صفحه 25 از 78 نخست ... 15222324252627283575 ... آخرین
نمایش نتایج: از 241 به 250 از 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

عضو عادی اقلیدس آواتار ها
    تشکر شده 562 بار در 193 ارسال
    اقای هالی عزیز و گرامی.تسلیت مرا هم پذیرا باشید.
    خداوند انشالله روح ان مرحوم را شاد نماید. و به شما عزیزان استقامت عطا نماید تا مقداری از جای خالی ان عزیز از دست رفته برای زن و فرزند و پدر و مادر ایشان را پر نمایید.
    هالی جان پر کردن جای خالی عزیز از دست رفته امکان پذیر نیست ولی تلاش در این راه تسکینی برای فراغ میباشد.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید اقلیدس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط arya89 نمایش پست ها
    درود بر استاد عزیزholy گرامی
    ازاینکه با حضورتان مجددا مارا مورد لطف قرار دادید خوشحال وآرزوی سلامتی برای شما وخانواده گرامی وطلب رحمت از خدای بزرگ جهت روح از دست رفته دارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط اقلیدس نمایش پست ها
    اقای هالی عزیز و گرامی.تسلیت مرا هم پذیرا باشید.
    خداوند انشالله روح ان مرحوم را شاد نماید. و به شما عزیزان استقامت عطا نماید تا مقداری از جای خالی ان عزیز از دست رفته برای زن و فرزند و پدر و مادر ایشان را پر نمایید.
    هالی جان پر کردن جای خالی عزیز از دست رفته امکان پذیر نیست ولی تلاش در این راه تسکینی برای فراغ میباشد.
    ارادتمندم جناب arya 89 عزیز و جناب اقلیدس محترم
    لطف دوستان خوبی چون شما بزرگواران و دیگر عزیزان عامل بسیار مهمی برای کاهش الام بنده بود واقعا سپاسگزارم و امیدوارم همیشه زندگی سراسر سرور و شادمانی داشته باشین.
    وعذرخواهی میکنم از بابت اینکه مقداری دیر پاسخ محبتتون رو دادم .
    ارادتمندم دوستان محترم

4. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    بنام خدا
    بعد از آخرین افتی که در شاخص داشتیم حدود دو هفته شاخص صعودی بوده و در این مسیر از تعدای مقاومت عبور کرده و در حال حاضر روزهای پیش رو به مقاومت مهمی برخورد میکنه که شاید عبور از این مقاومت راه صعود رو هموارتر کنه ،ابتدا بد نیست نمایی کلی از شاخص داشته باشیم .

همونطور که در تصویر مشخص شده ما به مقاومت خط روند مشکی(خط شماره 1) و همچنین
    161.8% پترن یک دو سه رسیدیم ،از طرفی به مقاومت مهم آر آس آی هفتگی هم بر خورد کردیم ،

در نزول قبلی این خط شکسته شده بود و در حال حاضر شاخص در حال برگشت برای پول بک هست ،در اینجا دو احتمال وجود داره ،اول اینکه این فقط یک پول بک ساده باشه و مجدد روند نزولی رو دنبال کنیم و دوم اینکه شاخص بتونه با قدرت از این سد عبور کنه که در اونصورت همونطور که عرض کردم راه برای صعود هموارتر خواهد بود .
    از بابت موج شماری الیوت به اعتقاد من چیزی که تا اینجا مشخص هست اینه که موج Y به پایان رسیده و از اونجایی که این موج سه موجی هست بهتر اینه اون رو به همین شکل Y نامگذاری کنیم ،اما این بحث پابرجا میمونه که آیا نزول کلا به اتمام رسیده و وارد موج 5 صعودی شدیم یا خیر ؟ این چیزی هست که فعلا با توجه به موج شماری الیوت قطعی نمیشه گفت ،البته حدس و گمان میشه زد اما تا زمانی که ما یک 5 موجی صعودی نداشته باشیم قاطع نمیتونیم بگیم .
    اما اگه بخوایم جمع بندی داشته باشیم از عرایض بنده میشه گفت ،شاخص کل به مقاومت برخورد نمونده که حاصل خط روند و آر اس آی روزانه و همچنین هفتگی و نسبت 161.8 پترن یک دو سه هست ،اگر بتونه این مقاومت رو بشکنه و بالای اون تثبیت بشه(با ضریب نفوذ حداقل یک درصد یا دو روز بسته شدن قیمت بالای این مقاومتها )میتونیم به صعود شاخص تا مقاومت بعدی امیدوار باشیم که این مقاومت در حدود 26200(با تلورنس حدود 100 واحد)قرار داره که در اونجا ما
    علاوه بر نسبت 261.8%پترن یک دو سه ما مقاومت افقی رسم شده از انتهای موج ایکس قبلی رو هم داریم.
    اما یک نکته این بین میمونه که صحبت در ارتباط اون هم شاید برای دوستان مفید باشه و اون اینه که فرض بفرمایید اگر مقاومت بر شاخص کنه و شاهد افت شاخص باشیم در این صورت اولین سطح حمایتی برای ما خط روند قرمز رنگ در تصویر اول هست(خط روند شماره 2)که این برگشت رو میتونیم پول بک به این خط تصور کنیم اما اولین زنگ خطر برای ریزش شاخص شکست این خط محسوب میشه (حدود 25000 واحد )و آلارم بعدی شکست کانال اصلی صعودی (خط ضخیم مایل قرمز رنگ با شیب حدود مثبت 45) .
    من سعی کردم در نوشتار بالا هم نکات مثبت و هم نکات منفی و اتفاقات متعاقب اون رو یادآوری کنم تا در برخورد با هر اتفاقی آمادگی نسبی وجود داشته باشه.
    برای دوستان آرزوی موفقیت دارم

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط farasat نمایش پست ها
    با عرض تسلیت مجدد خدمت استاد holy عزیز، در صورتی که آمادگی لازم جهت حضور و بذل الطاف مهیا شد تحلیل بعد از مجمع وبملت و فاراک شاید سرآغاز بدی نباشد برای بهرمندی از وجود پر بارتان
    جناب فراست عزیز
    فاراک رو که خدمتتون تقدیم کرده بودم ،سعی میکنم تا حدود یک ساعت و نیم دیگه وبملت رو هم تقدیم کنم.
    براتون آرزوی موفقیت دارم

عضو فعال HOLY آواتار ها
    بنام خدا
    اگه بخوایم دورنمایی از بانک ملت داشته باشیم در نمای حسابی ،کانال صعودی داریم که سهم در حال لمس کف اون کانال هست و از طرفی مثلثی داریم که در کف اون قرار گرفتیم و هر دو بعنوان حمایت از سهم مطرح هستند ........

از طرف دیگر هم در آراس آی روزانه و هم هفتگی حمایت از سهم رو داریم .

با توجه به عرایض بالا در نقطه حمایت نسبتا خوبی از سهم واقع هستیم و توان صعود وجود داره اگر این اتفاق بیوفته اولین مقاومت مستحکم سرراه سهم سقف مثلث در حدود 225-230 تومن واقع هست .
    اما اگر این حمایتها نتونند از سهم حمایت کنند ،اولین حمایت خوب سهم کف کانال صعودی در مقیاس لگاریتمی هست که با حمایت افقی هم تایید شده و حدود 200-205 قرار داره ......

با آرزوی موفقیت برای دوستان عزیز

عضو عادی
    تشکر شده 311 بار در 95 ارسال
    استاد عزیز
    باسلام:
    چنانچه آخرین نظرتان رادرخصوص ومعاون اعلام فرمایید متشکرخواهم بود.

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید روشن از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط روشن نمایش پست ها
    استاد عزیز
    باسلام:
    چنانچه آخرین نظرتان رادرخصوص ومعاون اعلام فرمایید متشکرخواهم بود.
    سلام روشن عزیز :
    تفاوت زیادی با آخرین تحلیل که تقدیمتون کردم نمیبینم ،اگر اوضاع جهانی یاری بکنه در کوتاه مدت با صعود قیمت فلزات این سهم هم صعودی خواهد بود اما درمیان مدت با توجه به موج شماری قبلی کماکان نزولی بعنوان موج سی رو توقع دارم که البته با توجه شکل نوع موج اصلاحی که جانبیست این ریزش شاید خیلی عمیق نباشه و دربلند مدت کماکان سهم صعودی خواهد بود
    براتون آرزوی موفقیت دارم

11. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 54 بار در 13 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط scrooge نمایش پست ها
    سلام جناب Holy
    اگه امكان داره يه نگاهي به وساپا بندازين. (تعديل شده رو ندارم) - تقسيم سود مجمع 25 تومان
    http://www.sparksun.co.cc/images/hk4...ot7dp173bm.png
    با سلام به جناب HOly
    در صورت امكان و وجود فرصت، لطفآ تحليلي از وساپا ارائه فرمائيد.
    سپاس و درود

13. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید scrooge از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی یوگی آواتار ها
    تشکر شده 143 بار در 35 ارسال
    holy عزیز ممنون از تحیل های زیباتون .اگه میشه تحلیل جدید تون رو در مورد صدرا بفرمایین
    رفیق بی کلک مادر

15. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید یوگی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,034 بار در 4,774 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط scrooge نمایش پست ها
    با سلام به جناب HOly
    در صورت امكان و وجود فرصت، لطفآ تحليلي از وساپا ارائه فرمائيد.
    سپاس و درود
    استاد holy عزیز من خیلی خوشحالیم که می تونیم دوباره تحلیل ها و نوشته های خوبتونو بخونیم و ببینیم ...واقعا زحمت میکشید در کنار سایر اساتید و دوستان تحلیل گر امیدوارم همیشه در کنار هم بمونیم چه در بازار منفی و چه مثبت ...
    میدونم شما حساسیت خاصی در تحلیل های خودتون دارید
    اگه فرصت کردین و جواب بقیه دوستان رو دادید یه نگاهی هم به وساپا داشته باشید ...هر چند سوال های زیادی دارم ولی سعی میکنم بین دوستان تقسیم کنم
    بازم ممنون و مرسی
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

17. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 25 از 78 نخست ... 15222324252627283575 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)