که خیر قربان ولی همکار حتما ،در خدمتتون هستم ،من هم براتون آرزوی سلامت دارم .

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سقراط آواتار ها
    تشکر شده 1,002 بار در 161 ارسال
    سلام دکتر

دکتر جدا به تحلیل تکنیکال اعتقاد دارین؟

شوخی کردم.

اما نمی دونم چرا یه مدته احساس میکنم بیشتر تحلیلگران فروم نویس از تکنیکال شروع میکنن و آخرش در منزل فاندامنتال سکنی میگزینند.
    <<جرات دانستن داشته باشيم>>:امانوئل كانت
    << كسي كه در زندگي چرايي دارد با هرچگونگي كنار ميايد>>:فردريش نيچه
    روياهاي كوچك نداشته باشيد، چون آنها قدرت حركت دادن قلب انسان را ندارند(يوهان ولفگانگ فان گوته)

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید سقراط از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط سقراط نمایش پست ها
    سلام دکتر

دکتر جدا به تحلیل تکنیکال اعتقاد دارین؟

شوخی کردم.

اما نمی دونم چرا یه مدته احساس میکنم بیشتر تحلیلگران فروم نویس از تکنیکال شروع میکنن و آخرش در منزل فاندامنتال سکنی میگزینند.
    سلام سقراط عزیز
    من مجموعا تکنیکال و فاندامنتال رو اگه نگم مثل چشم چپ و چشم راست میدونم (از جهتی که با چشم چپ و راست ما به 100٪ دیدمون میرسیم ولی با تکنیکال و فاندامنتال به 100٪کل تحلیل نمیرسیم)
    میتونم بگم مانند دو حس از 5 حس بدن میمونه و خلاصه لازم و ملزوم و نه رقیب ،...

اما حالا یه بحثی هست راجع به تکنیکال که شاید بشه اینجوری خلاصش کرد،درصد موفقیت تکنیکال در بررسی سهام ،ایشالا یه شب شما و دوستان فرصت داشتین راجع به این موضوع بیشتر باهم صحبت میکنیم تا ازیک طرف و با یک دید افراطی تکنیکال درحد معجزه قرار نگیره و از طرف دیگه با یک دید افراطی دیگه ارزش تکنیکال کم جلوه داده نشه ......
    ارادتمندم دوست من

عضو عادی
    تشکر شده 311 بار در 95 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    سلام بر روشن عزیز
    دوست عزیزم ،از جنابعالی بابت محبتی که بر بنده حقیر دارید سپاسگزارم ،تمامی دوستان و اساتیدی که در سایت حضور دارند بر بنده منت میزارند که وقت گرانبهاشون رو به ما میدند تا بنده و امثال من بتونیم از تحلیلهای خوبشون چه بنیادی چه تکنیکال و چه روانشناسی بازار و .... استفاده کنیم که از تمام این عزیزان از جانب خودم و ادمین محترم و مدیران محترم سایت و تکت تک اعضاء فروم سپاسگزارم.

اما در باب تحلیل زمانی دوست عزیزم ،
    تحلیل زمانی همانطور که جنابعالی هم اشاره فرمودید یکی از ابعاد بازار محسوب میشود و جناب گن بر این موضع تاکید فراوان داشتند و نقش زمان در اکثر تحلیلهای ایشون کاملا واضح و پررنگ هست و همچنین جناب ماینر یکی از چهار رکن ورود به پوزیشن رو تحلیل زمانی میدونند همچنین خانم کارولین برودن بسیار بر این موضوع تاکید دارند و همچنین اساتید دیگری مثل دکتر بیل ویلیامز که اصولا میفرمایند بر تحلیل الیوت بدون در نظر گرفتن زمان خلل وارد هست و گفته اند موجی با دو واحد ارتفاع و دو واحد طول(زمان) را نباید چون موجی با دو واحد ارتفاع و ده واحد زمان شمرد و همچنین بعضی از پترنهای کلاسیک اصلا در ظرف زمان خاص خود تعریف میشود و اگر بیش از زمان مفروض طول بکشد از حیز انتفاع ساقط میشود هرچند که شاید ظاهری مشابه پترن موجود باشد یا تعدادی دیگر از پترنها گرچه در اثر تغییر زمان نقض نمیشوند ولی احتمال به هدف نشستن آنها کاهش میابد و بسیار مسائل دیگر از این دست که اهمیت استفاده از زمان را درتحلیل تکنیکال مطرح میکند حال بگذریم از بحث آسترولوژی در ترید که سرتا پا بحث زمان است .....
    خوب طبیعیست که بعد از اینهمه تاکید اگر ما بحث زمان را بخواهیم نادیده بگیریم ،از بخشی از امکانات موجود استفاده ننموده ایم و شاید بتوان اینگونه مثال زد که برای عبور از بیابان خشک و سوزانی نقشه ای داریم که با 4 رنگ علامتگذاری شده و ما بگوییم ،تعمدا از یکی از رنگها نمیخواهیم استفاده کنیم و با همین نقاطی که توسط سه رنگ رسم شده به مقصد خواهیم رسید ،امکان این امر وجود دارد که حتی با استفاده از سه رنگ به انتهای مسیر برسیم ولی قطعا با استفاده از هر چهاررنگ کار ساده تر خواهد بود و هم درجه اطمینان بالاتر ...........

این بین فقط یک اما باقی میماند و آن اینستکه آیا بحث زمان و تحلیل زمانی در تکنیکال بازار ما هم ،همانند بازارهای جهانی کاربرد دارد یا خیر ؟
    به اعتقاد بنده ،بله ما هم میتوانیم از این فاکتور استفاده کنیم اما قدرت تحلیل زمانی در بعضی از مواقع میتواند در بازار مانسبت به تحلیل زمانی در فارکس یا استاک های استاندارد کاهش یابد .
    اما این بعضی مواقع کدامند ؟
    ببینید فرض را بر این بگیرید که در اثر ایجاد مشکلی در یک سهم اکثرا به این نتیجه برسند ارزش سهم کاهش یافته ،اتفاقی که میوفتد این استکه بدلیل دامنه نوسانی که داریم در همان روز قابلیت به تعادل رسیدن سهم را نداریم و احتمالا صف تشکیل میشود و بسته به اینکه خریداری داشته باشیم یا نه گره تشکیل میشود و .... بالاخره بعد از چند روز تعادل مورد نظر حاصل میشود حال اینکه در بازار استاندارد این امر خیلی سریعتر اتفاق میوفتد ،در اصل این موضوع باعث میشود ما از زمان عقب باشیم ،اما موضوع مهم دیگر این استکه ما با حجم مبنایی که داریم و اعمال آن بر قیمت پایانی به نوعی دیگر باعث میشویم
    رسیدن به تعادل طولانی شود وهمچنین موضوع مهم دیگری نیز وجود دارد و آن اینستکه دامنه نوسان از چند سال پیش که 2٪ بوده کم کم افزوده شده تا به 4٪ موجود رسیده ،خوب طبیعیست زمان به تعادل رسیدن سهم ها در حالی که دامنه نوسان 2٪ بوده با حال که 4٪ میباشد تفاوت دارد ،لذا در زمان محاسبه و استفاده از تحلیل زمانی طولانی مدت ما ناخواسته از بخشهایی از نمودار استفاده میکنیم که
    هم 2٪ و هم 3٪ و 4٪ دامنه نوسان داشته و از آنجایی که رسیدن به تعادل در هر حالت تفاوت داشته ،لذا به اعتقاد بنده اینجا مقداری از پرفورمنس ما کاسته میشود .
    و به همین دلیل است که عرض میکنم ،تحلیل زمانی بسیار عالیست و حتما باید مدنظر قرار گیرد اما در کنار این مطلب بدانیم در بعضی موارد میتواند نسبت به همین نوع تحلیل استاک استاندارد از پرفورمنسی
    کمتر برخوردار باشد.
    برایتان آرزوی توفیق دارم
    سلام:
    ازارایه توضیحات تشکرنموده وامیدوارم درتمام امور موید وموفق باشید وافتخارمی کنم دوستی به دوستان افزوده اگر لیاقت آن راداشته باشم.

11. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید روشن از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط روشن نمایش پست ها
    سلام:
    ازارایه توضیحات تشکرنموده وامیدوارم درتمام امور موید وموفق باشید وافتخارمی کنم دوستی به دوستان افزوده اگر لیاقت آن راداشته باشم.
    ارادت دارم روشن عزیز ،دوستی با جنابعالی برای بنده افتخاراست

13. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط راشین نمایش پست ها
    لطف کردید استاد ،ممنونم عالی بود
    اختیار دارین استاد راشین بزرگوار
    کمترین انجام وظیفه بود در قبال زحمات بیشماری که بری بنده و دوستان متحمل میشین ......

15. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    سلام دوست من ،orion عزیز
    من تا امروز به منبع معتبر و ریفرنس تکنیکالی برنخوردم که بتونم از اون براتون نقل قول کنم ،اما چیزی که به تجربه دیدم ،خیلی مواقع مقاومتها و حمایتهایی در چارتهای تعدیل شده دیده میشه که در چارتهای بدون تعدیل وجود نداره و همینطور هم برعکس ،یعنی در خیلی مواقع چارتهای تعدیل شده بهتر پاسخگو هستند و در خیلی مواقع تعدیل نشده ،اما بعضا در مواردی مثل موج شماری بدون تعدیل افزایش سرمایه به نظر من پاسخ درستی نخواهیم گرفت ،به همین دلیل بنده نیز چون شما حتما دو یا سه نمودار در ارتباط با سهم را بررسی میکنم (با تعدیل افزایش سرمایه ،با تعدیل افزایش سرمایه و سود نقدی ،بدون تعدیل)
    اما هر چقدر از مجمع تقسیم سود یا افزایش سرمایه زمان بیشتری بگذره ،نمودارهای کوتاه مدت مشابه خواهد شد و کار ما راحتتر ولی در نمودارهای کوتاه مدت نزدیک به این وقایع و همچنین نمودارهای بلند مدت متاسفانه این زحمتی است که باید تقبل کرد ....
    موفق باشین دوست عزیز

17. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 261 بار در 81 ارسال
    سلام بر استاد عزيز جناب holy
    مي خواستم نظرتون رو راجع به سهام شخارك بدونم. من فكر مي كنم در حال ساخت الگوي سر و شانه با هدف 2140 مي باشد كه منفي امروز جهت ساخت شانه راست با ريزش تا 1570 مي باشد و بعد رشد خواهد كرد لطفا راهنمايي بفرمائيد

19. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamed1 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 11 از 78 نخست ... 8910111213142161 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)