نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 3190 از 5220 نخست ... 21902690309031403180318731883189319031913192319332003240329036904190 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31,891 به 31,900 از 52192

موضوع: اخبار

Banned
    تشکر شده 2,720 بار در 785 ارسال

پاسخ : اخبار

بله البته اصلا" وحشی نیستند ! موقعی که سیاه پوستها را زنده زنده بجرم سیاه بودن ، در آتش می سوزاندند مطمئن شدم وحشی نیستند !!
    البته وقتی هم که هواپیمای ایرباس ایرانی با 298 مسافر را در کشور عزیز خودم (و در خلیج همیشه فارس) سرنگون کردند ، باز هم مطمئن شدم وحشی نیستند !!!!!!! بعدش هم که فرمانده ناو ، مدال گرفت کاملا" مطمئن شدم که اصلا" وحشی نیستند !!

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید PETROLEUM از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال گیلان آواتار ها
    تشکر شده 9,758 بار در 2,145 ارسال

صحبت هایی که بنده میکنم با زبان ریاضیات و آمار است که گویا شما فرسنگها با علوم مادر فاصله دارید و بیشتر تمایل به صحبت و محفل های خاله زنکی دارید !!!
    در پست قبلی و عرایضم گفتم : قوانین و تولیدات, ...اگر این را متوجه شدید گام بزرگی برداشته اید !
    در توضیح قوانین و مربوط به پست شما همین بس که همان سیاهی که میسوزاندند امروز رئیس جمهور ایالات متحده امریکا شده است ,(مثلش به اینست فرض کنید یک بهایی رئیس جمهور ایران بشود) تقریبا نشدنی مینماید ! اما کیفیت قوانین طوری است که به مرور خودش خودش را اصلاح میکند و فرد اصلح برای منافع کشور رئیس جمهور میشود !
    در مورد هواپیمای ساقط شده و موارد مشابه عارضم خدمتتان که نه در این فروم میشود بحث کرد و نه اصلا سیاستی که بخواهد من و شمای عامی کوچه بازار متوجه بشویم اصلا سیاست است !!
    اما مهمترین نکته (که مجددا تاکید میکنم )برای اینکه از کیفیت قوانین ,شعور , دانش , اخلاقیات ,تمایل به جهل و خرافات و تحجر,وغیره ...یک ملتی آگاه شوید , ساده ترین راه توجه به تولیدات آن کشور است و اتوماتیک و چشم بسته میتوانید بگوید در چه درجه ایی از فهم و شعور و اخلاقیات هستند !
    بر فرض تولیدات کشور مسلمان افغان را میتوانید مقایسه کنید با ژاپن ! یا ایران اسلامی را مقایسه کنید با آمریکا و دانمارک و نروژ و ...و یا مصر و لیبی و سوریه و عراق و پاکستان مسلمان را مقایسه کنید با انگلستان ...

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید گیلان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,534 بار در 903 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط مخبرالدوله نمایش پست ها
    برنج ایرانی زیر چتر حمایت دولتی قرار گرفت

کاهش140درصدی تعرفه واردات برنج در دولت قبل، شالیکاران را زمین گیر کرد

تهران - ایرنا - دولت برای حمایت از برنجکاران و جلوگیری از واردات بی رویه برنج های بی کیفیت از ابتدای مرداد - آغاز فصل برداشت - تعرفه واردات برنج را به 40 درصد افزایش داد که بنا به اعلام وزارت جهاد کشاورزی این نرخ تعرفه تا پایان فصل برداشت ادامه خواهد داشت.
    کسی که چه اگاهانه و چه جاهلانه و چه به دلیل عدم مدیریت(نبود برنج و اجبار برای واردات) برنج آشغال وارد کشور کرد باید مانند اون یارو تو فیلم حضرت یوسف ع بود به دارش بکشند و رگ پایش را بزنند و کلاغ ها مخش را بخورن . . . تا بلکی کمی دزدها کم شوند. واقعا مملکت دله دزدی داریم که دل دزدی انها شب روز را از رسانه میلی هم گرفته.
    سلامتی و برکت بزرگترین نعمت ها هستند. بزرگترین آرزو هم عاقبت بخیری است. انشالله نصیبمان شود.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علی بابا از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 2,720 بار در 785 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
    صحبت هایی که بنده میکنم با زبان ریاضیات و آمار است که گویا شما فرسنگها با علوم مادر فاصله دارید و بیشتر تمایل به صحبت و محفل های خاله زنکی دارید !!!
    در پست قبلی و عرایضم گفتم : قوانین و تولیدات, ...اگر این را متوجه شدید گام بزرگی برداشته اید !
    ...
    این شاخه به آن شاخه نپرید ! بنده کلا" در عصر حجر و در غارها زندگی می کنم!
    شما گفتید وحشی نیستند بنده پاسخ شما را نوشتم و کاملا" تایید کردم فرمایشات شما را !! موضوع اقتصادی را صحبتی نکردم
    این باراک را هم برای حفظ ظاهر گذاشتن رئیس جمهور بشه : واقعیت امر ، آن چیزی هست که در فرگوسن آمریکا رخ داد و با تانک رفتن جلوی مردم اون منطقه ! بگذریم

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید PETROLEUM از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال گیلان آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط PETROLEUM نمایش پست ها
    این شاخه به آن شاخه نپرید ! بنده کلا" در عصر حجر و در غارها زندگی می کنم!
    شما گفتید وحشی نیستند بنده پاسخ شما را نوشتم و کاملا" تایید کردم فرمایشات شما را !! موضوع اقتصادی را صحبتی نکردم
    این باراک را هم برای حفظ ظاهر گذاشتن رئیس جمهور بشه : واقعیت امر ، آن چیزی هست که در فرگوسن آمریکا رخ داد و با تانک رفتن جلوی مردم اون منطقه ! بگذریم
    بنده راه تشخیص و تحلیل منطقی یک موضوعی را به روش ریاضی و آماری خدمتتان عرض کردم , و الباقی انتخاب اینکه از چه روشی برای تحلیل استفاده کنید با خودتان است !
    در مورد باراک اوباما ایشان یک نمونه از میلیونها سیاهی است که به مدارج عالی تصمیم گیری و اجرایی در کشوری که به قول شما سیاه را میسوزاندند رسیده است !
    در مورد این شاخه و آن شاخه نیز متوجه منظورتان نشدم !شما گفتید وحشی هستند به این علت !! و بنده با ریاضیات و آمار گفتم اگر وحشی هم باشند حداقل از مسلمانها انسان تر هستند (با دلایل مشهود و واقعی).
    در مورد فرگوسن و امثالهم نیز عرض کردم خدمتتان تلویزیون ضرغامی مغز ملت را شستشو داده است !!
    پیشنهاد میکنم توجه کنید چرا تا اسم حقوق بشر میاید مسئولین ایران مثل اسپند روی آتش بالا و پائین میپرند و هرگز اجازه ورود نماینده سازمان ملل به کشور را نمیدهند! ودر جدیدترین اظهار نظر بان کی مون(دیروز) گفته اند ایران طبق سنوات گذشته عمل میکند و هیچ تغییری در سیاستهای مربوط به حقوق شهروندی شهروندانش رخ نداده است ...(اعدامها , آزادی بیان و مطبوعات , زندانیان سیاسی, زندان روزنامه نگاران و اهل قلم و غیره ....)
    ویرایش توسط گیلان : 2014/09/14 در ساعت 14:24

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید گیلان از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال گیلان آواتار ها

واقعیت امر ، آن چیزی هست که در فرگوسن آمریکا رخ داد و با تانک رفتن جلوی مردم اون منطقه ! بگذریم
    راستی همزمان با حادثه فرگوسن یک هموطن و همشهری مان را ماموران شهرداری با پنجه بوکس جلوی پسرش کشتند و مردم با شرف و خوش غیرت و متمدن ایران نیز اصلا به روی مبارکشان نیاوردند و آب از آب هم تکان نخورد
    نه شورشی , نه زدو خوردی , نه تانکی , نه یاد بودی از مرحوم ! نه اصلا انگار شخصی کشته شده !
    راست میگوئی آنها متوحش هستند و به خاطر یک انسان سیاه پوست (که به قول شما تا چند وقت پیش میسوزاندنشان) چه بساطی بپا کردن و منطقه را به آشوب کشیده اند! کاش کمی انسانیت و معرفت را از ما یاد میگرفتند
    ویرایش توسط گیلان : 2014/09/14 در ساعت 15:17

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید گیلان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط مخبرالدوله نمایش پست ها
    کارشناس مسایل اقتصادی:دولت روحانی از سالم ترین دولت های تاریخ ایران است

تهران-ایرنا- یک کارشناس مسایل اقتصادی گفت: دولت روحانی یکی از سالم ترین دولت های تاریخ ایران است چرا در این دولت بیشترین نظارت صورت می گیرد و دولت بیشترین مراقبت ها را برای جلوگیری از فساد دارد.

«سعید لیلاز» در گفت گو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره درخواست رییس جمهوری از اساتید و نخبگان برای ارایه راهکارهای پیشگیری از فساد اظهار داشت: همانطور که رییس جمهوری گفته است مبارزه با فساد صرفا با شعار نمی شود و باید راهکارهای عملی در این زمینه ارایه شود.

وی یکی از راهکارهای عملی برای پیشگیری از فساد را کاهش دخالت دولت و تصدی دولت در اقتصاد دانست و افزود: به میزانی که این تصدی گری افزایش یابد؛ فساد هم افزایش یافته و به میزان کاهش دخالت دولت و آزاد سازی اقتصادی، فساد نیز کاهش می یابد.

این اقتصاددان با اشاره به اینکه یکی دیگر از راهکارهای پیشگیری از فساد، گسترش آزادی ها از جمله آزادی مطبوعات و فضای نقد است، ادامه داد: در این میان دولت روحانی یکی از سالم ترین دولت های تاریخ ایران خواهد بود.

وی همچنین دولت خاتمی را سالم ترین دولت در این زمینه دانست و گفت: این مساله به خاطر شخصیت وی نبود بلکه به این دلیل بود که بیشترین شفافیت را در ساختار سیاسی داشتیم.

لیلاز در عین حال بدترین دوران تاریخ را در زمینه وجود فساد سال های 84 تا 92 دانست و گفت: در این دوران از نظر نظارت بر عملکرد دولت، کمترین امکان نقد وجود داشت. وقتی آقای احمدی نژاد در مجلس شورای اسلامی، رییس قوه مقننه را به فساد متهم می کرد و کسی چیزی نمی گفت، بدیهی است که بدترین دوره تاریخ در زمینه فساد به وجود آید.

وی هر چند دولت الکترونیک را راه مبارزه با فساد دانست اما در عین حال تاکید کرد: تا زمانیکه آزادی نباشد گسترش دولت الکترونیک هم نمی تواند کاری در زمینه پیشگیری از فساد پیش ببرد.

به گزارش ایرنا، رییس جمهوری در هشتمین سفر استانی به خراسان رضوی خواستار ارایه راهکارهای پیشگیری از فساد شد و گفت: دانشمندان، دانشگاهیان و اهل نبوغ ما باید بدانند و طرح علمی بدهند، فساد با شعار درست نمی شود، این که داد بزنیم و دادگاه درست کنیم و عده ای را بگیریم، درست نمی شود. مبارزه با فساد طرح علمی نیاز دارد.

سیام(4)**م.ش**1572

یک کارشناس اقتصادی:
    تولید ملی با تبلیغ رونق نمی‌گیرد

کد خبر: 93062313713
    یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۰
    IMG_20140629_163123.jpg
    یک کارشناس مسائل اقتصادی ضمن انتقاد از شرایط فعلی جامعه گفت: تولید ملی با شعار و تبلیغ رونق نمی‌گیرد بلکه باید زیرساخت‌های جامعه را برای ایجاد انگیزه کار ملی سامان داد.

محمدقلی یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: برای رونق تولید ملی باید شرایط به گونه‌ای شود که مردم احساس کنند کالاهای داخلی کیفیت و قیمت بهتر و مناسب‌تری دارد.

وی ضمن تاکید بر اینکه در جامعه باید سیاست‌های کلان در سمت اهداف ملی حرکت کنند، تصریح کرد: در صورتی که چنین نباشد، آنچه مسئولان می‌گویند با آنچه که مردم احساس می‌کنند متفاوت است و هرگز نمی توان انتظار داشت که مردم حرف‌های دولتمردان را بپذیرند بلکه راجع به عملکردشان ممکن است تردید کنند.

این استاد اقتصاد خاطرنشان کرد: حمایت از تولید ملی باید در عمل اتفاق بیفتد، هنگامی که از تولید ملی صحبت می‌کنیم به معنی ایجاد مانع سر راه پیشرفت جامعه نیست. متاسفانه این وضعیت سبب می شود عده‌ای از این شعار سوءاستفاده کرده و هرگونه تحول و پیشرفت اجتماعی را ثبت کنند که این مسلما پذیرفتنی نیست.

یوسفی با بیان اینکه تبلیغات صرف برای حمایت مردم از تولید ملی ممکن است به یک موضع گیری عقیم سیاسی منجر شود، گفت: سیاست های کلان جامعه در جهتی نیست که بتواند انگیزه کار و تولید را در کشور رقم بزند. در حال حاضر شرایط جامعه به گونه ای نیست که افرادی که انگیزه کار ملی، تولید و یا خدمات دارند بتوانند آن را عملی کنند. بنده به عنوان یک استاد دانشگاه وقتی کتابی که برای اقتصاد و آینده کشور مفید است می نویسم ولی جایی برای چاپش وجود ندارد، مطمئنا انگیزه ام را از دست می دهم.

این کارشناس مسائل اقتصادی خاطرنشان کرد: تجربه گذشته نشان داده ما هرچه از خود مایه بگذاریم دیگران و دلالان نفع می برند بنابراین وقتی در کشور عده ای هستند که از شرایط سوءاستفاده کنند امکان تحقق این وضعیت وجود ندارد.
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مجتبی مصلحMTM آواتار ها
    تشکر شده 5,987 بار در 1,468 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
    در توضیح قوانین و مربوط به پست شما همین بس که همان سیاهی که میسوزاندند امروز رئیس جمهور ایالات متحده امریکا شده است ,(مثلش به اینست فرض کنید یک بهایی رئیس جمهور ایران بشود) تقریبا نشدنی مینماید ! اما کیفیت قوانین طوری است که به مرور خودش خودش را اصلاح میکند و فرد اصلح برای منافع کشور رئیس جمهور میشود !
    در مورد هواپیمای ساقط شده و موارد مشابه عارضم خدمتتان که نه در این فروم میشود بحث کرد و نه اصلا سیاستی که بخواهد من و شمای عامی کوچه بازار متوجه بشویم اصلا سیاست است !!
    اما مهمترین نکته (که مجددا تاکید میکنم )برای اینکه از کیفیت قوانین ,شعور , دانش , اخلاقیات ,تمایل به جهل و خرافات و تحجر,وغیره ...یک ملتی آگاه شوید , ساده ترین راه توجه به تولیدات آن کشور است و اتوماتیک و چشم بسته میتوانید بگوید در چه درجه ایی از فهم و شعور و اخلاقیات هستند !
    بر فرض تولیدات کشور مسلمان افغان را میتوانید مقایسه کنید با ژاپن ! یا ایران اسلامی را مقایسه کنید با آمریکا و دانمارک و نروژ و ...و یا مصر و لیبی و سوریه و عراق و پاکستان مسلمان را مقایسه کنید با انگلستان ...
    چرا این همه توهین چرا ناظر کجاست
    دوستان از توهین کردن ب هم بپرهیزید من نمیدونم یک کلمه بنویسم ک ب دولت بر بخوره جمله من حذف میشه ولی اشخاص دیگر آزادن
    بهتراست روی پای خودبمیری تاروی زانوهایت زندگی کنی

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مجتبی مصلحMTM از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مجتبی مصلحMTM آواتار ها
    تشکر شده 5,987 بار در 1,468 ارسال

بله البته اصلا" وحشی نیستند ! موقعی که سیاه پوستها را زنده زنده بجرم سیاه بودن ، در آتش می سوزاندند مطمئن شدم وحشی نیستند !!
    البته وقتی هم که هواپیمای ایرباس ایرانی با 298 مسافر را در کشور عزیز خودم (و در خلیج همیشه فارس) سرنگون کردند ، باز هم مطمئن شدم وحشی نیستند !!!!!!! بعدش هم که فرمانده ناو ، مدال گرفت کاملا" مطمئن شدم که اصلا" وحشی نیستند !!
    خدا لعنط کنه آمریکارو هر وقت یاداون حادثه میوفتم اشک توچشام سرازیر میشه
    بهتراست روی پای خودبمیری تاروی زانوهایت زندگی کنی

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مجتبی مصلحMTM از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال گیلان آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mtm2424 نمایش پست ها
    چرا این همه توهین چرا ناظر کجاست
    دوستان از توهین کردن ب هم بپرهیزید من نمیدونم یک کلمه بنویسم ک ب دولت بر بخوره جمله من حذف میشه ولی اشخاص دیگر آزادن
    حالت خوبه ؟!
    کدام توهین ؟

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید گیلان از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 59 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 58 مهمان ها)

1. fana

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها