صفحه 89 از 105 نخست ... 39798687888990919299 ... آخرین
نمایش نتایج: از 881 به 890 از 1042

موضوع: دستاورد ???

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : دستاورد ???

سلام.
    خیلی وقت بود در این جستار چیزی ننوشته بودم...
    هنوز بازار معمولی نشده که ما از سامانه بخواهیم استفاده کنیم... ولی فعلا صخود و سباقر گمان کنم اکنون در کف هستند.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مرور گذشته
    ـــــــــــــــــــــ
    1397/05/28
    ـــــــــــــــــــــ

دستاورد میانه روز

https://vgy.me/26B0ks.png
    1397/05/29

اخبار مجمع وتجارت و دستاورد:
    مطالب مجمع وتجارت:
    ۱- افزایش سرمایه در حد بیش از ۶۰ درصد از محل تجدید ارزیابی (که البته تا حالا خودشان هم محاسبه نکرده‌اند و تازه باید بنشینند و کارشناسی کنند و این ۶۰ درصد را دوستان سهامدار حساب کرده‌اند...). اگر اشتباه نکنم می‌خواهند تا پایان سال این کار را انجام دهند که این موضوع با توجه به قیمت ۶۰۰ ریالی وتجارت بسیار مهم است.
    ۲- امکان دریافت مطالبات از دولت با حساب سود سالانه برابر سود سالانه‌ی هر سال. (البته درست نفهمیدم این سود سالانه کدام سود سالانه است؟ سود سالانه بلند مدت؟ کوتاه مدت؟ بین بانکی؟ سود اضافه برداشت از بانک مرکزی؟ احتمالا باید همین ۲۰ درصد سود سالانه عرف باشد.) البته دولت تمایل دارد که با استفاده از این پول افزایش سرمایه بدهد!
    ۳- امکان تسعیر ارز به میزان ۹۰۰ میلیون دلار! از ۴۲ هزار ریال به ارز ثانویه... که می‌تواند بخش بزرگی از زیان انباشته را بپوشاند.
    ۴- بانک تجارت مانند دیگر بانک‌ها آن زمان که از ۱۵ درصد به ۲۰ درصد در عرض یک هفته سود را بالا بردند و سپس پایین آوردند آن کار را نکرده... بنابراین اکنون که زمان سررسید آن سپرده‌ها فرارسیده مشکلی هم ندارد...
    ۶- قیمت سهام بانک تجارت از این قیمت پایین‌تر نخواهد رفت ان‌شاءالله.
    ۷- عملیات ارزی زیاد سود‌آور نیست و بانک ملت هم سودش زیاد مطمئن نیست و خطر زیادی دارد...
    یک سری اخبار متفرقه‌ی دیگر هم بود که گمان کنم زیاد مهم نیست...

دستاورد:
    https://vgy.me/Edp2fE.png

یک مقدار مثبت‌ها را بیشتر گرفتم. اینهایی که ۱۹ واحد قدرت دارند تقریبا اصلا مهم نیستند...
    خاور یک ماه شکاف زمانی داشته و معمولی نیست و می‌تواند اشتباه باشد.
    https://vgy.me/Oynv2N.png
    خاور در این فهرست را در دیده‌بان گذاشته بودم که بخرم... اگر اشتباه نکنم در جستارش هم گفتم... خکاوه هم بود... که خکاوه خرید شد و رشد خوبی داشت...
    در زیر پیشنهاد خرید خاور را که در آن روز داده شده بود را با هم می‌بینیم:
    https://vgy.me/CNdNbT.png

بازدهی‌اش هم بد نبود... ۱۵۰ درصد درست از همان روز که پیشنهاد خرید داده شد رشد کرد... که خوب است...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مرور گذشته
    ـــــــــــــــــــــ
    1397/05/31
    ـــــــــــــــــــــ

مجمع تاپیکو:
    اخبار خاصی نداشت... البته یک موضوعی که در جمع زده شد و بسیار مهم می‌باشد (البته نه برای تاپیکو) این بود که رفته‌اند با
    حکشتی قرارداد بسته‌اند و تمام کارهایشان را می‌خواهند از کشتی‌رانی‌های خارجی به حکشتی منتقل کنند! و نیز رفته‌اند کلی کانتینر سفارش داده‌اند که اگر کم آمد کارشان گیر نکند. این موضوع برای حکشتی بسیار سودآور می‌تواند باشد. و اگر اشتباه نکنم حکشتی از دید نموداری هم در جای بسیار خوبی است...
    موضوع دیگر هم که باز عمومی بیان شد سود آوری ۳۲۰ میلیون دلاری ستاره خلیج فارس در سال ۹۷ می‌باشد. که مطمئنا سود بسیار عالی‌ای برای تاپیکو خواهد داشت... هم اینکه از زیان در می‌آید و سودده می‌شود و هم اینکه رقم سودش بالاست و هم اینکه عرضه اولیه می‌خواهد بشود و تاپیکو آنجا هم درآمد خواهد داشت...

https://vgy.me/vfC3Rt.png
    https://vgy.me/4nifRY.png

قشرین (اگر اتفاق خاصی نداشته و این حالت طبیعی‌اش باشد) به جرات می‌توانم بگویم که یک پیشنهاد خرید خوب است. البته دیرکرد و اذیت کردن ممکن است داشته باشد ولی همین‌جاها خوب است.
    (قشرین اندازه‌ی نشانگرش شده ۴۲ واحد. پس یک پیشنهاد خرید ضعیف است. ولی همین هم خوب است برای قشرین.)

دتماد شاید یک مقدار دیگر بیاید پایین بد نباشد.
    وآذر هم بد نیست.... ولی از این نمادهای کم حجم است که حتی ارزش نگاه کردن هم ندارد.
    در بالا خبر وتجارت را دیدید که چه کرد... تا مدتی پس از مجمع هم خبری از تحرکات وتجارت و وبملت نبود... بعدا این تحرکات پدیدار شد! و می‌بینید نقش آن اخبار را...
    در این نقل قول بالایی هم اخبار حکشتی را گفتیم... که دیدید که حکشتی هم چه کرد... و البته هنوز آثار حکشتی هست و ما گمان می‌کنیم روی همین حساب باز هم حکشتی رشد خواهد داشت.

اما قشرین... که اگر اشتباه نکنم یکی از دوستان هم در این خصوص با من صحبت داشت... قشرین واقعا پیشنهاد خوبی بود... می‌دانید این روزها چه روزهایی بود؟ اگر اشتباه نکنم بازار در این روزها یک مقدار جان گرفته بود و بعد از آن جان گرفتن وارد یک فاز اصلاحی شده بود... در این روزها قشرین خودش را نشان داد و بعدا می‌بینیم که قشرین علم‌دار و پیش‌قراول قندی‌ها شد و قندی‌ها از همان‌جا رشد کردند... (اکنون یادم آمد که با دو تا از دوستان در مورد قندی‌ها و قشرین صحبت داشتیم.)

در زیر نمودار قشرین را می‌گذارم ببینیم:
    چه جالب! نگاه کن هنوز رشد آهسته و پیوسته‌ی قشرین تمام نشده! و از همان‌جا تا امروز همین‌جور یواش یواش 150 درصد داده... آن زمان من گمان کنم ۲۰ درصد ازش گرفتم و رفتم روی چیزهای دیگر... (اگر اشتباه نکنم جلوی فاذر زمین زدمش... فاذر خیلی خوب باز شده بود و روی ۲۳۰۰ ریال واقعا خریدنی بود...)

https://vgy.me/fp148e.png
    «محمد حسین» هستم.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

دتماد را در گذشته می‌بینیم که پیشنهاد خرید ضعیف بوده... دتماد از زمان پیشنهاد ما دقیقا برگشت.
    یک هفده درصد داد و دوباره برگشت پایین و دوباره یک ۵۰ درصد داد...
    راستی! دتماد دارد به یک کف می‌خورد و دوباره دارد به جای خوبی می‌رسد... اگر امروز فردا بتواند خودش را به محدوده‌ی ۶۳۰۰ ریال تا ۶۵۰۰ ریال برساند احتمالا برای خرید مناسب خواهد بود. البته باید توجه داشت که کلا اینها نمادهای خوبی نیستند... نمودار بیماری دارند که نشان از نبود شناوری مناسب سهام است.
    https://vgy.me/J16Gad.png

«محمد حسین» هستم.

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

وآذر را هم در زیر می‌بینیم:

دقیقا می‌بینید که از زمانی که ما پیش‌بینی کردیم تغییر وضعیت داد! (دم خودمان گرم... فقط نمی‌دانم این‌قدر کارم درست است... چرا این قدر وضع خودم و وضع جیبم خراب است؟ )
    البته همان‌گونه که گفته شد وآذر کلا نماد درستی نیست و بیمار است و برای همین کلا از زمانی که برگشته ۳۰ درصد بیشتر نداده! (خاک تو سرش )
    اینها نتیجه‌ی ۶۰۰ صفحه و ۲-۳ سال کار شبانه روزی در کارگاه است در کنار دوستان....

https://vgy.me/LPIsE6.png

«محمد حسین» هستم.

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    مرور گذشته
    ـــــــــــــــــــــ
    1397/05/28
    ـــــــــــــــــــــ

1397/05/29

خاور در این فهرست را در دیده‌بان گذاشته بودم که بخرم... اگر اشتباه نکنم در جستارش هم گفتم... خکاوه هم بود... که خکاوه خرید شد و رشد خوبی داشت...
    در زیر پیشنهاد خرید خاور را که در آن روز داده شده بود را با هم می‌بینیم:
    https://vgy.me/CNdNbT.png

بازدهی‌اش هم بد نبود... ۱۵۰ درصد درست از همان روز که پیشنهاد خرید داده شد رشد کرد... که خوب است...
    توضیح درباره‌ی سامانه

من یک توضیح خدمت دوستانی که با ما آشنایی ندارند بدهم...
    آن پیکان‌های رو به بالا پیشنهادهای خرید سامانه و آن پیکان‌های رو به پایین پیشنهادهای فروش سامانه است.
    پیکان‌های زرد یعنی پیشنهاد خرید ضعیف و پیکان‌های سبز یعنی پیشنهاد خرید اصلی و پیکان‌های سبز تیره هم یعنی پیشنهاد میانگین‌کم‌کردن پس از خرید اولیه.
    البته در مورد خاور اگر به تصویر نگاه کنید می‌بینید که در یک جایی (در پیش از سال ۹۶) سامانه اشتباه کرده و با پیشنهاد خریدش بازگشت قیمتی نداشته‌ایم. اینها موارد غیر معمول هستند.
    سامانه در بازار مععمولی کار می‌کند. در بازار غیر معمولی (مانند بازار به شدت گاوی و به شدت خرسی‌ای که اخیرا داشتیم) سامانه کارایی‌ای ندارد.
    بسیاری از این غیر معمولی بودن‌ها را من خودم تشخیص می‌دهم... ولی یک سری را من نمی‌توانم و به یک تحلیلگر بنیادی نیاز دارم که به من بگوید این پیشنهاد خرید اشتباه بوده چون بازار در آن زمان غیر معمولی بوده... (همچنین برای فروش بتواند به من بگوید که اکنون وضع فلان نماد خوب است و توانایی رشد زیاد دارد یا اینکه پیشنهاد خرید معمولی است و رشد کم است و باید تند فروخت...)
    به هر روی...
    این را هم بگویم که حتی پیشنهادهای اشتباه سامانه که در وضع غیر معمول هم به وجود می‌آید باز می‌تواند بدون زیان یا حتی با سودی اندک همراه شود! کما اینکه در تصویر می‌بینیم که بلافاصله پس از افت پیش از سال ۹۶ در خاور یک رشد داشته‌ایم که آن را جبران کرده است...
    ویرایش توسط mhjboursy : 2018/10/29 در ساعت 11:56
    «محمد حسین» هستم.

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مرور گذشته
    ـــــــــــــــــــــ
    1397/06/03

دستاورد پایان روز

https://vgy.me/oPK5gb.png
    https://vgy.me/U4kZVF.png

سلام خدمت دوستان. دیگر این روزها این گزارش‌های سامانه‌ی کف‌یابی ما عملا به درد نمی‌خورد... بیشترین قدرت نشانگر در نمادهای پیدا شده ۲۹ است! (در حالی که کمترین قدرت نشانگر باید ۴۵ باشد برای پیشنهاد خرید شدن) یعنی عملا هیچ کفی پیدا نشده. هیچ پیشنهاد خریدی نداریم... نه تنها هیچ پیشنهاد خریدی نداریم بلکه همین‌هایی هم که یک کوچولو افت کرده‌اند و به امتیاز ۲۰-۳۰ رسیده‌اند هم نمادهای در پیت و به‌دردنخوری هستند... کم حجم و بد نمودار هستند... اما با این حال گفتم گفتنش بهتر از هیچ است...

... در این فهرست دتماد یک مقدار بد نیست... اگر باز هم افت کند (مثلا برسد به ۵۰۰۰ ریال) شاید به دید موج ۳ یا سی بتوان بهش نگاه کرد.

دسینا هم شاید بتواند کف دوقولو تشکیل دهد... ولی کلا چیز جالبی نیست و نمودارش هم یک مقدار خطر دارد. (حالت یک سر و شانه‌ی بزرگ دارد و می‌تواند در بلند مدت به ۸۰۰۰ ریال هم برسد.

در سصفها دو تا حقوقی مدتی است که دارند کد به کد می‌کنند... بسیار مسخره... معلوم نیست برای چه این کار را می‌کنند... سصفها در بلند مدت می‌تواند یک مقدار خوب شود ولی بیشتر از این‌که سود بدهد آزار می‌رساند.

وخاور یک شیرجه‌ی دیگر برود... یا بهتر است این گونه بگویم که همین افت خودش را اگر ادامه دهد و یک مقدار هم پیازداغش را زیاد کند پیشنهاد خرید می‌شود.

یا علی.
    وخاور را یادم می‌آید جناب آریو در همین‌جاها با ما درباره‌اش صحبت کردند و من هم اگر اشتباه نکنم جستارش را ایجاد کردم و نمودارش را گذاشتم...
    نگاه کردم دیدم وخاور از همان روز برگشته!
    دسینا هم همین‌جور...
    سصفهای خاک بر سر هم همین‌جور...
    دتماد را هم که گفتیم...
    «محمد حسین» هستم.

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مرور گذشته
    ـــــــــــــــــــــ
    1397/06/10

دستاورد میانه روز

سلام

دیروز چیزی نبود. تنها قشرین بود که اگر یکی دو تا منفی پنج بخورد دوباره پیشنهاد خرید خوبی می‌شود. (بار گذشته ۵ درصد داد. این بار اگر پایین بیاید بیشتر می‌تواند بدهد. ان‌شاءالله.)
    این هم برای میانه روز امروز
    https://vgy.me/hNHmtw.png

فوکا هست که فوکا از این نمادهای مزخرف است. نمودارش بیمار است. داد و ستدهایش کم حجم است. و در کل نامعلوم است.
    دیگر باقی همه زیر ۴۵ هستند و به درد نمی‌خورند.

یا علی

و اما فوکا!
    فوکا داستان‌ها دارد... در جستارش هم اگر اشتباه نکنم مطلب نوشتم...
    من فوکا را آن روز خریدم. (آن روز که نمی‌دانم... ولی آن روزها...فوکا عالی بود، هست و خواهد بود ان‌شاءالله)
    اگر اشتباه نکنم با یکی از دوستان هم در ارتباط با فوکا صحبتی داشتیم...
    این هم نمودارش:
    https://vgy.me/zaSJ9w.png

«محمد حسین» هستم.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مرور گذشته
    ـــــــــــــــــــــ
    1397/06/12
    ـــــــــــــــــــــ
    دستاورد پایان روز

سلام.

https://vgy.me/9FsNlF.png

روز گذشته را گفتم؟ روز گذشته فوکا پیشنهاد خرید بود برای سرمایه‌های کم و آن هم البته زیاد جالب نبود...
    اجاد۱ هم بود که در صورت افت بیشتر مناسب بود برای خرید.
    امروز هم تنها قشرین نزدیک به پیشنهاد خرید است. البته هنوز پیشنهاد نشده. حتی پیشنهاد خرید ضعیف هم نیست. قشرین بار گذشته ۶ درصد در بهترین حالت سود داشت و با قیمت پایانی ۳ درصد سود داشت و به شخصه ۱- ۱/۵ درصدش را استفاده کردم. یعنی سر به سر خارج شدم. باز دوباره امروز می‌تواند قشرین پیشنهاد خرید بشود اگر افت مناسبی داشته باشد. البته اگر دو سه روز افت شدید داشته باشد پیشنهاد خرید اصلی می‌شود.
    یا علی.

دیگر این روزها دستاورد کم رونق شده بود و رشد اصلی بورس آغاز شده بود و ما هم یواش یواش داشتیم ولش می‌کردیم...
    1397/06/18
    ـــــــــــــــــــــ
    دستاورد پایان روز

https://vgy.me/e6TkL2.png

پس از یکی دو روز (کاری) بالاخره دوباره پیشنهاد خرید نصفه‌نیمه آمد...
    (آخرین بار فوکا و قشرین و اجاد۱ پیشنهاد خرید بودند اگر اشتباه نکنم. که البته قشرین و فوکا الحمدلله گل کاشتند و اجاد۱ هم که نمی‌دانم جریانش چیست. مانده سر جایش. خرید و فروش نمی‌شود.)
    فوکا و تملی701 و تملی702 پیشنهاد خرید است.
    فوکا را خودم امروز روی ۱۱۸۱ ریال خریدم... قبلا هم با پیشنهاد سامانه خریده بودم... ولی در کل... نمی‌توان خرید... یک کوچولو باید خرید که به درد نمی‌خورد... ارزش ندارد... فوکا از ۹۰۰ ریال همین‌جور پیشنهاد خرید است... کلا این نماد هر روز زیر ۱ میلیارد ریال بلکه زیر ۵۰۰ میلیون ریال داد و ستد می‌شود و از آن نمادهای بی‌ارزش است...
    تملی ۷۰۱ و ۷۰۲ هم ۴۳ تا دانه بیشتر امروز خرید و فروش نشدند و معلوم نیست اگر سفارش خرید اینجا (روی ۵۶۰ هزار ریال) بگذاریم فروشنده برای ما هم عرضه می‌کند یا نه؟
    یا علی

فوکا را می‌بینید!
    فوکا دوباره پیشنهاد خرید قوی بود... چقدر هم فرصت خرید داد... به خاطر بازار پایه بودن و دوری از گزند قوانین من‌درآوردی سازمان بورس و #شاپورـدانا هر وقت هم می‌خواستی می‌شد خرید... دیگر این روزها پیشنهاد خریدش حسابی واضح شده بود...
    تملی هم خریدم... اگر اشتباه نکنم در جستار «اوراق» هم به ارزنده بودن تملی و چندین تای دیگر اشاره کردم... منتها تملی رشد خوبی نداشت و من هم نفروختم و اگر اشتباه نکنم هنوز گوشه‌ی سبدم مانده... یک چیزی را من بعدا در مورد تملی‌ها و تسه‌ها فهمیدم و آن اینکه گویا تسه‌ها را تا چهار ماه نمی‌توان فروخت! و تملی هم اگر اشتباه نکنم با بخشنامه‌ای این‌گونه شد... (پی‌گیرش نبودم... نمی‌دانم... اگر بخشنامه‌ای نباشد تملی هنوز هم ارزنده است...)
    اوه... اکنون نمودار تملی‌ها را نگاه کردم دیدم گویا پیشنهاد خرید اشتباه بوده... البته اگر هنوز هم برگردد باز می‌توان گفت درست بوده... (دقیقا از آن زمان برگشت را دیگر نمی‌توان در باره‌اش گفت ولی می‌توان گفت برگشت) و البته باید بخشنامه را هم یک نگاه انداخت...
    اجاد۱ روی نمودار بازدهی خوبی داده و دقیقا از همان زمان که ما گفتیم برگشته... ولی اندازه‌اش را که می‌گیرم می‌بینم این برگشت همه‌اش پنج درصد بوده! زِکی! اصلا اگر تا سقفش هم حرکت می‌کرد (یعنی یک میلیون ریال) هم باز سود چندانی نمی شد...
    «محمد حسین» هستم.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مرور گذشته
    ـــــــــــــــــــــ
    1397/06/18 (دومین بار)
    ـــــــــــــــــــــ

سلام.
    https://vgy.me/D5J3n6.png

مصفها دارد عالی نزول می‌کند. اگر مشکل نکول نداشته باشد و باز هم یک مقدار دیگر افت کند عالی است. حجم بسیار عالی‌ای خورده! با این حجم از همین‌جا هم می‌تواند باز گردد. بار گذشته که این را پیشنهاد خرید ضعیف دادیم یکی دو روزه ۶ درصد داد. این بار هم شبیه همان است. اگر فردا ۹/۳ میلیون ریال یا ۹/۴ میلیون ریال بدهند خرید بسیار خوبی دارد.(به شرط اوضاع طبیعی مانند عدم نکول و ...)
    سایپا۴۰۳ هم دقیقا همین است. بار گذشته ۶/۵ درصد داد. اکنون هم دارد پیشنهاد خرید می‌شود. البته امروز نیست ولی احتمالا فردا اگر باز هم همین افت را ادامه دهد پیشنهاد خرید ضعیف می‌شود و عالی می‌شود. پس فردا اگر ۷/۵ یا ۷/۶ میلیون ریال فروشنده داشت خریدش پیشنهاد می‌شود.
    مصفها و صایپا403 دقیقا همان شدند که انتظارش را داشتیم... منتها این روز نبود و بعدا به آن اشاره می‌کنیم...

1397/06/21
    ـــــــــــــــــــــ

پیشنهادهای خرید سامانه - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱

سلام.

پیشنهاد خرید اصلی:
    -

پیشنهاد خرید ضعیف:
    امید۹۹
    تملی۶۱۲
    صایپا۴۰۳ (خودم هم امروز خرید داشتم از این.)
    اجاد۱
    تملی۷۰۲
    شستا۰۰۲ (بسیار ضعیف)
    صایپا۱۰۴ (بسیار ضعیف)

توضیحات دیگر:
    امروز هم خوشبختانه/متاسفانه به خاطر عالی بودن بازار پیشنهاد خریدی (پیشنهاد اصلی) وجود ندارد و پیشنهادهای خرید ضعیفی هم که هست روی اوراق است... که البته همین هم بد نیست.

یا علی
    شرح در متن است دیگر... دیگر آن روزها پیشنهاد خریدی وجود نداشت... پیشنهادهای خرید ضعیف هم حتی برای اوراق بود...
    پیشنهادهای خرید سامانه - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴

سلام.

پیشنهاد خرید اصلی:
    تملی۶۱۲

پیشنهاد خرید ضعیف:
    -

توضیحات دیگر:

یا علی
    تملی612 که پیشنهاد خرید (اصلی) شده بود دقیقا از همین‌جا برگشت... ولی چون بازار اصلی بهتر بود من خودم نخریدم... کار درستی هم کردم چون این اوراق همه‌اش ۵ درصد سود داد و برگشت سرجایش...
    پس از این هم تا زمانی که بازار مثبت بود که پیشنهاد خرید نگرفتیم... و زمانی هم که بازار منفی شد در اوایلش چون می‌دانستم بازار غیر عادی است باز دنبال دستاوردهای سامانه نبودیم و پس از آن هم که حال خودم و رایانه‌ام خراب شد... و بعد هم که درست شد باز جو معمولی نبود که به سراغ سامانه برویم تا دیروز پریروز... که دو تا نماد خدمت شما عزیزان در همین جستار معرفی کردم...
    خدا بخواهد انگار دوباره جو بازار می‌خواهد مقداری منطقی و متعادل بشود... ببینیم چه می‌شود... اگر متعادل بشود باز دوباره ما هم شاید بررسی‌های روزانه‌مان را از کف‌های محتمل نمادهای مختلف ادامه خواهیم داد.
    یا علی
    «محمد حسین» هستم.

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)