نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تاپیک توانسته به خریدها و فروشهای شما کمک کند؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

22 70.97%
  • خیر

9 29.03%
صفحه 109 از 119 نخست ... 95999106107108109110111112 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,081 به 1,090 از 1184

موضوع: بررسی تکنیکالی بازار و سهام

عضو فعال
    تشکر شده 2,861 بار در 569 ارسال
    با سلام

جناب باربد فکر کنم پاقدم من بوده که بالای 2700 این کارگزارم برام خرید صفش را دادن و و امصیبتااااااااااااااااااا ااااا
    این کارگزارم زمانی که باید باشه نیست وقتی هیچ کاری باش نداری همش تلفن می کنه یا افلاین پیام می گذاره
    خدا مرا از دست این کارگزار در امان بگیرد.
    آرزوهایت را بر آورده می کند آنکه ابر را می گریاند تا گل را بخنداند

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید rojan از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال fm2006 آواتار ها
    تشکر شده 2,960 بار در 697 ارسال
    نمودار فولاژ رو اینجا هم قرار میدم برای اظهار نظر دوستان و اساتید :

فولاژ :

به نظرم خارج از بحث اصلاح های قیمتی که جزو ذات قیمت هست ترجیح دادم اینجا 4 سیگنال خرید از فولاژ خدمت دوستان بازگو بشه :

سیگنال اوال : یکی از مهمترین سیگنالاست که سهم موفق به شکست روند نزولی میان مدتش شده و دیگه میشه گفت با تشکیل چندین کندل بالای این خط روند قیمت تثبیت شده و بازگشتی به این خط نخواهد داشت .

سیگنال دوم : در نمودار sto بعد از اینکه D% از K% رد شد با پشیمانی بازار بلافاصله برعکسش اتفاق افتاد و حالا با یک کندل مثبت دیگه از sto دومین سیگنال خرید رو میگیریم .

سیگنال سوم : با برخورد خطوط DI+ و DI- و حرکتشون در جهت خلاف هم در adx سومین سیگنال خرید رو مشاهده میکنید .

سیگنال چهارم : در نمودار قیمت سهم بعد از مدت ها موفق شده بالای میانگین متحرک 20 روزه تثبیت بشه که اینم میشه چهارمین سیگنال خرید .

مقاومت اول : برای اولین مقاومت سهم با بررسی ابر ایچیموکو نقطه برخورد سهم با ابر آبی رنگ در 312 اولین نقطه عرضه محسوب میشه اما یه نکته : ضخامت این ابر زیاد نیست و در واقع وقتی سهم وارد ابر میشه در واقع وارد

محدوده بی روندی میشه که سعی میکنه خیلی زود خودشو به بالای ابر برسونه و از ابر خارج بشه . حالا در اینجور موارد ضخامت ابر باعث میشه طول دوران بی روندی سهم افزایش یا کاهش پیدا

کنه که در اینجا اگر 312 شکسته بشه و وارد ابر بشه زیاد طول نمیکشه .

پس بررسی بعدی موکول میشه به ورود قیمت به ابر و خروج از بالای ابر که تازه از اونجا رشد اصلی سهم حادث میشه .

حالا این بحث که کی این اتفاق میوفته و قیمت به درون ابر نفوذ میکنه و یا اصلاح میکنه رو باید در روند معاملات آتی رصد کرد اما اینجا یه نکته دیگه پیش میاد : سهم در کف قیمتی هست و روند نزولیشو شکسته .

حالا با افزایش نرخ محصولات فولادی و حاشیه سود بالای فولاژ (حدود 25% ) و یکی از پایین ترین p/e های گروه ........ خیلی صحبت کردم . ببخشید سر دوستان رو درد آوردم .

موفق و پیروز باشین
    فراموشی همان چیزی است که این سیاره نشینان "آگاهی" می خوانندش (ریچار باخ )

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید fm2006 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مهراز آواتار ها
    تشکر شده 579 بار در 168 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط (حجت) نمایش پست ها
    سلام به همه
    طلا تایم فریم 5 min رفت برای سر و شونه، با اهداف زیر 1800 بازار استارت خورد.
    هم سرو شانه داره هم واگرایی ولی جهت یادگیری خودم می پرسم
    امکان واگرایی مخفی برای طلا هنوز هست. بعد از اینکه این امکان رو هم از دست داد میشه به 1800 فکر کرد . یا اینکه از راه دیگه میشه زودتر به نتیجه سقوط رسید؟

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مهراز از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,064 بار در 1,263 ارسال
    سلام این بررسی برای تایم فریم کوتاه مدت پنج دقیقه بود؛ اگر شما آنلاین میبودید، هدفش رو دید. اکنون یادم نیست واگرایی هم داشت یا نه؟
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,446 بار در 425 ارسال

باما

Fm2006 جان از طرف خودم تشکر می کنم از اینکه زحمت کشیدی و نمودار کشیدی . تحلیل خوبی داشتی.

آخرین نموداری که من از باما دارم یه کندل مشکی شمعی ژاپنی تو یه باند مقاومتی درست شده که با توجه به همپوشانی کندل قبلی نشونه روز برگشتی محسوب می شه.

از طرفی RSI در محدوده هیجان قرار داره و MACD هم دو تا هیستگرام آخرش با هم برابر شدن در صورتی که قیمت رشد داشته. ( واگرایی کوچولو )
    حجم معاملات هم که روز آخر در محدوده هیجان بالا رفته لذا با توجه به هنگین من ساخته شده من کمی نگرانم. فکر می کنم یه حرکت اصلاحی به خط حمایتی قبل خودش داشته باشه

ولی در مورد هدف قیمت با شما در 2993 تومان و مرز روانی 3000 تومن موافق هستم.

اولین سطح حمایت در قله تاریخی قبل و سطح 100% فیبوناچی روی قیمت 2481 تومن هستش.

مشروعيت فاركس بر اساس فتاواي مراجع تقليد

- مطالعه کتاب کیش و مات رو پیشنهاد می کنم

-- می توانید آرزو کنید و یا امیدوار باشید که بازار باز خواهد گشت و یا می توانید ضرر خود را قطع کرده و خود را برای فرصتهای بعدی آماده کنید

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید بابای دارا از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,064 بار در 1,263 ارسال
    سلام به همه دوستان
    دوستانی که میخوان از شر آمیبروکر راحت بشن، و یک نرم افزار آنلاین با تایم فریم زیر روز و قیمتهای جهانی رو همزمان داشته باشن، مدتی هست، شرکت راهبر سرمایه آسیا در آدرس www.parsrasa.com اقدام به ارائه نرم افزار متاتریدر به صورت آنلاین و فعلا رایگان نموده، دوستان میتونن از لینکهای زیر این نرم افزار رو دریافت کنن.

لینک دانلود نرم افزار تحلیل تکنیکال

لینک دریافت شناسه و نام کاربری رایگان

لازم به ذکر هست، بعد از پر کردن اطلاعات خواسته شده، ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد، که حاوی شناسه و نام کاربری و سرور فعال میباشد، که این اطلاعات برای استفاده آنلاین مورد نیاز میباشد.
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

کاربر فعال farhad.fathi آواتار ها
    تشکر شده 1,318 بار در 249 ارسال
    سلام به همه دوستان
    دوستانی که میخوان از شر آمیبروکر راحت بشن، و یک نرم افزار آنلاین با تایم فریم زیر روز و قیمتهای جهانی رو همزمان داشته باشن، مدتی هست، شرکت راهبر سرمایه آسیا در آدرس www.parsrasa.com اقدام به ارائه نرم افزار متاتریدر به صورت آنلاین و فعلا رایگان نموده، دوستان میتونن از لینکهای زیر این نرم افزار رو دریافت کنن.

لازم به ذکر هست، بعد از پر کردن اطلاعات خواسته شده، ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد، که حاوی شناسه و نام کاربری و سرور فعال میباشد، که این اطلاعات برای استفاده آنلاین مورد نیاز میباشد.
    حجت جان ممنون
    یه سئوال
    وقنی اندیکاتوری رو رسم میکنیم چطور باید پاکش کنیم
    yahoo messenger: farhad.farhad1360 تبادل اطلاعات

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad.fathi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال farhad61 آواتار ها
    تشکر شده 2,058 بار در 521 ارسال
    با اجازه آقا حجت
    روی نمودار راست کلیک کنید و indicator list رو انتخاب کنید هر اندیکاتوری که خواستید پاک کنید
    برای اضافه کردن هر اندیکاتوری هم میتونید از گزینه های بالا insert و بعد indicators رو انتخاب کنید و روی نمودارتون اعمال کنید
    فکر میکنی کاشی و سرامیک مورد نیازت رو چقدر گرونتر میخری ؟
    قیمت های ارائه شده ما غیر قابل رقابت هستند

15. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad61 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال amir2003 آواتار ها
    تشکر شده 6,244 بار در 1,084 ارسال
    سلام به همه دوستان

حجت خان در سیستم من فونتها ناخوانا است از کجا فونتشو دانلود کنم
    اگر نتوانید ریسک کنید نمی توانید رشد کنید . اگر نتوانید رشد کنید نمی توانید بهترین باشید . اگر نتوانید بهترین باشید نمی توانید شاد باشید و اگر نتوانید شاد باشید چه چیز دیگری مهم است.
    "دیوید ویسکات"

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید amir2003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال fm2006 آواتار ها
    تشکر شده 2,960 بار در 697 ارسال
    جناب دارا ما اینجا حگم شاگردی داریم ولی یه سوال . چرا فیبوی 100% شما روی 2480 تومان هست ؟
    فراموشی همان چیزی است که این سیاره نشینان "آگاهی" می خوانندش (ریچار باخ )

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید fm2006 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)