صفحه 59 از 635 نخست ... 9495657585960616269109159559 ... آخرین
نمایش نتایج: از 581 به 590 از 6349

موضوع: دورهمی چند نفره

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : نوشته‌های غیر بورسی ما بورسی‌ها

کتوکا را هم بررسی می‌کردم. انگار برگشت. البته باید دو برابر حجم بخورد. تا آخر بازار می‌تواند؟
    خودرو هم حجم نمی‌خورد. این یعنی چه؟ (قابل توجه جناب سروش) یعنی اینکه خریدار ندارد. وگرنه فروشنده که آماده است قشنگ عرضه کند. البته اکنون زود است. باید دید تا پایان امروز یا پایان فردا چه می‌کند و آیا می‌توند حجم بزند یا نه.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    یک نکته‌ای که من به آن رسیدم (برای دوستان بگویم...) این است کهصبر زمانی نیست. اندیشه‌ای است.
    باید این‌قدر صبر کرد که در مورد آن موضوع به یک تصمیم محکم برسیم.
    حالا گاهی این زمانش یک سال است و گاهی یک ثانیه!
    عجله کردن به نگر من این است که پیش از اینکه از دید ذهنی به جمع‌بندی کامل برسیم دست به اقدام بزنیم. (از دید ذهنی! نه زمانی.)

ای بسا یک نفر بسیار تند کار کند ولی اصلا عجله نداشته باشد.
    ای بسا یک نفر مدام فس‌فس کند و در ظاهر آهسته کار کند ولی مدام در عجله باشد و کارهایش هم به خاطر عجله اشتباه و خراب شود.
    سلام روز بخیر

چقدر خوبه شنیدن حرف ها و نگاه های تازه ، (دیشب ی فیلم میدیدم ، میگفت جملاتی که تکراری هستن و هیچوقت تغییر نمی کنن مثلا اینکه زمین بشکل کره است و گرد است و.... این ها جملات ما نیست ، چیزها (فکت هایی) هستند که بهمون گفته شده (با تبلیغات و شستشوی مغزی و.... ) ی جور قرارداد هستن (گاهی راست گاهی دروغ )

ولی جملاتی که خودمان میسازیم واقعی هستند (مال خودمان هستند یعنی ! کس دیگیری شخص دیگری ان ها را در ذهن ما نکاشته است

البته شرطش این است که ان نتیجه بین تمام مردم یک قبیله یا قوم یا ... مشترک نباشد

مثلا وقتی همه مردم می گویند" بنزین گران است " و همه با هم دقیقا همین سه کلمه را می گویند یعنی این کاشته شده است

اما اگر بگویند جابجایی با خودرو هزینه اش افزایش یا فته
    هزینه خودرو گران شده
    بنزین رشد قیمتی داشته

یا هزار مدل جملات غیر مشابه دیگر ( یعنی اینکه این حرف حاصل تفکر و حس و ... خودشان هست ) اما جملات کلیشه ای ؟ کاشته شده توسط رسانه ها به انواع اقسام مختلف است

شما اگر بی بی سی یا اخبار صدا سیما یا منبر یا تلگام نداشته باشید هرگز لغات و جمله بندیتان اینگونه نمی شود

نمی دانم تونستم حرفمو بزنم یا نه

اگر فردا یکباره بگویند زمین هرم شکل است کدامیک از شما می گوید نه امکان ندارد من به شخصه محاسبه کرده ام کروی است

البته اگر زمین واقعا هرمی شکل هم باشد هرگز اجازه نمی دهند شما بفهمید چون به تمام فکت ها یی که بهتون القا کردن شک خواهید کرد

مثلا از تمام بچه ها اگر بپرسی چطور اومدی همه از جمله ی کلیشه ای من را لک لک ها آورده اند خواهید شنید

خود پدر مادرها هم که لک لک ها رو اختراع نکردن از طریق رسانه ها اینگونه القا شده به پدر و مادر که به بچه بگویند

دروغ دسته جمعی را واقعیت قبول می کنیم

مثلا شما ( خودمو می گم ) می گویید من اسکناس یا اعداد دیجیتال با ارقام بالا در کارت اعتباری می خواهم

در صورتی که ما این را نمی خواهید

شما در واقع می خواهید که انسان های مختلف از سراسر دنیا (از دانشمند تا کارگر ) در خدمت شما باشند ، برایتان اب تصفیه کنند بفرستند گاز در لوله هایتان بفرستند و این کار را مستمر انجام دهند

شما نه به کاغذ (اسکناس) نیاز دارید نه ارقام دیجیتال داخل کارت اعتباریی و نه حتی طلا ( به معنای پول )

ولی به شما القا شده که پول بخواهید

و افرادی که پول دارند را در چشم شما می کنند صرفا برای اینکه شما بیشتر دنبال پول باشید

مثلا چنگیزخان مغول هیچ پولی نداشت ، اصلا پول بهش بدهی بعنوان هیزم اتش میزند و چند دقیقه گرم می شود نهایت باهاش و ارزشش براش در حد چند دقیقه است

اینکه تعداد زیادی از مردم خودش و دیگران در اختیارش باشد برایش ارزشمند است

تمام رهبران دنیا به همین صورت ،

پ.ن:خود این جملات همه اش القایی هست
    ویرایش توسط sooroosh1315 : 2019/11/25 در ساعت 10:37
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,147 بار در 5,486 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    سلام روز بخیر

چقدر خوبه شنیدن حرف ها و نگاه های تازه ، (دیشب ی فیلم میدیدم ، میگفت جملاتی که تکراری هستن و هیچوقت تغییر نمی کنن مثلا اینکه زمین بشکل کره است و گرد است و.... این ها جملات ما نیست ، چیزها (فکت هایی) هستند که بهمون گفته شده (با تبلیغات و شستشوی مغزی و.... ) ی جور قرارداد هستن (گاهی راست گاهی دروغ )

ولی جملاتی که خودمان میسازیم واقعی هستند (مال خودمان هستند یعنی ! کس دیگیری شخص دیگری ان ها را در ذهن ما نکاشته است

البته شرطش این است که ان نتیجه بین تمام مردم یک قبیله یا قوم یا ... مشترک نباشد

مثلا وقتی همه مردم می گویند" بنزین گران است " و همه با هم دقیقا همین سه کلمه را می گویند یعنی این کاشته شده است

اما اگر بگویند جابجایی با خودرو هزینه اش افزایش یا فته
    هزینه خودرو گران شده
    بنزین رشد قیمتی داشته

یا هزار مدل جملات غیر مشابه دیگر ( یعنی اینکه این حرف حاصل تفکر و حس و ... خودشان هست ) اما جملات کلیشه ای ؟ کاشته شده توسط رسانه ها به انواع اقسام مختلف است

شما اگر بی بی سی یا اخبار صدا سیما یا منبر یا تلگام نداشته باشید هرگز لغات و جمله بندیتان اینگونه نمی شود

نمی دانم تونستم حرفمو بزنم یا نه

اگر فردا یکباره بگویند زمین هرم شکل است کدامیک از شما می گوید نه امکان ندارد من به شخصه محاسبه کرده ام کروی است

البته اگر زمین واقعا هرمی شکل هم باشد هرگز اجازه نمی دهند شما بفهمید چون به تمام فکت ها یی که بهتون القا کردن شک خواهید کرد

مثلا از تمام بچه ها اگر بپرسی چطور اومدی همه از جمله ی کلیشه ای من را لک لک ها آورده اند خواهید شنید

خود پدر مادرها هم که لک لک ها رو اختراع نکردن از طریق رسانه ها اینگونه القا شده به پدر و مادر که به بچه بگویند

دروغ دسته جمعی را واقعیت قبول می کنیم

مثلا شما ( خودمو می گم ) می گویید من اسکناس یا اعداد دیجیتال با ارقام بالا در کارت اعتباری می خواهم

در صورتی که ما این را نمی خواهید

شما در واقع می خواهید که انسان های مختلف از سراسر دنیا (از دانشمند تا کارگر ) در خدمت شما باشند ، برایتان اب تسویه کنند بفرستند گاز در لوله هایتان بفرستند و این کار را مستمر انجام دهند

شما نه به کاغذ (اسکناس) نیاز دارید نه ارقام دیجیتال داخل کارت اعتباریی و نه حتی طلا ( به معنای پول )

ولی به شما القا شده که پول بخواهید

و افرادی که پول دارند را در چشم شما می کنند صرفا برای اینکه شما بیشتر دنبال پول باشید

مثلا چنگیزخان مغول هیچ پولی نداشت ، اصلا پول بهش بدهی بعنوان هیزم اتش میزند و چند دقیقه گرم می شود نهایت باهاش و ارزشش براش در حد چند دقیقه است

اینکه تعداد زیادی از مردم خودش و دیگران در اختیارش باشد برایش ارزشمند است

تمام رهبران دنیا به همین صورت ،

پ.ن:خود این جملات همه اش القایی هست
    بحث بسیار جالبی بود... من هم در این زمینه حرف هایی برای گفتن دارم. اما الان هیجان بازار اجازه نمیدهد صبحت کنم. بعدا میگم ....
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول از تلگرام:
    داریم به لحظات ملکوتی
    بدو بدو بخر
    جا نمونی
    نزدیک میشیم
    ???
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

تو ونوین سفارش گذاشتم... حجمش ۳ میلیون است آن وقت برای من کارگزاری زده حجم پیش رو: ۹ میلیون! ‌چه‌جوری می‌شود که این‌جوری می‌شود؟؟؟
    «محمد حسین» هستم.

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

تو ونوین سفارش گذاشتم... حجمش ۳ میلیون است آن وقت برای من کارگزاری زده حجم پیش رو: ۹ میلیون! ‌چه‌جوری می‌شود که این‌جوری می‌شود؟؟؟
    سلام

وقتی حجم نمایشی را از حجم کل کمتر میزنیم ، میرویم آخر صف ؟ مثلا 50000 تا می خوایم بفروشیم میزنیم حجم نمایشی 11000 و نفر سوم هستیم 11000 اول را که می فروشد 11000بعدی اخر صف اضافه می شود ؟
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

بزرگترین اشتباهات بورسی من از زمانی شروع شد که سهام بازار پایه ام رو بعد از افت شدید فروختم و افتادم تو این سهم و اون سهم.
    کاش به توصیه جناب آباد تا اخر گوش کرده بودم .
    الانم بهتره دیگه سبدم و اصلا شخم نزنم.

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    بحث بسیار جالبی بود... من هم در این زمینه حرف هایی برای گفتن دارم. اما الان هیجان بازار اجازه نمیدهد صبحت کنم. بعدا میگم ....
    من هم دقیقا همین که شما گفتی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    سلام

وقتی حجم نمایشی را از حجم کل کمتر میزنیم ، میرویم آخر صف ؟ مثلا 50000 تا می خوایم بفروشیم میزنیم حجم نمایشی 11000 و نفر سوم هستیم 11000 اول را که می فروشد 11000بعدی اخر صف اضافه می شود ؟
    دقیق نمی‌دانم ولی گمان کنم این‌گونه بود. (حجم نمایشی به چه درد می‌خورد آخر؟ اگر اشتباه نکنم یک سوم هم بیشتر نمی‌شود.)
    نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    بزرگترین اشتباهات بورسی من از زمانی شروع شد که سهام بازار پایه ام رو بعد از افت شدید فروختم و افتادم تو این سهم و اون سهم.
    کاش به توصیه جناب آباد تا اخر گوش کرده بودم .
    الانم بهتره دیگه سبدم و اصلا شخم نزنم.
    بازار پایه را که... اگر آن بالا فروخته باشید خیلی خوب بوده! چرا اشتباه؟ بیشتر نمادهای بازار پایه افت‌هایی کرده‌اند که حالاحالاها اگر هر روز هم مثبت ۳ درصد بخورند به آنجا نمی‌رسند.
    «محمد حسین» هستم.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

من هم دقیقا همین که شما گفتی.

دقیق نمی‌دانم ولی گمان کنم این‌گونه بود. (حجم نمایشی به چه درد می‌خورد آخر؟ اگر اشتباه نکنم یک سوم هم بیشتر نمی‌شود.)

بازار پایه را که... اگر آن بالا فروخته باشید خیلی خوب بوده! چرا اشتباه؟ بیشتر نمادهای بازار پایه افت‌هایی کرده‌اند که حالاحالاها اگر هر روز هم مثبت ۳ درصد بخورند به آنجا نمی‌رسند.
    من دقیقا بعد از اتمام افت کاملش و درست یک روز قبل از شروع رشد مجددشون فروختم.
    ویرایش توسط roya123 : 2019/11/25 در ساعت 11:16

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عجب روز خوبی امروز دارد می‌شود. شاخص کل هشت دهم درصد مثبت خورد و احتمالا شاخص هم‌وزن بالای یک و نیم درصد مثبت است.
    این روز فرخنده را به بورسی‌های عزیز تبریک عرض می‌کنم.

سپاس خدای را...
    به خاطر این روز خوب بورسی.
    «محمد حسین» هستم.

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 28 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 28 مهمان ها)