صفحه 9 از 19 نخست ... 6789101112 ... آخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 181

موضوع: چو میبینی که نابینا و چاه است....

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال
    با سلام و عرض ادب
    همیشه از این که در سایت بورسی مطلب میزدم احساس خوبی داشتم و بارها نیز گفته بودم افتخار میکنم در محیطی هستم که افراد تحصیلکرده و با شخصیت در فضای صمیمی به طرح دیدگاههای تخصصی میپردازند و جناب جمالی شاهد است بارها از ایجاد چنین محیطی از ایشان قدردانی کردم و به همین دلیل هر کمکی در توانم بود از جمله پیگیری تاپیک مسابقه دریغ نکردم .
    اما هیچ گاه تحمل فضای متشنج که به شخصیت دیگران توهین شود را ندارم و به همین دلیل ناچار به واکنش در مقابل مطلب توهین آمیز در بورس بازان شدم در حالی که بیشتر مدیرانش از دوستان چند ساله من هستند و همانگونه که قبلا هم گفتم هنوز از این بابت ناراحت هستم که چرا باید در شرایطی قرار بگیرم که مجبور به جدائی از دوستان همشهری خودم شوم .
    اما با کمال تاسف در سایت بورسی نیز شاهد ادامه همین روند هستم و آخرین آن مطلب مجید آقا است .
    مجید آقا در اینکه مطلب مورد اشاره شما توهین آمیز بوده و جای انتقاد دارد شکی نیست ولی دوست عزیز آیا برای پاسخ به آن باید به خود اجازه دهید به جمعیت زیادی از هم میهنان توهین کنید ؟ و آیا پاسخ توهین را باید با اهانت داد ؟ در این صورت چه فرقی میان شما و توهین آن دوست خواهد بود ؟
    دوست عزیز روستایی که شما ایشان را به دلیل زندگی در آن مورد تمسخر قرار داده اید شهر مقدس مشهد است که بنده و چند میلیون هموطن دیگر افتخار میکنیم در جوار حرم امام رضا (ع) در آن زندگی میکنیم و خدا را شکر شهر وندان مشهد از نظر سطح تحصیلات در حد بالائی قرار دارند و حداقل در بخش بورس تعداد زیادی از تحلیلگران مشهدی هستند .
    ضمن اینکه شما به نوعی به جامعه روستاییان کشور نیز توهین کرده اید و تلویحا بیسوادی را مترادف با روستایی بودن تلقی کرده اید در حالی که بسیاری از بهترین متخصصان و اساتید درجه اول کشور برخواسته از همین روستاهایی هستند که شما برای تحقیر کسی آن را به روستایی بودم منتصب کردید .
    به هر حال واقعا متاسفم که چرا از فضای سالم و خوشایند چند ماه گذشته تا این حد رسیدیم و شاید اگر محیط شش ماه گذشته با فضای کنونی مقایسه شود به این حقیقت تلخ بیشتر پی برده شود .
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,885 بار در 4,797 ارسال
    با عرض سلام و ادب خدمت جناب برادران

دوست خوبم مطلب اخیر به هیچ وجه منتسب به شهر و دیار خاصی نبوده و تمامی هموطنان عزیز مورد احترام بنده هستند بلکه فقط در جواب به شخص بابای دارا بوده و بزودی تمامی دوستان از حقایق بیشتری آگاه خواهند شد لذا اگر برای جنابعالی و دوستان مشهدی چنین سوء تعبیری پیش آمده بنده از حضور شما و تمامی این عزیزان عذرخواهی میکنم.

با تشکر
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

3. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط baradaran نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    همیشه از این که در سایت بورسی مطلب میزدم احساس خوبی داشتم و بارها نیز گفته بودم افتخار میکنم در محیطی هستم که افراد تحصیلکرده و با شخصیت در فضای صمیمی به طرح دیدگاههای تخصصی میپردازند و جناب جمالی شاهد است بارها از ایجاد چنین محیطی از ایشان قدردانی کردم و به همین دلیل هر کمکی در توانم بود از جمله پیگیری تاپیک مسابقه دریغ نکردم .
    اما هیچ گاه تحمل فضای متشنج که به شخصیت دیگران توهین شود را ندارم و به همین دلیل ناچار به واکنش در مقابل مطلب توهین آمیز در بورس بازان شدم در حالی که بیشتر مدیرانش از دوستان چند ساله من هستند و همانگونه که قبلا هم گفتم هنوز از این بابت ناراحت هستم که چرا باید در شرایطی قرار بگیرم که مجبور به جدائی از دوستان همشهری خودم شوم .
    اما با کمال تاسف در سایت بورسی نیز شاهد ادامه همین روند هستم و آخرین آن مطلب مجید آقا است .
    مجید آقا در اینکه مطلب مورد اشاره شما توهین آمیز بوده و جای انتقاد دارد شکی نیست ولی دوست عزیز آیا برای پاسخ به آن باید به خود اجازه دهید به جمعیت زیادی از هم میهنان توهین کنید ؟ و آیا پاسخ توهین را باید با اهانت داد ؟ در این صورت چه فرقی میان شما و توهین آن دوست خواهد بود ؟
    دوست عزیز روستایی که شما ایشان را به دلیل زندگی در آن مورد تمسخر قرار داده اید شهر مقدس مشهد است که بنده و چند میلیون هموطن دیگر افتخار میکنیم در جوار حرم امام رضا (ع) در آن زندگی میکنیم و خدا را شکر شهر وندان مشهد از نظر سطح تحصیلات در حد بالائی قرار دارند و حداقل در بخش بورس تعداد زیادی از تحلیلگران مشهدی هستند .
    ضمن اینکه شما به نوعی به جامعه روستاییان کشور نیز توهین کرده اید و تلویحا بیسوادی را مترادف با روستایی بودن تلقی کرده اید در حالی که بسیاری از بهترین متخصصان و اساتید درجه اول کشور برخواسته از همین روستاهایی هستند که شما برای تحقیر کسی آن را به روستایی بودم منتصب کردید .
    به هر حال واقعا متاسفم که چرا از فضای سالم و خوشایند چند ماه گذشته تا این حد رسیدیم و شاید اگر محیط شش ماه گذشته با فضای کنونی مقایسه شود به این حقیقت تلخ بیشتر پی برده شود .
    جناب آقای برادران

با عرض ادب و احترام

همانطور که می دانید نه من بلکه اعضاء همه سایتهای بورس در ایران با شخصیت بسیار والای شما کاملا" آشنا هستند

من نیز به شخصه افتخار می نمایم که دوست شما هستم

شما که خالصانه مسابقات این سایت را رهبری می کنید و برای سایت زحمت می کشید

همانطور که دیدید من تا به حال توهینی به هیچکس نکرده ام و اصلا" این کار را درست نمی بینم

و جواب بی ادبی را نباید با بی ادبی داد و حرف شما را کاملا" قبول دارم و نباید ما که ادعا داریم خودمان جواب بی حرمتی را با بی حرمتی بدهیم

ولی یه سوال از حضور گلتون دارم

ببخشید که خیلی رک می نویسم

شما چه شخصی را دوست قلمداد می کنید؟

منظورم به قسمت قرمز شده نوشته شماست

واقعا" افرادی را که چنین گروه هایی را راه می اندازند که سهامدارهای حقیقی تازه وارد را بیچاره کنند دوست شما هستند؟

یعنی آدم باید با هر فردی دوستی نماید؟

یعنی اگر با شخصی دوست بوده و می بینی خطای بزرگی را مرتکب شده و همچنان در جای دیگری به آن ادامه می دهد باز ایشان دوست شماست؟؟

من معنای دوست را چیز دیگری می دانستم

دوست کسی نیست که سهم چاق کن باشد و بخواهد آبروی مدیریت سایتی رو ببرد

دوست کسی نیست که گروهی سهمی را بخرد و بعدش بیندازد به خلق الناس ؟

دوست حرمتها را نمی شکند

دوست وجدان دارد

دوست انصاف دارد

آیا مدیرانی که تعداد چند صد نفر را دوست خود عنوان می دارند و در حق همه آنها خیانت می کنند دوست هستند؟؟؟

یک دوست واقعی همیشه دوست واقعی است و خواهد ماند
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

5. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    اين قدر موضوع رو كش نديد اگر موضوعي هست مديران سايت بگند تا براي همه روشن بشه اين كه ميگيم ميگيم فايده اي نداره ياد موضوعي افتادم كه طرف ميگفت بگم بگم بابا بگيد قال قضيه رو بكنيد بره پي كارش دوستان اينقدر پست نزنيد و موضوع رو از ايني كه هست بدتر نكنيد بگذاريد خود مديريت سايت روشن كنه همه چيزو اين بازار لعنتي خرابه برا هيچ كس اعصاب نگذاشته اين قدر به هم ديگه گير نديد
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

کاربر ویژه بورسی rajabnejad آواتار ها
    تشکر شده 15,809 بار در 3,911 ارسال
    یه مطلبی بود تا اومدم ارسال کنم موضوع بسته شد نتونستم

جناب ساده ی ساده تو مطلبشون عرض کردن بنده (منظور خودم)زمانی که نبودن من جویای احوالشون شدم پستکی زده بودم توسط ناظر حدف شده می خواستم خدمت آقا سامان ودوستان بگم توسط من حذف شده نه ناظر (البته در پیغام خصوصی توسط یکی از دوستان ازم خواسته شد)خواستم این سوی تفاهم رو عنوان کرده باشم
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند ....

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید rajabnejad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال PASHA آواتار ها
    تشکر شده 5,731 بار در 1,245 ارسال
    باعرض سلام وادب خدمت همه دوستان گل
    ا
    یک زمانی بود ویا شد که پستهای من زیاد حذف شدند .
    اولها حذف می شدند ،خودشان می گفتند و ماهم قبول می کردیم.
    ولی دیگه این آخری ها که اصلا چیزی گفته نمی شد ..
    بعضاهم سلیقه ای برخورد می شد.نمی دانم شایدمن زیاده روی کردم .
    خلاصه ،بعدا خودم متوجه شدم که اشتباه ازخودم بوده است .
    ولی ممکن است این برای برخی به این راحتی ها حل نشود .
    وبعدش یادگرفتم که باید بیشتر صبوری کرد .باید دریک کار
    گروهی باید مطیع جمع بود وعلایق وسلایق گروه برعلایق خودمان باید ترجیح داد .
    وگرنه ..
    خلاصه دراین مدت هم که شخصیت آقای جمالی را شناختم .
    دیگرهیچکدام ازاینها برایم مهم نیست .

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید PASHA از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshid20 نمایش پست ها
    اين قدر موضوع رو كش نديد اگر موضوعي هست مديران سايت بگند تا براي همه روشن بشه اين كه ميگيم ميگيم فايده اي نداره ياد موضوعي افتادم كه طرف ميگفت بگم بگم بابا بگيد قال قضيه رو بكنيد بره پي كارش دوستان اينقدر پست نزنيد و موضوع رو از ايني كه هست بدتر نكنيد بگذاريد خود مديريت سايت روشن كنه همه چيزو اين بازار لعنتي خرابه برا هيچ كس اعصاب نگذاشته اين قدر به هم ديگه گير نديد
    خدا پدرتو بيامرزه بنده هم از اقاي جمالي تقاضا دارم يا بي خيال قضيه شوند و قضيه را كش ندهند تا حواشي ادامه پيدا نكند يا در يك پست هر ان چيز كه نهان است و كاربران بايد بدانند تا خودي از بي خودي شناخته شود را بيان كنند قضاوت هم باشد براي كاربران...
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,885 بار در 4,797 ارسال
    دوست خوبم جناب ساده ی ساده

از اینکه اینجا را ترک نمودید بسیار متاسفم و این حق شماست که محیطی را انتخاب فرمایید تا بتواند سلایق شما را تامین نماید و انتخاب شما برایم محترم است اما اینکه فرمودید هیچ پیامی مبنی بر علت حذف برای شما نیامد را منصفانه نمیدانم چون در جریان هستم که ناظر چنین پیغامی برای شما ارسال نمود:

نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    چرا پستاي من تو اين تاپيك حذف شده؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناظر
    درود

عضو محترم، عرف بر اینست مطالبی که در تاپیکها باعث به انحراف رفتن موضوع میشود پس از مدت زمانی از تاپیک حذف می گردد

در تاپیک بیل گیتس نیز بر اساس همین روال عمل شد چون همانطوریکه مشاهده فرمودید اکثر مطالب اخیر در شان و شخصیت کاربران محترم نبود ولی لازم به ذکر می دانم که مطالب شما نیز برخلاف ادب نبود

اما

تنها بدلیل اینکه پیرو موضوع مباحث حاشیه ای بود و بخاطر اینکه حذف مطالب قبلی سوال و یا تنش جدیدی برای خوانندگان بعدی و یا شروعی مجدد را بدنبال نیاورد حذف گردید

بنده خود گواهی می دهم که شما چندین بار با پاسخگویی مناسب و متواضعانه به برخی از مخاطبان بعضا حاشیه ساز باعث آرامش جو دوستانه شدید و در کنترل تاپیکها به ما کمک نمودید

لذا

به احترام این دوستی فی ما بین در صورتیکه تصور می فرماییدکه هر کدام از مطالب حذف شده شما در این تاپیک لازم و ضروری بوده بفرمایید تا با کمال میل مجددا آنرا به معرض نمایش بگذاریم

زیرا

همیشه برای کاربران خوب و مفید ارزش ویژه ای قائلیم

امیدوارم که توانسته باشم رضایت خاطر شما را فراهم آورم

موفق و پیروز باشید
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

13. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    اصلا کل موضوع تاپیک به حاشیه رفت و حاشیه شد موضوع بحث!
    گنگ صحبت کردن تا جایی پیش رفت که هرکسی منظورها را به خودش دید.
    سامان جان من مطمئنم منظور کاپیتان از سفته باز و معرفی سهم به هیچ عنوان شما نبودید. حالا اگر من اشتباه میکنم خودشان می ایند و می گویند.
    اصلا موضوع چیز دیگریست امیدوارم خودت متوجه بشی و گفته بشه...
    یکبار یکی می آید از من سوالی در مورد سهمی میکند من نظرم درست یا غلط می گویم. تعداد درست یا غلط بودن پاسخهایم مرتیه علمی من را می رساند.
    یکبار فرد و یا افرادی می آیند به نیابت از دیگران خود معرفی سهم می کنند. این را باید جدا بررسی کرد وقتی فردی دیگران را تشویق به سهمی میکند مسئولیتی در بر دارد. باید دید از 10 سهم چند سهم در بازه زمانی مشخص به نتیجه میرسد و چقدر نمی رسد.
    اگر از 10 سهم 8 سهم نتیجه داد و مثلا 2 سهم نداد که کسی نمی آید آن فرد را متهم به سفته بازی کند. اما اگر از 10 تا 9 تایش معکوس شد چی ؟! درست است افراد وقتی میفهمند که 9 بار در چاه افتاده باشند!
    تازه سامان عزیز یک حرکت جالبی هم میکرد که سهمهای منفی را هم معرفی میکرد و هشدار میداد. همین برای اثبات حقانیت سامان کافیست.
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

15. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مجيد 20 نمایش پست ها
    دوست خوبم جناب ساده ی ساده

از اینکه اینجا را ترک نمودید بسیار متاسفم و این حق شماست که محیطی را انتخاب فرمایید تا بتواند سلایق شما را تامین نماید و انتخاب شما برایم محترم است اما اینکه فرمودید هیچ پیامی مبنی بر علت حذف برای شما نیامد را منصفانه نمیدانم چون در جریان هستم که ناظر چنین پیغامی برای شما ارسال نمود:
    يه بار ديگم ميگم اصلا مهم نيست كه پست من حذف شده يا نشده....اما اين پيغام بعد از پيگيريهاي دوستاني كه به من لطف داشتن زده شد و اونم بعد از اينكه رفتم تو بورس بازان....بازم ميگم اصلا اهميتي نداره....اين سري آخر رو ميدونم دلجويي ازم كرد اما سريهاي قبل چرا اين اتفاق نميفتاد من مجبور بودم خودم علتش رو جويا بشم.....به هر حال موضوع رفتن من ازين فروم موضوعي نيست كه بخاد زياد گنده بشه.....به هر حال ما خواننده اين تاپيك هستيم و اگر پستي خطاب به ما زده بشه قطعا جوابگو هستم
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

17. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 9 از 19 نخست ... 6789101112 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)